Dobry Fryzier - Tarnów - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-28, 09:13   #391
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Cytat:
Napisane przez Seila Pokaż wiadomość
Ej teraz to sie zaczynam bac ;D Bede krolikiem doswiadczalnym xD Popytajcie sie koleezaaanek moze ktoras sie jednak u niego scianala ;( ;P
a powiedzcie mi: tam jeszcze scina ten Rafal o ktorym tak duzo czytalam? ;P I sciecie kosztuje 70? ;P
Prawdopodobnie nikt nie jest w stanie Ci za wiele powiedzieć bo tam się chyba ekipa cała zmieniła właśnie Rafał z całą resztą pracują teraz u Daniela (Benka) w salonie Jamróg.
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 21:07   #392
edekk2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

WItajcie
mam pytanie, szukam namiarów na Iwonę ktora pracowała w salonie fryzjerskim na placu kazimierza (tym obok pasazu). Ostatnio chcialem sie umowic i niestety juz nie pracuje tam a bylem bardzo zadwolony z jej strzyzenia. Moze ktos moglby pomoc bo w salonie nie chca podac do niej namiarow co w pewien sposob jest zrozumiale
z gory dzieki i pozdrawiam cieplutko
edekk2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 21:22   #393
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Cytat:
Napisane przez edekk2 Pokaż wiadomość
WItajcie
mam pytanie, szukam namiarów na Iwonę ktora pracowała w salonie fryzjerskim na placu kazimierza (tym obok pasazu). Ostatnio chcialem sie umowic i niestety juz nie pracuje tam a bylem bardzo zadwolony z jej strzyzenia. Moze ktos moglby pomoc bo w salonie nie chca podac do niej namiarow co w pewien sposob jest zrozumiale
z gory dzieki i pozdrawiam cieplutko
Może ktoś mógłby Z Iwoną tak samo jak z Rafałem post wcześniej. Szukaj na Piłsudskiego w salonie Jamróg.
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 16:32   #394
mloda111
Raczkowanie
 
Avatar mloda111
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 188
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Czy któraś z was czesała sie u Pani Eleonory Łabuz w salonie " Nowy Styl " w staej łaźni ? Poszukuje dobrego fryzjera zeby sie uczesac na wesele , w wiekszosci salonów wszytsko zajete
__________________
zaczynamy walkę o CUD..
(*)(*)(*)pamiętam
mloda111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 17:31   #395
Seila
Raczkowanie
 
Avatar Seila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z krzesła.
Wiadomości: 126
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Kurcze, troszke żałuje, że wczesniej tutaj nie zajrzałam bo bym się umówiła do salonu Jamróg, a tak to już jestem umówiona i nie za bardzo chce mi sie odwoływać wizyty.
Jestem dobrej myśli, w koncu z tego co czytałam to Tabea to dobry salon fryzjerski wiec powinni przyjmowac wykwalfikowanych i dobrych fryzjerow )
Jutro sie przekonam w zupełnosci ;P
__________________
Zapuszczanie włosków od 09.03.2010
Seila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 18:58   #396
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Seila daj znać jakie wrażenia!
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 17:04   #397
Seila
Raczkowanie
 
Avatar Seila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z krzesła.
Wiadomości: 126
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

A więc
Jak dla mnie bardzo dobrze scina, fajnie pozniej wlosy uklada i generalnie wyszlam jak calkiem inny czlowiek
Mila atmosfera, przynajmniej nie siedzialam na fotelu nic nie mowiac bo fryzjer caly czas w jakis sposob mnie zagadywal I naprawde ejstem bardzo zadowolona z fryzury! Bardzo!
Dodam tylko ze scinalam z wlosow dlugosci poza ramiona na takie krotkie a'la bob
__________________
Zapuszczanie włosków od 09.03.2010
Seila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 14:21   #398
AmoTita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 74
GG do AmoTita
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

dziewczynki bardzo prosze o pomoc mam slub w sierpniu w swieto i bardzo ciezko znalezc mi jakiegos dobrego fryzjera bo prawie nikt wtedy nie pracuje bardzo prosze o namiary jesli znacie jakies fryzjerki ktore moga dojechac do domu albo czessza w swieta moze macie jakies znajomee bardzo prosze o pomocc
AmoTita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 20:38   #399
gougou
Raczkowanie
 
Avatar gougou
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 61
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

witam, chciałabym wiedzieć czy "jld" to dobry wybór? a może "tabea" albo "profesja". Do kogo iść żeby wszystko było ok i wytrzymało cały wieczór weselny??
gougou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 06:07   #400
AmoTita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 74
GG do AmoTita
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

moim zdaniem zdecydowanie profesjaa sama strasznie chcialam tam isc bo chodze czesto i wiem jak wszystko superr wychodzi no ale niestety nie pracuja jeszcze i tak bede probowala sie z nimi dogadac jakos prywatnie bo napewno wartoo widzialam nie jedna ryzurke z tamtad i sa rewelacyjne wyonane z najwieksza starannoscia
AmoTita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 18:41   #401
Jadja
Rozeznanie
 
Avatar Jadja
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 503
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Cytat:
Napisane przez gougou Pokaż wiadomość
witam, chciałabym wiedzieć czy "jld" to dobry wybór? a może "tabea" albo "profesja". Do kogo iść żeby wszystko było ok i wytrzymało cały wieczór weselny??
W styczniu czesałam się w salonie Fashion. Myslałam, że cięzko będzie coś z moimi włosami zrobić, a jednak się udało. Fryzura pomimo pogody (deszcz i wiatr) trzymała się, i wytrzymała całą noc w stanie nienaruszonym. Fakt, że czesanie trwało chyba ponad godzinę, ale warto było. Czesał mnie pan Piotr, zapłaciłam 40 zł (włosy dł. prawie do ramion miałam).
__________________
Mierz w księżyc, bo jeśli nie trafisz i tak będziesz wśród gwiazd

Edytowane przez Jadja
Czas edycji: 2009-05-21 o 18:54 Powód: błędna nazwa salonu
Jadja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-27, 14:55   #402
patrysiaczek
Przyczajenie
 
Avatar patrysiaczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Szczerze polecam salon Ministry of hair przy ulicy Czerwonej Szczególnie jeśli chodzi o cięcie Pierwszy raz wyszłam tak zadowolona od fryzjera

ODWOŁUJĘ... DRUGI RAZ Z DŁUGICH WŁOSÓW "ZROBYŁY SIĘ" KRÓTKIE, PRZY ZAZNACZANIU ZE DŁUGOŚĆ MA ZOSTAĆ TA SAMA...

Edytowane przez patrysiaczek
Czas edycji: 2010-01-20 o 15:49 Powód: fryzjer okazał się być do bani
patrysiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 14:45   #403
Inalcanzable
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Czesc dziewczyny a ja mam pytanie troche z innej beczki... gdzie mozna zakupic sobie pasemka np. 'clip in"? albo ogolnie pasemka do włosów?? gdzie i za ile? pozdrawiam
Inalcanzable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 23:59   #404
bed mood
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Juliette11 wiesz przykro mi ze salon z ktorego ja jestem tak zadowolona Ciebie w jakims stopniu rozczarowal ,ale ciesze sie ze znalazlas kogos z kogo jestes zadowolona i mam nadzieje ze znow za jakis czas nie bedziesz zawiedziona .Bo wiesz jak to jest z fryzjerami jak z lekarzami kazdy musi znalez odpowiedniego dla siebie .
bed mood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 14:20   #405
agusia230
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

hej ma ktos może nr telefonu do Daniela, który wcześniej pracował w tabei? proszę o odpowiedz :P i jakby ktoś znał dokładny adres gdzie znajduje się jego zaklad to tez napiszcie z góry dzięki i pozdrawiam moj e-mail to agnieszka230@vp.pl
agusia230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 21:49   #406
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Cytat:
Napisane przez agusia230 Pokaż wiadomość
hej ma ktos może nr telefonu do Daniela, który wcześniej pracował w tabei? proszę o odpowiedz :P i jakby ktoś znał dokładny adres gdzie znajduje się jego zaklad to tez napiszcie z góry dzięki i pozdrawiam moj e-mail to agnieszka230@vp.pl

Zumi.pl -> "Jamróg" Pracownia Fryzur i wszystko łącznie z mapką tam jest. Z resztą kilka postów wcześniej też było podawane
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 19:00   #407
nieznajoma0
przyczajony tygrys
 
Avatar nieznajoma0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13 139
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Po przeczytaniu Waszych postów dochodze do wniosku, że chyba odwiedzę Art Creo
__________________
Razem 15.06.2011, Narzeczeni 05.09.2014, Małżeństwo 09.05.2015, Mały-Wielki Cud 11.03.2016

+ =
nieznajoma0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 18:02   #408
deterministka
Raczkowanie
 
Avatar deterministka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 54
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

A czy możecie poradzić, gdzie zrobić trwałą taką , o jaka poproszę?(na dużych wałkach ) no i bez zniszczeń? Wiem, ze gwarancji nigdy nie ma, ale jak jest dobry salon, to ryzyko mniejsze
deterministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 18:35   #409
asiuuunia1988
Zadomowienie
 
Avatar asiuuunia1988
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 1 338
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Witam Was Wizazanki

Na gwałt potrzebuje dobrego (raczej niedrogiego;p) fryzjera gdzieś w centrum..chciałabym zeby to byl facet;p ale nie wymagam az tyle;p w sobote mam wesele i chciałabym mieć coś fajnego na głowie...;p zapisalam sie do fryzjera w JLD ale nie wiem czy warto tam pojsc? Dobry fryzjer czy niebardzo? Poradzcie mi prosze !
asiuuunia1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-03, 04:43   #410
skye17
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Burdelowo
Wiadomości: 32
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Witam, ja tak czytam i czytam te Wasze opinie i swoim męskim okiem stwierdzam, że najczęściej polecane salony to Tabee ( chyba tak to się pisze) , Art Creo, Jamróg, Profesja i Metamorfoza. W sumie interesuje mnie ta Tabea, bo w google wychodzi, że albo na Rynku, albo na pl. Katedralnym. W sumie to dobrze, bo i tak to niedaleko. Ja w maju ścinałem się w salonie Framesi - to ten salon na ul. Szerokiej. Ścięła mnie fryzjerka za bardzo. Miała wystopniować i ścieniować delikatnie włoski, a ubyło mi z 15 cm. No, ale za umycie, ścieniowanie i wyprostowanie oraz ułożenie włosów zapłaciłem 30 zł, więc przeżyję. Jedyny pozytyw z tego taki, że bo tak diametralnym cięciu odżyły mi włosy i przestały się kręcić, lepiej się układają.Teraz jednak od nowa zapuszczam włosy i tak właśnie czytam z ciekawości , gdzie są najlepsi z najlepszych. Moja siostra jest uczennicą i ma praktyki w salonie "Jolka" na Westerplatte. Ale pod jej dłoń się nie dam - wiadomo dlaczego ;P

Jeżeli chodzi o salon 'Jolka" to tylko do Pani Agnieszki się zapisać, tak radzi moja siostra ;P

Także czekam na dalsze opinie wizażanek i ewentualnie wizażanów :P

Odradzam jednak wszystkie te małe saloniki, które przypominają trochę jakby czas się dla nich zatrzymał w latach 80-tych. Wiele z nich jest koło mnie na starówce. Wekslarska, Żydowska itd. Zdecydowanie odradzam, bo z młodych dziewcząt robią starsze kobiety, zdecydowanie postarzają, niemodne uczesania, albo raczej pasujące dla starszych pań. Kompletny brak polotu i nadążania za najnowszymi trendami. Wiele z nich odwiedziłem i z wielu korzystałem i naprawdę omijajcie te saloniki z daleka. Na Krakowskiej , Lwowskiej jest ich wiele. Jeżeli nie chcecie popełnić samobójstwa to omijajcie je szerokim łukiem. Lepiej zaryzykować i dać te 20-30 zł niż potencjalnie zaoszczędzić, zapłacić te 8 zł czy 10 a potem płakać w poduszkę i żałować. Naprawdę wiele z tych saloników odwiedziłem, czy moja mama, babcia i siostra także trochu coś mogę rzec. Lepiej zaryzykować i iść do lepszego salonu, lub tam , gdzie są już sprawdzeni fryzjerzy/fryzjerki.

Wizaż jest bezcenny

Czy to prawda, że mężczyźni jednak lepiej ścinają? Bo mnie jeszcze nie zdarzyło się trafić na mężczyznę fryzjera.

Edytowane przez skye17
Czas edycji: 2009-08-04 o 01:45
skye17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 21:29   #411
MyNameIs
Raczkowanie
 
Avatar MyNameIs
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 438
Question Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Cytat:
Napisane przez didi_d Pokaż wiadomość
ok,nikt mi nie pomogl to sama znalazlam.bardzo polecam fryzjera obok Parku Strzeleckiego.Fajne fryzjerki ktore dobrze obcinaja,wszytsko na kosmetykach welli
A gdzie to dokładnie jest?
Gdzieś od strony basenu??

I drugie pytanko:
Czy możecie mi polecić jakiegoś fryzjera taniego (do 30 zł za ścięcie włosów) w okolicy ulic Wałowa, Krakowska? Nie znam za bardzo Tarnowa, dojeżdżam tam i wysiadam z busa obok Świtu :| Więc daleko na nogach nie zajdę

Edytowane przez MyNameIs
Czas edycji: 2009-08-15 o 21:35
MyNameIs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 07:38   #412
allebazi
Rozeznanie
 
Avatar allebazi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 708
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

salon fryzjerski holywood w świcie na ostatnim pietrze zmiescisz sie w 30 zl
allebazi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 12:00   #413
Allayna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Ey dziewuszki może ma któraś jakieś wiadomości na temat Salonu Fryzjerskiego na placu jak sie idzie od ul Waryńskiego w strone Wałowej nazwa chyba " Indostyl" czy coś takiego... Pilnie potrzebuje
Allayna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 10:33   #414
Kelis26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Witam. Chciałam Was dziewczyny ostrzec przed salonem Metamorfoza.
poszłam tam bo słyszałam same dobre rzeczy na temat tego salonu. Chciałam zrobić sobie balejaż i skrócić włosy. Mam włosy blond które zawsze farbowałam sama farbą Garnier. Chciałam efektu ciekawszego nowocześniejszego. Pani fryzjerka Agnieszka zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie zaproponowała mi fajny kolor, fajne cięcie co w sumie maiło zaowocować ciekawą fryzurą
Farbować miała mi włosy Fervidolem firmy Kadus nie wiem czy prawidłowo napisałam nazwę farba ta a nie zawiera amoniaku przez co miała nie zniszczyc włosów. Zapytałam Pani fryzjerki czy na moich włosach wcześniej juz farbowanych ta farba będzie trwała i czy wytrzyma do następnej mojej wizyty to jest tak około półtora miesiąca/dwa (bo tak planowałam) Fryzjerka kilkakrotnie zapewniła mnie że na 100% będzie wszystko ok i efekt będzie trwały.
Jak mi się wydawało przyszłam do profesjonalistki więc zaufałam jej zapewnienią. Efekt był super miałam fajny kolor i rewelacyjne cięcie. Zapłaciłam 210 zł za cięcie z farbowanie i kupiłam jeszcze szampon który miał zapewnić trwałość koloru za 68zł.
Cztery dni póżniej nie było śladu po farbie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
Kolor zmył się całkowicie mimo iz stosowałam zakupiony u nich szampon!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
Byłam wśiekła i rozczarowana bo sądziłam że zostane ich stałą klientką.
Wszystkich przestrzegam przd tym salonem!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wprowadzają klientki w błąd!!!!!!
Pózniej byłam w salonie Hollywood w Świcie i rozmawiałam z fryzjerką która tam pracuje i mówiła mi że już kilka klientek opowiadało jej o takich efektach koloryzacji w Metamorfozie.
Nie powiedziałam bymzłego słowa ale ja oczekiwałam trwałej koloryzacji i zapewniono mnie że taką będe mieć co jak się okazało mijało się z prawdą!!!!!
Szkoda kasy na Metamorfoze!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
Kelis26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 12:43   #415
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Cytat:
Napisane przez Kelis26 Pokaż wiadomość
Witam. Chciałam Was dziewczyny ostrzec przed salonem Metamorfoza.
poszłam tam bo słyszałam same dobre rzeczy na temat tego salonu. Chciałam zrobić sobie balejaż i skrócić włosy. Mam włosy blond które zawsze farbowałam sama farbą Garnier. Chciałam efektu ciekawszego nowocześniejszego. Pani fryzjerka Agnieszka zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie zaproponowała mi fajny kolor, fajne cięcie co w sumie maiło zaowocować ciekawą fryzurą
Farbować miała mi włosy Fervidolem firmy Kadus nie wiem czy prawidłowo napisałam nazwę farba ta a nie zawiera amoniaku przez co miała nie zniszczyc włosów. Zapytałam Pani fryzjerki czy na moich włosach wcześniej juz farbowanych ta farba będzie trwała i czy wytrzyma do następnej mojej wizyty to jest tak około półtora miesiąca/dwa (bo tak planowałam) Fryzjerka kilkakrotnie zapewniła mnie że na 100% będzie wszystko ok i efekt będzie trwały.
Jak mi się wydawało przyszłam do profesjonalistki więc zaufałam jej zapewnienią. Efekt był super miałam fajny kolor i rewelacyjne cięcie. Zapłaciłam 210 zł za cięcie z farbowanie i kupiłam jeszcze szampon który miał zapewnić trwałość koloru za 68zł.
Cztery dni póżniej nie było śladu po farbie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
Kolor zmył się całkowicie mimo iz stosowałam zakupiony u nich szampon!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
Byłam wśiekła i rozczarowana bo sądziłam że zostane ich stałą klientką.
Wszystkich przestrzegam przd tym salonem!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wprowadzają klientki w błąd!!!!!!
Pózniej byłam w salonie Hollywood w Świcie i rozmawiałam z fryzjerką która tam pracuje i mówiła mi że już kilka klientek opowiadało jej o takich efektach koloryzacji w Metamorfozie.
Nie powiedziałam bymzłego słowa ale ja oczekiwałam trwałej koloryzacji i zapewniono mnie że taką będe mieć co jak się okazało mijało się z prawdą!!!!!
Szkoda kasy na Metamorfoze!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
Tak nieskromnie spytam: jeśli po wyjściu z salonu byłaś zadowolona z efektu (cięcie+kolor) to dlaczego nie wróciłaś zareklamować koloru? Jeśli obiektywnie rzecz biorąc kolor tak szybko się "zbył" jestem przekonana, że zostałaby ona uwzględniona. To po 1. Po 2 osobiście do Metamorfozy nie chadzam, ale Kadusa znam. Zarówno ja jak i moja siostra (+spora grupka znajomych), mamy kolory właśnie na bazie tej firmy i szczerze nie zauważyłam i nie słyszałam, żeby po 4 dniach farba zeszła. Wręcz przeciwnie- na dzień dzisiejszy-byłabym w stanie wylegitymować się pokaźnym odrostem Dodam, że głowę myję codziennie (bynajmniej nie Kadusem), więc chyba nie uszłoby to mej uwadze.
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 19:52   #416
Kelis26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Do Maddy84
Po wyjściu z salonu byłam bardzo zadowolona bo efekt był rewelacja.
A czemu nie poszłam z reklamacją z bardzo prozaicznych przyczyn raz że szkoda mi było nerwów a dwa nie miałam czasu (na koloryzacje i cięcie umówiłam się w wolną sobotę). Ja również uważam firmę Kadus za dobrą marka za efekt obwiniam fryzjerkę nie producenta bo to fryzjerka powinna dobrać mi odpowiedni produkt. Zaznaczyłam iż miałam robiony kolor Fervidolem czy czymś takim a moje włosy były już wcześniej poddawane koloryzacji o czym fryzjerka również wiedziała. Na Forum rozmawiamy o DOBRYM fryzjerze a moim zdaniem dobry fachowiec zaproponuje odpowiedni rodzaj koloryzacji a myślę że w moim przypadku to właśnie było kompletnie nie trafione!!!!!!!!
Kelis26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 13:20   #417
wute
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 56
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

proszę o pomoc w wyborze fryzjera, który poradzi sobie z cienkimi i delikatnymi włosami - chcę je zafarbować (powtórnie) oraz skrócić... dzwoniłam do Magdy z Art Creo, ale niestety idzie na urlop... zastanawiałam się nad Tabeą - ale słyszałam, że robią tam zbyt extrawaganckie fryzurki, a ja bym chciała coś zwykłego/normalnego ale fajnego/modnego. możecie mi poradzić, gdzie mam się udać???? PROSZĘ ;/
wute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 15:06   #418
mysia868686
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Witam tez myslalam o scieciu tak samo jak ty mam cieniutkie wloski a juz dawno niebylam u fryzjera to troche zaroslam Chcialam odrazu zafarbowac tylko niewiem czy na jednolity czy moze cos z baleyage tylko ciemny . Zapisze sie na sobote jeszcze mysle gdzie ... napisze relacje

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

aaa i dopisze ze wczesniej chodzilam do metamorfozu. Naprawde rewalacyjnie scinają ... co do farbowania Niewiem nibylam. Powiem ze szukam teraz cosik tancszego zeby sie kolo 100 zmiescic z scieciem i farbowaniem. Niestety w metamorfozie musialabym dac za ta przyjemnosc kolo 200.
mysia868686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 17:12   #419
wute
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 56
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

ja wcześniej byłam w TRENDY (zapłaciłam 160zł), ale nie w Tarnowie - byłam bardzo zadowolona, szczególnie z farbowania (wella) - świetny kolor, coś w odcieniu brązu... ze ścinania też byłam zadowolona, miałam fryzurkę pocieniowaną, wkurzało mnie jednak to, że za każdym razem jak umyłam głowę (codziennie) musiałam te włosy modelować na szczotce - teraz nie mam na to czasu i chcę je ściąć albo krócej, tak żeby modelowanie zajmowało chwileczke, albo jakoś... nie wiem jak chcę mieć coś fajnego na głowie, a ze swoją miernotą chyba nie wiele można zdziałac
wute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 14:59   #420
wute
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 56
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

hej hej! nikt nie zechce mi pomóc w doborze fryzjera?? czy nikt prócz Magdy z Art Creo nie zna sie na swojej robocie??
wute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 19:47:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:07.