Kosmetyki Givenchy - wątek zbiorczy. - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-30, 21:43   #781
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Pryzmy Givenchy

nie no, a przeglądałam dzisiaj allegro co 1h a i tak mi umknęły

dziewczyny nie wiecie ile w anglii kosztują sypkie pryzmy? w perfumerii albo na bezcłówce?
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 21:59   #782
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Mirianka, zastopowałaś mnie z polowaniem na cienie Givenchy, myślalam, ze sa lepsze.
Też oglądałam Surprising caramel, chyba byłyby za błyszczące dla mnie.
ja tylko chronie Twój portfel(skoro swojego nie umiem )
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 00:00   #783
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Pryzmy Givenchy

oo pryzmy again na horyzoncie jeśli ktoś chce

http://ssl.allegro.pl/item162486229_...1_andzia_.html
http://ssl.allegro.pl/item162485489_...2_andzia_.html
http://ssl.allegro.pl/item162486862_...3_andzia_.html
http://ssl.allegro.pl/item162487196_...5_andzia_.html

własciwie ta allegrowiczka ma kolorki od 01 do 06 u nas w sklepach nie widzialam az takiego wyboru
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 04:37   #784
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Pryzmy Givenchy

I znowu wkład prasowanych Meteo:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=162325506

I zobaczcie jaka piękna cena na MM - pełny wybór odcieni:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=162458517
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 04:40   #785
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
ja w ogóle jestem ciekawa jakie to odcienie :? w necie nie mogłam znalezc do nich zdjec
Przeszukaj ten wątek - było wiele od tych odcieniach - to są regularne odcienie z gamy - 03 jest dostępny w PL - można sobie obejrzeć, 04 to brązer - niedostępny w PL.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 07:30   #786
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
ja w ogóle jestem ciekawa jakie to odcienie :? w necie nie mogłam znalezc do nich zdjec
Olik 03 jest u nas w perfumeriach m. in. w Sephorach, a 04 jest u nas niedostępna.

Oba odcienie są raczej dla ciemnych karnacji. Coś mi się wydaje, że 04 bladolice będą mogły używać jako brązera.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 09:44   #787
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Pryzmy Givenchy

no wlasnie nie bylam pewna czy to co widzialam w sephorze to 3 czy cos innego
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-31, 11:28   #788
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Olik 03 jest u nas w perfumeriach m. in. w Sephorach, a 04 jest u nas niedostępna.

Oba odcienie są raczej dla ciemnych karnacji. Coś mi się wydaje, że 04 bladolice będą mogły używać jako brązera.
Ja bym się nie odważyła używać jako brązer (jako bladolica),są raczej do średniej karnacji .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 11:34   #789
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Ja bym się nie odważyła używać jako brązer (jako bladolica),są raczej do średniej karnacji .
Naprawdę, nie wiedziałam że są aż tak ciemne.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 11:42   #790
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

Moze tu juz nawet nie chodzi o kolor ale puder to puder, a brazer to juz inna bajka. Ciemniejszy puder zawsze bedzie wygladal jako zle dobrany i nie da efektu brazera. Po prostu oba te kosmetyki maja rozna strukture i inaczej wygladaja na twarzy. Nie raz widzialam kobiety, ktore kupowaly ciemniejszy puder od swojej karnacji po to, by uzywac go w formie brazera, ale to blad. Wyglada sie z czyms takim na twarzy jak z ciemna, odstajaca maska. Do przyciemniania jest wylacznie brazer i tego lepiej sie trzymac. Puder z zalozenia ma byc niewidoczny na twarzy i niech tak zostanie.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 13:19   #791
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Vril nie mogę się z tobą zgodzić.
Znam osobę (posiadaczka porcelanowej cery ), która używa Lucidity 03 właśnie jako brązera. Efekt jest fajny nakłada go na policzki jak róż, na to na szczyty policzków (pućki) odrobinę różu. Cały problem polega na kolorystyce samego pudru i karnacji właścicelki, a w zasadzie różnicy między tymi dwoma odcienami. Wiadomo jak różnica będzie mała - 1, 2 tony - to rzeczywiście może to wyglądać śmiesznie. Choć z drugiej strony właśnie odrobinę ciemniejszych niż własny koloryt pudrów używa się do modelowania twarzy. Tu wyłania się kwestia umiejętności w nakładaniu pudru sypkiego i jego jakości, tekstury itp. Temat rzeka.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-31, 13:37   #792
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

Owszem, modelowanie twarzy jak najbardziej, ale nie ciemna tapeta na calej twarzy. Puder z zalozenia naklada sie na cala twarz, brazer tez, tylko w wybranych miejscach najwyzej dodatkowa warstwe dla podkreslenia tej trojwymiarowosci, ale sytuacja gdy ktos nalozy puder wlasnie tak dwa razy ciemniejszy od swojego wyjsciowego koloru cery i to na cala twarz, to wyglada to makabrycznie i wtedy ani marka pudru ani jego "lekkosc" nie pomoga.
Wlasnie, temat rzeka. Puder o ton jasniejszy lub ciemniejszy nie zrobi specjalnie nic zlego, wystarczy umijetnosc w nakladaniu i nawet taki niedobrany puder mozna wykorzystac ale jak widze jak dziewczyna o sino-bladej karnacji kupuje zwykly kryjacy(!) puder w odcieniu "ciemny opalony karmel" to mi sie krew scina w zylach
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 13:43   #793
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Owszem, modelowanie twarzy jak najbardziej, ale nie ciemna tapeta na calej twarzy. Puder z zalozenia naklada sie na cala twarz, brazer tez, tylko w wybranych miejscach najwyzej dodatkowa warstwe dla podkreslenia tej trojwymiarowosci, ale sytuacja gdy ktos nalozy puder wlasnie tak dwa razy ciemniejszy od swojego wyjsciowego koloru cery i to na cala twarz, to wyglada to makabrycznie i wtedy ani marka pudru ani jego "lekkosc" nie pomoga.
Zgadzam się z tobą - za ciemny puder, nawet o ton, to masakra .

Oczywiście jeśli ktoś sobie z taką masakrą umie dać radę i wykorzytać źle dobrany kolor to jestem pełna podziwu.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 13:48   #794
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Vril no pewnie, na całej twarzy położony za ciemy puder to koszmar.
Kiedyś jak jeszcze szczenięciem byłam zrobiłam próbę ukrycia swoich piegów, wiadomo jaki był efekt - piękna pomarańczka.

A pozostając w temacie brązerów to nigdy ich nie nakładam na całą twarz, tylko na kości policzkowe, skronie, czubek nosa i brody.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 13:59   #795
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

Contax chyba kazdy podlotek przezyl taka probe Ja uzywam tylko brazera mineralnego Rhea i z powodzeniem nakladam go na cala twarz, nie ma nic bardziej delikatnego niz to (moim zdaniem i jak dla mnie). Poza tym jest bardzo jasny (Baby Bronze) i dalej w porownaniu z innymi wygladam na jasnolica panne, ale juz nie bladosina rybe, tylko zdrowo wygladajaca dziewoje
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 15:13   #796
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Pryzmy Givenchy

Widziałam dziś te okropne pstrokacizny cieni pryzmowych - ble - paskudne.

Na marginesie - pożegnałam się już z meteorkami mythic - Guerlain już niczym mnie nie skusi.
Blado wypadały przy pastelowych sypkich pryzmach, więc mają już nową właścicielkę.

Zachwycam się niezmiennie beżowymi sypkimi pryzmami położonymi na krem, oraz Lucidity na filtr (jeśli jest taka słoneczna konieczność ) i sypkiego H.

Mój Chanel DP też już w innej kosmetyczce .
Został mi jeszcze jeden, ale używam go coraz rzadziej - buzia po zoracu nie wymaga krycia, więc sypańce w zupełności mnie zadawalają.
Zresztą to właśnie ta forma tapetowania się od dawna najbardziej mi pasuje - pędzel i sypaniec to jest to
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 15:22   #797
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Contax chyba kazdy podlotek przezyl taka probe Ja uzywam tylko brazera mineralnego Rhea i z powodzeniem nakladam go na cala twarz, nie ma nic bardziej delikatnego niz to (moim zdaniem i jak dla mnie). Poza tym jest bardzo jasny (Baby Bronze) i dalej w porownaniu z innymi wygladam na jasnolica panne, ale juz nie bladosina rybe, tylko zdrowo wygladajaca dziewoje
Wiesz, zupelnie nie znam pudrow mineralnych Rhea . Swego czasu na BK byla nagonka na nie i po pelnym zachwytu kupowaniu, nastapilo rozczarowanie nimi. Ale na innym forum czytalam, ze sa calkiem niezle, trzeba tylko posiasc umiejetnosc ich obslugi => tu licze na Twoje wskazowki . Ja niestety robie sie coraz bledsza, nawet piegow prawie nie widac, i moze taki brazer bylby dobrym wyjsciem. Pewnie kupie sobie probke na A.

Vril zwrocilas uwage, ze na A zniknely podwoje pudry E. Laudera, albo jestem slepa.

Tez odpuscilam sobie kupowanie pudrow sypkich. Czekam na 9 albo softy G.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 15:23   #798
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

Ja dzis wygrzebalam z kufra dwa dawno nie uzywane kosmetyki - tusz w kamieniu Miraculum i kulki APC - skladanka 3 kolorow (biale, zielone i fioletowe) i mam teraz minimalistyczny makijaz, ktory wyszedl bardzo zachecajaco. Bede sie tak smarowac teraz az mnie znowu najdzie na wygrzebanie czegos innego. Paleta korektorow Sephory, tusz w kamieniu i kulki APC. Wszystko polozone na nawilzajacy Oeparol - ladnie wyszlo Na ustach Smackers

Contax, jedna aukcje widze. Od mojej sprzedajacej akurat nie ma ale moze przyjda z nastepna dostawa. Zreszta - w koncu to limitowanka, i to prawie sprzed 2 lat, wiec kiedys sie po prostu skoncza te kostki.

Co do Rhea - brazer swietny, korektor jasny dobry, korektor niebieski do bani, podklad - pol na pol. Trzeba trafic. Ja brazera nie wcieram pedzlem jak to sugeruje dystrybutor tylko nakladam minimalne ilosci miejsce po miejscu miekkim pedzlem do rozu i jest OK. Duzo minusow bylo wlasnie za podraznianie przy nakladaniu, ja wyeliminowalam problem i nie mam ansow.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 15:29   #799
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Vril zadwolona jestes z korektorow Sephory? Warte sa zakupu?
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-31, 15:45   #800
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

Bardzo Jasny bez jest dla mnie prawie idealny i juz dobijam w nim do dna (chetnie kupilabym go solo, i to w duzym opakowaniu), zielonego uzywam sporadycznie, nie mam wypryskow, czasem cos nim zgasze ale on juz sie tak dobrze nie stapia ze skora i na niego klade dodatkowo ten jasny bez, rozowego uzywam przy minimalistycznym makijazu gdy w ogole nie maluje oczu, wtedy nakladam go pod lukiem brwiowym i troche nad zewnetrzna gorna czescia brwi - rozswietla oko, wyglada na takie wypoczete i wyspane. Ciemnego bezowego nie uzylam ani razu jeszcze ale mysle, ze bedzie dobry gdy pokoloruje sie Clarinsem. Konsystencja maslowa, dobrze sie rozprowadza, minimalnie wchodzi w zmarszczki mimiczne (ale ktory korektor tego nie robi?), pedzelek to smiechowisko, nie nadaje sie do niczego, tzn. wlosie ma fajne ale raczka tak krotka, ze moze sluzyc tylko krasnalom Ja nakladam pedzelkiem do korektora Sephora nr 6. Polecam. Na pewno jeszcze kupie, chyba ze mnie cos innego rzuci na kolana. Musze kamuflarz ArtDeco wyprobowac w ten desen.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 15:56   #801
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pryzmy Givenchy

Dziewczyny, cena mnie zachęca do zakupu, ale boję się że kupię podróbę
Czy ktoś kupowal u tej allegrowiczki?
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=162544403
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 15:59   #802
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Dziewczyny, cena mnie zachęca do zakupu, ale boję się że kupię podróbę
Czy ktoś kupowal u tej allegrowiczki?
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=162544403
Ja kupowałam to pewniak
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 17:01   #803
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Pryzmy Givenchy

hmm ja jeszcze nie widzialam podrób prisme again
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 17:22   #804
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

A ja tak - na targu Wygladala a'la paletka RR czy podobny kwiatek ale jak byk udawala Givenchy. Napisy, wielkie "G", itp. Latem je widzialam. Do tego dziewczyna chciala za te "cuda" 50 zl I niestety pare osob sie skusilo Zobaczylam i nie wierzylam, przyjrzalam sie lepiej i nie zdzierzylam, musialam sie rozesmiac. Na to dziewczyna, bardzo "kulturalna":rolleyes : juz sie zabierala zeby sobie po mnie pojechac z gory do dolu, ze jej klientow plosze, ale sie nie dalam smarkuli, jedno twarde spojrzenie i wystarczylo Kobieta obok nie wytrzymala i spytala czy uwazam, ze z nimi cos nie tak, bo ona co prawda slyszala o tej firmie, i ze podobno droga ale sama nie wie, a tu ja te pudelka "ladne" kusza Na takie dictum tez nie wytrzymalam i wyjelam z torebki swoje Prismissime (wiem, protekcjonalne jak cholera ale chcialam tej handlarce utrzec nosa, ze ludziom kit wciska) i pokazalam tej kobiecie jak Givenchy wyglada i co w mysl tej firmy znaczy "ladne" opakowanie i zawartosc. I przyznaje, ze ku mojej wielkiej radosci cale towarzystwo kupujacych sie rozeszlo (przynajmniej paru osobom zaoszczedzilam stresu portfelowego, szlaban wie, co za mazidlo krylo sie w tych podrobach).
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 17:41   #805
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Pryzmy Givenchy

Wiem że to co napiszę za bardzo z pryzmami się nie łączy, ale jestem bardzo ciekawa co sądzicie o tej 'perełce':
http://www.allegro.pl/item162647727_..._fluidow_.html
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 17:43   #806
vanilia72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 200
Dot.: Pryzmy Givenchy

Witajcie
Znalazłam pryzmy prasowane nr 10
http://www.lumiere.pl/product_info.p...n--Visage.html
jestem ciekawa jak faktycznie wygladaja, widzial ktos na zywo?
vanilia72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 17:49   #807
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Wiem że to co napiszę za bardzo z pryzmami się nie łączy, ale jestem bardzo ciekawa co sądzicie o tej 'perełce':
http://www.allegro.pl/item162647727_..._fluidow_.html

,przepraszam,ale dla mnie to zwyczajne śmieci .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 17:53   #808
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
,przepraszam,ale dla mnie to zwyczajne śmieci .
śmiej się, smiej - ostatnio widziałam pudelko (kartonik) po perfumach D&G wystawione na Allegro (wtedy miało cenę 5zl )
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 18:17   #809
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

Mnostwo takich rzeczy na Allegro. Flakony po perfumach, sloiki i inne kwiatki. I ludzie to kupuja niestety. Potem wkladaja do tych oryginalnych pojemnikow cuda-jaja i berety, wystawiaja ponownie na aukcjach za "okazyjne" pieniadze a My sie dziwimy skad tyle podrob
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 18:29   #810
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Pryzmy Givenchy

Jak teraz pokazałam ten słoiczek po podkładzie Chanel, to wszystkie się na niego rzucą i mi go pewnie zlicytują
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.