Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-13, 08:39   #4591
LaLaRe87
Rozeznanie
 
Avatar LaLaRe87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 822
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Mi mega krycie przychodzi spokojnie na sucho, na mokro czułam maskę wazaca kilogram chyba...
o! może odrobinę za dużo Ci się nakładało na pędzel? ja właśnie mam wrażenie bardzo lekkiej formuły, jakbym nakładała tylko na sucho to z kolei mam wrażenie, że podkład wchodzi w każdą szczelinkę skóry i obciąża ją..
__________________
zdrowie, fitness, Norwegia, smaczne jedzonko
instagram https://www.instagram.com/lalare_fit/


Moja Marcelinka
LaLaRe87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 12:39   #4592
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Nie wiem, ja na sucho czuję taka naturalność, a po odczekaniu paru minut jakby znikał, widać tylko ładna cerę. Na mokro pędzel tylko psiukalam mgielką, starałam się nabierać mało ale efekt mi się nie podobał
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 15:54   #4593
DzikiLesnyKot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 163
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny poradźcie proszę jaki odcień sobie dobrać, jestem typowym bladziochem, neutralnym N1 True Match Loreala była dla mnie idealny, teraz używam colorstaya buff i też jest dobry.A LW100 inglota ciut za jasny o dziwo. Zastanawiam się nad Natural faireist, natural fair i golden fairest, ale 3 próbki wynoszą tyle co jedna duża, więc musze z czegoś zrezygnować
__________________

"Szukamy siebie zawsze nie tam, gdzie trzeba:
przeszłość, przyszłość
a ucieka nam piękno.. Czego? Teraz.
Trzeba to zmienić szybko"
DzikiLesnyKot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 16:14   #4594
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Nie wiem jak wyglądają neutrale w AM, ale od razu możesz zrezygnować z goldena bo bedzie za pomarańczowy.
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 18:20   #4595
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Nie wiem jak wyglądają neutrale w AM, ale od razu możesz zrezygnować z goldena bo bedzie za pomarańczowy.
A mi się znów wydaje, że do Buff z Revlona najbardziej podobny jest właśnie Golden Fairest
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 20:07   #4596
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez DzikiLesnyKot Pokaż wiadomość
Dziewczyny poradźcie proszę jaki odcień sobie dobrać, jestem typowym bladziochem, neutralnym N1 True Match Loreala była dla mnie idealny, teraz używam colorstaya buff i też jest dobry.A LW100 inglota ciut za jasny o dziwo. Zastanawiam się nad Natural faireist, natural fair i golden fairest, ale 3 próbki wynoszą tyle co jedna duża, więc musze z czegoś zrezygnować
Ja używam od czasu do czasu Loreal TM n1 (stara wersja). Poza tym Colorstay 150 buff, HM 51 (za ciemny, a raczej ciemniał mi i pomarańczowiał, więc nie wiem jaki jest w naturze)
Inglota nie znam.
AM golden fairest był za ciemny i za pomarańczowy (ale dla mnie colorstay 150 też był minimalnie za ciemny)
AM Golden cream- jak najbardziej pasuje.
Gama sunny- to typowe żółtki, jeśli nie jesteś typowo żółta, nie będziesz się w nich dobrze czuła.
Natural fairest poziomem chyba ok ma w sobie różowe tony, jedyny sposób to dodanie do niego trochę żółci- np. sunny fairest
Także spróbuj golden fairest, golden cream i natural fairest/ fair


Co do pytania o Neauty (z wątku o bibliotece kolorystycznej)
To raczej neutral fair, lub olive fair/light zmieszane z gamą golden (ivory)- formuła kryjąca.
Neutral pale będzie za jasne. Ja przymierzam się do kupna natural fair kryjącej.
W formule matującej nie ma golden ivory , a tak kolorystycznie neutrale i oliwki się nie różnią od kryjącej.
Olive fair jest szarą oliwką, dlatego jak masz trochę żółci w sobie to będzie potrzebny mix z goldenem,
Olive light (w matującej )- to taki beżyk bardziej niż oliwka.


Przymierzam się też do kupna próbki olive light i wymieszania z ociupiną golden ivory.


Popatrz na zdj wstawione w wątku Neauty, są tam 3 gamy.
Poza tym na ostatnich stronach wątku o Pixie też są zdj.


Znalazłam zdj porównawcze AM golden fairest do revlona buff, jest tu recenzja basi ze zdj.
http://www.basia-blog.pl/2014/07/ann...mineralny.html


A tu zdj natural fairest i podkłady płynne w tym Loreal n1
http://elfnaczi.blogspot.com/2015/06...orowych-d.html

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2016-01-14 o 20:22
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 20:19   #4597
DzikiLesnyKot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 163
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Ja używam od czasu do czasu Loreal TM n1 (stara wersja). Poza tym Colorstay 150 buff, HM 51 (za ciemny, a raczej ciemniał mi i pomarańczowiał, więc nie wiem jaki jest w naturze)
Inglota nie znam.
AM golden fairest był za ciemny i za pomarańczowy (ale dla mnie colorstay 150 też był minimalnie za ciemny)
AM Golden cream- jak najbardziej pasuje.
Gama sunny- to typowe żółtki, jeśli nie jesteś typowo żółta, nie będziesz się w nich dobrze czuła.
Natural fairest poziomem chyba ok ma w sobie różowe tony, jedyny sposób to dodanie do niego trochę żółci- np. sunny fairest
Także spróbuj golden fairest, golden cream i natural fairest/ fair


Co do pytania o Neauty (z wątku o bibliotece kolorystycznej)
To raczej neutral fair, lub olive fair/light zmieszane z gamą golden (ivory)- formuła kryjąca.
Neutral pale będzie za jasne. Ja przymierzam się do kupna natural fair kryjącej.
W formule matującej nie ma golden ivory , a tak kolorystycznie neutrale i oliwki się nie różnią od kryjącej.
Olive fair jest szarą oliwką, dlatego jak masz trochę żółci w sobie to będzie potrzebny mix z goldenem,
Olive light (w matującej )- to taki beżyk bardziej niż oliwka.


Przymierzam się też do kupna próbki olive light i wymieszania z ociupiną golden ivory.


Popatrz na zdj wstawione w wątku Neauty, są tam 3 gamy.
Poza tym na ostatnich stronach wątku o Pixie też są zdj.
Ogromnie Ci dziękuję za poradę, mamy chyba identyczna karnację według Twojego opisu, więc jak najbardziej się nią zasugeruję przy zakupie
__________________

"Szukamy siebie zawsze nie tam, gdzie trzeba:
przeszłość, przyszłość
a ucieka nam piękno.. Czego? Teraz.
Trzeba to zmienić szybko"
DzikiLesnyKot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-14, 20:45   #4598
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez DzikiLesnyKot Pokaż wiadomość
Ogromnie Ci dziękuję za poradę, mamy chyba identyczna karnację według Twojego opisu, więc jak najbardziej się nią zasugeruję przy zakupie
Basia zrobiła też fantastyczne zdj podkładów w słoiczkach
http://www.basia-blog.pl/2015/04/swa...neralnych.html
możesz zobaczyć różnicę między golden fairest AM, a golden pale z Neauty (jest jaśniejszy od natural pale) w matującej


a tu zdj Neauty kryjącej z innymi minerałami
http://www.basia-blog.pl/2015/12/swa...neralnych.html


Ja nie miałam gamy natural ani sunny, kieruję się opisami i zdj.
Zaznaczam, że natural fairest prawdopodobnie by mi pasował z domieszką żółci.
Golden fairest u mnie jest brudnopomarańczowy, u innych dziewczyn ziemisty czy zielonkawożółty, to zależy jaki masz odcień skóry, jaki ton Ci się wybije.
Golden cream natomiast to taki beżyk złocisty, trochę inny niż golden fairest.


Najzabawniejsze, jest to że wiele dziewczyn używa Revlona 150, HM 51 czy Loreala n1, a potem w minerałach ich drogi się rozchodzą.
Dobrze obejrzyj zdj.


Co do karnacji to nie toleruję różu w podkładach a jeszcze bardziej pomarańczy.
mam cerę mieszaną, zaczerwienioną ciemniejszą twarz, szyja jaśniejsza blado-sino-zielonkawożółta.


Wybieram neutrale z domieszką żółci, oliwki

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2016-01-14 o 20:49
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 21:02   #4599
DzikiLesnyKot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 163
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ok popełniłam zakupy biga i 2 próbek w Neauty Wiem, że nie ten wątek
__________________

"Szukamy siebie zawsze nie tam, gdzie trzeba:
przeszłość, przyszłość
a ucieka nam piękno.. Czego? Teraz.
Trzeba to zmienić szybko"
DzikiLesnyKot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 14:33   #4600
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Annabelle nominowane w kategorii najlepszego podkładu
glammies
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 09:26   #4601
ririana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 104
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

już dawno chciałam spróbować ich podkładów, ale ciągle nie uśmiecha mi się zamawianie tony próbek szkoda, że nie da się stacjonarnie
ririana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-22, 09:30   #4602
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez ririana Pokaż wiadomość
już dawno chciałam spróbować ich podkładów, ale ciągle nie uśmiecha mi się zamawianie tony próbek szkoda, że nie da się stacjonarnie
Chyba są sklepy stacjonarne, poszukaj u nich na stronie
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 17:21   #4603
izus1990
Zadomowienie
 
Avatar izus1990
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Za mną drugi dzień testowania podkładów. Zamówiłam sobie dwie próbki matującego i pierwsze wrażenie jak najbardziej korzystne.
__________________
M.

http://ecofuturewomen.blogspot.com/
izus1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 16:13   #4604
aniajpg
Przyczajenie
 
Avatar aniajpg
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 27
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Kto chce się zamienić na SUNNY LIGHT kryjący 10g (nowy, paragon) a posiada do wymiany GOLDEN FAIREST lub GOLDEN FAIR?

Zamówiłam z AM zestaw za 139,70 zł (podkład kryjący, korektor, róż i pędzel flat top). Najbardziej jestem zadowolona z pędzla i korektora (odcień Medium trafiony w punkt). Konsystencja po roztarciu na dłoni kremowa i kryjąca. Po roztarciu różu "Rose" zrobiłam sobie plamę więc już wiem, że nauka minerałów trochę potrwa Niestety w ostatniej chwili zmieniłam zamówienie z podkładu "Golden Fair" na "Sunny Light" i to był mój błąd
aniajpg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 16:39   #4605
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A otwierałaś podkład, używałaś go? Bo jeżeli nie to możesz spróbować wymienić go
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 16:51   #4606
aniajpg
Przyczajenie
 
Avatar aniajpg
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 27
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Oczywiście, że go otworzyłam inaczej nie da się sprawdzić koloru. Oderwałam takie plastikowe zabezpieczenie. Nie używałam na twarz wysypałam odrobinę na wieczko by sprawdzić palcem odcień.

Edytowane przez aniajpg
Czas edycji: 2016-02-24 o 16:53
aniajpg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 23:52   #4607
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez aniajpg Pokaż wiadomość
Oczywiście, że go otworzyłam inaczej nie da się sprawdzić koloru. Oderwałam takie plastikowe zabezpieczenie. Nie używałam na twarz wysypałam odrobinę na wieczko by sprawdzić palcem odcień.
Skoro już otworzyłaś to wypróbuj go na twarzy, może wyglądać inaczej niż na dłoni.
havana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 06:53   #4608
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Skoro już otworzyłaś to wypróbuj go na twarzy, może wyglądać inaczej niż na dłoni.
Szczególnie że rękę mamy innego koloru niż twarz..........
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 19:22   #4609
allesi
Zadomowienie
 
Avatar allesi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 272
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny, myślicie, że odcień Revlon Colorstay 110 Ivory odpowiada odcieniom Beige? Czy może bardzień w deseń golden cream? Nigdy nie uzywalam mineralow i boję się wpadki w wyborze koloru. Pomocy

Czytalam, ze sporo z was narzeka na podkład kryjący, szczegolnie na jego ważenie się, myślicie, że przy bardzo suchej skorze matowy bedzie odpowiedni, czy moze zaryzykować z kryjącym?

Po przeszukaniu wątku bardzo malo informacji znalazlam o Beige i Neutralu. Boje się, że golden może być zbyt zółty. Może ktoś miał styczność z najjasniejszymi wyzej wymienionymi odcieniami?

Edytowane przez allesi
Czas edycji: 2016-02-29 o 19:47
allesi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-29, 20:27   #4610
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez allesi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, myślicie, że odcień Revlon Colorstay 110 Ivory odpowiada odcieniom Beige? Czy może bardzień w deseń golden cream? Nigdy nie uzywalam mineralow i boję się wpadki w wyborze koloru. Pomocy

Czytalam, ze sporo z was narzeka na podkład kryjący, szczegolnie na jego ważenie się, myślicie, że przy bardzo suchej skorze matowy bedzie odpowiedni, czy moze zaryzykować z kryjącym?

Po przeszukaniu wątku bardzo malo informacji znalazlam o Beige i Neutralu. Boje się, że golden może być zbyt zółty. Może ktoś miał styczność z najjasniejszymi wyzej wymienionymi odcieniami?
Kiedyś używałam Revlona 150. Nawet był moment, że mieszałam 150 z 110.
Dziewczyny używające 150 z Revlona z Annabelle wybierają golden fairest.
Dla mnie fairest był za ciemny.
Pasuje mi w miarę golden cream (mógłby być jaśniejszy)
Mam odsypkę neutral cream, jest jaśniejszy od golden cream.
Natomiast ma poważną wadę. Jest świnkowy. I niestety ciemnieje.
Z tego co pamiętam Revlon ivory, nie był chyba różowy, raczej neutralny, bez żółtych tonów? (dawno go nie widziałam)
Jak popatrzysz w sklepie na najjaśniejsze wersje podkładu Rimmela, one mają w sobie róż, to w podobnym stylu jest neutral cream.
Czytając opinie w necie, gama beige jest jeszcze bardziej różowa.


Wybierz sobie najpierw próbki. Np. na mineralcosmetics, czy mintishop.
Taka 1g Annabelle, starczy na długo. Nie kupuj biga.
Na mineralcosmetics, masz jeszcze inne firmy mineralne, możesz wypróbować za jednym zamachem.


Co do formuły, to mi kryjąca nie podpasowała, a mam cerę mieszaną.
Była za ciężka, czuć ją było na twarzy, choć tragicznie to wszystko nie wyglądało.
Bardziej mi pasuje matująca.
Kryjąca nadaje się chyba do cery normalnej-suchej.


Co do koloru to nie wiem czy w Annabelle akurat trafisz. Goldeny są żółto-oliwkowo-ziemiste. Golden cream jest beżowo-złocisty.
Gama neutral idzie w kierunku różu.


Może inna firma mineralna?
W Annabelle bym stawiała na golden cream (może być za żółty i za ciemny) i neutral cream (może być za różowy).


Popatrz na odcienie Pixie i Neauty. Jest sporo zdj.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 13:48   #4611
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny, jaka ilosc jest cienia w opakowaniu tej marki? jak ktos wie ile g. ma roz to tez prosze o uswiadomienie.
Gdzies , kiedys natknelam sie na ta wiadomosc, ale za chiny nie umiem tego znalesc.

Ogolem wkurzylam sie na opakowania AM. No takie wielgasne... zajmuja duzo wiecej miejsca niz innych marek, a wizualnie jest wrazenie ze produktu jest ogolem mniej. Teraz sobie mysle ze chyba duzo mniej nie jest, ze przez to opakowanie tak sie moze wydawac. Probowalam przesypac cien od AM do opakowania od EDM. Balam sie ze otwierajac AM rozsypie cala jego zawartosc, wiec przesypywalam przez dziurki. Troche sie napukalam, ale mam caly sloiczek od EDM pelny, wciskajac sitko troche proszku mi przez dziurki wyskoczylo, a w sloiczku od AM widac, ze jeszcze troche proszku jest, wiec pewnie dobre 2g a moze i wiecej jest. Zadowolona , reszte sloiczka AM wlozylam do pudelka z rzeczami aktualnie nie uzywanymi , czekajacymi na swoja kolej, ale milo by bylo gdyby sie caly proszek jednak w sloiku EDM zmiescil.
Mimo, to nareszcie mam cienie w sloiczkach takiej samej wielkosci, albo podobnej( BM jest troche mniejsze, pewnie to miniaturki + jeszcze probki cieni tez sa mniejsze sloiczki) i w pudelku z cieniami mineralnymi mam wiecej miejsca. Opakowanie cienia AM, zajmuj strasznie duzo miejsca. Roz od BM mam w takim samym opakowaniu, ale pojemnosc to 0,85g jesli dobrze pamietam. Jednak roz to roz, wszystkie marki jaki mam, maja wieksze opakowania w rozach i jakos mi to pasuje w pudelku. Jednak w pudelku gdzie mam same cienie plus baze pod cienie to mi ten sloik od AM bardzo przeszkadzal i prosze... proszku musi byc wiecej niz w rozu od BM, bo troche mi jeszcze zostalo.


edit.

znalazlam
cien 3g
roz 4g

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2016-03-03 o 13:58
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 13:53   #4612
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Roz AM ma 4g, a cien 3g.
Mozna kupic zestaw probek cieni po 1g i wtedy one sa w malych pudeleczkach bez sitka (takich jak probki podkladu).

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2016-03-03 o 13:55
syshda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 14:52   #4613
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny, muszę się z Wami pożalić i poskarżyć na Annabelle.

Ostatnio kupowałam u nich (po raz chyba już 5-ty) podkład, brałam Sunny Light, największa gramatura... Zużyłam 1/4 i zaczęły się problemy. Podkład jest fatalnie "zmielony" - w podkładzie znajdują się białe grudki oraz grudki żółtego pigmentu. Niestety, nałożone na twarz zostawiają paskudne krechy (smugi), których nie da się pędzelkiem rozsmarować - cały makijaż jest wtedy do robienia od nowa. Zamierzam im to napisać, może uwzględnią to jako reklamację i jakoś zrekompensują moje niezadowolenie. W innym wypadku rezygnuję z zakupów u nich całkowicie.

Czy ktoś miał takie doświadczenia? Mi się zdarzyło to po raz 1. Nie tylko u AM, a w ogóle w przypadku minerałów.

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2016-03-03 o 14:53
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 15:09   #4614
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, muszę się z Wami pożalić i poskarżyć na Annabelle.

Ostatnio kupowałam u nich (po raz chyba już 5-ty) podkład, brałam Sunny Light, największa gramatura... Zużyłam 1/4 i zaczęły się problemy. Podkład jest fatalnie "zmielony" - w podkładzie znajdują się białe grudki oraz grudki żółtego pigmentu. Niestety, nałożone na twarz zostawiają paskudne krechy (smugi), których nie da się pędzelkiem rozsmarować - cały makijaż jest wtedy do robienia od nowa. Zamierzam im to napisać, może uwzględnią to jako reklamację i jakoś zrekompensują moje niezadowolenie. W innym wypadku rezygnuję z zakupów u nich całkowicie.

Czy ktoś miał takie doświadczenia? Mi się zdarzyło to po raz 1. Nie tylko u AM, a w ogóle w przypadku minerałów.
Ja dostałam wczoraj swoj podklad kolejny. I nie zauwazylam czegos takiego.

Co wiecej wydaje mi sie, ze formuła kryjaca byla kiedys bardziej kremowa. A teraz przy delikatnym odwroceniu wysypuje sie duzo wiecej proszku.

Tylko, ze wybralam golden.
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 15:26   #4615
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, muszę się z Wami pożalić i poskarżyć na Annabelle.

Ostatnio kupowałam u nich (po raz chyba już 5-ty) podkład, brałam Sunny Light, największa gramatura... Zużyłam 1/4 i zaczęły się problemy. Podkład jest fatalnie "zmielony" - w podkładzie znajdują się białe grudki oraz grudki żółtego pigmentu. Niestety, nałożone na twarz zostawiają paskudne krechy (smugi), których nie da się pędzelkiem rozsmarować - cały makijaż jest wtedy do robienia od nowa. Zamierzam im to napisać, może uwzględnią to jako reklamację i jakoś zrekompensują moje niezadowolenie. W innym wypadku rezygnuję z zakupów u nich całkowicie.

Czy ktoś miał takie doświadczenia? Mi się zdarzyło to po raz 1. Nie tylko u AM, a w ogóle w przypadku minerałów.


Napisz im jak się zachowuje podkład, dołącz zdjęcia jak to wygląda. Im szybciej tym lepiej, po co mają dalej rozsyłać klientkom jeśli wadliwa jest na przykład cała partia. Może się zdarzyć każdemu jakiś problem przy produkcji. Ostatnio kilka osób miało nierozmieszany pigment w Neauty, nie wiem dokładnie jak to firma załatwiła, ale chyba nikt się nie skarżył, że olano temat.
havana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 15:54   #4616
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, muszę się z Wami pożalić i poskarżyć na Annabelle.

Ostatnio kupowałam u nich (po raz chyba już 5-ty) podkład, brałam Sunny Light, największa gramatura... Zużyłam 1/4 i zaczęły się problemy. Podkład jest fatalnie "zmielony" - w podkładzie znajdują się białe grudki oraz grudki żółtego pigmentu. Niestety, nałożone na twarz zostawiają paskudne krechy (smugi), których nie da się pędzelkiem rozsmarować - cały makijaż jest wtedy do robienia od nowa. Zamierzam im to napisać, może uwzględnią to jako reklamację i jakoś zrekompensują moje niezadowolenie. W innym wypadku rezygnuję z zakupów u nich całkowicie.

Czy ktoś miał takie doświadczenia? Mi się zdarzyło to po raz 1. Nie tylko u AM, a w ogóle w przypadku minerałów.
Napisz do nich i dołącz koniecznie zdjęcia ( żeby się nie czepiali).
Najlepiej na ręce rozmazany podkład i na twarzy (żeby widoczne były smugi). Jeśli w pudełku podkład też ma widoczne drobiny, to też sfotografuj.
Podkład nadaje się do reklamacji. I muszą ją przyjąć. Wymienić na nowy lub coś w zamian.
Jakby robili fochy to pisz na facebooku. Molestuj.
Ja osobiście nia miałam z tym problemu, ale na wątku Neauty był taki problem.
Neauty zachowało się bardzo przyzwoicie i elegancko.
Wymienili pechowe podkłady na nowe (bigi) i wycofali felerną partię.


Chyba Margitea pisała, że chciała reklamować pędzel (włosie wypadało ) i nie przyjęli reklamacji.
Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Napisz im jak się zachowuje podkład, dołącz zdjęcia jak to wygląda. Im szybciej tym lepiej, po co mają dalej rozsyłać klientkom jeśli wadliwa jest na przykład cała partia. Może się zdarzyć każdemu jakiś problem przy produkcji. Ostatnio kilka osób miało nierozmieszany pigment w Neauty, nie wiem dokładnie jak to firma załatwiła, ale chyba nikt się nie skarżył, że olano temat.
Nawet z firmy ktoś się odezwał by dziewczyny pisały jeśli trafiła się felerna sztuka.
Z tego co wiem to wymienili na nowy i po problemie


Gdzieś na wątku spotkałam się z opinią, że ta nowa gama sunny jest gorsza od reszty.
Gorzej się trzyma, jest inna od pozostałych, coś w tym rodaju
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 17:57   #4617
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość

Chyba Margitea pisała, że chciała reklamować pędzel (włosie wypadało ) i nie przyjęli reklamacji.
Jeżeli to o mnie chodzi to zgadza się jedynie, ze włosie zaczęło wypadać. Ale nie reklamowałam ani nic, bo nie mam paragonu a poza tym minęło ze dwa lata... No i nie widziałam sensu reklamacji. Używałam od tamtego czasu parę razy, ale włosie wypadało przy każdym praniu mocniej i od jakiegoś czasu uprany pędzel AM leży i pachnie nieużywany :P
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 17:59   #4618
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny kochane dzięki za słowa otuchy, napisałam, mam nadzieję że jakiś rabat chociaż konkretny otrzymam na kolejny podkład. Nie jest tak, że za każdym razem trafiają mi się te grudki, ale co trzecie/czwarte malowanie. Jednakowoż, tak być nie powinno
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:47   #4619
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
Jeżeli to o mnie chodzi to zgadza się jedynie, ze włosie zaczęło wypadać. Ale nie reklamowałam ani nic, bo nie mam paragonu a poza tym minęło ze dwa lata... No i nie widziałam sensu reklamacji. Używałam od tamtego czasu parę razy, ale włosie wypadało przy każdym praniu mocniej i od jakiegoś czasu uprany pędzel AM leży i pachnie nieużywany :P
A to coś mi się pomieszało. Sorry.


Nadal wydaje mi się, że ktoś pisał, że pędzel nie halo i nie chcieli reklamować.
Z tego co pamiętam to był prawie nowy.
Sorki za zamieszanie.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:57   #4620
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
A to coś mi się pomieszało. Sorry.


Nadal wydaje mi się, że ktoś pisał, że pędzel nie halo i nie chcieli reklamować.
Z tego co pamiętam to był prawie nowy.
Sorki za zamieszanie.
Ja swój spisalam już na straty :-D ale to dobrze, bo znalazłam dla mnie lepsze pędzle :-P więc coś za coś ;-)
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:57.