bardzo bardzo jasny blond per³owy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-01-20, 09:31   #61
¦licznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar ¦licznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomo¶ci: 930
GG do ¦licznotka;)
Dot.: bardzo bardzo jasny blond per³owy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

Wklej zdjêcia, prooooszê
¦licznotka;) jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-30, 18:14   #62
cytrynkaxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: zak±tek ¶wiata
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: bardzo bardzo jasny blond per³owy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

A czy z tych jasnych blondów, my¶la³am o 9.3 (excellence), której¶ z was zniszczy³a w³osy...
bo mam bardzo cienkie i do¶æ wypadaj±ce, ale skoro s± te od¿ywki to mo¿e nie niszczy a¿ tak.
Bo do tej pory u¿ywa³am castinga jedynie, ale nawet najja¶niejsze nie daj± po¿±danego efektu kolorystycznego na ciemnym blondzie, choæ przy nasadzie wysz³y do¶æ jasne
cytrynkaxD jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-30, 18:19   #63
xyzgirl86
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 419
Dot.: bardzo bardzo jasny blond per³owy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

podpinam sie do pytania, jak ktos ma to mnie interesuje odiceñ 02 exelence superrozja¶niajacy z³ocisty blond, ma ktos fotki jak wychodzi? slysza³am ¿e bardzo naturalnie???
xyzgirl86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-02, 19:04   #64
goldange
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 135
Dot.: bardzo bardzo jasny blond per³owy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

Cytat:
Napisane przez cytrynkaxD Poka¿ wiadomo¶æ
A czy z tych jasnych blondów, my¶la³am o 9.3 (excellence), której¶ z was zniszczy³a w³osy...
bo mam bardzo cienkie i do¶æ wypadaj±ce, ale skoro s± te od¿ywki to mo¿e nie niszczy a¿ tak.
Bo do tej pory u¿ywa³am castinga jedynie, ale nawet najja¶niejsze nie daj± po¿±danego efektu kolorystycznego na ciemnym blondzie, choæ przy nasadzie wysz³y do¶æ jasne
9.3 to bardzo jasny z³ocisty blond-je¶li lubisz z³ociste odcienie i jeste¶ wiosn± to dla was piêkny kolorkek.
Ja mam bardzo badzo gêste i grube jasne blond w³osy o srebrzystym po³ysku i mnie wogóle 9.3 nie zniszczy³a w³osów. 9.3 nie jest ¿ó³tym ani rudym blondem a piêknym z³ocistym odcieniem. Mnie wychodzi³o jak na opakowaniu 9.3.

Teraz je¿eli chodzi o kolorek z Loreala 02 te¿ z³ocisty-to wychodzi³ mi nie jak na opakowaniu a tak samo jak na próbniku z tymi sztucznymi w³oskami. To taka platynka s³oneczna i bardzo l¶ni±ca 02 jest ja¶niejszym odcieniem od 9.3. Oba piêkne, obecnie wolê zimne i naturalnie wygl±daj±ce blondy
02 jest s³oneczn± platynk± w dzieñ lub w s³oñcu za¶ w pomieszczeniu i sztucznym ¶wietle przyciemnia siê (jak ka¿dy odcieñ) do be¿owego z³ota. 02 te¿ nie niszczy w³osów. Jest tylko zasada-farbowaæ w³osy tylko 1raz a nie bêd± zniszczone.
A jeszcze naturalniej od 02 wychodzi 01 to superjasny naturalny blond-przepiêkny, wogóle nie¿ó³ty a przepiêkny be¿ i faktycznie superjasny (wychodzi przynajmniej u mnie jak na próbniku). Wiele osób w tym czasie mówi³o mi, ¿e mam piêkny odcieñ i ka¿dy uwa¿a³, ¿e to naturalny blond a niefarbowany.

Edytowane przez goldange
Czas edycji: 2009-02-02 o 19:10 Powód: dopisek
goldange jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-03, 10:56   #65
cytrynkaxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: zak±tek ¶wiata
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: bardzo bardzo jasny blond per³owy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

Cytat:
Napisane przez goldange Poka¿ wiadomo¶æ
9.3 to bardzo jasny z³ocisty blond-je¶li lubisz z³ociste odcienie i jeste¶ wiosn± to dla was piêkny kolorkek.
Ja mam bardzo badzo gêste i grube jasne blond w³osy o srebrzystym po³ysku i mnie wogóle 9.3 nie zniszczy³a w³osów. 9.3 nie jest ¿ó³tym ani rudym blondem a piêknym z³ocistym odcieniem. Mnie wychodzi³o jak na opakowaniu 9.3.

Teraz je¿eli chodzi o kolorek z Loreala 02 te¿ z³ocisty-to wychodzi³ mi nie jak na opakowaniu a tak samo jak na próbniku z tymi sztucznymi w³oskami. To taka platynka s³oneczna i bardzo l¶ni±ca 02 jest ja¶niejszym odcieniem od 9.3. Oba piêkne, obecnie wolê zimne i naturalnie wygl±daj±ce blondy
02 jest s³oneczn± platynk± w dzieñ lub w s³oñcu za¶ w pomieszczeniu i sztucznym ¶wietle przyciemnia siê (jak ka¿dy odcieñ) do be¿owego z³ota. 02 te¿ nie niszczy w³osów. Jest tylko zasada-farbowaæ w³osy tylko 1raz a nie bêd± zniszczone.
A jeszcze naturalniej od 02 wychodzi 01 to superjasny naturalny blond-przepiêkny, wogóle nie¿ó³ty a przepiêkny be¿ i faktycznie superjasny (wychodzi przynajmniej u mnie jak na próbniku). Wiele osób w tym czasie mówi³o mi, ¿e mam piêkny odcieñ i ka¿dy uwa¿a³, ¿e to naturalny blond a niefarbowany.
Ja chyba jednak jestem lato(mam jasn± cerê, która bardzo ³atwo siê rumieni), ale jako¶ wydaje mi siê, ¿e w³osy ze z³otym po³yskiem pasuj± mi i dodaj± mi w³a¶nie takiego "ciep³a". Zobaczymy, mo¿e bêdzie mi ten odcieñ(9.3) pasowaæ
cytrynkaxD jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-03, 20:00   #66
xyzgirl86
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 419
Dot.: bardzo bardzo jasny blond per³owy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

jak zrobisz ten kolorek to wklej fotê a ja mam pytanie ile procent ma woda w tych farbach??
xyzgirl86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-04, 00:04   #67
goldange
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 135
Cytat:
Napisane przez cytrynkaxD Poka¿ wiadomo¶æ
Ja chyba jednak jestem lato(mam jasn± cerê, która bardzo ³atwo siê rumieni), ale jako¶ wydaje mi siê, ¿e w³osy ze z³otym po³yskiem pasuj± mi i dodaj± mi w³a¶nie takiego "ciep³a". Zobaczymy, mo¿e bêdzie mi ten odcieñ(9.3) pasowaæ
Czyta³am kiedy¶ wiele, ¿e to w³a¶nie wiosny bardzo czêsto rumieni± siê. Ja jestem wiosn± i czêsto rumienie siê. Ale tu pewnie chodzi nie tylko o rumieñce. W³osy powinny mieæ ciep³y odcieñ (chodzi o blask). Ja mam srebrzysty, ale na s³oñcu staje siê on cieplejszy-s³oneczno-srebrzysty. To du¿o zale¿y jaki masz naturalny odcieñ w³osów na s³oñcu-czy jest to ciep³y odcieñ czy zimny.
Odcieñ oczu-czy jest ciep³y czy zimny (ja mam orzechowo-zielono-niebieskie-ca³o¶æ ciep³a).
Jak opalasz siê (ja zawsze na czerwieñ, ale ostatecznie opalam siê na kolor bardzo jasnego z³ota).
Jaki masz odcieñ skóry w dzieñ, jak nie jeste¶ opalona (ja mam odcieñ skóry ko¶ci s³oniowej o lekkim s³onecznym poblasku).
Pieprzyki- w jakim s± odcieniu (ciep³e, czy zimne).
Okre¶lanie pór roku, nie jest schematyczne (np. wiele osób uwa¿a, ¿e czarne w³osy to zima a zim± jest te¿ naturalna platynowa bladolica). To by³a taka ma³a dygresja.

Cytat:
Napisane przez xyzgirl86 Poka¿ wiadomo¶æ
jak zrobisz ten kolorek to wklej fotê a ja mam pytanie ile procent ma woda w tych farbach??
9.3 (i inne kolorki Loreala z Excellence, jak i z Preference od poziomu 7.1-to ¶rednie popielate blondy do oznaczenia 10.21, czy 10-czyli te bardzo bardzo jasne blondy) maj± wodê 6% za¶ wszystkie superjasne odcienie z Loreala Excellence, jak i Recitala (01, 02, 03) maj± 9% wodê.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2009-02-04 o 15:19 Powód: post pod postem, korzystaj z epcji edytowania i multicytowania
goldange jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 15:20   #68
cytrynkaxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: zak±tek ¶wiata
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: bardzo bardzo jasny blond per³owy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

Cytat:
Napisane przez goldange Poka¿ wiadomo¶æ
Czyta³am kiedy¶ wiele, ¿e to w³a¶nie wiosny bardzo czêsto rumieni± siê. Ja jestem wiosn± i czêsto rumienie siê. Ale tu pewnie chodzi nie tylko o rumieñce. W³osy powinny mieæ ciep³y odcieñ (chodzi o blask). Ja mam srebrzysty, ale na s³oñcu staje siê on cieplejszy-s³oneczno-srebrzysty. To du¿o zale¿y jaki masz naturalny odcieñ w³osów na s³oñcu-czy jest to ciep³y odcieñ czy zimny.
Odcieñ oczu-czy jest ciep³y czy zimny (ja mam orzechowo-zielono-niebieskie-ca³o¶æ ciep³a).
Jak opalasz siê (ja zawsze na czerwieñ, ale ostatecznie opalam siê na kolor bardzo jasnego z³ota).
Jaki masz odcieñ skóry w dzieñ, jak nie jeste¶ opalona (ja mam odcieñ skóry ko¶ci s³oniowej o lekkim s³onecznym poblasku).
Pieprzyki- w jakim s± odcieniu (ciep³e, czy zimne).
Okre¶lanie pór roku, nie jest schematyczne (np. wiele osób uwa¿a, ¿e czarne w³osy to zima a zim± jest te¿ naturalna platynowa bladolica). To by³a taka ma³a dygresja.
No w³a¶nie jako¶ nie potrafiê okre¶liæ, naturalny kolor mam ciemny blond, ale czy jest od ciep³ym po³ysku to teraz nie mogê stwierdziæ, choæ wydaje mi siê,¿e tak
Nie opalona skóra jest jasna i wydaje mi siê, ¿e bardziej podchodzi do ró¿
oczy br±zowe raczej o ciep³ym odcieniu.
No my¶lê, ¿e gdy ju¿ zejd± mi "czerwono¶ci" po opalaniu to raczej cieplejszy odcieñ przybiera skóra, ale np. twarz mi siê ciê¿ko opala(swoj± drog± rzadko j± opalam a przynajmniej naturalnie)
wiêc jako¶ ciê¿ko mi okre¶liæ, muszê chyba wiêcej poczytaæ na ten temat, bo nie wszystkie cechy pasuj± mi do wiosny
cytrynkaxD jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-04, 22:51   #69
mocheeri
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: bardzo bardzo jasny blond per³owy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

Cytat:
Napisane przez simonka005 Poka¿ wiadomo¶æ
czy ktos stosowal bardzo jasny blond popielaty ale wersje angielska ??? w anglii sa inne oznaczenia i ta farba u nich nazywa sie nie bardzo jasny a jasny po prostu blond popielaty , kupilam nie te co trzeba , czy ktos stosowal te angielska very light ash blonde excellence creme , jak wychodzi na wlosach blond ale nie popielatych? czy wogole wychodzi , chcialabym stonowac kolor
mi wyszed³ jaki¶ szaro srebrny;/ a mia³am jasny blond
mocheeri jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-12, 22:14   #70
JOY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 35
Dot.: bardzo bardzo jasny blond per³owy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

Hej dziewczynki chcialam zapytac czy wogole mozna urzywaæ tego szamponu do wlosow nawet jak sie nie farbuje Tego szamponu Profi Siver - Color Revitlivers ? Hmmm?
JOY jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-10-28, 19:17   #71
moss33
Przyczajenie
 
Avatar moss33
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: bardzo bardzo jasny blond per³owy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

eh..narobilyscie mi ochoty na ta farbke.ja mam wlosy rozjasnione rowniez joanna w sprey´u i sa wlasnie takie jak kolezanka olkie przed..straszne.jak zrobie nia wloski to podziele sie efektamimoj naturalny to taki sredni blond,teraz nawet wydaje mi sie ciemniejszy.moze ktoras z was jeszcze robila i wklei jakies zdjecie????
moss33 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-12, 12:01   #72
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomo¶ci: 510
Dot.: bardzo bardzo jasny blond per³owy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

Zagl±da tu jeszcze kto¶ kto siê zna na farbach? Chodzi mi o ró¿nicê miêdzy tym Excellence 10.24 a Recital Preference Stockholm 10.21 - czy te cyferki po przecinku oznaczaj±, ¿e Stockholm wyjdzie mniej wiêcej podobny ale o odcieniu ch³odniejszym?? Z góry dziêki za odpowied¼...
Chocolate77 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-13, 22:55   #73
eleonora81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: bardzo bardzo jasny blond per³owy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

Te¿ polecam Loreal Excellence Supreme 03 kolor wychodzi jak na opakowaniu , a moje ciemne odrosty nie ró¿ni± siê po farbowaniu od pozosta³ej d³ugo¶ci.

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:53 ----------

10.21 bêdzie zdecydowanie ch³odniejszym odcieniem
eleonora81 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-18, 20:33   #74
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomo¶ci: 930
Dot.: bardzo bardzo jasny blond per³owy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

Podbijam bêdê siê kiedy¶ przymierzaæ do tej farbki i z mi³± chêci± poogl±dam Wasze efekty po farbowaniu bardzo proszê wstawiaæ zdjêcia! Pozdrawiam

btw. teraz chyba to jest ta 10.21 prawda? Je¶li siê mylê wyprowad¼cie mnie z b³êdu
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg lore.jpg (17,6 KB, 59 za³adowañ)
__________________

Zapuszczam w³osy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2012-10-18 o 20:37
Carolajn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-23, 16:28   #75
an-gi
Raczkowanie
 
Avatar an-gi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: bardzo bardzo jasny blond per³owy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

tak dok³adnie 10.21 jutro bêdê farbowaæ to wstawiê kilka fotek przed i po, dodam , ¿e próbujê zej¶æ z ¿ó³to¶ci tak¿e zobaczymy co wyjdzie
an-gi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-26, 20:26   #76
qwerty78
Przyczajenie
 
Avatar qwerty78
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: bardzo bardzo jasny blond per³owy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

Siemka czelam z niecierpliwoscia na Twoje fotki an-gi.
Ahh te blondy kusz±...
qwerty78 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-06, 12:25   #77
julcia120
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: bardzo bardzo jasny blond per³owy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

Hej ;*
Powiedzcie mi Kochane, mój kolor w³osów do ciemny, mysi blond. Po wakacyjnym rozja¶nianiu u fryzjera, ju¿ który¶ raz z rzêdu farbowa³am w³osy Palette A10 (ultrapopielaty blond) . Wszystko na pocz±tku by³o dobrze, teraz farba zaczê³a mi chwytaæ odrost na rudo... Czy jak u¿yje farby Excellence 10.21 na odrost bêdê musia³a podmieniæ wodê na swoj± 9% i w jakich proporcjach j± zmieszaæ ? W³osy nie wyjd± zielone? Pozdrawiam
julcia120 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-14, 09:54   #78
Laurieen
Zadomowienie
 
Avatar Laurieen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piaseczno/Lca/Pszczyna
Wiadomo¶ci: 1 161
Dot.: bardzo bardzo jasny blond per³owy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

Moja naturalne w³osy to typowy dla Polek mysi blond, który fakt faktem uwa¿am, ¿e do¶æ fajnie mi chwyta wszelkie blondy.

Grzywkê na koñcówkach od jakiego¶ czasu mam ja¶niejsz±- nie mogê tego zwalczyæ, ale chcia³am pokazaæ, jak moim zdaniem piêknie chwyta Excellence 10.21 na odrostach :
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Mm.jpg (55,2 KB, 250 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (42,6 KB, 243 za³adowañ)
__________________
Dziewczyna, u której szybko posz³o


26.07.2016

zarêczyny

17.06.2017
¶lub




Laurieen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-22, 19:17   #79
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomo¶ci: 930
Dot.: bardzo bardzo jasny blond per³owy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

Orientuje siê która¶ jaki oxy ma 10.21? pilne!
__________________

Zapuszczam w³osy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-22, 19:26   #80
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: bardzo bardzo jasny blond per³owy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

Cytat:
Napisane przez Carolajn Poka¿ wiadomo¶æ
Orientuje siê która¶ jaki oxy ma 10.21? pilne!
Blond Bunny pisala zdaje sie u siebie na blogu, ze najprawdopodobniej 9%.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-23, 18:20   #81
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomo¶ci: 930
Dot.: bardzo bardzo jasny blond per³owy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

No tak ale chodz± pog³oski ¿e mo¿e to byæ i 6% wiêc chcia³am zaspokoiæ swoj± ciekawo¶æ no nic w takim razie robiê w ciemno i zobaczymy co z tego wyjdzie
__________________

Zapuszczam w³osy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-23, 19:20   #82
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: bardzo bardzo jasny blond per³owy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

Cytat:
Napisane przez Carolajn Poka¿ wiadomo¶æ
No tak ale chodz± pog³oski ¿e mo¿e to byæ i 6% wiêc chcia³am zaspokoiæ swoj± ciekawo¶æ no nic w takim razie robiê w ciemno i zobaczymy co z tego wyjdzie
Ale to bardzo jasny blond, nie moze miec 6%.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-25, 18:09   #83
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomo¶ci: 930
Dot.: bardzo bardzo jasny blond per³owy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

Napisa³am z ciekawo¶ci maila do Loreala i odpisali mi tak "Szanowna Pani.
Bardzo dziêkujemy za zainteresowanie naszymi produktami.
Uprzejmie informujê, ¿e produkt „Excellence 10.21” zawiera oxydant 6%.

Z powa¿aniem
Serwis Konsumencki L’Oréal Polska."
__________________

Zapuszczam w³osy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-25, 20:01   #84
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: bardzo bardzo jasny blond per³owy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

Cytat:
Napisane przez Carolajn Poka¿ wiadomo¶æ
Napisa³am z ciekawo¶ci maila do Loreala i odpisali mi tak "Szanowna Pani.
Bardzo dziêkujemy za zainteresowanie naszymi produktami.
Uprzejmie informujê, ¿e produkt „Excellence 10.21” zawiera oxydant 6%.

Z powa¿aniem
Serwis Konsumencki L’Oréal Polska."
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:48.