Kosmetyki mineralne MEOW - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-13, 21:17   #2971
aquafresh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 13
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Własnie miałam Was drogie wizażanki pytać o odcień z żółtymi tonami, ale wcześniejsze posty rozjaśniły mi nieco w głowie. Z Lily Lolo używałam popcornu, z Pixie niemal idealnie sprawuję się u mnie Cameo 3. Mam próbki Manx 2 i Chartreux 2 z formuły FF. Chartreux to kompletna pomyłka, Manx jest jeszcze trochę zbyt beżowy. Teraz będę celować w Angorę 3, skuszę się jeszcze na Manx 3. A co z Koratem, jak w tym odcieniu z żółtymi tonami?
aquafresh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 05:58   #2972
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez aquafresh Pokaż wiadomość
Własnie miałam Was drogie wizażanki pytać o odcień z żółtymi tonami, ale wcześniejsze posty rozjaśniły mi nieco w głowie. Z Lily Lolo używałam popcornu, z Pixie niemal idealnie sprawuję się u mnie Cameo 3. Mam próbki Manx 2 i Chartreux 2 z formuły FF. Chartreux to kompletna pomyłka, Manx jest jeszcze trochę zbyt beżowy. Teraz będę celować w Angorę 3, skuszę się jeszcze na Manx 3. A co z Koratem, jak w tym odcieniu z żółtymi tonami?
Korat po pierwsze jest dużo ciemniejszy od Manxa, po drugie jest dużo bardziej oliwkowy (niektórzy określają go jako ziemisty, u niektórych leży idealnie, to zależy ).
Skoro szukasz pomiędzy Angorą i Manxem, zastanawiasz się nad Koratem - zadam kluczowe pytanie: czy myślałaś o kolorze Abyssynian? To cudeńko wielu z nas idealnie pasuje To połączenie Manxa z Koratem, idealnie wyważony ze spoooorą domieszką żółtych tonów.
__________________


Edytowane przez mulier
Czas edycji: 2014-01-14 o 06:00
mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 11:46   #2973
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Jestem z tych, na ktorych korat wypadal ziemisto, a w abyssinian wygladalam na chora- dla mnie ma odcien jasnego, starego zlota, zolci z zielenia.
Strasznie jestem ciekawa angory na sobie, przy okazji kupowania manxa, zamowie sobie probke

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 17:15   #2974
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

A ja dzisiaj oniemiałam Testowałam angore 2 PP i na mojej skórze była chłodna, z lekko różowymi podtonami!!!Cera wyglądała trupio-bez koloru, szaro-buro-za to szyja stała się jeszcze bardziej zółto-oliwkowa i widoczna Angora 2 wysypana na dłoni jest idealnie chłodną ładną żółcią- na cerze wygląda strasznie..różowo..jakbym była chora..zmyłam wszystko nałożyłam dla porównania manx 2 PP i nagle wróciły kolory, wszystko zlało się z żółcią szyi i dekoldu, przyciemniłam ciut manxem 3 PP i jest ideał..Jak to możliwe? Czyżby manx był bardziej żółtto-oliwkowy niż angora? Może po prostu za mało koloru/odcieni w angorze? Pozostaje mi test angory 3 PP-może ona będzie bardziej zółta.
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 18:00   #2975
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Jestem z tych, na ktorych korat wypadal ziemisto, a w abyssinian wygladalam na chora- dla mnie ma odcien jasnego, starego zlota, zolci z zielenia.
Strasznie jestem ciekawa angory na sobie, przy okazji kupowania manxa, zamowie sobie probke

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Też planuję kupić Manx 2 FF munchkin i do niego domówić próbkę angory 2 FF

Cytat:
Napisane przez Narnijkar Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj oniemiałam Testowałam angore 2 PP i na mojej skórze była chłodna, z lekko różowymi podtonami!!!Cera wyglądała trupio-bez koloru, szaro-buro-za to szyja stała się jeszcze bardziej zółto-oliwkowa i widoczna Angora 2 wysypana na dłoni jest idealnie chłodną ładną żółcią- na cerze wygląda strasznie..różowo..jakbym była chora..zmyłam wszystko nałożyłam dla porównania manx 2 PP i nagle wróciły kolory, wszystko zlało się z żółcią szyi i dekoldu, przyciemniłam ciut manxem 3 PP i jest ideał..Jak to możliwe? Czyżby manx był bardziej żółtto-oliwkowy niż angora? Może po prostu za mało koloru/odcieni w angorze? Pozostaje mi test angory 3 PP-może ona będzie bardziej zółta.
Ja w Manxie nie widzę oliwkowych tonów ...
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 22:56   #2976
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Ja też nie widzę, on jest cieplejszy niż angora
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,

Edytowane przez Narnijkar
Czas edycji: 2014-01-27 o 14:09
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 23:41   #2977
brakxdsdsac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 73
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
w abyssinian wygladalam na chora- dla mnie ma odcien jasnego, starego zlota, zolci z zielenia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Znalazłam swój idealny odcień i tak, jest nim Abyssinian 3 FF!
Jestem niezmiernie uradowana, bo myślałam, że dobór ZNOWU w moim przypadku będzie tak mozolny jak zwykle to bywa, a na koniec okaże się, że mojej karnacji po prostu nie bierze się pod uwagę przy produkcji podkładów :P. Każdych.

W każdym razie, K_cieciorka, ja tak samo opisałabym odcień Abyssinian. Jasne, stare złoto.. Wybitnie żółty z domieszką zieleni.
Identycznie też opisywałam odcień swojej szyi, kiedy tak nieziemsko odcinała mi się od twarzy w KAŻDYM INNYM PODKŁADZIE DOWOLNEGO RODZAJU.
brakxdsdsac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 04:18   #2978
aquafresh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 13
Red face Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Korat po pierwsze jest dużo ciemniejszy od Manxa, po drugie jest dużo bardziej oliwkowy (niektórzy określają go jako ziemisty, u niektórych leży idealnie, to zależy ).
Skoro szukasz pomiędzy Angorą i Manxem, zastanawiasz się nad Koratem - zadam kluczowe pytanie: czy myślałaś o kolorze Abyssynian? To cudeńko wielu z nas idealnie pasuje To połączenie Manxa z Koratem, idealnie wyważony ze spoooorą domieszką żółtych tonów.
Rzeczywiscie jakoś zupełnie pominelam ten kolor Zdjęcia na stronie nie wyglądają zbyt zachęcająco, ale coś mi mówi, ze to faktycznie moze być strzał w dziesiątkę. Skupie sie juz w takim razie tylko na Angorze i Abyssinian. Odpuszczam sobie Manxa co by nie powiększać ilości kompletnie nietrafionych odcieni w mojej mineralnej kolekcji. A Tobie droga Mulier dziękuje za podpowiedź
aquafresh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 19:36   #2979
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez aquafresh Pokaż wiadomość
Rzeczywiscie jakoś zupełnie pominelam ten kolor Zdjęcia na stronie nie wyglądają zbyt zachęcająco, ale coś mi mówi, ze to faktycznie moze być strzał w dziesiątkę. Skupie sie juz w takim razie tylko na Angorze i Abyssinian. Odpuszczam sobie Manxa co by nie powiększać ilości kompletnie nietrafionych odcieni w mojej mineralnej kolekcji. A Tobie droga Mulier dziękuje za podpowiedź
Nie ma za co Manxa nie odpuszczaj... jest fajny Ja już prędzej odpuściłabym skrajnie "żółtkowatą" Angorę
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 21:22   #2980
zetakpowiem
Wtajemniczenie
 
Avatar zetakpowiem
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: raz tu, raz tam
Wiadomości: 2 437
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

dzięki dziewczyny za porady, zamówiłam kilka próbek. Na dniach powinny przyjść, mam nadzieję, że w końcu dobrze dobiorę kolor
__________________
zetakpowiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 10:14   #2981
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Potrzebuję dobrego korektora mineralnego, używam podkładu MEOW, więc uważam, że najlepiej wybrać korektor z tej samej firmy.
Korektor potrzebuję do maskowania cieni pod oczami (Undereye Concealer), czy są jakieś użytkowniczki 'kociego' korektora ? Jak z maskowaniem, nakładaniem i współpracą z podkładem ?
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks

Edytowane przez Mademoiselle_Pauline
Czas edycji: 2014-01-26 o 10:18
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-26, 11:06   #2982
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Hej dziewczyny
chciałbym spróbować podkładu Meow w formule FF i proszę Was o opinię w sprawie odcienia. Mam cerę naczynkową, z tendencją do rumienia na policzkach; normalna w kierunku suchej. Do tej pory najlepiej czułam się w Annabelle Minerals odcień Golden Fairest.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mm.jpg (34,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1000577.jpg (40,3 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1000584.jpg (35,6 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1000585.jpg (34,1 KB, 28 załadowań)
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 22:05   #2983
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
chciałbym spróbować podkładu Meow w formule FF i proszę Was o opinię w sprawie odcienia. Mam cerę naczynkową, z tendencją do rumienia na policzkach; normalna w kierunku suchej. Do tej pory najlepiej czułam się w Annabelle Minerals odcień Golden Fairest.
Ja bym stawiała na Manx lub Abyssinian, ale niech ktoś bardziej ogarnięty w kolorach się wypowie
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 12:42   #2984
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Ja bym stawiała na Manx lub Abyssinian, ale niech ktoś bardziej ogarnięty w kolorach się wypowie
Dziękuję za odp
Właśnie zamówiłam kilka próbek i celowałam w bardziej żółte odcienie ( sugerując się opisem producenta), ponieważ moja szyja jest żółta
Wzięłam angorę i korat. Jak nie będą pasować, to spróbuję z manx i abyssinian

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 12:56   #2985
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Ja zrobiłam dzisiaj porównanie moich żółtków:

-manx 3 PP jest jaśniejszy i bardziej promienno-brzoskwiniowo-żółty niż abyssinian 3 PP który jest sporo ciemniejszy na tym poziomie i bardziej żółto-oliwkowo-zgaszony

-manx 3 PP zmieszany odrobinę z manx 2 FF jest bardzo podobny do radiant yellow elemental

Bardzo pojaśniałam na zimę i skóra z brzoskwiniowej -żółtej zrobiła się oliwkowo-żółta i manx musi poczekać na lato, idealnie teraz leży na mnie mix abyssinian 2 i 3 PP lub najpierw manx 2 PP i na to odrobina abyssinian 3 PP dla przygaszenia tej brzoskwini (poza angorą , która jest numerem 1). Może komuś się to przyda - tylko ja naprawdę jestem mocno żółto- oliwkowa, a dłonie mam niemalże biało-oliwkowo-zielone

Na zdjęciach manx 1 lub abyssinian 1 zmieszany z abyssinian 3

Pozostał mi jeszcze test ocicat 2 i 3 PP - ciekawe, czy będzie bardziej oliwkowy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg abysinnian 2 i 3.jpg (22,0 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg abyssinian 1 i 3.jpg (30,8 KB, 55 załadowań)
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,

Edytowane przez Narnijkar
Czas edycji: 2014-01-27 o 13:40
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 15:17   #2986
ZofianaZofia
Przyczajenie
 
Avatar ZofianaZofia
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
chciałbym spróbować podkładu Meow w formule FF i proszę Was o opinię w sprawie odcienia. Mam cerę naczynkową, z tendencją do rumienia na policzkach; normalna w kierunku suchej. Do tej pory najlepiej czułam się w Annabelle Minerals odcień Golden Fairest.
w tym temacie najlepiej radzą sobie odcienie żółte.
Używam abyssinian i w kwestii zaczerwienień radzi sobie bardzo dobrze.
ZofianaZofia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 15:22   #2987
triflee
Zakorzenienie
 
Avatar triflee
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 629
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Potrzebuję dobrego korektora mineralnego, używam podkładu MEOW, więc uważam, że najlepiej wybrać korektor z tej samej firmy.
Korektor potrzebuję do maskowania cieni pod oczami (Undereye Concealer), czy są jakieś użytkowniczki 'kociego' korektora ? Jak z maskowaniem, nakładaniem i współpracą z podkładem ?
Ja ostatnio skusiłam się na próbki korektora pod oczy i normalnego. Ten do maskowania różnych niespodzianek na twarzy sprawdza się rewelacyjnie, niestety ten pod oczy już nie bardzo. Z kolorem podkładu zgrywa się ładnie (no ale w końcu ma tę samą nazwę, więc powinien ), nakłada się dobrze, nie zbiera się w załamaniach skóry, ale cienie maskuje średnio - trochę je rozjaśnia, ale nie ukrywa całkiem. Ale moim zdaniem warto wypróbować - moich cieni pod oczami jeszcze nic nie zdołało ukryć, więc może u kogoś innego sprawdzi się lepiej

A, no i korektor jest baaardzo wydajny - próbki używam od jakiegoś miesiąca, ubytku widzę bardzo niewiele

Edytowane przez triflee
Czas edycji: 2014-01-28 o 15:24
triflee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 15:45   #2988
aneczka077
Raczkowanie
 
Avatar aneczka077
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 256
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziewczyny, a jak nakładacie ten korektor pod oczy? Po prostu pędzelkiem w postaci sypkiej czy mieszacie z jakimś kremem lub jak? Bo u mnie leżą próbki i nawet nie wiem jak je przetestowac
aneczka077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 20:42   #2989
gabiG4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 108
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

ja maczam najpierw pędzelek odrobinę w oleju jojoba potem i korektor i nakładam takie mazidełko pod oczy, żeby zatuszować moje paskudne wory pory oczami. Polecam ten sposób szczególnie dla cery suchej
gabiG4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-28, 20:55   #2990
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez gabiG4 Pokaż wiadomość
ja maczam najpierw pędzelek odrobinę w oleju jojoba potem i korektor i nakładam takie mazidełko pod oczy, żeby zatuszować moje paskudne wory pory oczami. Polecam ten sposób szczególnie dla cery suchej
super! muszę wypróbować z arganowym
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 21:53   #2991
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Ja nie używam korektora pod oczy, ale jeśli mam coś do przykrycia gdzieś indziej, to też robię podobnie. W zagłębieniu dłoni mieszam proszek z olejem kokosowym. Jojoby nigdy nie miałam, ale w kokosowym pasuje mi, że jest taki mało olejowy, nielepki.
Na co dzień nie maluję w ogóle powierzchni pod oczami, jak mam niedobrany podkład, lub się nie wyśpię to się tam maźnę. Na wyjścia i do pełnego makijażu owszem, ale zwykły drogeryjny, niemineralny.

Planowałam zakup różów i bronzerów, ale dopiero dzisiaj doczytałam, że 10$ to nie za munchkina, tylko za 20g. Strasznie drogo. Może to i dobrze, bo mniej wydam kasy i nie będę miała problemu z wyborem odcienia.

Za to na bank przy najbliższej okazji kupuję Crystalline Ma ktoś moze zdjęcie tourmarine lub jadeite?

Edytowane przez K_cieciorka
Czas edycji: 2014-01-28 o 22:14
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 10:25   #2992
agnszp
Rozeznanie
 
Avatar agnszp
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 851
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziewczyny czy meow ma czasem jeszcze jakieś promocje? bo kiedyś bywały dość często a teraz na ich strona fb w ogóle nie jest aktualizowana a na stronie internetowej też nie widzę promocji
agnszp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 10:33   #2993
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Możliwe, że na Walentynki będzie
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 16:50   #2994
aneczka077
Raczkowanie
 
Avatar aneczka077
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 256
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dzięki dziewczyny za wskazówki Na pewno spróbuje
aneczka077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 17:46   #2995
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez agnszp Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy meow ma czasem jeszcze jakieś promocje? bo kiedyś bywały dość często a teraz na ich strona fb w ogóle nie jest aktualizowana a na stronie internetowej też nie widzę promocji
Sprawdzaj sobie na twitterze, nie na facebooku.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 19:29   #2996
Ola44444
Raczkowanie
 
Avatar Ola44444
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 70
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Mam jedno pytanie dziewczyny. Na ile starczy mi 4g podkładu mineralnego przy regularnym stosowaniu?
__________________
_______________
Od 2.09.2012 Włosomaniaczka
Ola44444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 22:31   #2997
rozdwojona
Raczkowanie
 
Avatar rozdwojona
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 389
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Mi przy 3 warstwach wystarczy na pół roku formuła średnia PP, pewnie FF na jeszcze dłużej zostaje.
rozdwojona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 16:41   #2998
apopis
Przyczajenie
 
Avatar apopis
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cześć
Kupiłam niedawno próbki MEOW ff. Wszystkie w najjaśniejszej tonacji 0 (Himalayan, Mau, Siamese i Persian). Mau był za ciemny, Siamese i Himalayan za jasne, najbardziej przypasował mi Persian, ale też był ciutkę za ciemny. Wcześniej miałam BB Cream ze Skin79 z różowymi tonami, w którym wyglądałam całkiem fajnie, właśnie dlatego wybrałam takie odcienie z różowymi tonami. Ale uświadomiłam sobie, że moja szyja jest bardzo żółta (może przez rok się coś zmieniło? ). Właśnie dlatego chciałabym się poradzić was, który odcień z żółtymi tonami byłby dla mnie najlepszy. Widziałam na screenach, że Abyssian 1 był bardzo jasny :O
Kupuję próbki na Allegro, 1 ml za 3.70, ze strony producenta się bardziej opłaca?
apopis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 18:26   #2999
MadameBlossom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 245
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziewczyny chcę zamówić próbki i mam tak - Korat i mogę go zamówić w odcieniach od 0-6 w wariancie Purrfect Puss. Ale potem w tej tabelce mogę też wybrać light, layerable lub coverage. O co w tym chodzi?
__________________
Mój blog osobisty

Zobacz

www.madameblossom.blogspo t.com
MadameBlossom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 18:43   #3000
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez MadameBlossom Pokaż wiadomość
Dziewczyny chcę zamówić próbki i mam tak - Korat i mogę go zamówić w odcieniach od 0-6 w wariancie Purrfect Puss. Ale potem w tej tabelce mogę też wybrać light, layerable lub coverage. O co w tym chodzi?
to jest opis danej formuły:

Purrfect: Light/Medium Layerable Coverage
Pampered: Medium/Heavy Layerable Coverage
FF: Heavy Coverage

wybierasz formułę, poziom jasności i przy tym poziomie w tabeli danej formuły klikasz rozmiar
__________________
Keep calm and play squash
riliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-02 00:24:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:08.