Czy s³ynna firma kosmetyków przeciwtr±dzikowych to faktycznie dla mojej cery z³o? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesuj± siê dermatologi± lub maj± problemy ze skór±. Masz tr±dzik lub atopowe zapalenie skóry? Do³±cz do nas, pomó¿ sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-06-12, 19:42   #1
nutella25
Raczkowanie
 
Avatar nutella25
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 60
Angry

Czy s³ynna firma kosmetyków przeciwtr±dzikowych to faktycznie dla mojej cery z³o?


Kupi³am raz tonik z firm under 20 dla cery wra¿liwej ju¿ go wycofali.
I po nim dosta³am du¿ego wysypu i moja cera strasznie piek³a
Czy to by³ tylko jaki¶ jeden fatalny produkt czy ca³a ta firma produkuje s³abej jako¶ci kosmetyki.
Czy spróbowaæ kupiæ znów jaki¶ ¿el lub tonik albo krem czy lepiej odpu¶ciæ, jak na mnie ten kosmetyk tak zadzia³a³ ?

to by³ ten tonik tu jest sk³ad i wszystko:
http://kosmetyki-orlicy.blogspot.com...akteryjny.html
nutella25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-12, 19:55   #2
anulkas1990
Raczkowanie
 
Avatar anulkas1990
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 119
Dot.: Czy s³ynna firma kosmetyków przeciwtr±dzikowych to faktycznie dla mojej cery z³

na twoim miejscu kupi³abym kosmetyki z apteki, wiem ta cena troszkê mo¿e odstraszaæ,ale s± przecie¿ tañsze zamienniki jak np. iwostin. Zawsze niechêtnie patrzy³am na te kosmetyki,bo niby taki kosmetyk na pó³ce sklepowej ma mi na prawdê pomóc?hmmm je¿eli chodzi o cerê bezpiecznie jest braæ takie z apteki
__________________
21.08.2009 jeste¶my razem
18.01.2011
zarêczona


22.08.2015
nasz ¶lub
anulkas1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-12, 21:36   #3
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 1 146
Dot.: Czy s³ynna firma kosmetyków przeciwtr±dzikowych to faktycznie dla mojej cery z³

Kremy to mo¿e jeszcze, ale ¿ele z tych drogeryjnych do cery tr±dzikowej zawieraj± najczê¶ciej SLSy, wiêc bym sobie odpu¶ci³a. Z kolei ten tonik jaki¶ okrutny mi siê nie wydaje, nie wiem, co mog³o spowodowaæ taki efekt... Je¶li ju¿ to ten alkohol raczej, ale jest tam w ma³ych ilo¶ciach .
Kosmetyki z apteki w wiêkszo¶ci te¿ mog³abym poleciæ, bo zwykle s± du¿o lepsze. A je¶li ju¿ chcesz co¶ w drogerii kupowaæ do raczej poleci³abym bardziej kosmetyki do cery wra¿liwej, bo chocia¿ nie zaszkodzisz sobie nimi.
Figula94 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-12, 22:13   #4
A_Nulek
Raczkowanie
 
Avatar A_Nulek
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 37
Dot.: Czy s³ynna firma kosmetyków przeciwtr±dzikowych to faktycznie dla mojej cery z³

2 pozycje przed Perfumem w sk³adzie to konserwanty jak mnie pamiêæ nie myli i mo¿na mieæ na nie uczulenie.

Popieram - warto zainwestowaæ w kosmetyki apteczne.
A_Nulek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-13, 07:57   #5
Puszyslawa
Rozeznanie
 
Avatar Puszyslawa
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 806
Dot.: Czy s³ynna firma kosmetyków przeciwtr±dzikowych to faktycznie dla mojej cery z³

Mo¿esz mieæ uczulenie te¿ na aloes, to siê zdarza i to prawdopodobnie nieco czê¶ciej, ni¿ uczulenie na konserwanty. Lub na jaki¶ sk³adnik mieszanki zapachowej. Wszystko to mo¿esz spotkaæ w kosmetykach aptecznych, czê¶æ w ekologicznych, ale warto siê na nie przerzuciæ ze wzglêdu na dzia³anie. Oczywi¶cie nie wszystkie s± dobre i producenci czêsto przesadzaj± z cenami, ale warto poszukaæ. No i trzeba nauczyæ siê dok³adnego zmywania makija¿u kosmetykami bez SLeS.
Puszyslawa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-13, 15:05   #6
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 483
Dot.: Czy s³ynna firma kosmetyków przeciwtr±dzikowych to faktycznie dla mojej cery z³

nie kupuj kosmetyków z drogerii itp. id¼ do apteki i kup , nie zawsze kosmetyki apteczne sa drogie , je¶li potrzebujesz kremu nawil¿aj±cego i matuj±cego w jednym który nie bêdzie zapycha³ a cena jest bajecznie smieszna to pisz , pomoge
Marcin_619 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-13, 18:12   #7
nutella25
Raczkowanie
 
Avatar nutella25
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 60
Dot.: Czy s³ynna firma kosmetyków przeciwtr±dzikowych to faktycznie dla mojej cery z³

Na pewno nie mam uczulenia na aloes bo codziennie siê nim przecieram i poprawia stan mojej cery
nutella25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-06-14, 12:16   #8
ana_mari
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Czy s³ynna firma kosmetyków przeciwtr±dzikowych to faktycznie dla mojej cery z³

Jako¶ nigdy nie mia³am zaufania do kosmetyków tej firmy, kosmetyki kupujê w aptece
ana_mari jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Dermatologia


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:53.