Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-19, 17:07   #2191
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Anecka , jestem z Tobą myślami
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 18:40   #2192
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Anecka wszystkie jesteśmy dobrej myśli Musi być dobrze
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 19:02   #2193
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Dziekuje Wam.. chyba przeniose sie z moimi postami na bloga, bo glupio mi tu tak smiecic i smucic ciagle.
Nie mniej musze jeszcze jedna rzecz napisac.. bo mama ogolnie nie byla jeszcze u swojego onkologa od pol roku no i on nie widzial jeszcze tych nowych badan, ale ja je przegladam i analizuje z pracami naukowymi lekarzy oraz z innymi publikacjami i to czarno na bialym widac ze to nie jest to co ten neurochiruurg mowil.. Jutro ojciec zwolni sie z pracy i pojedzie do tego ongologa na poradę, zeby nie tracic ani jednego dnia.

Badanie pokazujace obraz kosci, wykonane rok temu nie wykazalo zadnych zmian.. to badanie jednak nei daje pewnosci, ale 2 tygodnie temu mama miala tomografie robiona ktora wykazuje w 300% ze sa zmiany.. no i NIE MA NIC NAPISANEGO o tym ze sa jakeis ogniska czy cos.. wiec jesli dobrze rozumiem, to to musiala byc tylko na stenoz i ucisk na worek oponowy wywolujacy bol..

Ehhhhhhhh a mialam zostac lekarzem kiedys.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 19:13   #2194
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Dziewczyny.. jade do mamy bo wlasnie ma operacje! 3majcie kciuki zeby bylo wszystko wporzadku z góry dziekuje!
Trzymaj sie ciepło , wszystko będzie dobrze

A ja właśnie wstałam.Tak, tak...
Miałam leciec do Polski na 2 dni i samolot mi odwołali, oczywiscie na lotnisku dopiero.Wstałam o 3.00 rano i po 10 godzinach byłam s powrotem w domu.Po powrocie poszłam spać i dopiero wstałam.
W domu czekały na mnie próbki z JRMinerals.Powiem szczerze,że nie wiem co to jet ten biały proszek.Jeden to Oily skin a drugi to chyba
Translucent Veil.

Raczej go nie zamawiałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg JRMinerals.jpg (23,8 KB, 31 załadowań)
__________________


Edytowane przez Darianna25
Czas edycji: 2009-03-19 o 19:38
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 21:24   #2195
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Anecko, trzymam kciuki za Twoja mame, na pewno bedzie dobrze, glowa do gory! jestes dzielna, Mloda
Aga, Frantic - okazuje sie, ze nie dostalam mojego zamowienia z NP bo.. za nie nie zaplacilam Placilam jeszcze za ekstrakty u Thanatosa i jakos NP wylecialo mi z glowy. Odwolalam wiec poprzednie zamowienie i teraz glowkuje, co by tu wziac. Z popiolu chyba zrezygnuje, skoro Age tak popilowal. A co myslicie o tych kremach do mycia twarzy? Sprawdzaja sie? Na mother of pearl raczej jestem zdecydowana. Aga, a wiesz ze dostalam w koncu peeling enzymatyczny Meritum - fajny jest
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 21:39   #2196
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Anecka- będzie dobrze, zobaczysz .. Trzymamy kciuki, by wszystko się powyjaśniało i aby Twoja mama już niedługo miała to wszystko za sobą..

Darianna- napisz coś więcej o tym "oily skin", jak już przetestujesz, bo zainteresował mnie ten proszek Podejrzewam, że jest to "oily skin treatment" i zastanawiam się, jak taka mieszanka się sprawdza... (Ingredients: Ricepowder, Kaolin Clay, Zinc Oxide, Silica Powder and Magnisium Sterate)
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 22:01   #2197
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Anecko, przyłączam wszystkie swoje kciuki i życzę Ci wytrwałości .

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Powiem szczerze,że nie wiem co to jet ten biały proszek.Jeden to Oily skin a drugi to chyba Translucent Veil.
Raczej go nie zamawiałam
Gratisy pewnie. Firma zdecydowanie powinna zainwestować w nalepki.

--------------------------------------------------------------------------
Spragnionym liczb oświadczam, że postaram się zrobić jeden wątek o składach, ale w takim razie dopiero jak przygotuję opisy składników. Nie wydaje mi się jednak, żeby w takiej postaci mogło to mieć ręce i nogi, pomijając już fakt, ile dodatkowej roboty bym miała przy linkowaniu. Więc możliwe, że zamieszczę owoce swojej pracy na jakiejś zewnętrznej stronie i po prostu wklei się linki w wątku informacyjnym; ewentualnie przygotuję PDF-y i wrzucę gdzieś, żeby osoby zainteresowane mogły sobie pobrać. I to tyle.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-03-19 o 22:04
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-19, 22:09   #2198
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Aga, Frantic - okazuje sie, ze nie dostalam mojego zamowienia z NP bo.. za nie nie zaplacilam Placilam jeszcze za ekstrakty u Thanatosa i jakos NP wylecialo mi z glowy. Odwolalam wiec poprzednie zamowienie i teraz glowkuje, co by tu wziac. Z popiolu chyba zrezygnuje, skoro Age tak popilowal. A co myslicie o tych kremach do mycia twarzy? Sprawdzaja sie? Na mother of pearl raczej jestem zdecydowana. Aga, a wiesz ze dostalam w koncu peeling enzymatyczny Meritum - fajny jest
Pranie ja nic nie myślę, bo ja mam tylko kilka próbek od Agi. I testuję po kolei żeby mieć pewność co na mnie działa źle lub dobrze. Na razie więc tylko mother of pearl przetestowałam i stwierdzam że to mega delikatny peeling, ale zastosowany u mnie tak jak opisałam wcześniej się sprawdza. A już w sposób podany przez Agnieszkę, czyli trzymany parę minut na buzi nie. Ale niedrogi jest więc warto samemu spróbować.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 13:35   #2199
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Anecko, trzymam kciuki za Twoja mame, na pewno bedzie dobrze, glowa do gory! jestes dzielna, Mloda
Aga, Frantic - okazuje sie, ze nie dostalam mojego zamowienia z NP bo.. za nie nie zaplacilam Placilam jeszcze za ekstrakty u Thanatosa i jakos NP wylecialo mi z glowy. Odwolalam wiec poprzednie zamowienie i teraz glowkuje, co by tu wziac. Z popiolu chyba zrezygnuje, skoro Age tak popilowal. A co myslicie o tych kremach do mycia twarzy? Sprawdzaja sie? Na mother of pearl raczej jestem zdecydowana. Aga, a wiesz ze dostalam w koncu peeling enzymatyczny Meritum - fajny jest
cieszę się że jesteś zadowolona
Z myjących mam lotion oczyszczający (gęsty jak śmietanka kosmetyczna, maziam się nim po twarzy i zmywam wodą. Porządny produkt). Mam tez krem rozświetlająco-oczyszczający ale nie testowałam jeszcze
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 18:15   #2200
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Ehh, ale kusicie tym NP.

Z okazji promocji -22% popełniłam zamówienie na Dream World Okazało się że jednak tym razem trafiłam z próbkami i znalazłam swój perfect match
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 19:45   #2201
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Ehh, ale kusicie tym NP.

Z okazji promocji -22% popełniłam zamówienie na Dream World Okazało się że jednak tym razem trafiłam z próbkami i znalazłam swój perfect match
Hanneke a który to ten Twój perfect? Zastanawiam się z której firmy najpierw zamawiać próbki i chyba będzie to właśnie Dream World. Tylko wciąż się waham z kolorami.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-20, 20:27   #2202
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Ehh, ale kusicie tym NP.

Z okazji promocji -22% popełniłam zamówienie na Dream World Okazało się że jednak tym razem trafiłam z próbkami i znalazłam swój perfect match
Za Chiny Ludowe nie mogę zamówic tych próbek nie mówiąc o promocji, której nie widze.Wchodze na wybrany kolor i nie wiem jak go włożyć do koszyka.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 21:34   #2203
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Frantic- Phoebe w formule Vapor i Storm. Jest jaśniejsza niż An, którą testowałaś (dla mnie An jest za ciemna o ton). Pasuje mi do tego stopnia, że w trakcie malowania ciężko mi było odróżnić miejsca już pomalowane. Jedna wada, że tak jasny kolor kryje w stopniu średnim. Można jednak dokładać warstwy.

O promocji jest zawsze napisane na stronie głównej http://www.dreamworldminerals.com/home.html

Darianno, bo nie możesz wchodzić na dany kolor tylko jak wejdziesz na Buy foundations to na górze, nad kolorami masz okienko z napisem Butterfly... klikasz i tam wpisujesz kolor i wybierasz formułę.

Edytowane przez Hanneke
Czas edycji: 2009-03-21 o 10:18
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 09:14   #2204
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Dzięki
Teraz to muszę kolor wybrać.
Przedstawiam Wam Lily Lolo.Za ciemne jak dla mnie wiec koleżanki z UK, moze jakaś wymianka na jaśniejsze, co?
Wprawdzie jeszcze nie testowałam na twarzy ale Cool Caramel za ciemny nawet teraz gdy jestem po solarium.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lily lolo.jpg (43,5 KB, 50 załadowań)
__________________


Edytowane przez Darianna25
Czas edycji: 2009-03-21 o 09:17
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 09:34   #2205
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Dzięki
Teraz to muszę kolor wybrać.
Przedstawiam Wam Lily Lolo.Za ciemne jak dla mnie wiec koleżanki z UK, moze jakaś wymianka na jaśniejsze, co?
Wprawdzie jeszcze nie testowałam na twarzy ale Cool Caramel za ciemny nawet teraz gdy jestem po solarium.
ciemność, widzę ciemność
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 10:38   #2206
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Frantic- Phoebe w formule Vapor i Storm. Jest jaśniejsza niż An, którą testowałaś (dla mnie An jest za ciemna o ton). Pasuje mi do tego stopnia, że w trakcie malowania ciężko mi było odróżnić miejsca już pomalowane. Jedna wada, że tak jasny kolor kryje w stopniu średnim. Można jednak dokładać warstwy.
Dziękuję Hanneke. Będę musiała koniecznie wypróbować te formuły. Co do An - w woreczku jest dla mnie dobrej jasności (chociaż zbyt neutralna), ale na twarzy jaśnieje baaardzo. Czy to tylko na mnie te minerały tak zmieniają kolor.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 10:46   #2207
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Na mnie też zmieniają kolor. Nawet Birghid trzecia w kolejności (gdzie Elli, pierwsza, jest za ciemna) jakoś w magiczny sposób się dostosowała i wyglądała jak opalenizna a nie za ciemny podkład. Oczywiście odróżniała się od jasnej szyi, ale nie było tragedii. Ale to też zależy od formuły i odcienia.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 10:51   #2208
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Na mnie też zmieniają kolor. Nawet Birghid trzecia w kolejności (gdzie Elli, pierwsza, jest za ciemna) jakoś w magiczny sposób się dostosowała i wyglądała jak opalenizna a nie za ciemny podkład. Oczywiście odróżniała się od jasnej szyi, ale nie było tragedii. Ale to też zależy od formuły i odcienia.
Masz Elli? Po cichu obstawiam właśnie ją na kolor dla mnie idealny? Jak Ci się wydaje Hanneke, dobrze typuje? Pytam, bo mniej więcej chyba wiesz jakie odcienie mi pasują.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 15:30   #2209
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Frantic, serio mowilam, wytypuj cos dla mnie z DW - pliiiis!!!
Rarytas dla warszawianek: dzisiaj bylam w sklepie z oliwami w blue city. Okazalo sie, ze maja swietne (sprawdzalam sklady) kosmetyki na bazie olejow! Nabylam jedynie tonik, bo nic innego mi nie bylo potrzebne, ale zawsze do dobra alternatywa jak sie nie chce mieszac samemu. Wiekszosc kremow na bazie oleju slonecznikowego, z aloesem, gingko biloba, ekstraktem z melisy + masa innych dobrodziejstw.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-21, 15:43   #2210
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Frantic, serio mowilam, wytypuj cos dla mnie z DW - pliiiis!!!
Rarytas dla warszawianek: dzisiaj bylam w sklepie z oliwami w blue city. Okazalo sie, ze maja swietne (sprawdzalam sklady) kosmetyki na bazie olejow! Nabylam jedynie tonik, bo nic innego mi nie bylo potrzebne, ale zawsze do dobra alternatywa jak sie nie chce mieszac samemu. Wiekszosc kremow na bazie oleju slonecznikowego, z aloesem, gingko biloba, ekstraktem z melisy + masa innych dobrodziejstw.
Niedawno byłam w Warszawie, latałam po Blue City i przegapiłam taki sklep? Gapa ze mnie. Chyba emocje po "Bodies" spowodowały takie rozkojarzenie.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 15:56   #2211
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Ja tez na niej bylam, Kamilko jak wrazenia? na samej wystawie trzymalam sie (chociaz czesc z plodami opuscilam), ale potem juz na spokojnie sobie to przemyslalam i jednak wstrzas
Sklep jest na poziomie -1, czyli wlasciwie 0 (tam jest bez sensu podzial na poziomy), przy tym glownym basenie. Oliwy, octy, a do tego te olejowe kosmetyki
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 16:25   #2212
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Masz Elli? Po cichu obstawiam właśnie ją na kolor dla mnie idealny? Jak Ci się wydaje Hanneke, dobrze typuje? Pytam, bo mniej więcej chyba wiesz jakie odcienie mi pasują.
Jesteś ciut ciemniejsza i nieco bardziej żółta niż ja.
Jasne, że mam Elli i Kishara też Wydaje mi się, że byłby dla Ciebie odpowiedni, bo Elli ma delikatną ciepłą brzoskwiniową nutkę. Chcesz to Ci wyśle? Obstawiałabym ewentualnie Siduri lub Parvati i Freyja no i Nike. Ich nie widziałam, ale mam trochę innych odcieni. Cała trudność polega na tym, że są duże różnice, np. Phoebe jest dla mnie idealna, a Damgalnung może robić za brązer.

Edytowane przez Hanneke
Czas edycji: 2009-03-21 o 17:18
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 17:33   #2213
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ja tez na niej bylam, Kamilko jak wrazenia? na samej wystawie trzymalam sie (chociaz czesc z plodami opuscilam), ale potem juz na spokojnie sobie to przemyslalam i jednak wstrzas
Sklep jest na poziomie -1, czyli wlasciwie 0 (tam jest bez sensu podzial na poziomy), przy tym glownym basenie. Oliwy, octy, a do tego te olejowe kosmetyki
Przyznam szczerze, że miałam ogromne opory natury moralnej przed obejrzeniem tej wystawy. Ostatecznie popchnęła mnie ciekawość, lubię wyrabiać sobie opinię na dany temat w oparciu o własne doświadczenia. Wszystko było dobrze, o ile oglądałam "eksponaty", ale w momencie, w którym spojrzałam tym "eksponatom" w oczy, zrozumiałam, że to po prostu ludzie, że jeszcze niedawno mieli jakieś życie, własne sprawy, myśleli i czuli. Sam fakt, że to Chińczycy, też nie był bez znaczenia. Jestem szczególnie wyczulona na przestrzeganie praw człowieka, po prostu znam się na tym i wiem, że pochodzenie tych ciał nie do końca jest jasne. Abstrahując jednak od kwestii etycznych, przyznaję, że wystawa ma walory poznawcze. Dużo się dowiedziałam, sporo spraw mnie zaskoczyło. Ale gdybym spotkała człowieka, który ten diabelski biznes wymyślił, chyba nie zapanowałabym nad sobą.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 17:41   #2214
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Niedawno byłam w Warszawie, latałam po Blue City i przegapiłam taki sklep? Gapa ze mnie. Chyba emocje po "Bodies" spowodowały takie rozkojarzenie.
To w końcu zezwolili na tą wystawę?
Byłam na niej 3 lata temu w Anglii i gdyby nie to,że podeszłam do tego (jeszcze przed wejściem) jako do wystawy manekinów z plastiku to tez nie wiem jak bym to przeżyła.Ale zabieranie 5 letnich dzieci, w ogóle dzieci na taką wystawę to przesada.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 17:50   #2215
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
To w końcu zezwolili na tą wystawę?
Byłam na niej 3 lata temu w Anglii i gdyby nie to,że podeszłam do tego (jeszcze przed wejściem) jako do wystawy manekinów z plastiku to tez nie wiem jak bym to przeżyła.Ale zabieranie 5 letnich dzieci, w ogóle dzieci na taką wystawę to przesada.
No właśnie, też mnie to zaskoczyło, tam kręciło się mnóstwo dzieci. Nie wiem, co ci rodzice mają w głowach, przecież te widoki były niejednokrotnie po prostu drastyczne.
No i ten sklep z pamiątkami przy wyjściu ... Porażka. Popatrzyłeś, nasyciłeś człowieku żądzę sensacji, to teraz sobie kup pamiątkę. Na przykład breloczek z kręgami kręgosłupa. Albo czaszkę, w sam raz na przycisk do papieru. Zbulwersowanych uspokajam - pamiątki były plastikowe. Chyba.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 18:26   #2216
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Frantic, serio mowilam, wytypuj cos dla mnie z DW - pliiiis!!!
Pranie to miłe że tak na mnie polegasz, ale na razie nawet sobie nie dobrałam koloru. Jak znajdę coś dla siebie to chętnie spróbuję Ci doradzić.

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Jesteś ciut ciemniejsza i nieco bardziej żółta niż ja.
Jasne, że mam Elli i Kishara też Wydaje mi się, że byłby dla Ciebie odpowiedni, bo Elli ma delikatną ciepłą brzoskwiniową nutkę. Chcesz to Ci wyśle? Obstawiałabym ewentualnie Siduri lub Parvati i Freyja no i Nike. Ich nie widziałam, ale mam trochę innych odcieni. Cała trudność polega na tym, że są duże różnice, np. Phoebe jest dla mnie idealna, a Damgalnung może robić za brązer.
Siduri, Parvati i Freyja - obawiam się, że będą za bardzo neutralne
Nike - będzie raczej za ciemny, bo ten podkład pasuje Rocki, a ona jest nieco ciemniejsza ode mnie

Hanneke a co sądzisz o tym zestawie (chciałam właśnie takie próbki wziąć):
Minerva, Elli, Eny, Neith, Erce, Tiamet, Kishar
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 18:47   #2217
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Dziewczyny.. jade do mamy bo wlasnie ma operacje! 3majcie kciuki zeby bylo wszystko wporzadku z góry dziekuje!
Trzymam kciuki, będzie dobrze
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 20:31   #2218
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Siduri, Parvati i Freyja - obawiam się, że będą za bardzo neutralne
Nike - będzie raczej za ciemny, bo ten podkład pasuje Rocki, a ona jest nieco ciemniejsza ode mnie

Hanneke a co sądzisz o tym zestawie (chciałam właśnie takie próbki wziąć):
Minerva, Elli, Eny, Neith, Erce, Tiamet, Kishar
Tiamet mam, jest beżowy z dużą nutą brzoskwini i malutką żółci. Zbyt mało żółty nawet dla mnie, nie polecam.
Sądze, że Eny będzie różowa, jest w kategorii Deep Peach.
Minervę możesz spróbować, jest żółciutka, mam ją. Reszta też wygląda ok. Tylko nie wiem jak z jasnością, ciężko mi porównać przy sztucznym świetle, wszystkie wyglądają dość podobnie.
Ja pewnie spróbowałabym Siduri, jest w kategorii Neutral with Strong Yellow także powinna być żółta (taka teoria, bo Kishar jest z kategorii Light Neutral with Olive i jest żółty). No i chyba jednak Nike.

Zawsze możesz dopytać Elli.


Promocja -22% obowiązuje do wtorku.

Edytowane przez Hanneke
Czas edycji: 2009-03-21 o 20:48
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 23:01   #2219
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Moje uzależnienie ma się coraz lepiej, wygląda już jak spasiony danonowy głodek, siedzi i burczy a jedyna metoda na głoda, to kolejne zamówienie..
Dziś skusiłam się na 7 cieni Paint Cosmetics

Pytanko nakładacie cienie na bazy czy z MM?
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 09:19   #2220
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

wczoraj wieczorem użyłam kremu oczyszczająco-rozświetlającego i muszę się nim pozachwycać świetnie myje skórę, ma rewelacyjną puszystą konsystencję, taka konkretniejsza pianka. Bardziej mi się spodobał od lotionu oczyszczającego
Frantic, wczoraj (idąc Twoim śladem) dodałam mother of pearl do maceratu z kawioru na noc i efekt bardzo przyjemny.
Zajrzałam teraz na stronę NP i kusi mnie
Żel pod oczy z Morskim Kolagenem i Ogórkiem http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100002
Skoncentrowana Odżywka do Włosów http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100002

Bardzo lubię ich masełka, dostałam dwie próbki (niestety jedna nie była podpisana). To nieznane masełko używane codziennie zregenerowało mi zmasakrowane i popękane usta
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:43.