Kosmetyki naturalne - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-12, 12:01   #2011
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dostałam paczkę z kosmetykinatury i mnóstwo próbek-niektórych kosmetyków nawet na oczy jeszcze nie widziałam i nie wiem co to jest.

Dostałam też ten fluid do twarzy z AMB natursome-ten nad,którym jedna z was tak się zachwycała.

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Wiecie dziewczyny możne co to jest?tautropfen amea toskana?

A co tam jest jeszcze dopisane?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 12:01   #2012
Rarrka90
Rozeznanie
 
Avatar Rarrka90
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 887
Dot.: Kosmetyki naturalne

czy glinkę nalezy nakładać na mokrą skórę czy suchą? mowie o takiej glince bio z tubki
__________________
Rarrka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 12:02   #2013
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Rarrka90 Pokaż wiadomość
czy glinkę nalezy nakładać na mokrą skórę czy suchą? mowie o takiej glince bio z tubki
Ja zawsze glinkę nakładałam na suchą twarz.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 12:16   #2014
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A co tam jest jeszcze dopisane?
właśnie sama szukam co to

krem do twarzy jakiś,ale jaki to nie wiem

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

to ten

http://www.bce-europe.com/Face-Care/...orn-50-ml.html
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 12:18   #2015
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
To odżywczy krem, do cery wymagającej.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-05-12 o 12:20
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 12:22   #2016
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki naturalne

Ekspertki kochane mam kilka pytań

Czy pudry mineralne robią tyle dobrego dla twarzy co filtry mineralne? Oczywiście nie chodzi mi o ochronę uv, tylko o oczyszcznie cery. Mam problem z tymi filtrami, kończy mi się lavera i szukam jakiegoś jej zamiennika. Nie wiem jeszcze czy zdecyduję się na minralny, bo choć działa na moją cerę jak najlepsza maseczka, to do ludzi wstyd z tym wyjść na twarzy. Czy puder mineralny na filtrze mineralnym nie wygląda jak otynkowana twarz-maska? Z drugiej strony nie widzi mi się pudrować w upały i jestem bliska kupienia zwykłego kremu z filrem chemicznym. Nie wiem, nie po to dbam o twarz żeby teraz jak wygląda ok chować ją pod pudrem czy podkładem, a z drugiej strony boję się czy zwykły krem tego nie zniszczy. Czy te mineralne kosmetyki oczyszczają skórę?

I jeszcze jeno, bo kiedyś pytałam, ale nikt nie odpowiedział. Czy dodawanie oleju do kremu z filtrem (babydream) bardzo obniża jego skuteczność/ochronę?

A i jeszcze jedno;-) Ktoś kiedyś pisał, że w maseczce alterry tej z granatem jest jakiś niebezpieczny składnik, który powoduje wypadanie włosów. Może ktoś pamięta i poda nazwę?

Edytowane przez lulaluna
Czas edycji: 2011-05-12 o 12:25
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 12:23   #2017
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dziewczyny nie wiecie może czy Salco jest na pewno naturalne? Tak się reklamują w sieci i na dodatek mają sklep we Wrocławiu, a mnie zainteresował ich jeden zestaw (nie taki znowu drogi). Głównie są to rzeczy dla SPA.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-12, 12:29   #2018
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość

A i jeszcze jedno;-) Ktoś kiedyś pisał, że w maseczce alterry tej z granatem jest jakiś niebezpieczny składnik, który powoduje wypadanie włosów. Może ktoś pamięta i poda nazwę?

cooooooooooooooooooooooo?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 12:30   #2019
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
właśnie sama szukam co to

krem do twarzy jakiś,ale jaki to nie wiem

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

to ten

http://www.bce-europe.com/Face-Care/...orn-50-ml.html

ojjjj, ale masz super

tu opis tego kremu
http://www.natural-beauty.pl/marki/t...do-twarzy.html
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 12:35   #2020
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
cooooooooooooooooooooooo?
Nie jestem pewna może to była odżywka albo szampon, ale coś takiego czytałam, tylko nie pamiętam w którym wątku.
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 12:39   #2021
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

to zalamka bo ja go uzywam, a jak teraz tak mysle to zaczely mi wypadac wlosy :P

jak tak to sie wkurze, dla mnie chyba zadne kosmetyki nie sa dobre, ani te chemiczne ani naturalne cokolwiek bym nie uzywala jest zle, chyba ze ja nie umiem ich wsyztskich uzywac, bo juz zglupialam

mam takie rozszerzone pory i tyle wagrow ze jakbym je wszystkie powyciskala i usunela to wazylabym z 1 kg mniej :P moze parowki mi szkoda? nie mialam chyba kiedys az tak pootwieranych porow.. broda nad ustami, kolo nosa ,nos czolo , fe
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-12, 12:51   #2022
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
mam takie rozszerzone pory i tyle wagrow ze jakbym je wszystkie powyciskala i usunela to wazylabym z 1 kg mniej :P moze parowki mi szkoda? nie mialam chyba kiedys az tak pootwieranych porow.. broda nad ustami, kolo nosa ,nos czolo , fe
Tak mi się przypomniało: a może spróbuj na te swoje pory zielonej herbatki z sweetscents? (na pewno na wymiance gdzieś od kogoś dostaniesz). I czy po parówkach stosujesz coś na zamknięcie porów? Bo jak nie zrobisz tego prawidłowo to problem wągrów będzie narastał.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 12:53   #2023
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
to zalamka bo ja go uzywam, a jak teraz tak mysle to zaczely mi wypadac wlosy :P

jak tak to sie wkurze, dla mnie chyba zadne kosmetyki nie sa dobre, ani te chemiczne ani naturalne cokolwiek bym nie uzywala jest zle, chyba ze ja nie umiem ich wsyztskich uzywac, bo juz zglupialam

mam takie rozszerzone pory i tyle wagrow ze jakbym je wszystkie powyciskala i usunela to wazylabym z 1 kg mniej :P moze parowki mi szkoda? nie mialam chyba kiedys az tak pootwieranych porow.. broda nad ustami, kolo nosa ,nos czolo , fe
Oj nie panikuj, nie chciałam siać paniki Poczekajmy, na pewno ktoś to sprostuje, a pytam bo sama nabrałam ochoty na maseczkę alterry (aloes dobrze robi lokom)

A z tymi wągrami to może przesadzasztrochę, co? Może używasz czegoś co je powoduje? Ja po tonującym lavery zauważam czarne kropki na nosie, a gdy go nie używam jest zupełnie czysto. Parówek nigdy nie robiłam, to się nie wypowiem, wydają mi się zbyt inwazyjne. Ogólnie natura mi służy. A próbowałaś oleju jojoba?
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 12:55   #2024
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

hm no wlasnie mi sie wydaje ze ja nie umiem porzadnie sie wziac za ta pielegnacje - nie mam zbyt wiele czasu czesto tu wpadam szybko czytam, wychwytuje niektore rzeczy, a moze rbie cos zle.. wlanie zle oczyszczam, nie zamykam porow itp.. wiem ze na pewno podklad przyczynia sie do wagrow ale z tego zrezygnowac jest trudno.. chociaz statnio maziam sie kompaktem i czuje sie 'lzej' na buzi niz po plynnych podkladach
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 12:56   #2025
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
hm no wlasnie mi sie wydaje ze ja nie umiem porzadnie sie wziac za ta pielegnacje - nie mam zbyt wiele czasu czesto tu wpadam szybko czytam, wychwytuje niektore rzeczy, a moze rbie cos zle.. wlanie zle oczyszczam, nie zamykam porow itp.. wiem ze na pewno podklad przyczynia sie do wagrow ale z tego zrezygnowac jest trudno.. chociaz statnio maziam sie kompaktem i czuje sie 'lzej' na buzi niz po plynnych podkladach
a podkłady mineralne?
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 13:13   #2026
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

probowalam, to nie dla mnie niestety

eh jestem bardzo 'wymagajaca' tzn moja cera/skora.

za 2 tyg ide na wesele mam bardzo wiosenna sukieneczke i powinnam sie opalic,, salorium mowie stanowcze NIE ale trche mnie kusi zeby nabrac kolorkow, delikatnie.

Co Wy myslicie na temat solarium? zlo zlo zlo? a slonce? opalacie sie?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 13:23   #2027
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
probowalam, to nie dla mnie niestety

eh jestem bardzo 'wymagajaca' tzn moja cera/skora.

za 2 tyg ide na wesele mam bardzo wiosenna sukieneczke i powinnam sie opalic,, salorium mowie stanowcze NIE ale trche mnie kusi zeby nabrac kolorkow, delikatnie.

Co Wy myslicie na temat solarium? zlo zlo zlo? a slonce? opalacie sie?
Solarium to zło, słońce lepsze, ale trzeba z umiarem. Ja się opalam, ale rzadko, bo nigdy nie mam cierpliwości aby na słońcu siedzieć.
A co z tą próbką samoopalacza z Lavery?

I tak na marginesie. Ten kremik, co mi jeszcze dałaś to do twarzy jest?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 13:26   #2028
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

tak tak do twarzy

ten samoopalacz hmm... ja mam chyba do niego za jasna karnacje, bo mialam pelno ciemnych plamek, pachnie dosc przyjemnie, linia takiego zapachu 'samoopalaczowego' jest wyczuwalna, ale mniej uzylam go tylko troszke, moglam Ci w sumie dorzucic do paczki
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 13:29   #2029
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
tak tak do twarzy

ten samoopalacz hmm... ja mam chyba do niego za jasna karnacje, bo mialam pelno ciemnych plamek, pachnie dosc przyjemnie, linia takiego zapachu 'samoopalaczowego' jest wyczuwalna, ale mniej uzylam go tylko troszke, moglam Ci w sumie dorzucic do paczki
Szkoda, że ci nie podpasował. Ja kiedyś jeszcze długo przed tym nim się zaczęłam interesować kosmetykami naturalnymi znalazłam przepis na samoopalacz, który polegał na przygotowaniu specjalnej mikstury opierającej się na orzechach (tak samo jak większość samoopalaczy) i wrzuceniu tego do wanny i zanurzeniu się w takiej mieszance. Rzekomo to opalało. Muszę gdzieś to znaleźć.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-12, 13:33   #2030
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

o ciekawe fajnie jakby takie rzeczy dzialaly, mi juz nie chodzi o opaleniu sie na czekoladke, bardziej na lekkim przyciemnienie, wyrownaniu kolorytu itp.. bo jestem taka blada z czerwonymi latkami gdzie niegdzie na slonku dzisiaj polezalam niecale 10 minutek i juz mi wystarczy, tez nie moge tak wytrzymac, a z solarium rezygnuje, zle bym sie potem czula ze poszlam
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 14:30   #2031
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
t
mam takie rozszerzone pory i tyle wagrow ze jakbym je wszystkie powyciskala i usunela to wazylabym z 1 kg mniej :P moze parowki mi szkoda? nie mialam chyba kiedys az tak pootwieranych porow.. broda nad ustami, kolo nosa ,nos czolo , fe

Mi parówki szkodzą, schodzi mi po nich skóra na przykład.


Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
probowalam, to nie dla mnie niestety

eh jestem bardzo 'wymagajaca' tzn moja cera/skora.

za 2 tyg ide na wesele mam bardzo wiosenna sukieneczke i powinnam sie opalic,, salorium mowie stanowcze NIE ale trche mnie kusi zeby nabrac kolorkow, delikatnie.

Co Wy myslicie na temat solarium? zlo zlo zlo? a slonce? opalacie sie?
Ja się przyznaję, że sporadycznie korzystam z solarium, co 2-3 miesiące. Jak byłam mała, to miałam poparzenie słoneczne - zasnęłam na plaży, do tego miałam zakwasy, bo dużo tego dnia pływałam, a że miałam skórę białą jak śnieg, to skończyło się to dla mnie tragicznie - 2 tygodnie siedziałam w domu, dostałam jakieś zastrzyki - chyba na odkwaszenie mięśni bezpośrednio pod poparzoną skórą. Dlatego teraz prewencyjnie wolę nie być biała.

Poza tym, jak już mówiłam w innym wątku - prędzej zejdę na raka jelit, piersi lub macicy, niż na raka skóry.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 14:34   #2032
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

o, myslalam ze Ty mnie za to ochrzanisz jako pierwsza

a tu prosze.. ja bym poszla ale boje sie wysypu krostek? wiekszeg wysuszenia itp, choiaz buzia po malych seansach opalania cudownie odzywia sie tzn domyslam sie ze to zludzenie tylko, i jest to chwilowe bo opalenizna zakrywa wszystkie niedoskonalosci
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 14:53   #2033
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
To odżywczy krem, do cery wymagającej.
Wiem,wiem-tak szukałam,że dopiero na tej stronie znalazłam.
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ojjjj, ale masz super

tu opis tego kremu
http://www.natural-beauty.pl/marki/t...do-twarzy.html
też znalazłam pózniej
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 14:54   #2034
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki naturalne

Hej Dziewczynki, piękna pogoda, prawda?
Newsy z Superpharmu: jest cała seria FlosLek Be-Eco: teraz dla posiadaczy karty lojalnościowej jest -20% co wychodzie odrobinkę taniej niż w ✂✂✂✂✂✂✂. także jeśli ktoś planował zakupy tej serii, to warto teraz.
Jest też w promocji po 57 zł puder w kompakcie Bourjois BioDetox z certyfikatem ECOCERT w 4 odcieniach - któraś z Was o niego pytała. Wygląda bardzo porządnie, duża biała puderniczka z lusterkiem i gąbeczką. Chyba, ze kogoś zapycha talk, to odpada, bo jest na 1 miejscu w składzie, z tego co pamiętam.

Czy na te smackersy naturalne bywają promocje?

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Ekspertki kochane mam kilka pytań

Czy pudry mineralne robią tyle dobrego dla twarzy co filtry mineralne?
Lula - nie znam filtrów mineralnych, ale z własnego doswiadczenia powiem Ci tak: zaczęłam testować podkłady sypkie mineralne jakieś 2 tygodnie temu i na mnie działają rewelacyjnie!
Ja mam skórę bardzo tłustą, trądzikową i nawet pod aptecznym nietanim (hypoalergiczny, niby niezapychający etc.) podkładem La Roche Posay Toleriane po prostu w oczach rosły mi wypryski! Przysięgam Nakładałam rano, wychodziłam, przeglądałam się w lustrze za 2 godziny, a tu z malutkiego czegoś już okropny wulkan. Kilka razy tak się zdarzyło, podkład poszedł w odstawkę i na wymiankach poleciał do kogos.
Z wymianki dostałam parę pudrów mineralnych i jestem zauroczona. jeśli coś wyskoczy, to delikatnie się przysusza. Czuję, że ta skóra oddycha pod makijażem! Uspokoiła się, zmniejszyła się ilość wyprysków. Oczywiście, na pewno też wpłynęły na to leki, jakie biorę, ale wreszcie nie mam wyrzutów sumienia, ze makijażem niszczę to, co udało się lekami wypracowac. I dla mnie wszystkie drogeryjne podkłady były za ciemne, a mineralne są wreszcie dobrane kolorem!
Także szczerze polecam
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 14:55   #2035
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
o, myslalam ze Ty mnie za to ochrzanisz jako pierwsza

a tu prosze.. ja bym poszla ale boje sie wysypu krostek? wiekszeg wysuszenia itp, choiaz buzia po malych seansach opalania cudownie odzywia sie tzn domyslam sie ze to zludzenie tylko, i jest to chwilowe bo opalenizna zakrywa wszystkie niedoskonalosci
Promienie słoneczne często pomagają w walce z chorobami skóry. Poszukaj czegoś w necie na ten temat i poczytaj.

I szczerze powiem, że jeszcze nigdy nie widziałam filmu/reportażu, nie czytałam nic na temat kogoś, kto używał solarium i ma raka skóry. Jeżeli ktoś zna przypadki takich osób, to proszę o podesłanie linka.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 15:07   #2036
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Ja i tak najbardziej ciekawa jestem tego dwufazowego koncentratu ABM i wieczorem go wypróbuję
Fajnie,że ma aż 24 miesiące ważnośći po otwarciu.

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Ten kompakt bourjois bio detox w douglasie jest teraz po 46,99

sama jestem ciekawa,ale poczekam na jakieś recenzje
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 15:36   #2037
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dostałam paczkę z kosmetykinatury i mnóstwo próbek-niektórych kosmetyków nawet na oczy jeszcze nie widziałam i nie wiem co to jest.

Dostałam też ten fluid do twarzy z AMB natursome-ten nad,którym jedna z was tak się zachwycała.

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Wiecie dziewczyny możne co to jest?tautropfen amea toskana?

Nad tym natursome to ja się zachwycałam Kupiłam go właśnie po przetestowaniu próbki. Ciekawa jestem Twojej opinii. Napisz koniecznie

Dodaj koniecznie zdjęcia produktów na wątku z naszymi zbiorami.

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiecie może czy Salco jest na pewno naturalne? Tak się reklamują w sieci i na dodatek mają sklep we Wrocławiu, a mnie zainteresował ich jeden zestaw (nie taki znowu drogi). Głównie są to rzeczy dla SPA.

Wydaje mi się ze nie. Ale najlepiej sprawdzić składa. Teraz dużo firm uważa się za naturalne a wcale takie nie są.
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 16:11   #2038
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki naturalne

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;26869106]Poważnie? Skąd ty takie coś wytrzasnęłaś?[/QUOTE]
A coz.. gdzies czytalam, ze warto nakladac, i miodzio, i czekolade, i cytryne [ta ostatnia np na niefajny koloryt]

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dostałam paczkę z kosmetykinatury i mnóstwo próbek-niektórych kosmetyków nawet na oczy jeszcze nie widziałam i nie wiem co to jest.

Dostałam też ten fluid do twarzy z AMB natursome-ten nad,którym jedna z was tak się zachwycała.

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Wiecie dziewczyny możne co to jest?tautropfen amea toskana?
Wow.. probka owego rozanego kosmetyku jest naprawde niemalo warta! Gdzie skladalas zamowienie? Ja wlasnie lece po BU na poczte z awizo, ciekawe czy cos mi dali do zamowienia za 80zl...
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 16:22   #2039
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Francuzka zdam relacje jak go użyjefoto też postaram się dodać.

Sylwia zamówienie składałam na kosmetykinatury czy kosmetykinaturalne

cos znowu z wizażem,bo cytować się nie da;/
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 16:32   #2040
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

i sie nie wyswietlaja nowe posty :/ patrzylam i nic nowego nie bylo, dopier weszlam na watek a tutaj pelno nowych wpisow
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:36.