Czerwone plamki - jak usunąć w mniej niż 48h? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-10, 19:40   #1
driverpl96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 21

Czerwone plamki - jak usunąć w mniej niż 48h?


Witajcie Drogie Panie

Niestety parę dni temu wyciusnąłem dwa pryszcze, co poskutkowało czerwonymi plamkami(zazwyczaj nie wyciskam, ale coś mnie podkusiło...). W sobote mam randkę z dziewczyną i chciałbym coś z tymi plamkami zrobić, żeby były chociaż mnie widoczne. Oto zdjęcia








Strasznie to wygląda z perspektywy kobiet? Mam nadzieję, ze mi pomożecie, bo patrzeć na to nie mogę, jako mężczyzna, a co dopiero kobiety -.-
driverpl96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 20:50   #2
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Czerwone plamki - jak usunąć w mniej niż 48h?

Cytat:
Napisane przez driverpl96 Pokaż wiadomość
Witajcie Drogie Panie

Niestety parę dni temu wyciusnąłem dwa pryszcze, co poskutkowało czerwonymi plamkami(zazwyczaj nie wyciskam, ale coś mnie podkusiło...). W sobote mam randkę z dziewczyną i chciałbym coś z tymi plamkami zrobić, żeby były chociaż mnie widoczne. Oto zdjęcia








Strasznie to wygląda z perspektywy kobiet? Mam nadzieję, ze mi pomożecie, bo patrzeć na to nie mogę, jako mężczyzna, a co dopiero kobiety -.-
Kochany w 48 h to raczej ciężko chyba że masz ochotę paćkać się korektorem. Najważniejsze żebyś już tego nie dotykał,nawet jesli kusi.

Nie nie wygląda to strasznie. Nie masz zapryszczonej cery tylko drobną skaze ktora szybko zlezie.Trochę pewności siebie , pewny krok i ruszaj. Nie myśl o takich ☠☠☠☠☠☠☠ach bo zepsujesz sobie spotkanie.

Powodzenia. Baw sie dobrze.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 20:53   #3
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 585
Dot.: Czerwone plamki - jak usunąć w mniej niż 48h?

bez przesady, nie są jakieś straszne gorsze byłyby pryszcze, a to na pewno jeszcze trochę zblednie do czasu randki. Niestety nie znam sposobu, aby przyśpieszyć ten proces - może jakaś maść gojąca?
kissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 20:57   #4
driverpl96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 21
Dot.: Czerwone plamki - jak usunąć w mniej niż 48h?

Mam do wyboru: maść bambino dla dzieci, alantan plus, sudocrem.. Czym t opsmarowac na noc i jutro żeby zbladło chociaz
driverpl96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 21:04   #5
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Czerwone plamki - jak usunąć w mniej niż 48h?

Cytat:
Napisane przez driverpl96 Pokaż wiadomość
Mam do wyboru: maść bambino dla dzieci, alantan plus, sudocrem.. Czym t opsmarowac na noc i jutro żeby zbladło chociaz
W 48 h i tak trochę zblednie ,nie dotykają tego. Możesz przetrzeć delikatnie naparem z rumianku. Mama mnie tak ratowala. Pewnie Twoja też ma rumianek ale w tej chwili im mniej to ruszasz tym lepiej.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 21:08   #6
driverpl96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 21
Dot.: Czerwone plamki - jak usunąć w mniej niż 48h?

posmaruje na noc bambino tak jak zawsze w takich przypadkach jakby ktoś jeszcze miał jakieś rady to z chęcią wysłucham
driverpl96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-10 22:08:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:47.