gabinet kosmetyczny -- LUBLIN - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-01, 14:17   #31
freykaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 46
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

hej, ponieważ przede mną praktyki kosmetyczne, chciałam Was zapytać gdzie znajdę gabinet z największym ruchem w lublinie, zależy mi na tym żeby coś robić w tym gabinecie, a większość moich koleżanek ma praktyki w takich gabinetach w których nic się nie dzieje , dlatego prosiłabym o pomoc...
freykaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 23:11   #32
Jasminee1
Przyczajenie
 
Avatar Jasminee1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez aguna Pokaż wiadomość
dziewczyny, wiecie moze gdzie w lublinie robia trwala na rzesy? widzialam za 70 zl ale mysle ze to troszke duzo jak na lublin, jak myslicie? znacie miejsce gdzie wykonuja ten zabieg taniej?
Aguna...znalazlas moze gabinet gdzie robia trwala na rzesy??? Napisz jaki efekt i cena takiego zabiegu. No i gdzie warto sie w tym celu udac?? Z gory wielkie dzieki
Jasminee1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 14:42   #33
Aguuuusiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez gosiawow Pokaż wiadomość
Może któraś z Was wie cos o gabinecie kosmetycznym przy globusie???
byłam w tym salonie na Globusie "Bonsai" i jestem zadowolona. Poleciła mi go koleżanka, która usuwa sobie u nich blizny. Ja mam skóre tłustą z trądzikiem i niebardzo wiem jak dbać o nia. Koszystałam z zabiegu oczyszczanie i mikrodermabrazja. Powiem szczerze,że od razu zauważyłam, że skóra jest o wiele gładsza i jaśniejsza. Pozatym pani kosmetyczka (bez mojego zapytania) poradziła mi jak pielęgnować cere w domu.Teraz bede wykupywala u nich bon na masaż z okazji Mikołajków dla mojego chłopaka.
Aguuuusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 14:52   #34
zizuzan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 53
Smile Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Polecam TENDO na Bursztynowej (www.tendo.lublin.pl) Też mają karnety z różnych okazji. Kupiłam taki jako prezent ślubny dla młodej pary. Chodzę tam na ultradźwiękowe oczyszczanie twarzy i depilację. Bardzo fachowe i sympatyczne kosmetyczki. Już sam wystrój gabinetu i muzyka relaksują tak, że nie chce sie wstawać z łóżka zabiegowego
zizuzan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 15:09   #35
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez freykaa Pokaż wiadomość
hej, ponieważ przede mną praktyki kosmetyczne, chciałam Was zapytać gdzie znajdę gabinet z największym ruchem w lublinie, zależy mi na tym żeby coś robić w tym gabinecie, a większość moich koleżanek ma praktyki w takich gabinetach w których nic się nie dzieje , dlatego prosiłabym o pomoc...
Ja miałam praktyki w salonie Casjopeja, na Chopina. To jest salon fryzjersko kosmetyczny i ruch dość spory mają chociaż wiadomo poniedziałek, wtorek często 1 osoba albo nikt ale mają też otwarte w soboty i patrzyłam na makijaże Praktyki miałam nie płatne a dla przykładu na przeciwko w Babskim Swiecie chcą 300zł. A tak o to zmywałam lakier, myłam jakieś rzeczy, zmywałam, nakładałm maski i takie inne rzeczy których się zepsuć nie dało.
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 19:08   #36
freykaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 46
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Obecnie zastanawiam się nad salonem agata na lwowskiej, widziałam że tam pozwalają praktykantkom robic różne rzeczy(w tym hennę), no i z tego co wiem to panie które tam pracują są bardzo miłe i chętne żeby uczyc innych ... ale nie wiem czy się dopcham bo tam są już praktykantki ...
freykaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 19:50   #37
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez freykaa Pokaż wiadomość
Obecnie zastanawiam się nad salonem agata na lwowskiej, widziałam że tam pozwalają praktykantkom robic różne rzeczy(w tym hennę), no i z tego co wiem to panie które tam pracują są bardzo miłe i chętne żeby uczyc innych ... ale nie wiem czy się dopcham bo tam są już praktykantki ...
No to fajnie bo mało gdzie pozwalają robić już tak o wszystko przy klientce. Chociaż moja koleżanka trafiła na taki salon co miała swoje klientki normalnie. Ja tam u siebie henne też później mogłam robić, i wosk. Byłam na praktykach z koleżanką i na sobie ćwiczyłyśmy
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-01, 20:18   #38
ma99ie
Raczkowanie
 
Avatar ma99ie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin/ Wawa
Wiadomości: 75
GG do ma99ie
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez zizuzan Pokaż wiadomość
Polecam TENDO na Bursztynowej (www.tendo.lublin.pl) Też mają karnety z różnych okazji. Kupiłam taki jako prezent ślubny dla młodej pary. Chodzę tam na ultradźwiękowe oczyszczanie twarzy i depilację. Bardzo fachowe i sympatyczne kosmetyczki. Już sam wystrój gabinetu i muzyka relaksują tak, że nie chce sie wstawać z łóżka zabiegowego
Ja skorzystałam z polecenia zizuzan. Jestem bardzo zadowolona co prawda poszłam tylko na depilację wąsika ale to wystarczyło, żeby zapisać się na peeling kawitacyjny Atmosfera bardzo miła, fachowe porady, no i bardzo dogodne godziny otwarcia - w sam raz po pracy. Dziękuję Zizuzan
ma99ie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 20:23   #39
dziewczynazlublina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

ja dzisiaj bylam na oczyszczaniu ultradzwiekowym i peelingu kawitacyjnym na czubach u pani ani, nie pamietam ulicy ale mam numer 509991147
dziewczynazlublina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 21:47   #40
Yannicka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

pisano o 21:32 ----------

zapraszam na praktyki kosmetyczne do salonu Yannicka, Lublin ul. Czeremchowa 16, szczegóły pod numerem te. 81-4415015

Edytowane przez Yannicka
Czas edycji: 2010-07-07 o 07:58 Powód: nieaktualne
Yannicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 08:07   #41
zizuzan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 53
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez ma99ie Pokaż wiadomość
Ja skorzystałam z polecenia zizuzan. Jestem bardzo zadowolona co prawda poszłam tylko na depilację wąsika ale to wystarczyło, żeby zapisać się na peeling kawitacyjny Atmosfera bardzo miła, fachowe porady, no i bardzo dogodne godziny otwarcia - w sam raz po pracy. Dziękuję Zizuzan

Nie ma sprawy! lubię polecać coś co dobre cieszę sie że mogłam się przydać.
zizuzan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 08:40   #42
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

a czy ktoras z Was byla moze u p.Beaty kolo Akademii Medycznej ? To jest bodajze ulica Hirszfelda -jej gabinet znajduje sie w tym samym miejscu co zaklad fryzjerski....z gory dziekuje za odpowiedz.
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 20:15   #43
Poziomka1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Polecam gabinet na LSMGrażyny 14! Poraża czystościa i jakościa usługA i ceny konkurencyjne. Z calego serca polecam-bylam baaaardzo zadowolona!!!
Poziomka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 15:52   #44
butterflybb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1
Wink Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

czesc dziewczynki. nie wiem czy temacik jest jeszcze aktualny ale napisze co wiem moze sie komus przyda moje koleznki z pracy polecily mi kosmetyczke pania Kasię na Weglinie na ul. Parysa jest mlodziutka ale przemila osoba i bardzo dobry fachowiec. co prawda zabiegi na buzie dopiero bedzie zaczynala ale jesli chodzi o pedicure manicure to nie spotkalam jeszcze dokladniejszej osoby. bardzo sie przyklada do swojej pracy i naprawde zna sie na rzeczy. robila mi tez makijaz na wesele poprostu super. warto polecac takie osoby!!

ps. moja mame tam wyslalam bo miala duze problemy z odciskami i gruba skora na pietach... teraz ma ma ladniejsze stopki ode mnie i zadowolona jakby jej nozki na nowe wymienila :P
butterflybb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 10:08   #45
emila 1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

ja własnie byłam na oczyszczaniu na olejnej u pani Agaty, obok kleopatry przy lubartowskiej. wyszłam zadowolona i na maxa zrelaksowana, bardzo czysto co ważne. bardzo polecam
emila 1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 11:44   #46
Truskaweczkaxx
Rozeznanie
 
Avatar Truskaweczkaxx
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: G-Town
Wiadomości: 573
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Nie wiem czy na tym watku ktos siedzi jeszcze ale chcialam sie zapytac co sadzicie o tym salonie Lidia ?

Chcialabym oczyscic twarz bo mam bardzo duzo zaskórników a chce pojsc do jakiegos normalnego gabinetu zeby ludzie sie na mnie krzywo nie patrzyli ze w wieku 16 lat chodze do kosmetyczki ;/ prosze o szybko odp
__________________
life is a risk... but i like it

-dam o paznokcie
-zapuszczam wlosy ( jeszcze jakies 15 cm, dam rade !)
-dbam o cere

04.05.2011 Zdałam Theory Test i 22.12.2011 bede juz mogla jezdzic
Patrycja
Truskaweczkaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 14:52   #47
koosmetyczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Zapraszam na moją stronę internetową.
__________________

koosmetyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 21:22   #48
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez Truskaweczkaxx Pokaż wiadomość
Nie wiem czy na tym watku ktos siedzi jeszcze ale chcialam sie zapytac co sadzicie o tym salonie Lidia ?

Chcialabym oczyscic twarz bo mam bardzo duzo zaskórników a chce pojsc do jakiegos normalnego gabinetu zeby ludzie sie na mnie krzywo nie patrzyli ze w wieku 16 lat chodze do kosmetyczki ;/ prosze o szybko odp
Jeśli piszesz o salonie Lidia na Krańcowej 1 to idź tam śmiało. Pani Lidka to młoda osoba, bardzo sympatyczna na pewno doradzi Ci jakieś zabiegi na twarz. Możesz przejrzeć sobie ofertę na stronie internetowej http://www.lidiagabinet.pl/page1.php
Jestem od niedawna jej klientką, ale jestem bardzo zadowolona. Konsultacje są bezpłatne tylko trzeba się najpierw umówić telefonicznie. Polecam ten salon.
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 23:46   #49
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

dziewczyny jaki salon możecie polecić na opalanie natryskowe metodą air brush? Sprawa dość pilna bo chciałabym wybrać się w czw/pt w tym tyg. z góry dziękuję
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 16:35   #50
Iwon8558
Raczkowanie
 
Avatar Iwon8558
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 101
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN


Edytowane przez Iwon8558
Czas edycji: 2011-10-06 o 20:49
Iwon8558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 10:25   #51
Rene84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 39
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Witam dziewczyny

Poszukuję salonu kosmetycznego w Lublinie w którym mogłabym wykonywać usługę przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1 do 1. Niezbędne rzeczy do zabiegu posiadam (preparaty do przedłużania i zagęszczania rzęs - firma JB Lashes (ukończyłam szkolenie w tej firmie), łóżko kosmetyczne, lampę lupę), potrzebuję tylko miejsca gdzie mogłabym wykonywać zabieg (za odstąpienie lokalu na czas trwania zabiegu mogę zapłacić). Pisałam w innym wątku ale znalazłam ten więc i tu napiszę. Jakbyście coś wiedziały to piszcie. Będę bardzo wdzięczna
Pozdrawiam
Rene84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 10:22   #52
kruszynka2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3
Talking Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

A ja jestem zachwycona kosmetyczką z salonu STUDIO URODY GLAMOUR na czechowie, ul. kiepury 5A.... miła młoda dziewczyna, naprawde znająca sie na rzeczy. jest delikatna jak zadna inna u ktorych bylam wczesniej.. robilam u niej ostatnio rzesy i sa swietne a pazurki robi ekstra... wybieram sie teraz na mikrodermabrazje puki nie ma mrozów

pozatym ma bardzo czysty salon fajnie urządzony
kruszynka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 10:38   #53
Iwon8558
Raczkowanie
 
Avatar Iwon8558
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 101
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

a jak cenowo?
Iwon8558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 19:10   #54
kruszynka2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

cenowo rzesy zrobienie 200 a uzupelnienie 70-100
a paznokcie 90-100 uzupelnienie 50.
kruszynka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 12:04   #55
Iwon8558
Raczkowanie
 
Avatar Iwon8558
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 101
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

hmm
tanie uzupełnianie
ale takie zwykłe czy ze zmianą wzoru?
wiesz jak masz wtopione jakieś ozdoby, np masz czerwone paznokcie a chcesz zmienić przy uzupełnianiu np na białe, ile takie uzupełnianie kosztuje, jestem ciekawa
bo przy takim zabiegu trzeba wypiłować praktycznie całego paznokcia i zrobić go od nowa
Iwon8558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 08:49   #56
kruszynka2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

jak french uzupelnia za 60 a jak inne wtapiane czy nie to 50.
kruszynka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 10:38   #57
85ksenia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Dziewczyny znalazłam fajny gabinet kosmetyczny w Lublinie w nowej części Olimpu Sky Spa , powiem szczerze ze poszłam tam raczej z ciekawości za namową koleżanki ale jest naprawde super, maja tam naprawde bardzo dobry sprzęt do zabiegów na twarz i na ciało, a i jaki profesjonalny fotel z masażmi do pedicure. Wczoraj nawet korzystałam z ich usług i jestem pod dużym wrażeniem, a wiem co mówię bo już troche gabinetów mam za sobą . POLECAM
85ksenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 11:12   #58
ana83s
Raczkowanie
 
Avatar ana83s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 63
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez zizuzan Pokaż wiadomość
Polecam TENDO na Bursztynowej (www.tendo.lublin.pl) Też mają karnety z różnych okazji. Kupiłam taki jako prezent ślubny dla młodej pary. Chodzę tam na ultradźwiękowe oczyszczanie twarzy i depilację. Bardzo fachowe i sympatyczne kosmetyczki. Już sam wystrój gabinetu i muzyka relaksują tak, że nie chce sie wstawać z łóżka zabiegowego
A mogłabyś jeszcze napisać ile taki zabieg oczyszczania kosztuje. Zastanawiam się na wizytą tam
z góry dziekuję
ana83s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 13:01   #59
Iwon8558
Raczkowanie
 
Avatar Iwon8558
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 101
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez 85ksenia Pokaż wiadomość
Dziewczyny znalazłam fajny gabinet kosmetyczny w Lublinie w nowej części Olimpu Sky Spa , powiem szczerze ze poszłam tam raczej z ciekawości za namową koleżanki ale jest naprawde super, maja tam naprawde bardzo dobry sprzęt do zabiegów na twarz i na ciało, a i jaki profesjonalny fotel z masażmi do pedicure. Wczoraj nawet korzystałam z ich usług i jestem pod dużym wrażeniem, a wiem co mówię bo już troche gabinetów mam za sobą . POLECAM
słyszałam o tym miejscu
a drogo tam mają?
Iwon8558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 21:54   #60
jolanta kaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

byłam tam w tym nowym olimpie i żadna rewelacja. koleżanka kosmetyczka mi powiedziała ze kosmetyki na jakich tam pracują są poprostu tańszą wersją ziaji tylko pod ładną nazwą :/ takze dziewczyny sprzęt to nie wszystko, ważne co nam na twarz kładą !! w Starym olimpie jest salon od kilku ładnych lat i słyszałam same dobre opinie, ponoc wszystko tam mają nawet botox
jolanta kaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-21 10:31:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:52.