Plastry Evra !! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-16, 20:08   #1
FlyDragon96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2

Plastry Evra !!


Niedawno zaczęłam stosować plastry evra , jest to mój pierwszy środek antykoncepcji. Pierwszy plaster miałam na ramieniu robiły się fałdki ale nie odklejały sie nawet rogi . Drugi chciałam mieć w mniej widocznym miejscu i przykleiłam go nad pośladkiem.
Jutro jest dzień zmiany plastra, wczoraj w nocy rogi pastra lekko się odkleiły i plaster jakby się trochę przesunął..zebrało sie też bardzo dużo kleju wokół. Dzisiaj środek przylega natomiast rogi odkleiły się jeszcze bardziej...nie wiem co mam zrobić . Jutro jest dzień zmiany plastry. Czy mogę zmienić plaster normalnie ? Czy on działał w ciągu tych 2-3 dni kiedy się trochę odkleił ? Najbardziej boję się że pokreci się coś w tym całym cyklu.
FlyDragon96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 15:43   #2
barwina_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 39
Dot.: Plastry Evra !!

Cytat:
Napisane przez FlyDragon96 Pokaż wiadomość
Niedawno zaczęłam stosować plastry evra , jest to mój pierwszy środek antykoncepcji. Pierwszy plaster miałam na ramieniu robiły się fałdki ale nie odklejały sie nawet rogi . Drugi chciałam mieć w mniej widocznym miejscu i przykleiłam go nad pośladkiem.
Jutro jest dzień zmiany plastra, wczoraj w nocy rogi pastra lekko się odkleiły i plaster jakby się trochę przesunął..zebrało sie też bardzo dużo kleju wokół. Dzisiaj środek przylega natomiast rogi odkleiły się jeszcze bardziej...nie wiem co mam zrobić . Jutro jest dzień zmiany plastry. Czy mogę zmienić plaster normalnie ? Czy on działał w ciągu tych 2-3 dni kiedy się trochę odkleił ? Najbardziej boję się że pokreci się coś w tym całym cyklu.
Nic nie rób, to absolutnie normalne Ja mam czasem po tygodniu cały plaster przesunięty nawet o jakieś 2 cm w inną stronę i nigdy mi to w niczym nie przeszkodziło. Zdarza się też czasem że całkowicie się odkleja, wtedy trzeba szybko przykleić i o sprawie zapomnieć. Nie zwracaj na plastry w ogóle uwagi Są brzydkie po kilku dniach, to fakt, ale nie przyglądaj się, po prostu noś i zmieniaj kiedy trzeba
barwina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 18:43   #3
aneczka2238
Zakorzenienie
 
Avatar aneczka2238
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 7 737
Dot.: Plastry Evra !!

Dokładnie, nie ma się czym przejmować Mi tez się często rogi odklejały, przesuwał się, robiły się fałdki itp. itd. Do ciąży to nie doprowadziło
__________________
Oskarek
17.07.2008

Oluś

31.12.2014



Wymianka
aneczka2238 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-17 19:43:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.