Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-26, 14:06   #1921
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

No i zaliczyłam dzisiaj 4 zabieg LSherem
Generalnie lajtowo, w porówaniu do pierwszego i drugiego to nic nie bolało, co najwyżej na głebokim bikini zakłuło nieco. Nawet nie trzeba było kompresu, a pani się pytała co chwile czy aby na pewno i była pełna podziwu, bo ona na razie zrobiła sobie raz pachy i ma dość
Btw znowu nowa Pani doszła. Bardzo delikatnie zajmuje się depilacją.
Umówiłam się za 2 miesiace na ostatnie bikini i pachy oraz zaczynam łydki i kolana
Pytałam się ja to jest, jesli po 5 sesjach odrosna włosy na głebokim bikini lub pod pachami, powiedziano mi, ze jesli uznam ze włosów jest za dużo, to mogę przyjsc na szósty zabieg przy czym czasowo mogę to zrobić za kolejne 2 miesiace od konca 5 zabiegu albo i po poł roku, czy tez i roku. Sama jestem ciekawa, czy 5 sesji wystarczy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 17:42   #1922
chika8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam!
Faktycznie pierwszy zabieg jest bolesny.Na szczęście z bikini już finiszuje(słyszałam,że jest najgorsze).Teraz zbieram siły na paszki
chika8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 17:49   #1923
annnia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 35
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny, jako ze temat walki z owlosieniem jest mi bliski dorzuce kilka swoich spostrzen i doswiadczen z depilacji laserowej. Kiedys robilam zabiegi depilacji na laserze light sheer et (podobno starszy typ) bolalo jak pieron i jak raz zdecydowalam sie na depilacje bikini to w momecnie zabiegu widzialam wszystkie gwiazdy i myslalam ze uciekne z fotela oczko.gif szczesliwie wytrzymalam do konca. Efekty byly nie powiem nie mniej jednak ze wzgledu na bol nie zdecydowalam sie kontynuowac przygody. Jakis czas temu stwierdzialam ze trzeba pomimo strachu powrocic do depilacji i szczesliwie natknelam w dermed w krakowie na bezbolesny laser light sheer duet - i faktycznie pomimo tego ze obawialam sie ze bedzie bolec
zabieg byl szybki i bezbolesny i co najwazniejsze sa fajne efekty Wiec nie martwicie sie bo jest wyjscie dla wszystkich, ktore dotychczas tylko piszczaly na fotelu
annnia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 08:23   #1924
justify4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 19
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez margaretiss Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że jest tutaj ktoś kto będzie mógł udzielić odpowiedzi na moje pytania.

Znalazłam na grouponie ciekawą propozycję 3 zabiegów laserem Light Sheer. Wiem, że to dobry laser, ale zastawiam się czy jeżeli przerwę depilację po tych 3 zabiegach to czy będzie ona skuteczna? tzn. jeżeli podczas tych depilacji usunie się np.50% mojego owłosienia to potem po prostu pozostałe 50% będzie odrastało czy wszystko zacznie odrastać od nowa?

I drugie pytanie. Czy zawsze trzeba wykonywać zabiegi w określonej odległości od siebie? czy muszą być one regularne? Pytam, bo chciałabym wykupić groupon w innym mieście, a wiem, że tylko w poszczególne weekendy będę mogła ich odwiedzać.
Light Sheer jest mega skutecznym laserem - myślę, że po 3 zabiagach będziesz miala fajne efekty wszystko zależy od grubości, koloru włosów i tego, jakie metody wcześniej stosowałaś. Ten laser na stałe niszczy mieszki włosowe, więc nie ma obaw, że to, czego się pozbyłaś Ci odrośnie.
Jednak ja nie polecam korzystanie z Groupon przy takich zabiegach - przeważnie ustawiane są niższe parametry, przez co zabiegów potrzeba więcej
Zabiegi przeważnie robi się co 6-8-10 tygodni - częściej chyba nie ma sensu, bo włosy muszą być w fazie wzrostu, żeby był efekt
justify4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 09:46   #1925
ZanetaKania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

W końcu za namową koleżanki (wiadomo, że miejsce z polecenia wydaja się być bezpieczniejsze od innych) skusiłam się na łydki, bikini i pachy E-Lightem. Naprawdę nie było źle Duży plus miejsca w którym byłam (ścisłe centrum Wawy) to duży rozmiar głowicy czyli 1,5cm x 5cm, więc ilość błysków którą trzeba znieść jest dużo mniejsza niż standardowo. Obsługa też bardzo kompetentna i miła, uzyskałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. O efektach napiszę później, gdy włoski wypadną, a potrzeba im na to jeszcze około 7 dni
ZanetaKania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 20:29   #1926
chika8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej!
Moja koleżanka robiła depilację lightsheerem z grouponu.
Zabieg na łydkach trwał 20min.Kosmetyczka do której chodze mówiła,że łydki robi się 2godz.
Lepiej chyba iść do sprawdzonego miejsca niż na kiepski zabieg.
chika8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 20:42   #1927
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez chika8 Pokaż wiadomość
Hej!
Moja koleżanka robiła depilację lightsheerem z grouponu.
Zabieg na łydkach trwał 20min.Kosmetyczka do której chodze mówiła,że łydki robi się 2godz.
Lepiej chyba iść do sprawdzonego miejsca niż na kiepski zabieg.
To wiadomo, dlatego tez ten wątek jest m.inn. po to, aby wiedzieć, gdzie warto iść
Dla mnie groupony to kompletne nieporozumienie. Nabijanie ludzi w butelke, którzy chca wierzyć, ze za poł darmo dostaną coś porządnego,a tak naprawde to 2 razy straca na tym.

Ale 20 minut łydki...chyba krasnala
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-09-29 o 20:44
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-29, 20:48   #1928
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Depiclinic i Pani Małgosia jest jedna w Warszawie , ja po wakacjach odczekałam i zaczynam robić przedramiona. I dziewczyny zszokowałam się ceną, mają teraz dni otwarte i można zrobić całą serię zabiegów po 155 za zabieg a kolejna partia tylko 100. Szczerze polecam, jak już nie jeden raz to robiłam, ten gabinet poprostu jest super.
Ciekawostka, w wakacje byłam w Hiszpanii i nie wyobrażacie sobie jakie było moje zdziwienie że w aptece tam emla jest bez recepty i jest tańsza niż u nas kupiłam sobie 3 sztuki. Jestem ciekawa kiedy u nasz w kraju gdzie na zachodzie myślą że po ulicach biegają niedźwiedzie będzie tak samo
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 13:15   #1929
madagra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny potrzebuję waszej opini odnośnie zaabiegu. Najbliższy, juz 4-ty mam w najbliższy czwartek. Od ostatniegu zabiegu, dodam bikini upłynęło 6 tyg. ale włosy do tej pory nie odrosły. Po zabiegu włosy wypadły oczywiście. Czy Wy z własnego doświadczenia odwołałybyście zabieg i przeniosły na późniejszy termin?
madagra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 14:11   #1930
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez madagra Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję waszej opini odnośnie zaabiegu. Najbliższy, juz 4-ty mam w najbliższy czwartek. Od ostatniegu zabiegu, dodam bikini upłynęło 6 tyg. ale włosy do tej pory nie odrosły. Po zabiegu włosy wypadły oczywiście. Czy Wy z własnego doświadczenia odwołałybyście zabieg i przeniosły na późniejszy termin?
...
jak nie odrosły,nie przebijaja na powierzchnie,to jasne,mozna przesunąc zabieg....te przerwy w zabiegach dobiera sie tak naprawde indywidualnie w zaleznosci od tempa odrastania włosów.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 15:14   #1931
madagra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Mogę zauważyć, że pod skórą ten włos jest juz widoczny, ale nadal przez skórę się nie przebił. Nie zrozum mnie źle, nie jest to wina braku złuszczania, peelingów. Po prostu jeszcze nie odrósł.
madagra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-30, 21:08   #1932
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

możesz poczekac jeszcze z tydzień
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 21:15   #1933
madagra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dzięki śliczne za opinię.
madagra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 16:21   #1934
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez madagaskar123 Pokaż wiadomość
.....
Przestanże w końcu tu spamowac i darmową reklamę uprawiać! Dopiero cie zabanowali na poprzedniej stronie pod nickiem malaga123. Wstyd!
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 11:51   #1935
oliwka09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez ZanetaKania Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak sprawa wygląda z trwałością efektów epilacji? Jedni twierdzą, że spokój jest na długie lata, a inni, że zabiegi trzeba powtarzać 1-2 razy w roku. Do tego są różne sprzęty i nie wiadomo na co się decydować...
Epilacja z tego, co się orientuję jest trwała. Depilacja nie jest tak mi ktoś ostatnio tłumaczył hehehe, że właśnie taka jest rożnica.
Ja całe życie uzywałam depilatora ale teraz zdecydowałam się na laser - podobno sa 2 dobre - vectus i light sheer duet. Mnie w vectusie odstraszyla cen... 500-700zl za lydki strasznie duzo zaczelam laser, bo mialam dosc czarnych kropeczek na lydkach
Jestem po 2 zabiegach na lydki w gabinecie epilira w warszawie i tak, jak wyczytałam kilka postów wyżej, jestem mega zadowolona z efektow - maja Dueta plus chyba najlepsze ceny na rynku - zaplacilam 799 za pakiet zabiegow przez 2 lata
Po tym czasie mysle, ze efekt bedzie hehehe
oliwka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 19:28   #1936
Sloneczko131
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 28
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Który salon w Poznaniu polecacie?
Sloneczko131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 11:16   #1937
Mia77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam . Jestem już po dwóch zabiegach na nogi , brzuch i bikini. Efekty widać , są już miejsca gdzie w ogóle nie odrósł ani jeden włosek. Fajnie
Mia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 10:00   #1938
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

hej

Cori mogę prosić pw z nazwą ew. linkiem do Twojego gabinetu ?
namówiłam kumpelę i pojedziemy razem
aaa i jeszcze imię tej dokładniejszej Pani

z góry wielkie dzięki
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 10:18   #1939
kureczka8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

no ja jestem po pierwszym zabiegu na bikini - byłam tydzień temu na duecie i wlasnie widze, ze wlosy mi jakby wychodza - wiedzialam, ze tak bedzie sie dzialo ale troche mnie swedzi skora przez to
Mam nadzieje, ze zobacze efekty - pani w gabinecie mowila, ze trzeba jakies 6-8 powtorzen wykonac - tez bylam w epilira
pozyjemy, zobaczymy
kureczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-09, 10:43   #1940
_szczesliwa_
Raczkowanie
 
Avatar _szczesliwa_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 451
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć dziewczyny, czy któraś robiła sobie depilację laserową we Wrocławiu w Aestetice? Bardzo proszę o opinie jeśli tak
__________________
18.06.2013
Dr J.J Cudowne miasto - Wrocław!
_szczesliwa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 11:40   #1941
Smagliczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dołączyłam do Was właśnie w sobotę miałam swój debiut z LS Duet na całe nogi, bikini i pachy ale cena w Szczecinie jest powalająca 1350 za zabieg i nigdzie taniej. Ciekawa jestem jak to będzie wyglądało z ilością zabiegów włosy mam grube ale jeszcze po lecie blada nie jestem - zobaczymy.
Smagliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 15:18   #1942
S1lc1a
Raczkowanie
 
Avatar S1lc1a
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 454
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

tdyjt
S1lc1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 12:37   #1943
kamcia1611
Raczkowanie
 
Avatar kamcia1611
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 119
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez _szczesliwa_ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, czy któraś robiła sobie depilację laserową we Wrocławiu w Aestetice? Bardzo proszę o opinie jeśli tak
Ja jestem w trakcie Byłam 4 razy na pachach i 3 na bikini, jestem zadowolona
kamcia1611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 16:33   #1944
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej dziewczyny, w końcu zdecydowałam się na depilację bikini głębokiego, a ponieważ nie lubię bólu, to oczywiście bez Emli ani rusz. Na pierwszym zabiegu kupiłam w salonie małą tubkę (chyba 5g) i panie kazały mi zużyć całą. I rzeczywiście zadziałała - w niektórych miejscach (na wzgórku) nie czułam kompletnie nic, niżej trochę bolało, ale nie aż tak, żebym chciała skakać po łóżku, wierzgać nogami czy krzyczeć
No ale emla jest dość droga (za swoją tubkę zapłaciłam 30zł, nie wiem, ile kosztuje w aptece) i dlatego się zastanawiam, czy zadziałało by to dobrze, gdyby zużyć np. połowę tubki (plus tę resztkę, która została w poprzedniej).
Czy dziewczyny, które robiły bikini głębokie z emlą mogą się wypowiedzieć?
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 16:49   #1945
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej dziewczyny pierwszy raz piszę na tym wątku. Czy możecie polecić mi salon w Krakowie który krzywdy nie zrobi człowiekowi?

Edit. Powoli wczytuje się w wasz wątek i pojawiają się odpowiedzi napoje pytanie
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38

Edytowane przez mala_czarna_21
Czas edycji: 2013-10-11 o 16:55
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 15:30   #1946
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, w końcu zdecydowałam się na depilację bikini głębokiego, a ponieważ nie lubię bólu, to oczywiście bez Emli ani rusz. Na pierwszym zabiegu kupiłam w salonie małą tubkę (chyba 5g) i panie kazały mi zużyć całą. I rzeczywiście zadziałała - w niektórych miejscach (na wzgórku) nie czułam kompletnie nic, niżej trochę bolało, ale nie aż tak, żebym chciała skakać po łóżku, wierzgać nogami czy krzyczeć
No ale emla jest dość droga (za swoją tubkę zapłaciłam 30zł, nie wiem, ile kosztuje w aptece) i dlatego się zastanawiam, czy zadziałało by to dobrze, gdyby zużyć np. połowę tubki (plus tę resztkę, która została w poprzedniej).
Czy dziewczyny, które robiły bikini głębokie z emlą mogą się wypowiedzieć?
...
niestety warstwa emli musi być porządna..pozatym każdy ma inną wrazliwośc na ból....opłaca sie kupić dużą emle 30gr za nieco ponad 100zł jeżeli masz kilka zabiegów przed sobą... w aptece emla tez kosztuje ok.30zł
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 18:26   #1947
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
niestety warstwa emli musi być porządna..pozatym każdy ma inną wrazliwośc na ból....opłaca sie kupić dużą emle 30gr za nieco ponad 100zł jeżeli masz kilka zabiegów przed sobą... w aptece emla tez kosztuje ok.30zł
Tak podejrzewałam, ale jednak szkoda Słyszałam, że z zabiegu na zabieg boli coraz mniej (bo jest mniej włosków), ale z drugiej strony przecież moc się zwiększa... Na pewno czeka mnie jeszcze kilka zabiegów (pewnie 3-4), dlatego zastanowię się nad tą dużą.
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 18:44   #1948
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
Słyszałam, że z zabiegu na zabieg boli coraz mniej (bo jest mniej włosków), ale z drugiej strony przecież moc się zwiększa... Na pewno czeka mnie jeszcze kilka zabiegów (pewnie 3-4), dlatego zastanowię się nad tą dużą.
Zgadza się. Ja na 4 sesji to w sumie ziewałam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 19:14   #1949
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
Tak podejrzewałam, ale jednak szkoda Słyszałam, że z zabiegu na zabieg boli coraz mniej (bo jest mniej włosków), ale z drugiej strony przecież moc się zwiększa... Na pewno czeka mnie jeszcze kilka zabiegów (pewnie 3-4), dlatego zastanowię się nad tą dużą.
...
niekoniecznie,uderzeń jest mniej,ale moc większa...więc.....
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 19:24   #1950
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
niekoniecznie,uderzeń jest mniej,ale moc większa...więc.....
To zalezy w jakich miejscach, poniżej brzucha owszem i do 40 moc jest zwiększana, jednak tam szybko włosy sie wybijaja i nic potemjuz nie boli, w sumie od 3 sesji jest lajtowo, zas na głebokim bikini, gdzie włoski sa upierdliwe i laser ciagle ma coś do roboty, ale i tez mniej ich, to jednak moc tam nie jest podwyższana na maksymalne dozwolone, bo za delikatne miejsce, max chyba 35 daja w te miejsca. A im włosów mniej, tym mnie boli.
Mnie najbardziej bolało przy 1 i 2 sesji, potem z górki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:17.