Po jakim czasie wskaznik wagi rośnie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-25, 16:39   #1
Hanej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 50
Cool

Po jakim czasie wskaznik wagi rośnie


Tak się zastanawiam, po jakim czasie się tyje. Bo dziś ku swemu przerażeniu waga pokazała 2kg więcej, a ostatnio ważyłam się około 3 dni temu. Tak w ogóle to staram się jedynie utrzymywać stałą wagę 47kg, ale trochę mnie to kosztuje. Staram się odżywiać zdrowo. Codzienie pozwalam sobie na coś słodkiego. Chociaż ostatnio trochę sobie pofolgoiwałam, zwłaszcza że moja rodzina nie może zrozumieć, że ja czegoś nie jadam, itd.
I tak w środę jechałam do Karkowa i o 6 zjadłam muesli (150ml mleka, ok 2 dag płatków), kanapka razowca z z pomdorem i mazzarelą, o 9 kawałek drożdżówki (1/4), o 11 pół obwarzanka i drugie pół tak "dziubałam" przez godzinę, o 13:45 obiad na dworcu- 2 naleśniki z serem i brzoskwiniami, polane sosem tuskawkowym+ trochę bitej śmietany. o 17 okazało się że babcia ma dla mnie obiad ( nie szkodzi, że nie chce, nie jestem głodna)- więc pól naleśnika z dżemem i 2 chochle zupy pomidorowej (zakłocanej)z lanym ciastem. Około 19 zjadał jeszcze ok 100ml zupki chińskiej.
W czwartek o 9zjadłam grzankę z chcleba i kawałek precla, ,jabłko,potem szłam na wycieczkę, ponad godzina intensywnego marszu, o 13 zjadłam małego hot doga (tak mi się chchiało, a był taki niedobry) i potem znów schodziłam godzinę. o 17 zjadałąm drugiego hot doga (tym razem smaczny), o 20 jabłko.
No i dziś się ważę a tu 2kg więcej, więc co przesądziło, przecież kalorycznie, to nie ejste aż tak dużo.
I dziś kiedy przerażona zeszłam z wagi o 9 zjadłąm ok 50 g jogurt z ziaranami, owsiankę i /4 drożdżówki, o14 po 40 min marszu (((( 1,5 kupnego placka ziemniaczanego ociekającego tłuszczem (normlanie pływające) + pół porcji kupnych frytek{ile to mogóo być kalorii}. Mama mnie prawie zmusiła. Skrajan rozpacz. O 16 zjadłąm w końcu zdrową kaszę gyczną z kefirem. Jeszcze w międzyczasie kawałek arbuza i parę winogron.
Hanej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 17:47   #2
mrosh
Raczkowanie
 
Avatar mrosh
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 197
Dot.: Po jakim czasie wskaznik wagi rośnie

yyy.....Bez urazy itd.
Może nie byłaś w TOALECIE?
mrosh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 18:08   #3
yaheira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 701
Dot.: Po jakim czasie wskaznik wagi rośnie

albo może jesteś przed okresem, wtedy waga też więcej wskazuje
yaheira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 19:23   #4
Hanej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 50
Dot.: Po jakim czasie wskaznik wagi rośnie

no właśnie nie byłam. Próbuję wszytskiego na poprawę trawienia- otręby, zazwyczaj unikam smażenia, jem owoce, jogurty, ostatnio kupiłam preparta- colon, i czasem jest lepiej. Nie wiem, czy po prostu przez te że ciągle myślę o tym co jem, a czy może jedząc cos tam właśnie nie pozyskuję kliograma. Normalnie czasem sama się wkurzam, ze tak schizuje.
Hanej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 19:29   #5
Hanej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 50
Dot.: Po jakim czasie wskaznik wagi rośnie

Ja jestem ciągle przed. Mam tabletki na wywołanie. Może to właśnie przez te parszywe tabletki antykonc- Microgynion21. (a miały być łagodne)
Hanej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:48.