Pończochy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-20, 22:24   #31
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 959
Dot.: pończochy

Jak polaczyc ponczochy z butami? Hmmm... klejem?
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 11:50   #32
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: pończochy

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Jak polaczyc ponczochy z butami? Hmmm... klejem?
Hahah nie ma to jak złośliwość. Bluzkę ze spódnicą też klejem łączysz?

Według mnie pończochy pasują tylko do dosyć eleganckich butów typu obcasy. Jeżeli nawet niski nie wchodzi w grę to może jakieś ładne balerinki?
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 18:13   #33
HarajukuChilli
Zadomowienie
 
Avatar HarajukuChilli
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 862
Dot.: pończochy

Załączam parę zdjęć z zakolanówkami, może jakiś look cię zainteresuje W stylu japońskim, w dodatku większość z nich jest gruba ale może cię to natchnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1012271807a306c693f7764c8d.jpg (94,6 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1103151615d9a9909720b36bda.jpg (53,2 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1105091751cf90ff82e7a54147.jpg (82,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11030814038b4d9bfebf3118c1.jpg (81,3 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1103081403915c5174ce379083.jpg (83,7 KB, 33 załadowań)
__________________
Ćwiczę tyłek i motywację:
http://rozowydres.blogspot.com/
Jillian Shred:
Level 1: 10 /10
HarajukuChilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 15:04   #34
joannawiatero2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: pończochy

Zostają mi jednak tylko obcasy tak jak myślałam.
joannawiatero2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 19:31   #35
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: pończochy

Ja bym zaryzykowała połączenie kolorowych pończoch z glanami, ale to ja
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 11:14   #36
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: pończochy

Hmm, właściwie to nie rozumiem dylematu
Co to ma do rzeczy czy ma sie na sobie pończochy czy rajstopy, nikt Ci chyba nie będzie specjalnie zaglądał pod kieckę żeby się upewnić, a nawet jeśli?
Pończochy traktuj jak rajstopy "z przewiewną pupą" i tyle Jeśli do stroju pasują rajstopy, to i pończochy się nadadzą. To stereotyp, że pończochy to tylko do buduaru i z powrotem, ewentulanie na gale a'la Wielki Gatsby Różnica polega tylko na wykończeniu góry, którą przecież się nie epatuje (a w każdym razie nie powinno). Buty dobieraj do całego stroju, nie uzależniając wyboru od rajstop czy pończoch - szpilki, baleriny, czółenka, półbuty, wsio rawno.
Gładkie rajstopy\pończochy to zwykły element stroju codziennego, te z wzorem lub szwem z tyłu do bardziej eleganckich sukienek i spódnic, a to czy mamy zakryte 4 litery czy nie, to juz tylko my wiemy i co za różnica jakie mamy wtedy buty
Dla mnie różnica pończochy - rajstopy jest żadna, wybieram to co wygodniejsze na dany dzień (np. w chłodny dzień wole rajstopy) lub co lepiej leży pod wybranym strojem - jeśli np. sukienka jest cienka i dopasowana, to mogą się odcinać szwy bądź zakończenie rajstop w talii, wtedy lepsze są samonośne pończochy. Finito

Powyższe nie tyczy sie zakolanówek, bo to zupełnie inna bajka.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 00:33   #37
Ciotka Dobra Rada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 81
Dot.: Pończochy

Pończochy dodają kobiecie uroku i pewności siebie. Rajstopy zostawiam raczej na specjalne okazje tj. na tęgą zimę, pod spodnie. Samonośne są fajne, ale nie do końca ufam tym trzymającym je "plasterkom". Wolę tradycyjne, dopinane do pasa do pończoch. Zresztą, jesli by tak spojrzeć, to z pasem do pończoch prezentują się dużo lepiej niż same majtki i samonośki. Uwielbiam takie ze szwem!!! Z wzorkami też są ciekawe. Ostatnio natknęłam się na kolorowe pończochy. Łaszę się na niebieskie nylony. Widziałyście już podobne?
Ciotka Dobra Rada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-02, 22:09   #38
mietek2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 8
Dot.: Pończochy

Odświeżam temat.

Cytat:
Napisane przez Mycha Pokaż wiadomość
No pewnie tak, ale trochę irytuje mi się czemu te szwy się tak przekręcają... Czasem kupuję sobie jakieś szalone pończochy w kwiatki i one trzymają się na miejscu;-) Moja ulubiona marka to Calzedonia ale wypróbuje te Sanpellegrino... choć przyznam że nie znam tej marki. Gatta, Maryliny i Glamoury to dla mnie jedno i to samo;-) Tak czy inaczej z paskiem mi bezpieczniej;-)
Przekręcają się, bo może krzywo doczepiacz te paski. Ewentualnie możesz zainwestować w pasek, który ma nie 2, a 3 lub 4 paski do każdej pończochy.

Niesty nigdy w życiu nie widziałem jeszcze kobiety z pończochami ze szwem. Szkoda...

Co sądzicie o czyms takim:
http://www.gretastore.pl/img/products/13/8/1_max.jpg
http://www.karoline.pl/pol_pm_Wyszcz...aly-2767_2.jpg

To raczej obciach wśród kobiety czy nie? Bo mnie osobiście takie coś się bardzo podoba.

Jeżeli jesteśmy już w temacie bielizny to wytłumaczcie mi o co chodzi z tymi stringami? Zupełnie nie rozumiem tej mody. Pasek w tyłku jest taki wygodny czy kobiety zakładają stringi, bo to się podoba mężczyznom? Jeżeli chodzi o to drugie to zdecydowanie bardziej podoba mi sie kobieta w dobrze dobranych i ładnych majtkach. Może ja jestem jakiś dziwny .

Czy kupienie dziewczynie dobrych pończoch na np. imieniny to dobry pomyśl czy raczej obciachowy? A tym bardziej czy w ogóle wypada, więdząc, że tak naprawdę byłby to prezent bardziej dla mnie .

Edytowane przez mietek2
Czas edycji: 2014-07-02 o 22:15
mietek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 08:23   #39
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Pończochy

Cytat:
Napisane przez mietek2 Pokaż wiadomość
Czy kupienie dziewczynie dobrych pończoch na np. imieniny to dobry pomyśl czy raczej obciachowy? A tym bardziej czy w ogóle wypada, więdząc, że tak naprawdę byłby to prezent bardziej dla mnie .
Nie miałabym nic przeciwko, żeby mnie mój kupił Byle dobrze dobrany rozmiar.

Z tym rozmiarem właśnie mam problem.... Chcę kupić samonośne, naturalne, nie za drogie (~20zl)... i patrzę na te rozmiarówki i nie wiem Mam 1,68cm wzrostu, wysokość krocza 74cm, udo z 53cm.... chcę pończochy dość wysoko. Chciałam kupić Gatta Michelle ale wg tabelki nawet 1-2 byłoby za szerokie a ja na codzień rajtki rozmiaru 3 noszę
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-23 08:23:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:29.