Potrzebna pomoc!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-20, 17:33   #1
DestinyS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 4

Potrzebna pomoc!!


Witajcie!!
Mam 18 lat nigdy się nie malowałam i mam problem.Mój 25-letni mężczyzna nigdy nie narzekał na mój wygląd, wręcz przeciwnie..ale ostatnio powiedział, że jeszcze jestem młodziutka a do tego mam bardzo dziecięcą urodę i może gdybym nauczyła się malować to bym wyglądała na trochę starszą...zaczął mi mówić że mam piękne oczy tylko muszę się nauczyć je malować.Rozumiem, że może nie zawsze czuje sie przy mnie dobrze bo on mam 25 lat a ja mimo, że 18 wyglądam na 15...czy ktoś może wie co poradzić na ten problem??Chciałabym czasem go zakoczyć i wyglądać przy nim ja dojrzała kobieta a nie 15-letnia dziewczynka.

Mam ciemną oprawę oczu, całkiem spore usta, włosy ciemny brąz...oczy nie za duże (tak mi się wydaje chociaż jak je otworzę to wszyscy mówią, ze są wielkie-chyba taki kształt)...nie wiem co jeszcze...czekam na odpowiedź w komentarzach oraz prywatnie )

Dziękuję wszystkim za dobre chęci i pomoc )
DestinyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 19:13   #2
Mikalifestyle
Raczkowanie
 
Avatar Mikalifestyle
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 195
Dot.: Potrzebna pomoc!!

Przedewszystkim -eh faceci... :/

A po za tym , do ciemnych oczu zieleniei brazy bym polecila ale to tak ciezko jak zdjecia nei ma. Nie wiem jak sam wpis na blogu ma Ci pomoc, najlepiej jakby ktos Cie umalwoal pokazal jak to sie orbi itp
__________________
Facebook
Mika.lifestyle
Mój blog
http://mika-lifestyle.blogspot.com/
Mikalifestyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 23:24   #3
Jz666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 22
Dot.: Potrzebna pomoc!!

a używasz podkładu, pudru?? tuszu do rzęs?? bronzera do polików albo różu?? na co dzień
Jz666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 11:33   #4
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Potrzebna pomoc!!

Dziwny facet. Nie wyobrażam sobie, żeby mój mi powiedział coś w tym rodzaju. Przecież jak z Tobą jest to powinien Cie akceptować taka jaka jesteś anie kazać ci się "poprawiać". (To tak jakby mój mi powiedział zacznij łykać hormon wzrostu, bo jednak za niska do mnie jesteś , albo jeszcze innych parę rzeczy by się znalazło) No nie ważne...

Co do makijażu, proponuję tusz, kreskę na górnej powiece, zaakcentowane policzka i błyszczyk. Jesteś młoda. Myślę, ze więcej nie potrzeba. Ja jestem starsza dużo i więcej także nie używam na co dzień.
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 12:59   #5
Jz666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 22
Dot.: Potrzebna pomoc!!

Powinnaś się też zastanowić czy ty chcesz się malować dla siebie czy dla niego bo jeżeli dla niego to może on nie jest wart tego. Powinien się cieszyć że ma tak mlodą dziewczynę
Jz666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 14:09   #6
DestinyS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 4
Dot.: Potrzebna pomoc!!

Na co dzień się nie maluję...czasem się zarzy...mi osobiście to zawsze przeszkadzało...nie lubię jak ktoś mnie traktuje jak dziecko ;/...hmmm...próbuję różych opcji...jak ostatnio zobaczył mnie w makijażu to był w pozytywnym szoku...chociaż prawdą jest to, że bym wolała też bez makijażu tym bardziej że aż tak brzydka to nie jestem ;D...ale stwierdził, że na co dzień powinnam być normalna a jak jest okazja to czasem wypada jak na dojrzałą kobietę wypada )...co o tym sądzicie?? )
DestinyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 16:34   #7
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Potrzebna pomoc!!

Ja faceta troche rozumiem. Co innego, gdyby mlodsza dziewczyna wygladala na 20, a co innego, gdy na nieletnia. Po co chlopak ma sie stresowac, ze biora go za pedofila - doslownie.

Destiny, jak nalozysz czarny tusz na rzesy, odrobine bronzera/rozu, szminke w kolorze naturalnym, bezowo-rozowym czy stonowanej fuksji- zyskasz 2-3 lata na plus. Blyszczyka nie radze, bo one dodaja dziecinnej niewinnosci twarzy. Lepsza neutralna szminka, chocby obecnie modna matowa.

A jak masz ciemne wlosy i oczy, to i mozesz rozetrzec jakas ciemnozielona czy granatowa kredke wzdluz linii rzes.

Wieku mozesz sobie dodac strojem i wlosami. Makijaz to jedna z wielu rzeczy, jakie mozesz zmodyfikowac.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 17:41   #8
DestinyS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 4
Dot.: Potrzebna pomoc!!

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Ja faceta troche rozumiem. Co innego, gdyby mlodsza dziewczyna wygladala na 20, a co innego, gdy na nieletnia. Po co chlopak ma sie stresowac, ze biora go za pedofila - doslownie.

Destiny, jak nalozysz czarny tusz na rzesy, odrobine bronzera/rozu, szminke w kolorze naturalnym, bezowo-rozowym czy stonowanej fuksji- zyskasz 2-3 lata na plus. Blyszczyka nie radze, bo one dodaja dziecinnej niewinnosci twarzy. Lepsza neutralna szminka, chocby obecnie modna matowa.

A jak masz ciemne wlosy i oczy, to i mozesz rozetrzec jakas ciemnozielona czy granatowa kredke wzdluz linii rzes.

Wieku mozesz sobie dodac strojem i wlosami. Makijaz to jedna z wielu rzeczy, jakie mozesz zmodyfikowac.
Dziękuję za zrozumienie )...to już nawet nie chodzi o to, ale co ma powiedzieć swoim rodzicom...naprawdę wyglądam jak dziewuszka lat 15...on się cieszy, że tak młodo wyglądam...ale czasem by chciał, żebym wyglądała na starszą tym bardziej, że psychicznie jestem nawet starsza niż 18 lat...wiem, że to głupie, bo powinien mnie akceptować taką jaka jestem, ale staram też się postawić w jego sytuacji.

Tak.Mam ciemne włosy i oczy...karnacja - opalam się na brązowo, ale z przebłyskiem koloru oliwkowego...strój i włosy powoli zmieniam...obcięłam włosy na boba ale asymetrycznego...sam nie mógł uwierzyć, ale stwierdził, że lepiej mi w krótkich włosach gdzie zawsze był przekonany do długich )...jak widać miałam nosa )...dziękuję jeszcze raz za pomoc...będę dalej myśleć i szukać )
DestinyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.