Od kiedy chodzimy w botkach? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-02, 09:19   #31
matra^
Rozeznanie
 
Avatar matra^
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 561
GG do matra^
Dot.: Od kiedy chodzimy w botkach?

a nie pomyślałyście, że zadawanie cyklicznie takich samych - i do tego dość lapidarnych może być irytujące? dziewczyny, jesteście cholernie przewrażliwione, bo ja tu nie zauważyłam żadnej chamskiej jak to określacie wypowiedzi. dziewczyny mimo irytacji potraktowały pytanie żartobliwie i tak samo odpowiadały. żartobliwie nie chamsko, trochę dystansu do siebie...
matra^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 09:59   #32
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Od kiedy chodzimy w botkach?

od kiedy jest mi zimno w nogi
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 10:43   #33
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 999
Dot.: Od kiedy chodzimy w botkach?

Cytat:
Napisane przez Clarissa:) Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie są potrzebne te niemiłe komentarze, dziewczyna chciała się tylko spytać (Wizaż się robi okropny pod tym względem, strach wątek założyć).
strach raczej odpowiedzieć inaczej niż słodząc albo udzielając superkokretnej i jednoznacznej odpowiedzi nawet na nie wiem jak głupie pytanie (i wyręczać kogoś z myślenia, ew. poszukania sobie odpowiedzi w starym wątku), bo każda inna odpowiedź jest odbierana jako chamstwo i nietolerancja albo zaśmecanie wątku
..::anvastra::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 11:18   #34
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Od kiedy chodzimy w botkach?

ja mam takie ażurowe botki i zaraz zaczne w nich pomykać
Poza tym u mnie na Wybrzezu zawsze jest chłodnawo.... czasem i w środku lata moznaby załozyc botki
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2009-09-02 o 11:26
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 11:22   #35
matra^
Rozeznanie
 
Avatar matra^
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 561
GG do matra^
Dot.: Od kiedy chodzimy w botkach?

Cytat:
Napisane przez ..::anvastra::.. Pokaż wiadomość
strach raczej odpowiedzieć inaczej niż słodząc albo udzielając superkokretnej i jednoznacznej odpowiedzi nawet na nie wiem jak głupie pytanie (i wyręczać kogoś z myślenia, ew. poszukania sobie odpowiedzi w starym wątku), bo każda inna odpowiedź jest odbierana jako chamstwo i nietolerancja albo zaśmecanie wątku
no właśnie.. na wizażu siedzę od kilku lat i choć niewiele się udzielam to sporo czytam i taka atmosfera panuje chyba na znacznej większości [o ile nie na wszystkich] for. dziewczyny strasznie sobie słodzą i nie wiem, czy to wynika z wypływu większości słodzących sobie, czy z obawy przed znielubieniem przez inne wizażanki czy po prostu większość dziewczyn tutaj tak już ma..
matra^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 11:22   #36
BlueRoses
Rozeznanie
 
Avatar BlueRoses
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Różany ogród
Wiadomości: 978
Dot.: Od kiedy chodzimy w botkach?

Wyszłam dziś rano do sklepu w klapeczkach zmarzłam w stopy jak pies , a teraz wyciagnągnęłam swoje botki i jutro myślę ze je założę nie ważne czy będzie na mnie ktoś sie patrzył ważne żebym nie zmarzła znowu
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne,
ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. ”
- Marilyn Monroe 
BlueRoses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 11:29   #37
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Od kiedy chodzimy w botkach?

Cytat:
Napisane przez matra^ Pokaż wiadomość
no właśnie.. na wizażu siedzę od kilku lat i choć niewiele się udzielam to sporo czytam i taka atmosfera panuje chyba na znacznej większości [o ile nie na wszystkich] for. dziewczyny strasznie sobie słodzą i nie wiem, czy to wynika z wypływu większości słodzących sobie, czy z obawy przed znielubieniem przez inne wizażanki czy po prostu większość dziewczyn tutaj tak już ma..
zgadzam się..... słodzenie jest tu dobrze postrzegane... jeżeli wydasz tu jakąs negatywna opinie o kimś lumb o czymś jest sie od razu atakowanym....
ja tak zostałam ostsatnio zaatakowana przez pewna panienkę, która nie ma dystansu do siebie.....
Nie powinno sie miec swojego zdania, odmiennego od reszty.....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 11:32   #38
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Od kiedy chodzimy w botkach?

Cytat:
Napisane przez katka_19 Pokaż wiadomość
poprzeglądaj sobie posty cyklicznie od twojego wstecz co sezon.. to się dowiesz kiedy nawet gumiaki możesz założyć
a mogłabyś nie wyzywać mnie od chama ? bo skoro uważasz moje zachowanie za chamskie to znaczy że uważasz mnie za chama

ja nikogo nie obraziłam ale za to Tobie poszło świetnie obrażenie mnie ( i to tylko dlatego, że ma dosyć powtarzający się co sezon wątków z bzdetnym pytaniem nabijającym jakimś dzieciakom postów)


jak mi ktoś znajdzie ROZSĄDNY powód zaśmiecania tego forum takim temat jak ten ( rozsądny a nie "dziewczyna się chciała tylko zapytać") to mu piwo postawię... bo ja w całej swojej pomysłowowści i kreatywności nie jestem w stanie wpaść na to czemu istota potencjalnie inteligentna jaką jest człowiek miałaby mieć problemy z ubraniem się tak żeby było jej ciepło albo nie było jej zimno ( jak kto woli).
Jak założe wątek o tym czy mogę nosić stringi zimą albo wstawię zdjęcie trawy i zapytam jaki to kolor to też będziesz za tym że jestem fajna i cool a wizażanki która uznają to za zaśmiecanie forum to są złe i niegrzeczne ?! Bo wiesz poziom merytoryczny takiego pytania byłaby na poziomie tego tutaj... czyli żenujący



Wy naprawdę wierzyć, ze ktoś może tego nie wiedzieć ?!



=== dla maniaczek cierpliwości polecam tygodniowy pobyt na forum ginekologia - co dziennie jest minimum kilka wątków nt. ciązy i 90% przypadków to ta sama sytuacja ( uprawialiśmy petting i on wszedł ale nie wszedł ale mogło się cos dostać ale nie wiem czy było i brzuch mi w tydzień przytył i ma fałdkę pod pępkiem)... i zoabczymy ile czasu na tej cierpliwości wytrzymacie patrząc jak żadnach z tych osób nie raczy wpisac się do tematu przyczepionego na górze forum pt. czy mogę być w ciąży ;D




Gonia zgadzam się z tobą - tutaj wszyscy wszędzie o wszystkim sobie slodzą ;D czasem dla rozrywki lubię zaglądać na MSD gdzie jest parę naprawdę wspaniałych dziewczyn ze stylem ale nie oszkujmu się są teżą osoby kompletnie go pozbawione.. ale i tak pięknie wyglądasz nawet jak ci fałdka na lewo i prawo wyłazi ;D mało kto ma tam odwagę w ogóle cos skrytykować nawet jeżeli to miałoby sprawić by ktoś potrafił się lepiej ubrać - nie mówię o stylu, mówię chociaż o fasonach. Wszystko tam świetnie na każdym leży i basta ;D
Jak nnie słodzisz to jesteś be i zly ;D


dobra ja kończę te dyskusję bo sobie obiecalam nie denerwować sie wizażem i mi nieźle idzie ;D
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2009-09-02 o 11:37
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 11:46   #39
matra^
Rozeznanie
 
Avatar matra^
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 561
GG do matra^
Dot.: Od kiedy chodzimy w botkach?

nie no, takie krótkie pytania, na które jest krótka odpowiedź można zadawać, ale polecam tu bardziej forum typu samosia czy inne kowbojki, bo zniknie tak szybko jak się pojawi, a tutaj będzie tkwiło i tkwiło (;
matra^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 11:50   #40
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Od kiedy chodzimy w botkach?

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
a mogłabyś nie wyzywać mnie od chama ? bo skoro uważasz moje zachowanie za chamskie to znaczy że uważasz mnie za chama

ja nikogo nie obraziłam ale za to Tobie poszło świetnie obrażenie mnie ( i to tylko dlatego, że ma dosyć powtarzający się co sezon wątków z bzdetnym pytaniem nabijającym jakimś dzieciakom postów)


jak mi ktoś znajdzie ROZSĄDNY powód zaśmiecania tego forum takim temat jak ten ( rozsądny a nie "dziewczyna się chciała tylko zapytać") to mu piwo postawię... bo ja w całej swojej pomysłowowści i kreatywności nie jestem w stanie wpaść na to czemu istota potencjalnie inteligentna jaką jest człowiek miałaby mieć problemy z ubraniem się tak żeby było jej ciepło albo nie było jej zimno ( jak kto woli).
Jak założe wątek o tym czy mogę nosić stringi zimą albo wstawię zdjęcie trawy i zapytam jaki to kolor to też będziesz za tym że jestem fajna i cool a wizażanki która uznają to za zaśmiecanie forum to są złe i niegrzeczne ?! Bo wiesz poziom merytoryczny takiego pytania byłaby na poziomie tego tutaj... czyli żenujący



Wy naprawdę wierzyć, ze ktoś może tego nie wiedzieć ?!



=== dla maniaczek cierpliwości polecam tygodniowy pobyt na forum ginekologia - co dziennie jest minimum kilka wątków nt. ciązy i 90% przypadków to ta sama sytuacja ( uprawialiśmy petting i on wszedł ale nie wszedł ale mogło się cos dostać ale nie wiem czy było i brzuch mi w tydzień przytył i ma fałdkę pod pępkiem)... i zoabczymy ile czasu na tej cierpliwości wytrzymacie patrząc jak żadnach z tych osób nie raczy wpisac się do tematu przyczepionego na górze forum pt. czy mogę być w ciąży ;D




Gonia zgadzam się z tobą - tutaj wszyscy wszędzie o wszystkim sobie slodzą ;D czasem dla rozrywki lubię zaglądać na MSD gdzie jest parę naprawdę wspaniałych dziewczyn ze stylem ale nie oszkujmu się są teżą osoby kompletnie go pozbawione.. ale i tak pięknie wyglądasz nawet jak ci fałdka na lewo i prawo wyłazi ;D mało kto ma tam odwagę w ogóle cos skrytykować nawet jeżeli to miałoby sprawić by ktoś potrafił się lepiej ubrać - nie mówię o stylu, mówię chociaż o fasonach. Wszystko tam świetnie na każdym leży i basta ;D
Jak nnie słodzisz to jesteś be i zly ;D


dobra ja kończę te dyskusję bo sobie obiecalam nie denerwować sie wizażem i mi nieźle idzie ;D
Oj dziewczyny już dosyć
Takich wątków jak ten zawsze będzie masa, zresztą nie tylko na tym forum...
co do MSD ja nie komentuje jak mi się coś nie podoba, bo nie będę komuś robić przykrości.
Ostatnio często zdarza się, że dziewczyny zachwycają się jakimiś zestawami a dla mnie są one nietrafione np. dla figury danej osoby i sama się dziwię, że tyle osób jest za.
Wtedy zastanawiam się czy to ze mną jest coś nie tak
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 12:02   #41
katka_19
Wtajemniczenie
 
Avatar katka_19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 156
Dot.: Od kiedy chodzimy w botkach?

[QUOTE=eyo;14038210]a mogłabyś nie wyzywać mnie od chama ? bo skoro uważasz moje zachowanie za chamskie to znaczy że uważasz mnie za chama

Widzę, że coś nie ten tego
Zwróciłam się do Ciebie słowami "Ty chamie"???
Kończę dyskusję z Tobą, bo uważam ją za bezsensowną i widzę, że rozmawiać z Tobą nie ma sensu.
__________________
04.12.2011 - 12 tydz. 6 dz. [*]
Oliwia 26.03.2013

katka_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 12:09   #42
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Od kiedy chodzimy w botkach?

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
a mogłabyś nie wyzywać mnie od chama ? bo skoro uważasz moje zachowanie za chamskie to znaczy że uważasz mnie za chama

ja nikogo nie obraziłam ale za to Tobie poszło świetnie obrażenie mnie ( i to tylko dlatego, że ma dosyć powtarzający się co sezon wątków z bzdetnym pytaniem nabijającym jakimś dzieciakom postów)


jak mi ktoś znajdzie ROZSĄDNY powód zaśmiecania tego forum takim temat jak ten ( rozsądny a nie "dziewczyna się chciała tylko zapytać") to mu piwo postawię... bo ja w całej swojej pomysłowowści i kreatywności nie jestem w stanie wpaść na to czemu istota potencjalnie inteligentna jaką jest człowiek miałaby mieć problemy z ubraniem się tak żeby było jej ciepło albo nie było jej zimno ( jak kto woli).
Jak założe wątek o tym czy mogę nosić stringi zimą albo wstawię zdjęcie trawy i zapytam jaki to kolor to też będziesz za tym że jestem fajna i cool a wizażanki która uznają to za zaśmiecanie forum to są złe i niegrzeczne ?! Bo wiesz poziom merytoryczny takiego pytania byłaby na poziomie tego tutaj... czyli żenujący



Wy naprawdę wierzyć, ze ktoś może tego nie wiedzieć ?!



=== dla maniaczek cierpliwości polecam tygodniowy pobyt na forum ginekologia - co dziennie jest minimum kilka wątków nt. ciązy i 90% przypadków to ta sama sytuacja ( uprawialiśmy petting i on wszedł ale nie wszedł ale mogło się cos dostać ale nie wiem czy było i brzuch mi w tydzień przytył i ma fałdkę pod pępkiem)... i zoabczymy ile czasu na tej cierpliwości wytrzymacie patrząc jak żadnach z tych osób nie raczy wpisac się do tematu przyczepionego na górze forum pt. czy mogę być w ciąży ;D




Gonia zgadzam się z tobą - tutaj wszyscy wszędzie o wszystkim sobie slodzą ;D czasem dla rozrywki lubię zaglądać na MSD gdzie jest parę naprawdę wspaniałych dziewczyn ze stylem ale nie oszkujmu się są teżą osoby kompletnie go pozbawione.. ale i tak pięknie wyglądasz nawet jak ci fałdka na lewo i prawo wyłazi ;D mało kto ma tam odwagę w ogóle cos skrytykować nawet jeżeli to miałoby sprawić by ktoś potrafił się lepiej ubrać - nie mówię o stylu, mówię chociaż o fasonach. Wszystko tam świetnie na każdym leży i basta ;D
Jak nnie słodzisz to jesteś be i zly ;D


dobra ja kończę te dyskusję bo sobie obiecalam nie denerwować sie wizażem i mi nieźle idzie ;D
dokładnie się z tym zgadzam!!! swego czasu wyraziłam negatywną opinię i co? zostałam prawie zjedzona żywcem bo jak śmiałam skrytykować (kulturalnie zresztą) i dlatego przestałam komentowac na MSD - ja rozumiem ze są różne gusta i o nich się nie dyskutuje, ale na kilometr widać że coś zwyczajnie źle wygląda/leży etc
a że do słodziar nie należę to osobna sprawa
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 12:24   #43
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Od kiedy chodzimy w botkach?

Bo was tu zamkną zaraz

Co do tematu, czekam na pierwsze jesienne deszcze, mysle ze jeszcze z miesiąc przynajmiej jeszcze botki posiedzą w szafie
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 13:50   #44
oonaa
Zakorzenienie
 
Avatar oonaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 085
Dot.: Od kiedy chodzimy w botkach?

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
bo co sezon ktoś się pyta : kiedy założyć bleriny, kiedy założyć japonki, kiedy założyć kozaki... dobrze, że nikt się o majtki jeszcze nie pyta

czy ludzie sa tak nieporadni, że sami niepotrafią dojść do wniosku, że buty się zakłada jak jest do nich pogoda ?!
nie wiem - powiemy, że ma nosić botki od końca września, jutro się zrobi 10stopni a ona będzie dalej w japonkach biegać czy co bo botki może dopiero za miesiąc ?!

tyle sensu w tym pytaniu to i tak odpowiedzi




poprzeglądaj sobie posty cyklicznie od twojego wstecz co sezon.. to się dowiesz kiedy nawet gumiaki możesz założyć
Nie zauważyłam wątku o japonkach i balerinach. O botkach tez nie, chyba, ze źle szukałam CHCIAŁAM TYLKO ZAPYTAĆ OD KIEDY WY NOSICIE BOTKI. A skoro przez całą jesień była by piękna, słoneczna pogoda i 20 stopni [może się tak zdarzyć] to też mi powiecie, że jak będzie odpowiednia pogoda? hehe, dobre chciałam was zapytać o opinię czy nosicie we wrześniu, październiku. a wy od razu, że głupie pytania. Chyba nie słyszałyście głupich pytań. To chyba powinnyście mnie atakować jak napisałabym wątek o przykłądowych treściach:
- za ile lat stanę się 70 letnią babcią? [wątki kiedy stane się nastolatką były )
- ile macie lat?
i inne piękne tematy. więc zastanówcie sie co w ogole piszcie, bo nie wiem po co zakąłdacie konta [?] Może nie znalazłam wątku o takiej tematyce.... Jesli zakąłdacie konta i nie macie na tyle OPANOWANIA, żeby przemilczeć, lub wytłumaczyć komuś kto dopiero zaczyna, to po co wam to? Może od razu zbesztajcie odobę, ktora zakłada tysięczny wątek gdzie moge znaleść jakąs tam rzecz [KTÓRA JEST NA ALLEGRO] .<-- przykład. może troche glupi, ale przykąld ;P
Już tu chyba nie będe nic pisala, bo jeśli jest więcej takich MIŁYCH wizazanek to dziekuje :|

Ps. Jesli nie chamstwo to IRONIA. Pasi ?

Edytowane przez oonaa
Czas edycji: 2009-09-02 o 13:53
oonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 14:09   #45
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Od kiedy chodzimy w botkach?

[QUOTE=katka_19;14038708]
Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
a mogłabyś nie wyzywać mnie od chama ? bo skoro uważasz moje zachowanie za chamskie to znaczy że uważasz mnie za chama

Widzę, że coś nie ten tego
Zwróciłam się do Ciebie słowami "Ty chamie"???
Kończę dyskusję z Tobą, bo uważam ją za bezsensowną i widzę, że rozmawiać z Tobą nie ma sensu.
co do pogrubionego - boskie to jest - dwa razy napisałaś dokładnie to samo w kwestii treści i oddzieliłaś "i" poezja ( oh i ja tu w żadnym wypadku nie mam nic do ort. czy gram. po prostu podoba mi się to niezmiernie)
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2009-09-02 o 14:12
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 14:15   #46
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: Od kiedy chodzimy w botkach?

Cytat:
Napisane przez oonaa Pokaż wiadomość
CHCIAŁAM TYLKO ZAPYTAĆ OD KIEDY WY NOSICIE BOTKI. A skoro przez całą jesień była by piękna, słoneczna pogoda i 20 stopni [może się tak zdarzyć] to też mi powiecie, że jak będzie odpowiednia pogoda? hehe, dobre chciałam was zapytać o opinię czy nosicie we wrześniu, październiku. a wy od razu, że głupie pytania.
No a jak miałybyśmy odpowiedzieć ? Przecież żadna z nas nie jest stacją meteorologiczną Jak Ci napiszę, ze botki nosi się od połowy września a okaże się że do końca października będzie po 20 stopni albo więcej, to co ? - będziesz od połowy września nosiła te botki mimo, że będzie Ci w nich za ciepło ?
__________________
purple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 14:24   #47
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Od kiedy chodzimy w botkach?

Cytat:
Napisane przez oonaa Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam wątku o japonkach i balerinach. O botkach tez nie, chyba, ze źle szukałam CHCIAŁAM TYLKO ZAPYTAĆ OD KIEDY WY NOSICIE BOTKI. A skoro przez całą jesień była by piękna, słoneczna pogoda i 20 stopni [może się tak zdarzyć] to też mi powiecie, że jak będzie odpowiednia pogoda? hehe, dobre chciałam was zapytać o opinię czy nosicie we wrześniu, październiku. a wy od razu, że głupie pytania. Chyba nie słyszałyście głupich pytań. To chyba powinnyście mnie atakować jak napisałabym wątek o przykłądowych treściach:
- za ile lat stanę się 70 letnią babcią? [wątki kiedy stane się nastolatką były )
- ile macie lat?
i inne piękne tematy. więc zastanówcie sie co w ogole piszcie, bo nie wiem po co zakąłdacie konta [?] Może nie znalazłam wątku o takiej tematyce.... Jesli zakąłdacie konta i nie macie na tyle OPANOWANIA, żeby przemilczeć, lub wytłumaczyć komuś kto dopiero zaczyna, to po co wam to? Może od razu zbesztajcie odobę, ktora zakłada tysięczny wątek gdzie moge znaleść jakąs tam rzecz [KTÓRA JEST NA ALLEGRO] .<-- przykład. może troche glupi, ale przykąld ;P
Już tu chyba nie będe nic pisala, bo jeśli jest więcej takich MIŁYCH wizazanek to dziekuje :|

Ps. Jesli nie chamstwo to IRONIA. Pasi ?
o boziu kochana...widzisz i nie grzmisz!!!!!
czyli jesienią - obojętnie czy jest minus 20 czy plus 20 nosimy botki, bo toć przecie JESIEŃ
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 14:26   #48
matra^
Rozeznanie
 
Avatar matra^
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 561
GG do matra^
Dot.: Od kiedy chodzimy w botkach?

Cytat:
Napisane przez purple Pokaż wiadomość
No a jak miałybyśmy odpowiedzieć ? Przecież żadna z nas nie jest stacją meteorologiczną Jak Ci napiszę, ze botki nosi się od połowy września a okaże się że do końca października będzie po 20 stopni albo więcej, to co ? - będziesz od połowy września nosiła te botki mimo, że będzie Ci w nich za ciepło ?
no właśnie to samo miałam pisać, bo z cytowanego przez purple fragmentu wynika, że autorka wątki miałaby nosić botki w danym okresie tylko dlatego, że jego nazwa wskazuje na obowiązek noszenia cieplejszych ubrań, co byłoby nonsensem nieprawdaż? także na każde tego typu pytanie odpowiedź zawsze jest jedna - WTEDY KIEDY BĘDZIE NA TO ODPOWIEDNIA TEMPERATURA, a nie godzina miesiąc czy pora roku.. ludzie.. -.-'
a do autorki - bez chamstwa ironii i innych takich - naprawdę zadałaś głupie pytanie, więc nie dziw się, że dostałaś takie odpowiedzi. nie ma się o co burzyć.
matra^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 14:32   #49
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Od kiedy chodzimy w botkach?

wiecie we Włoszech botki nosi się równiez latem..... takie leciutkie, ażurowe i to jest normalka
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 14:33   #50
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Od kiedy chodzimy w botkach?

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
o boziu kochana...widzisz i nie grzmisz!!!!!
czyli jesienią - obojętnie czy jest minus 20 czy plus 20 nosimy botki, bo toć przecie JESIEŃ
Sikam

Mowcie co chcecie ale ja latem bardzo czesto widywalam osoby w botkach nie wiem... widocznie inne buty sie rozwalily w danym momencie, innego wytlumaczenia nie znajduje
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 15:41   #51
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Od kiedy chodzimy w botkach?

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Sikam

Mowcie co chcecie ale ja latem bardzo czesto widywalam osoby w botkach nie wiem... widocznie inne buty sie rozwalily w danym momencie, innego wytlumaczenia nie znajduje
bo one pewnie na wizaż nie zaglądają, to skąd mają wiedzieć
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 20:52   #52
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Od kiedy chodzimy w botkach?

eyo, katka - zapraszam na prywatny ring.
ten jest mój i sobie nie życzę....
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 17:20   #53
oonaa
Zakorzenienie
 
Avatar oonaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 085
Dot.: Od kiedy chodzimy w botkach?

U mnie już były deszcze i zimno sie robi, ale nie wiem czy zaczac juz chodzic ?
oonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 18:12   #54
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Od kiedy chodzimy w botkach?

Cytat:
Napisane przez oonaa;14076612[B
]U mnie już były deszcze i zimno sie robi[/B], ale nie wiem czy zaczac juz chodzic ?
ojej, to tak jak u mnie
a ja durna jeszcze w Balmain'ach dziś pomykałam, ja durna
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 19:50   #55
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Od kiedy chodzimy w botkach?

u mnie dzisiaj tak samo chłodno i gdybym w końcu te botki kupiła to pewnie bym już w nich gdzieś wyskoczyła
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 19:54   #56
oonaa
Zakorzenienie
 
Avatar oonaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 085
Dot.: Od kiedy chodzimy w botkach?

no ja zamowilam z internetu i juz sie nie moge doczekac jak je założe
oonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.