Okropny ból pęcherza i tylnej ścianki pochwy po stosunku. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-06, 15:38   #1
followmyangel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5

Okropny ból pęcherza i tylnej ścianki pochwy po stosunku.


Witam.
Wczoraj po stosunku dotknął mnie straszny ból, a mianowicie przechodzący od pęcherza do samego ujścia tylnej ścianki pochwy. Przyznam, że to może być śmieszne, ale czułam ból na ściance, nie tylko w pochwie ale i w odbycie. Tak jak by ktoś włożył mi coś pod ukosem i jedną końcówką był by pęcherz, a drugą ścianka oddzielająca pochwę od odbytu. Ból był tak okropny, że nie mogłam się ruszyć, a jeśli zmieniłam pozycje, to nie da się nawet opisać, jak bardzo bolało. Stało się to nagle. Gdy tylko skończyliśmy stosunek, ubrałam się i zeszłam z łóżka, poczułam tak silne kłucie, że ledwo co ustałam na nogach. Nie mogłam się nawet wyprostować. Przyznam, że nigdy w życiu takiego bólu nie zaznałam. Rok wcześniej miałam grzybice, jednak wyleczyłam ją do końca, bez nawrotów. Jakieś dwa miesiące wcześniej zapalenie pochwy, także wyleczone. A teraz to... Ból utrzymuje się drugi dzień. Nie taki straszny jak wczoraj, ale gdy tylko wstanę lub zmienię pozycję, to zaczyna doskwierać dziwne kłucie. Pani ginekolog na ostatniej wizycie miesiąc temu prosiła, abym przy kolejnej wizycie zrobiła cytologie. Czytałam o nadżerce i trochę się boje, że to może być przyczyną. Czy istnieje taka możliwość?
followmyangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 16:21   #2
Talija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 50
Dot.: Okropny ból pęcherza i tylnej ścianki pochwy po stosunku.

Cytat:
Napisane przez followmyangel Pokaż wiadomość
Witam.
Wczoraj po stosunku dotknął mnie straszny ból, a mianowicie przechodzący od pęcherza do samego ujścia tylnej ścianki pochwy. Przyznam, że to może być śmieszne, ale czułam ból na ściance, nie tylko w pochwie ale i w odbycie. Tak jak by ktoś włożył mi coś pod ukosem i jedną końcówką był by pęcherz, a drugą ścianka oddzielająca pochwę od odbytu. Ból był tak okropny, że nie mogłam się ruszyć, a jeśli zmieniłam pozycje, to nie da się nawet opisać, jak bardzo bolało. Stało się to nagle. Gdy tylko skończyliśmy stosunek, ubrałam się i zeszłam z łóżka, poczułam tak silne kłucie, że ledwo co ustałam na nogach. Nie mogłam się nawet wyprostować. Przyznam, że nigdy w życiu takiego bólu nie zaznałam. Rok wcześniej miałam grzybice, jednak wyleczyłam ją do końca, bez nawrotów. Jakieś dwa miesiące wcześniej zapalenie pochwy, także wyleczone. A teraz to... Ból utrzymuje się drugi dzień. Nie taki straszny jak wczoraj, ale gdy tylko wstanę lub zmienię pozycję, to zaczyna doskwierać dziwne kłucie. Pani ginekolog na ostatniej wizycie miesiąc temu prosiła, abym przy kolejnej wizycie zrobiła cytologie. Czytałam o nadżerce i trochę się boje, że to może być przyczyną. Czy istnieje taka możliwość?
Hej podobny problem pojawil sie u mnie Ostatnio po stosunku (tzn zaczelo bolec juz w trakcie) czulam straszny bol jakby w prawym jajniku. Taki jaby ktos wbijal mi tam igly!!! mialam kiedys torbiele ale wyleczylam je boje sie ze mogly sie odnowic Staramy sie z mezem o dziecko i tak nie jest nam latwo wiec pojawienie sie tego cholerstwa jeszcze bardziej wszystko utrudni. Co jeszcze moze byc przyczyna takiego bolu?
Talija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 18:40   #3
Ania8605
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 28
Dot.: Okropny ból pęcherza i tylnej ścianki pochwy po stosunku.

Uspokoję Was.
Miałam to. I to dokładnie to samo.
Zapalenie cewki moczowej.
Kupiłam wzięłam paczke Uroseptu i po wszystkim.
To są tanie ziołowe tabletki - nic groźnego sie stać nie może.
Ania8605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 18:56   #4
Moniaa1989
Zadomowienie
 
Avatar Moniaa1989
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 159
Dot.: Okropny ból pęcherza i tylnej ścianki pochwy po stosunku.

Najlepiej jak byś zgłosiła się z tym do lekarza, nie ma co tego lekceważyć, a leczenia na własną rękę nie polecam, różnie się to może skończyć!
Moniaa1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 19:11   #5
followmyangel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Okropny ból pęcherza i tylnej ścianki pochwy po stosunku.

To nie zapalenie, jestem tego pewna. Nie raz miałam. Już jestem umówiona na wizytę w środe
followmyangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 12:19   #6
Ania8605
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 28
Dot.: Okropny ból pęcherza i tylnej ścianki pochwy po stosunku.

Coś mi przyszło do głowy. Może by zrobić test na obecność wirusa HPV?
Ania8605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 20:39   #7
Monika_mmm13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Question Dot.: Okropny ból pęcherza i tylnej ścianki pochwy po stosunku.

Hej
mam 19 lat..i podczas pierwszego stosunku<ktory jak wiadomo boli> mialam bol pecheza..wlasnie gdy partner wsunal czlonek to zaczal sie taki bol...Mam stwierdzone tylozgięcie macicy ale czy to jest przyczyna???
Monika_mmm13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-11, 08:26   #8
Talija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 50
Dot.: Okropny ból pęcherza i tylnej ścianki pochwy po stosunku.

witam to znowu ja w owym watku jezeli chodzi o ból to wczoraj byłam u gina i po badaniu usg wyszlo ze powróciły torbiele i one sa najprawdopodobniej przyczyna moich dolegliwosci wiec polecam sie przebadac nie ma na co czekac Pozdrawaim
Talija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 10:04   #9
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Okropny ból pęcherza i tylnej ścianki pochwy po stosunku.

Cytat:
Napisane przez Ania8605 Pokaż wiadomość
Coś mi przyszło do głowy. Może by zrobić test na obecność wirusa HPV?
a hpv ma coś do tego bólu?

ja miałam usuwane kłykciny, pozostał tylko koszmarny ból w trakcie i po
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.