Testowanie kremu ujędrniającego Q10 Isana 300ml - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-22, 20:47   #1
jolka19929
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 13

Testowanie kremu ujędrniającego Q10 Isana 300ml


W piątek odebrałam swój krem, jestem już po pierwszych testach. Moje wrażenia po pierwszym użyciu są jak najbardziej pozytywne, bardzo przyjemny zapach. Wchłania się bardzo szybko i co najważniejsze świetnie nawilża skórę.
jolka19929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 10:25   #2
jolka19929
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 13
Dot.: Testowanie kremu ujędrniającego Q10 Isana 300ml

Poraz kolejny użyłam tego kremiku, na noc wczoraj.
Mam wrazenie ze pozostawia on jakis delikatny film na moim ciele.skóra jest nawilżona, jakby jedrniejsza.
Nie wiedziałam że kosmetyk firmy Isana moze miec tak pozytywne dzialanie, szczerze nie miałam nigdy kosmetyków tej firmy ale jestem mile zaskoczona tym baslamikiem-kremikiem)
jolka19929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 17:00   #3
jolka19929
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 13
Dot.: Testowanie kremu ujędrniającego Q10 Isana 300ml

Kolejny dzień moich testów, wysmarowałam swoje całe ciało na noc wczoraj po kąpieli. Przez moment czułam,że się kleję... alepo paru minutach moje wrażenia się zmieniły.
Krem idealnie się wchłonął. Nawilża moją suchą skórę. Zapach jest naprawdę świetny, a jeśli chodzi o ujędrnianie to mam nadzieję,że będą jakieś efekty, jak na razie nie mogę nic na ten temat powiedzieć,bo za krótko go używam,żeby byly jakieś efekty.
Jeśli chodzi o opakowanie to jest bardzo ekonomicznie zrobione, bo ma formę słoiczka. Bardzo fajnie się nabiera kremiku-zawsze tyle ile nam potrzeba.
Opakowanie jest mega duże, a kremiku dużo nie ubywa. Także wielki plus.

Żadnych wad jak na razie. Wszystko na plus
jolka19929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 10:21   #4
jolka19929
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 13
Dot.: Testowanie kremu ujędrniającego Q10 Isana 300ml

Juz kolejny dzien testow, krem spisuje sie rewelacyjnie, nie mam do niego zadnych zarzutow.
Dobrze nawilza,szybko sie wchlania, ladnie pachnie, mega opakowanie, juz widze malutki efekt ujedrnienia takze mysle ze koncowy efekt mopze byc dobry. Dla mnie wazne tez jest to, ze on bardzo fajnie mi nawilzyl moja sucha skore, inne balsamy jakich uzywalam przed Q10 nie dawaly sobie rady... takze kolejny plus za to.
Nigdy bym nie pomyslala ze taki krem ujedrni moja "galaretke", a tu pelne zdziwienie. Trzeba przyznac, ze naprawde po regularnym stosowaniu bedzie calkiem zadowalajacy efekt. Jestem tego pewna. Fajne jest tes to , ze prawie wcale go nie ubywa. Jest mega wydajny, bardzo mi sie to podoba. Forma sloiczka tez jest bardzo dobrym pomyslem w tym przypadku, bo kremik wydobedziemy do konca, nic nam nie zostanie, nic nie bedziemy musialy rozcinac. To tez jest ogromny plusik.
jolka19929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 17:08   #5
jolka19929
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 13
Dot.: Testowanie kremu ujędrniającego Q10 Isana 300ml

Kolejny raz uzylam kremu Q10, nic nie moge dodac do moich wczesniejszych wypowiedzi bo nic nowego na temat kremu powiedziec nie moge
tzn... ciezko go rozsmarowac jesli nalozymy go za duzo. Poza tym wszystko na plus!!!!
jolka19929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 14:12   #6
jolka19929
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 13
Dot.: Testowanie kremu ujędrniającego Q10 Isana 300ml

PoDsUmOwAnIe:
Ujędrniający krem Q10 Isana jest fajnym kremem, dobrze się rozprowadza, ma gęstą konsystencję,bardzo przyjemny zapach, troszkę się klei po posmarowaniu, no ale z jednej strony to dobrze. Z drugiej niekoniecznie. Myślę,że gdybym miała go kupić za 10,69 bym sie zastanowiła, ale po tanszej-promocyjnej cenie pewnie bym sie skusiła. dziękuje że mogłam go przetestowac, mam nadziję,że jeszcze kiedyś dostanę jakieś kosmetyki z firmy Isana do testów, bo bardzo bym chciała zobaczyć, czy reszta tych przeeróżnych kosmetyków jest taka dobra jak ten balsamPolubiłam go bardzo, z pierwszym użyciem.
Naprawdę polecam!


jolka19929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.