Zapuszczanie włosów cienkich, średniej długości - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-25, 14:01   #1
Wiewiorwior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6

Zapuszczanie włosów cienkich, średniej długości


Wiem, że było pełno tego typu temaów, ale nie znalazłam żadnego ( jesli jest to przepraszam ) w którym jest to, o co mi chodzi.
Moje włosy są może nie tyle, co cienkie, ale ni to grube ni cienkie, czyli takie średnie.Aktualnie mam włosy wycieniowane lekko, kawałek za ramiona, grzywkę na skos.
Czy lepiej jest je jakoś specjalnie ściąć ( grzywka, wycieniować, nie cieniować itp. ) ?
Jakich kosmetyków używać przy zapuszczaniu?
Wiewiorwior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 16:12   #2
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Zapuszczanie włosów cienkich, średniej długości

no to nie wiem jak szukalas
w googlach wpisane zapuszczanie włosow wizaż wyskakuje 5 tematów...
nie zaśmiecaj forum
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 17:11   #3
redroses
Zakorzenienie
 
Avatar redroses
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 540
Dot.: Zapuszczanie włosów cienkich, średniej długości

Też mam włosu średniej grubości, ogólnie końcówki są poszarpane, łamią mi sie strasznie. Długośc jest poza łopatki.
Kiedyś miałam włosy blond, bardzo jasne, rozjaśniane niestety rozjasniaczem a nie farbami...
Teraz mam czarne, i doprowadzam je do normalności, teraz poza tymi końcówkami jest całkeim ok. używam odżywek staram się nie prostować i włosy są lśniace i ładne.
Kiedyś wrócę do blondu, ale nie tak jasnego i będę rozjaśniała stopniowo u fryzjerki
Myślę, że aby zapuścić włosy, ważne jest właśnie aby starac sie nie uzywać prostownicy, lokówki, używanie właściwych odżywek.
redroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 17:48   #4
Wiewiorwior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: Zapuszczanie włosów cienkich, średniej długości

Dobrze szukałam, być może po prostu niczego nei znalazłam, w którym było to o co mi chodzi. Większość wyników z google - zapuszczanie włosów MĘSKICH !!
Wiewiorwior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 19:39   #5
201802141209
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 465
Dot.: Zapuszczanie włosów cienkich, średniej długości

Treść usunięta

Edytowane przez 201802141209
Czas edycji: 2011-03-25 o 19:40
201802141209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 22:03   #6
karen_walker
Raczkowanie
 
Avatar karen_walker
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LA/Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Zapuszczanie włosów cienkich, średniej długości

To jest po prostu jakiś skandal. Niczego nie szukałaś. W mojej wyszukiwarce Google, a podejrzewam, że polski Google jest tylko jeden, wyskakuje wiele wątków o zapuszczaniu włosów. Nie wspomnę , że jest kilkadziesiąt części o offtopowym zapuszczaniu włosów, czyli setki tysięcy komentarzy w wątkach o zapuszczaniu i pielęgnowaniu włosów.

Skąd wiem, że kłamiesz, że szukałaś. A po tym, że to już któryś Twój wątek na wizażu, powielony w dodatku, w którym znajduje się po kilka komentarzy i zakładasz kolejny, tworząc niezły bałagan na forum i przysparzasz moderatorkom niepotrzebnej roboty.

Mało tego na głównej stronie forum wyskakuje jak byk kilka wątków o zapuszczaniu i o zniszczonych włosach. Naprawdę, nie lubię być niemiła, ale jeśli ktoś po raz kolejny ewidentnie udaje głupa na forum, że szukał, to niestety, ale ja Ci na gotowe wątków podawać nie będę. Nie od dzisiaj jesteś na wizażu, bo już kilka miesięcy z tego, co widzę, więc miałaś nie raz, nie dwa czas żeby przejrzeć mnóstwo wątków na wiele różnych tematów. Współczuję moderatorkom, które już nawet sił nie mają, żeby po raz tysięczny tłumaczyć, aby nie powielać wątków.

Szukaj, szukaj, szukaj aż do skutku. Jeśli potrafiłaś założyć konto na wizażu, to niewątpliwie potrafisz użyć wyszukiwarki, bo ja problemów ze znalezieniem wątków Cię interesujących nie miałam. Po prostu miałaś lenia i założyłaś kolejny wątek, w nadziei, że wizażanki podadzą Ci na tacy wszystkie odpowiedzi, a jak znowu czegoś będziesz potrzebować, założysz kolejny wątek.

P.S
Z góry przepraszam moderatorki, że ostrą reakcję, ale naprawdę musiałam to napisać.

Edytowane przez karen_walker
Czas edycji: 2011-03-25 o 22:19
karen_walker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 22:29   #7
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Zapuszczanie włosów cienkich, średniej długości

Sa watki o podobnej tematyce, prosze sie dopisac do ktoregos watka.
Zamykam.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:44.