Jak poprawić stan skóry, cery po trądziku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-16, 16:30   #1
karolina5678
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1

Jak poprawić stan skóry, cery po trądziku


Cześć wszystkim

Ostatnio leczyłam się z trądziku, miałam go troszkę na plecach i dekolcie, na buzi niestety tez. Na plecach zostały mi gdzieniegdzie jakies drobne ślady. Mam teraz dosyć przesuszoną skórę. Ostatnio uzywałam oliwki bambino, ale nie dała ona praktycznie zadnych efektów.

Jakie polecacie kosmetyki, do takiej skóry, które poprawiłyby jej wygląd i dobrze ją nawilżyły? Oprócz oliwek używałam tez wielu balsamów, kremów, ale zazwyczaj efekty były tragiczne, bo zapychały skórę i w efekcie znowu pojawiały sie krostki. Teraz zostało mi jeszcze kilka na dekolcie, bo posmarowałam sie kolejnym kremem, licząc na jakaś poprawę.

Jeżeli chodzi o twarz, to mam strasznie zmęczoną, szarą i wysuszoną skóre. Do tej pory używałam podkładu, ale zrezygnowałam z niego chwilowo, przerzucając sie na sam puder, bo sądziłam, ze to ten nieszczęsny podkład powodował pogorszenie sie cery. Uzywalam kremów nawilzających, matujących, do cery problemowej - żadnej poprawy ;c

Juz nie wiem czym mam sie smarowac zeby nie spowodowac kolejnych problemów, niesmarowanie sie niczym też chyba nie wchodzi w gre ;c

Kochane, prosze o porade!
(aa, zapomniałam dodać, mam 19 lat )

Edytowane przez karolina5678
Czas edycji: 2012-02-16 o 16:33
karolina5678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 16:51   #2
trafficjam
Raczkowanie
 
Avatar trafficjam
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 240
Dot.: Jak poprawić stan skóry, cery po trądziku

jeśli chodzi o buźkę, to polecam spróbować złuszczania kwasem TCA. ja co prawda jeszcze walczę z trądzikiem, ale kiedy moja twarz już jest zmęczona i przesuszona stosowaniem przeróżnych kosmetyków i od mrozu, to po TCA jest odżywiona i nawilżona. no i jest mniej zmarszczek
trafficjam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.