badanie ginekologiczne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-26, 15:09   #1
slowikowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 41

badanie ginekologiczne


Czy za jednym razem na wizycie mogę zrobić test na hpv i kolposkopie?

Edytowane przez slowikowa
Czas edycji: 2014-04-26 o 15:19
slowikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 08:57   #2
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: badanie ginekologiczne

Możesz.
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 02:02   #3
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: badanie ginekologiczne

Cześć, mam pewne obaw otóż 2 lata temu miałam problemy z miesiączką. Zamiast miesiączki miałąm brązowe kilkudniowe plamienia, lub białe upławy z dodatkiem krwi, nie miałam pojęcia co to ... w ogóle przez jakieś 3 miesiące nie miałam miesiączki, wykonałam 3 testy ciążowe, które nic nie wskazały. Poszłam więc do ginekologa, niestety zamiast wtedy opowiedzieć o swoim problemie poprosiłam o tabletki antykoncepcyjne, tak więc zalecił mi te hormony. Miałam je wziąć w 1 dzień miesiączki jednak znów pojawiło się plamienie... w związku z tym przeczekałam wtedy 1 dzień , na mieszaczkę ,która się nie pojawiła a plamienie znikło...Wtedy zażyłam 1 tabletkę. No i jak narazie do tej pory normalnie mam krwawienie tak jak w przypadku hormonów. jednak po tych 2 latach zaczęłam się bać, że gdy odłożę tabletki znów mogę mieć problemy.. Jednak nadal nie wyznałam tego lekarzowi..Miałam już kilka badań krwi jednak nie wykryły one nic szczególnego, byłam wtedy w tamtym okresie mocno zestresowana( jednak jestem zdania, że stres nie wpływa na miesiączkę). Jednak miałam znajomą ,która miała podobne objawy i okazało się, że to torbiele.. zauważyłam również ,że dużo moich znajomych ma podobne problemy. Wiec przy ostatniej wizycie u ginekologa poprosiłam o dokładniejsze zbadanie jednak ginekolog powiedział ,że wszystko jest jak najbardziej ok .Czy ginekolog byłby w stanie znaleźć jakieś zmiany na jajnikach ? Czy możliwe ,ze przez zażywanie antykoncepcji mój problem mógł zniknąć? podejrzewam, ze to mogły być tz. wahania hormonalne.. Bardzo się boję ,ze problem powróci i nie będę mogła mieć dzieci
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-14 03:02:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.