Szczotki do modelowania Olivia Garden - różnice - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-02, 19:47   #1
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805

Szczotki do modelowania Olivia Garden - różnice


Ostatnio postanowiłam sprawić sobie dobrą szczotkę do modelowania moich cienkich, półdługich (przed ramiona) włosów. Do tej pory nie przywiązywałam większej wagi do szczotek, wybierałam w osiedlowej drogerii po prostu duże i niezbyt ostre, plastikowe szczotki za oszałamiające 10 zł. Byłam bardzo zadowolona zarówno z ceny jak i efektów, dopóki szczotki nie miały styczności z podłogą, bo wtedy cała rączka odpadała, a ja musiałam kupować koleją szczotkę, bo wcześniejszej nie dało się już żaden sposób skleić i używać dalej.
Niedawno usłyszałam o szczotkach firmy Olivia Garden, jako tych najlepszych i profesjonalnych i postanowiłam sobie taką sprawić. Jednak czytając ich opisy nie potrafię zdecydować który typ szczotki wybrać - Ceramic + ion, Nano Thermic, Heat Pro, Pro Thermal, czy jakiś inny? Czy one różnią się pomiędzy sobą czymś szczególnym? Czy macie z nimi jakieś doświadczenia?
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-02 19:47:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.