czy fat burning bedzie dla mnie odpowiednim treningiem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-02, 22:12   #1
ZimnaBlondyna
Raczkowanie
 
Avatar ZimnaBlondyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
GG do ZimnaBlondyna

czy fat burning bedzie dla mnie odpowiednim treningiem?


Ostatnio przytylam 5kg i zapisalam sie na arobik zeby je zrzucic. zastanawiam sie czy powinnam wybrac trening 'fat burning'? czy dla osoby nie majacej dlugo do czynienia z ruchem nie bedzie on zbyt forsowny? Z drugiej strony czy jest to trening dla osob z problemem otylosci, czy kazdy moze wybrac ten zestaw cwiczen? pomozcie!
__________________
Tried to run? Tried to hide? Break on through to the other side!
ZimnaBlondyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 23:17   #2
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: czy fat burning bedzie dla mnie odpowiednim treningiem?

fut burning to cwiczenia idealne dla osob pragnacych zrzucic tluszczyk nie obawiaj sie ze beda zbyt forsowne, bo one z natury forsowne nie sa, oczywiscie na poczatku moze ci byc trudno ale naprawde w porownaniu z innymi formami aerobicu ta jest chyba najmniej forsowana a dlaczego? bo aby spalic tluszcz trzeba utrzymywac tetno podczas cwiczen na odpowiednim poziomie, czyli okolo 60-80% twoich maksymalnych mozliwosci fat burning to tak zwane aeroby i na nich najlepiej sie gubi kilogramy, bardziej forsowne cwiczenia bardziej posloza wyrobieniu kondycji niz schudniecia tak wiec bez obaw zapisz sie na fat burning, on naprawde dziala wiem po sobie
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-04, 08:47   #3
ZimnaBlondyna
Raczkowanie
 
Avatar ZimnaBlondyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
GG do ZimnaBlondyna
Re: czy fat burning bedzie dla mnie odpowiednim treningiem?

Troche sie przestraszylam bo ostatnio (w czwartek) bylam na ABT i szczerze mowiac z niektorymi cwiczeniami na partie ud srednio sobie radzilam... A teraz mam straszne zakwasy Jezeli na fat burning bedzie wiecej "skakania" to faktycznie lepiej dla tluszczyku i mojej "kondycji".;P W kazdym razie przekonam sie na wlasnej skorze we wtorek...
__________________
Tried to run? Tried to hide? Break on through to the other side!
ZimnaBlondyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:37.