Brak mi słów... - przeczytajcie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-14, 14:37   #31
beatka89
Raczkowanie
 
Avatar beatka89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 329
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Mnie rozbawił tekst ''plastikowe przedłużacze pazurków'' śmieszny tekst, jednak wiele kobiet czytajac ten artykuł na pewno poważnie się zastanowi zanim przedłuży sobie paznokcie niestety...
beatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 09:26   #32
Quicksand
Raczkowanie
 
Avatar Quicksand
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: okolice W-awy
Wiadomości: 121
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Proszę o czytanie ze zrozumieniem
Moja droga nie wymagaj ode mnie i innych byśmy czytali ze zrozumieniem w Twoich myślach W swoim pierwszym poście nie napisałaś tego, co w kolejnym, więc skąd to miałyśmy (a raczej ja, bo to ja Cię niby obrażam ) wiedzieć? Albo dokładnie i szczegółowo wyrażaj swoje zdanie, albo się nie rzucaj.
I doskonale rozumiem, że nie każdemu tipsy muszą się podobać i nie każdy powinien je nosić - co zresztą już wcześniej napisałam :P

Noszę tipsy - nie znasz mnie w ogóle, a już nie masz do mnie szacunku... Co z tego, że gdybyś mnie poznała, to zmieniłabyś zdanie. Ocenianie ludzi po pozorach (w tym wyglądzie) oznacza dla mnie bardzo wąski horyzont myślowy. I tak samo ja mogę mieć inne zdanie niż Ty :P

Napisałaś, że nie masz nic do kobiet, które noszą tipsy z powodów choroby czy niemożności posiadania własnych pięknych paznokci (co przewidziałam ), dlatego też proponuję, zanim stracisz szacunek do każdej napotkanej 'tipsiary' zapytać ją dlaczego to robi

To tyle z mojej strony na ten temat.

P.S. Nie uważam, bym Cię czymkolwiek obraziła, ale jeśli czujesz się urażona którąkolwiek z moich wypowiedzi to przepraszam, nie było to moim zamiarem.
Quicksand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 09:53   #33
dioneja
Rozeznanie
 
Avatar dioneja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 909
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Cytat:
Napisane przez Quicksand Pokaż wiadomość
Noszę tipsy - nie znasz mnie w ogóle, a już nie masz do mnie szacunku...
Powtórze się - proszę o czytanie ze zrozumieniem. Tipsy nie wzbudzają u mnie szacunku (co napisałam w pierwszym poście) co nie znaczy!, że takimi osobami gardze. Po prostu są mi bardziej obojętne. Nie podobaja mi się tipsy i pewnie wszystkie tipsomaniaczki by mnie za to "pogryzły". I nie dziwię się, że duża część populacji jak słyszy tipsy to od razu kojarzy to z takim wytapetowanym lachonem skoro coraz częściej taki obraz przedstawiany jest w telewizji, programach rozrywkowych (chociażby 'słynna' Jola R. wspomniana tu nie wiem już ile razy ).

I nie musisz mnie za nic przepraszać . Może pewne sprawy zbytnio wyolbrzymiam.
__________________

dioneja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 10:59   #34
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

moze nie wyolbrzymiasz tylko tylko uwielbiasz zgrywac intelektualistke i wszczynać chociaz malenki konflikciki.

co do artykulu.. w sumie nie wiem jak go ocenic.. pisal go ktos malo lotny, wyszedl mu totalny belkot przez wzglad na bledy stylistyczne i skladniowe..
mowiac szczerze nawet nie bede pisac o poziomie autora, jako czlowieka, ktory asekuracyjnie zakancza te bzdury tlumaczac wybitnie zidiocialym czytelnikom kogo art dotyczy, a kogo nie, bo przeciez sa tak durni, ze sami nie zrozumieja jego mocno zawoalowanej ironii ..
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 11:14   #35
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Powtórze się - proszę o czytanie ze zrozumieniem. Tipsy nie wzbudzają u mnie szacunku (co napisałam w pierwszym poście) co nie znaczy!, że takimi osobami gardze. Po prostu są mi bardziej obojętne. Nie podobaja mi się tipsy i pewnie wszystkie tipsomaniaczki by mnie za to "pogryzły". I nie dziwię się, że duża część populacji jak słyszy tipsy to od razu kojarzy to z takimwytapetowanym lachonem skoro coraz częściej taki obraz przedstawiany jest w telewizji, programach rozrywkowych (chociażby 'słynna' Jola R. wspomniana tu nie wiem już ile razy ).

I nie musisz mnie za nic przepraszać . Może pewne sprawy zbytnio wyolbrzymiam.
Dioneja, przedłużone paznokcie mogą Ci sie nie podobac- Twoja wola. Mi nie podobaja sie ludzie o wąskich horyzontach oceniający ludzi po wyglądzie, których światopogląd pełen jest stereotypów (np.; dziewczyna nosi tipsy, nie z powodu choroby, czy złego stanu płytki paznokci, tylko ot tak- jest
Cytat:
wytapetowanym lachonem skoro coraz częściej taki obraz przedstawiany jest w telewizji, programach rozrywkowych
). No coz... mojego swiatopogladu nie kreuje telewizja, a ja sama.

Każdy ma prawo do swojego gustu- ja np nie cierpię żywiołowo spodni typu "alladynki", co nie znaczy, ze ma to narzucać kolejnym ludziom- juz z dwoma koleżankami wybierałam "alladynki" dla nich.

I tu dla mnie jest "pies pogrzebany"- dobrze jest swój własny światopogląd, gust itp... jednak jednoznaczna krytyka ludzi, którzy myśla inaczej, opierając sie nie na rzetelnych danych, a na "programach" rozrywkowych, jest dla mnie... No, po prostu, ja bym tak nie postapiła.

A już typowo erystyczny styl obrony (wiesz, co to erystyka?) w stylu
Cytat:
tipsy nie wzbudzają u mnie szacunku co nie znaczy, że po poznaniu tej osoby nie będę dażyła jej szacunkiem.
jest dla mnie... lekko smieszny? Jak można nie szanowac przedmiotu? A wałek do ciasta szanujesz? a jak jest z pralką? wiem, że z ta odpowiedzią próbowałas zatrzeć wrażenie po odpisaniu, że nie szanujesz dziewczyn z tipsami, ale... cus nie wyszło.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna

Edytowane przez Albertyna
Czas edycji: 2009-08-15 o 11:18
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 11:44   #36
dioneja
Rozeznanie
 
Avatar dioneja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 909
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Jak można nie szanowac przedmiotu? A wałek do ciasta szanujesz? a jak jest z pralką? wiem, że z ta odpowiedzią próbowałas zatrzeć wrażenie po odpisaniu, że nie szanujesz dziewczyn z tipsami, ale... cus nie wyszło.
Ale wałek do ciasta czy też pralka ma jakieś zastosowanie w przeciwieństwie do tipsów . I widzę, że jestem atakowana głównie za to, że wyrażam opinie że coś mi się nie podoba, zapewne przez zagorzałe tipsiary no ale tak to już jest na tym forum
__________________

dioneja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 12:28   #37
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Dionejo ależ przedłużona paznokcie również mają zastosowanie. Uwierz że działają nieraz na kobiety jak dobry antydepresant, poprawiają samopoczucie kobiet bo ich naturalne paznokcie są brzydkie i z reguły są to kobiety zapracowane które ledwo znajdują czas żeby wpaść na te 1.5 godziny co 3 tyg. żeby machnąć odnowę, więc wybacz ale jak przeczytałam że nie masz szacunku do osób którym się nie chce zadbać o paznokcie to ja wymiękam.. Masz dopiero 18 lat, nie chcę Cię oceniać, ale wnioskuje że jeszcze się uczysz więc dla Ciebie dziwną rzeczą jest że ktoś może nie mieć czasu kilka razy dziennie smarować skórki oliwkami, osuwać je i malować odżywkami.. Za kilka lat jak zaczniesz pracować i dowiesz się co to znaczy wracać do domu pełnego bałaganu i głodnych domowników po 12 godzinach pracy to wtedy pogadamy czy będziesz szanować ludzi którzy nie porafią się postarac o ładne paznokcie czy też nie.
W każdym innym przypadku dyskusje uznaje za zbędną bo raczej nie powinno się wypowiadać na tematy o których ma się raczej blade pojęcie. Tyle ode mnie.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-15, 14:12   #38
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Ale wałek do ciasta czy też pralka ma jakieś zastosowanie w przeciwieństwie do tipsów . I widzę, że jestem atakowana głównie za to, że wyrażam opinie że coś mi się nie podoba, zapewne przez zagorzałe tipsiary no ale tak to już jest na tym forum
No tak - tipsy to zbędna rzecz, nie to co wałek, czy pralka No to pozbądźmy się perfum, podkładu, tuszu to rzęs i farby do włosów - przecież to też rzeczy zbędne i nie mają zastosowania. Nie można robić takich porównań, choćby z tego powodu, ze każda kobieta/mężczyzna posiada "zbędne rzeczy", które powodują, że lepiej się czujemy.

P.S. Sama nie noszę tipsów, bo nie lubię. Miałam raz w życiu - 7 lat temu, gdy robiłam szkolenie. Potem nie miałam z tipsami nic wspólnego, więc nie wkładaj wszystkich dziewczyn, które bronią tipsów do jednego worka z napisem "zagorzałe tipsiary". Nie podoba mi się to
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 14:27   #39
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Tipsy mają proste zastosowanie... Mam różne klientki... zajęte pracą, dziećmi, remontem... nie mają czasu na malowanie co 2 dzień, a nie chcą wyglądać brzydko i chować dłonie w kieszeniach... Wolą poświecić kilka godzin raz w miesiącu niż malować do 2 dzień... Znam to z autopsji, bo czasami nie mam kiedy nawet zjeść... a dzięki paznokciom zaoszczędzam conajmniej 3 godziny tygodniowo... Więc jak to nie mają zastosowania???
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 21:33   #40
mojsalon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 23
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Nie powiem, że nie lubię artykułów pisanych z przymrużeniem oka, ale ten to najzwyczajniej w świecie powielanie stereotypów w sposób umożliwiający wywołanie sensacji... czyli napisany tak, aby jak najwięcej osób go przeczytało i na jego temat podyskutowało. Jasne, że nie zawsze tipsy wyglądają wdzięcznie, szczególnie, jeśli są po prostu źle zrobione, a ich właścicielka swoim stylem wyraża totalny brak gustu. Z jednej strony autor pisze o braku higieny, o trudnościach w posługiwaniu się np. telefonem przy przedłużonych paznokciach i to wszystko konfrontuje z "tymi mniej reprezentatywnymi" klientkami stylistek paznokci. Z drugiej mówi, że są też takie kobiety, które noszą tipsy "z klasą". Jest tu więc pewna nieścisłość i pojawia się pytanie co autor miał na myśli? Czy problem brudu zbierającego się za paznokciami i wyginających się tipsów dotyczy tylko pań z tanimi podróbkami drogich torebek? To, że tekst pisała osoba niezbyt zaznajomiona z tematem paznokci jest oczywiste, sam tekst, jak z resztą autor przyznaje, jest wymierzony w konkretną osobę. Wnioskuję więc, że raczej powinien się znaleźć w pamiętniku autora, aniżeli na stronie popularnego portalu, który jakby się wydawało, stara się trzymać pewien poziom.
mojsalon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 12:23   #41
ana416
Grażynka od kota
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 383
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

dziwić sie skąd taki stereotyp. Oto przyklad świezusieńki z dzisiaj. Poszlam sobie do pko zapłacic rachunki, zrobić wpłatę i takie tam duperelsony. Stoje w kolejce, wpada roztrzepana blondyna ubrana na różowo, nie wiem jakim cudem werżnęła sie przede mnie w kolejke :O no ok, niech juz stoi sobie mysle... Nadchodzi jej kolejka pani z okienka mowi `prosze wprowadzić pin` a ja patrze a ona ma biale tipsy na swoją mega króciutką plyteczke zalozone!! Co lepsza, pinu nie wstukała bo nie umiala z tymi krogulcami ktore nawet numerka nie mialy uciachanego, w koncu jej sie udało jakos cos tam wśtukać, ale pin nie ten, zapomniala pin!! OMG!!
Zabrala karte i dowód i wypruła potrzącając włosami, sytuacja dosyc komiczna.
Artykuł glupi, napisany przez niekompetentną osobę, ale to właśnie przez to że autor jest niekompetentny wątpie czy zwróciłby uwagę na dlonie kobiety ktora nie ma tlenionego włosa, lateksowej kurtesi, rurek i bialych kozaczków, a takowe panie preferują jak wiemy kicz! dziękuje za uwagę
ana416 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 13:17   #42
Magdzialenkaa
Przyczajenie
 
Avatar Magdzialenkaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Strzegom
Wiadomości: 2
GG do Magdzialenkaa
Talking Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

[QUOTE=Quicksand;13713074]A mnie śmieszą Wasze komentarze i oburzenie Na pierwszy rzut oka widać, że artykuł jest nie tyle o tipsach, co o tipsiarach. Jest utrzymany w ironicznym i sarkastycznym tonie, a dopisek mówi sam za siebie.

Weźcie sobie na wstrzymanie. Po co się denerwować? Skoro nie ma powodu... Wg mnie ten artykuł napisał ktoś mądry, kto widzi co się dzieje na około.

Poczucia humoru za grosz

P.S. Oj, ale mi się oberwie


Dokładnie to samo myślę

Edytowane przez Magdzialenkaa
Czas edycji: 2009-08-17 o 13:19
Magdzialenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 13:30   #43
ana416
Grażynka od kota
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 383
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Magdzia ale czemu autor wrzucil wszystkich do jednego worka? Ktoś mądry kto widzi co sie dzieje na około nie mierzy wszyskich jedną miarką wg. mnie autor nie wiedzial o czym ma napisać to sobie napisał o `tipsiarach` :| zawsze można sie po kimś przewieźć, samopoczucie od razu lepsze
ana416 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 13:40   #44
LauraDi
Raczkowanie
 
Avatar LauraDi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

sluchajcie dziewczyny cos jest na rzeczy
ostanio dostaje takie maile....:Jestem mężczyzną i coś ci powiem - to, czym się zajmujesz to objaw największego zidiocenia.

Pomyślałaś, co się stanie, gdy np. podczas jazdy autobusem straci się równowagę i wbije to "coś" na paznokciach komuś w oko?

Gdy będzie trzeba szybko komuś pomóc, a ty z tym z ohydztwem nie będziesz mogła precyzyjnie wykonać pewnych czynności?

A od strony wizualnej - mam duże wyczucie piękna i tipsy to jest ohyda. Żadnemu normalnemu mężczyźnie takie coś się nie podoba - to jest objaw kompletnej głupoty i brak zmysłu estetycznego. Dziewczyny z tipsami od razu są skreślane. To tak, jakby faceci sobie wkładali rurki pcv do majtek, żeby wyglądało na większe.

To jest straszne, jak ten świat głupieje.Idź na solarium, naklej se tipsy i przefarbuj na platynowo. Albo zmądrzej w końcu, przyznaj się przed samą sobą, że zmarnowałaś pieniądze na głupie kursy....
__________________
mój wątek pazurkowy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=323742

mój blog http://pazurkowapokusa.blog.onet.pl/


mój salon www.bonita-salon-urody.pl

Zapraszam
LauraDi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 13:50   #45
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Wypowiedz tego chłopczyka była żałosna, musiał się biedny dowartościować bo rurka pcv już mu chyba nie wystarcza... A jeśli chodzi o artykuł to raczej o pseudo jest i o pannach typu J.R. nie ma się czym przejmować bo przecież my stylistki niczym się nie przejmujemy i nie bieżemy sobie tego do serca, a każdy inteligentny człowiek od razu będzie wiedział że to stek bzdur. szkoda klawiatury i pazurków na takir głupoty. Nie m czym się przejmować
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 13:52   #46
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Uważam to wszystko za objaw zazdrości. Faceci z reguły nie maja pojęcia o przedłużaniu cz zdobieniu paznokci, a tym czasem jest to sztuka sama w sobie jak sklejanie modeli jak malowanie itp. jak ktoś się nie przekona nie dowie się ale... jedno ale. Jak się idzie próbowac by się przekonac to trzeba trafic dobrze, a nie do pseudo stylistki, która naklei białego tipsa w połowie pazura u mów, że tak się robi!
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 14:07   #47
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Dokładnie. to tak jak porównać rysunek dziecka z pięknym obrazem, tak samo paznokcie, zdobienie ich jest sztuką jeżeli jest się prawdziwą stylistką z talentem i wiedzą, a pseudo porównujemy do rysunków dzieciątka... wiele osób nie potrafi docenić i nawet nie widziało co można zrobić na pazurkach! Mnie wiele osób pyta czy zdobienie jest naklejone, mówię że sama malowałam prawie nikt mi nie wieży... więkrzośc osób nie zdaje sobie sprawy co i w jaki sposób można zrobić na pazurkach. A teraz mamy stereotyp tipsiary Jola R. tylko że wśród nas nie ma ani jednej takiej ze swoim prostym 5 centymetrowym frenchem... Głównie przez nią jest taki pogląd, ale uważaj tak ludzie niedoinformowani co nic o tymnie wiedzą, my wiemy i to najważniejsze. W d... z nimi wszystkimi:P
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 15:33   #48
Quicksand
Raczkowanie
 
Avatar Quicksand
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: okolice W-awy
Wiadomości: 121
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

A ja bym się wcale nie zdziwiła gdyby takie maile pisała jakaś zazdrosna pseudo :P

A dwa, a facetami nie ma się co przejmować :P Oni nie potrafią rozróżnić dobrze (albo nawet średnio dobrze) zrobionego tipsa od naturala, więc nic dziwnego, że tipsy kojarzą im się z jolką
Quicksand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 20:55   #49
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Niedaleko gdzie mieszkam jest salon, dowiedziałam się , że pani stylistka od ponad 5 lat! z niezwykłą ciekawością przyglądała się kwiatkom akrylowym i za chiny nie była w stanie uwierzyć, że jest to zrobione pędzelkiem!!! Mówiąc, że to poprostu jest niemożliwe.
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-18, 09:48   #50
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Teraz ta dyskusja schodzi na inny tor... platynowych blondynek w lateksowych kurtesiach??? Ej no chwila moment... Miałam platynowe włosy, no ale białych kozaczków nie nosiłam, a tipsów nawet wtedy nie miałam, a teraz mam długie i szpiczaste ;P Lachon to lachon... ale nie kazda tleniona platyna to lachon :P:P:P Na moje obecne różowe paznokcie ludzie się dziwnie patrzą... kiedyś będę musiała ich spytac czy patrząc na nie zastanawiają się jak se radze w toalecie, albo jak se robie tapete... bo nie wierze, że ktoś to rozkminia jak na mnie patrzy... Jak ktoś pyta czy nie przeszkadzają to odpowiadam, że nie... Bo przeszkadzają tylko w grzebaniu silnikowym i w prowadzeniu auta...
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 09:49   #51
LauraDi
Raczkowanie
 
Avatar LauraDi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

tak pewnie macie racje ale ja bylam lekko zszokowana jak przeczytalam ta wiadomosc
taka bardzo umoralniajaca
__________________
mój wątek pazurkowy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=323742

mój blog http://pazurkowapokusa.blog.onet.pl/


mój salon www.bonita-salon-urody.pl

Zapraszam
LauraDi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 09:03   #52
Aper
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 400
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Laura Di, ten mail to już nękanie! Daleko wykroczył poza umoralnianie... Znasz typa bliżej? A co do rurki, to niech sobie ją trzyma w czterech literach...

A wiecie, że ja na początku wcale nie zauważyłam, że są dwie strony artykuliku, i nawet nie dotarło do mnie to wyjaśnienie... Zresztą nie ma podpisu autora, of course

Najgorsze jest, to, że można by się oboma rękoma pod tym tekstem podpisać, bo w ślad kozaczków, platyny i chamstwa idą TIPSY - ale te straszne, z wątku o pseudo, plus obowiązkowy króliczek playboya i do kompletu bysior pod ramię - widzimy to na codzień.... Nikt nie napisze o tym, ze tak NIE powinny paznokcie wyglądać.
Ale co tam, hop siup, wrzućmy wszystkich do jednego wora, i napiszmy śmieszny artykulik. Ciekawa jestem, czy autor/ka jest świadom/a ile koleżanek redaktorek, lekarek, dyrektorek, kierowniczek, nauczycielek, urzędniczek nosi przedłużone paznokcie, których nawet nie jest w stanie zauważyć... Nie mówiąc o kobietach, co pracują fizycznie - w salonach, sklepach, zakładach... I jakoś się da tyłek podetrzeć, a dzieci się nie nabijają na "szpony", hm...

Zresztą, tipsiary moje, powiedzcie mi, jakim cudem walicie w klawiatury tymi strasznymi pazurami? Krasnoludki tresowane macie???? Ciekawostka...
Aper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 14:17   #53
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

ja mam małego murzynka któremu mówię jaką literkę ma mi wduszać na klawiaturze
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 20:30   #54
Nova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 92
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Ja noszę tipsy bo niestety moje naturalne paznokcie są wyjątkowe słabe (były takie od czasów jak byłam dzieckiem).
Nigdy ich nawet nie obgryzałam.Rozdwajały się nawet przy minimalnej długości niewychodzącej poza opuszek paznokcia.Koszmar.Łamały się cały czas jeżeli udało mi się je jakimś cudem zapuścić minimalnie poza opuszek.
Jedna z kosmetyczek u której byłam na manicurze zapytała raz nawet zaszokowana stanem moich paznokci czy nie jestem aby .....
po porodzie
Brałam witaminy,kapsułki z tranem - za namową jednej
z kosmetyczek,najprzeróżnie jsze odżywki-wszystko na nic
Mój były chłopak opowiadał,że jak zobaczył moje paznokcie to pomyślał,że muszę być strasznie znerwicowana (był pewien,że są takie na skutek obgryzania).
W końcu poddałam się i założyłam tipsy.Mam święty spokój.Tipsy robię przeważnie niedużej długości,a jak wzorek dodatkowo nie jest zbyt nachalny ludzie nie wierzą,że mam tipsy.
Miałam nawet taką sytuację,że będąc u kosmetyczki która także robiła tipsy zapytałam ( z czystej ciekawości,bo ze swojej stylistki byłam zadowolona) ile bierze za zrobienie tipsów,ona podniosła moją rękę
( miałam tipsy oczywiście ) i po obejrzeniu powiedziała,że nie jest pewna czy na mojej płytce tipsy będą się trzymały (wzięła tipsy za moje naturalne paznokcie).
Nova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 13:03   #55
orangemisia
Zadomowienie
 
Avatar orangemisia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 031
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Witam
Moim zdaniem artykuł opisuje to co większość ludzi myśli. I szczerze mówiąc poniekąd też tak myślę. Choć nie do końca oczywiście. Bo z tym brudem itp. to troszeczkę przesada.
Jednak uważam,że jest lekka różnica pomiędzy delikatnym frenczem, a "nawalonymi" na tipsy ozdobami widocznymi z kilometra. Mi osobiście bardzo podobają się tipsy i miło wspominam czasy jak je miałam,lecz mówię tutaj o tych delikatnych. Oczywiście każdy ma swój gust i nikogo nie krytykuje.

Pozdrawiam
orangemisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 14:12   #56
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Brak mi słów... - przeczytajcie

Artykuł jest napisany wg stereotypów i jeszcze je promuje.
Tego nie lubie.
Nie lubie okresleń typu "Masz tauaz- byłes w więzieniu", "Masz tipsy- jesteś blond idiotka", "Dbasz o siebie- pewnie masz mały rozumek" itp...
Otóz można miec tatuaz- ku ozdobie, mozna mieć tipsy, być zadbana i miec tytul dokrota... oraz czarne włosy

Mozna, ale... ale stereotypy sa łatwiejsze.

Dla mnie ktos, kto kieruje sie stereotypami sam sobie wystawia laurke "Jestem ograniczony i nie umiem samodzielnie myslec, dlatego kieruję sie tym co mówia inni".
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.