Wakacje w Egipcie - jak dbać o skórę twarzy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-18, 16:23   #1
miska203
Raczkowanie
 
Avatar miska203
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 277

Wakacje w Egipcie - jak dbać o skórę twarzy?


Hej dziewczyny,

na początku kwietnia wyjeżdżam na tydzień do Egiptu, i muszę wcześniej kupić jakiś filtr do twarzy.. I tu mam mega problem, może opiszę krótko jak się mają sprawy z moją buzią (zresztą w wątku o trądziku i tabletkach anty już kiedyś o tym pisałam) .. W zeszłym roku w marcu odstawiłam tabsy, przez pierwsze 3 miesiące buzia super, niestety w lipcu zaczęła mi się masakra, w listopadzie znowu wróciłam do tabletek ( niestety moja twarz teraz to jedna wielka blizna po trądziku). Tabletki znowu mi pomogly, twarz jak pupcia niemowlaka ale 3 tyg temu znowu musiałam odstawić tabsy (podejrzenie zakrzepicy) więc podejrzewam, że za jakiś czas znowu będę miała wysyp... już mi jakieś małe syfki wychodzą ale prawie w ogóle ich nie widać... tak czy inaczej jadę na te wakacje, i wiem że muszę czymś tą buzie porządnie chronić, i teraz mam pytanie :

jaki poleciłybyście mi filtr?
mam dużą skłonność do zapychania, cera mieszana, sucha z tendencją do przetluszczania w strefie T ;/

Przeglądałam na KWC różne filtry i opinie dziewczyn, ale że totalnie się nie orientuję w tym temacie bo dopóki nie zaczęla mi się psuć cera jakoś nigdy się tym tematem nie interesowałam ( wiem, głupota)....

Z góry dzięki za pomoc

PS - dodam jeszcze, że w październiku byłam na usuwaniu trądzika laserem ( mialam aktywny trądzik i wykształcona pani "dermatolog"zamiast powiedzieć mi że to mi jeszcze pogorszy to zrobiła mi jakieś 3 zabiegi i po tym to po prostu miałam na twarzy MASAKRĘ, w lutym miałam jeden peeling kwasem migdałowym a w domu stosuję maseczkę SKINCODE z kwasami AHA) więc tym bardziej muszę jakiegoś filtra używać, a tak na codzien używalam caly czas kremu Scincode nawilżającego SPF 20 i podkladu Pharmaceris SPF 20....

Edytowane przez miska203
Czas edycji: 2013-03-18 o 16:30
miska203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 11:23   #2
miska203
Raczkowanie
 
Avatar miska203
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 277
Dot.: Wakacje w Egipcie - jak dbać o skórę twarzy?

Dziewczyny proszę o poradę....
miska203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:38.