Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :) - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-03, 09:28   #2791
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Jest nowy prezent w Douglas - płyn micelarny Yoskine 75 ml przy zakupach za min. 149 zł, kod: YOSKINE
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 09:30   #2792
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

W D. jest nowy prezent: Yoskine Mini płyn micelarny (75 ml) do każdego zamówienia za min. 149zł. kod: YOSKINE. Na szczęście mnie nie kusi cały czas wchodzi też GLAMGLOW
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 09:51   #2793
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
A z jakich kodów korzystałaś? Są jakieś nowe, czy wpisywałaś te stare?
wpisywałam stare, ale chyba nie zadziałały
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 10:03   #2794
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Te ceny to jakieś nieporozumienie, cena zupełnie nieadekwatna do jakości, miałam parę próbek peelingów czy innych i zupełnie przeciętne. Tutaj dobry post laski mieszkającej w Japonii : http://japonskiekosmetyki.blogspot.c...hiseidach.html
haha wiedziałam o tym od dawna Dobrze, że mówisz o tym. Nie mniej mam chęć wypróbować pudrowy piling do twarzy Kanebo
Dla mnie i tak zawsze najważniejszy jest skład kosmetyku. Pamiętam, że chyba z dwa lata temu Kanebo wprowadziło do Polski jakieś niby super duper serum z jedwabiem czy coś. Cena była powalająca, jakieś 5 stów za 50 ml. Poszłam więc do perfumerii żeby obczaić to cudo, patrzę na skład, a tam alkohol na drugim miejscu w składzie To bym sobie drogiego drinka kupiła, nie ma co Śmieszne, naprawdę śmieszne.
Równie żałosna pod tym względem, tj. nieadekwatności ceny do jakości kosmetyków, jest marka Jeanne Piaubert. Boże, jaki to jest szajs, a ile siana sobie za to życzą Oni to w ogóle są przekomiczni wszak wypuścili swego czasu na rynek preparat do ciała, który miał tłuszcz z tyłka i ud przeflancowywać na biust I oni tak na poważnie z tym.
Dla mnie to firma - MEGA PORAŻKA.
No
Ale np. serię kosmetyków do ciała Shiseido - Advance Body Creator wprost uwielbiam. Nie wiem jak ona się tam w tej Japonii plasuje półkowo, ale mówiąc szczerze, mam to w nosie, lubię i już. Oczywiście kupuję je wyłącznie co najmniej 20% taniej od ceny 'wyjściowej'. Nauczyłam się nie przepłacać.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2014-07-03 o 10:06
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 10:12   #2795
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

wróciły próbki do Tołpy
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 10:24   #2796
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Uprzejmie donoszę iż poczyniłam zamówienie w Douglasie

wzięłam
Dior Maximizer do rzęs

gifty

BON -10% (coś takiego wskoczyło)
MINIATURACK
CKLATO
YOSKINE
GLAMGLOW

próbki:
Sensai niespodzianka
Biotherm Skin Best
próbka niespodzianka

miałam problemu z miniaturąCK bo wyrzucało z koszyka więc zamówiłam bez rejestracji


a dziś dostałam paczkę z dwoma szminami MACa
jako sensai próbke dostałam 10ml brązera/ samoopalacza do ciała ale taka pojemność to nie wiem może na 1 rękę starczy
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 10:27   #2797
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Uprzejmie donoszę iż poczyniłam zamówienie w Douglasie

wzięłam
Dior Maximizer do rzęs

gifty

BON -10% (coś takiego wskoczyło)
MINIATURACK
CKLATO
YOSKINE
GLAMGLOW

próbki:
Sensai niespodzianka
Biotherm Skin Best
próbka niespodzianka

miałam problemu z miniaturąCK bo wyrzucało z koszyka więc zamówiłam bez rejestracji


a dziś dostałam paczkę z dwoma szminami MACa
jako sensai próbke dostałam 10ml brązera/ samoopalacza do ciała ale taka pojemność to nie wiem może na 1 rękę starczy
Może na twarz stosować ?:P
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-03, 10:28   #2798
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

W Tołpie wróciły próbki do zamówień

Przy zakupach możecie dodać 5 dowolnych próbek do koszyka lub zamówić je osobno w dziale próbki
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 10:38   #2799
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Była może któraś z Was w krakowskich Sephorach lub Douglasach ostatnio? Są jakieś fajne promocje na zapachy? Zamówiłam ostatnio w D. perfumy na promocji, ale wzięłam zapach w ciemno i jednak czegoś innego się spodziewałam po nutach zapachowych. Rok temu udało mi się w Sephorze na promocji dorwać perfumy Jacobsa w korzystniejszej cenie niż w perfumeriach internetowych i łudzę się, że w tym roku też mi się uda .
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 10:42   #2800
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Może na twarz stosować ?:P
nie mam wyjścia chyba i tak trzeba będzie zrobić
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 11:03   #2801
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Darmowa dostawa w sklepie internetowym na www.sklep.jadwiga.eu !
Niezależnie od kwoty zamówienia!
Tylko dziś od 12:00 do 22:00.

angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-03, 11:08   #2802
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Uprzejmie donoszę iż poczyniłam zamówienie w Douglasie

wzięłam
Dior Maximizer do rzęs

gifty

BON -10% (coś takiego wskoczyło)
MINIATURACK
CKLATO
YOSKINE
GLAMGLOW

próbki:
Sensai niespodzianka
Biotherm Skin Best
próbka niespodzianka

miałam problemu z miniaturąCK bo wyrzucało z koszyka więc zamówiłam bez rejestracji


a dziś dostałam paczkę z dwoma szminami MACa
jako sensai próbke dostałam 10ml brązera/ samoopalacza do ciała ale taka pojemność to nie wiem może na 1 rękę starczy
Najlepiej robić zakupy w D. na "styku" zmian prezentów, wchodzą wtedy oba
Mam nadzieję, że ja nie dostanę samoopalacza z Sensai, nie lubię takich produktów

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Dziewczyny - takie głupkowane pytanko - a co robicie z tymi gratisowymi balsamami, miniaturami perfum (jeśli macie po kilka takich samych sztuk)? Sprzedajecie, dajecie w prezencie? Rozsądek mi podpowiada, żeby to opchnąć na all, ale jakoś nie mogę przywiązałam się do nich mimo faktu, iż na 200% zepsują się, zanim je zużyję
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 11:17   #2803
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Witam

Od kiedy ta wyprzedaż w Sephorze jest? Wkurzyłam się bo wszytko wyprzedane. Przynajmniej mogli usunąc te rzeczy a tak wchodze i zonk
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 11:20   #2804
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Najlepiej robić zakupy w D. na "styku" zmian prezentów, wchodzą wtedy oba
Mam nadzieję, że ja nie dostanę samoopalacza z Sensai, nie lubię takich produktów

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Dziewczyny - takie głupkowane pytanko - a co robicie z tymi gratisowymi balsamami, miniaturami perfum (jeśli macie po kilka takich samych sztuk)? Sprzedajecie, dajecie w prezencie? Rozsądek mi podpowiada, żeby to opchnąć na all, ale jakoś nie mogę przywiązałam się do nich mimo faktu, iż na 200% zepsują się, zanim je zużyję
też nie przepadam ale co zrobić
staram się zamawiać zawsze na styku, specjalnie czekałam od wtorku aż zmienią tą maskę GGlow

ja obdarowuję moje najlepsze Dziewczyny ever czyli Mamę i Sister
a 3 Downtown dostanie właśnie Sis
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 11:22   #2805
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Uprzejmie donoszę iż poczyniłam zamówienie w Douglasie

wzięłam
Dior Maximizer do rzęs

gifty

BON -10% (coś takiego wskoczyło)
MINIATURACK
CKLATO
YOSKINE
GLAMGLOW

próbki:
Sensai niespodzianka
Biotherm Skin Best
próbka niespodzianka

miałam problemu z miniaturąCK bo wyrzucało z koszyka więc zamówiłam bez rejestracji


a dziś dostałam paczkę z dwoma szminami MACa
jako sensai próbke dostałam 10ml brązera/ samoopalacza do ciała ale taka pojemność to nie wiem może na 1 rękę starczy
No właśnie też mam w koszyku ten bon - 10%, ale nie rabatuje mi. Czy to znaczy ze od następnego zamówienia?
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 11:25   #2806
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
też nie przepadam ale co zrobić
staram się zamawiać zawsze na styku, specjalnie czekałam od wtorku aż zmienią tą maskę GGlow

ja obdarowuję moje najlepsze Dziewczyny ever czyli Mamę i Sister
a 3 Downtown dostanie właśnie Sis
Ja niestety nie mam siostry (a przydałaby się) obdarowuję tylko mamę, ale i ona ma już dość tych kosmetyków, trzeba będzie kupić nową szafkę, bo z obecnej sie wylewa

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
No właśnie też mam w koszyku ten bon - 10%, ale nie rabatuje mi. Czy to znaczy ze od następnego zamówienia?
Ten bon jest do stacjonarki wrzucają go pewnie po to, żeby lepiej wyglądała liczba prezentów
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 11:31   #2807
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

mi się czasami w prezentach pojawia "przewodnik po produktach"

aaa i dostałam we wczorajszym zamówieniu rabat 200 zł do sklepu moliera2.com


haha od zakupów za 1500 zł to mnie zaszczycili

Edytowane przez Rotkohl
Czas edycji: 2014-07-03 o 11:33
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 11:34   #2808
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
mi się czasami w prezentach pojawia "przewodnik po produktach"

aaa i dostałam we wczorajszym zamówieniu rabat 200 zł do sklepu moliera2.com
Ten rabat na 200zł (przy zakupach za min. 1500zł) trochę mnie rozbawił chyba źle oszacowali moje dochody na podstawie zamówień w D., hehe
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 11:36   #2809
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez An Ka Pokaż wiadomość
Witam

Od kiedy ta wyprzedaż w Sephorze jest? Wkurzyłam się bo wszytko wyprzedane. Przynajmniej mogli usunąc te rzeczy a tak wchodze i zonk
od 1.07 chyba , w stacjonarkach można coś jeszcze upolować , jak ktoś chce mam 2 podkłady mineralne w kolorze 26 te co są na stronie sypkie po 11,90 i udało mi się dorwac kredkę do brwi za 5,90 to capnęłam dwie
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-03, 11:41   #2810
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ten rabat na 200zł (przy zakupach za min. 1500zł) trochę mnie rozbawił chyba źle oszacowali moje dochody na podstawie zamówień w D., hehe
no właśnie ja dopiero doczytałam , z taki próg zamówienia
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 11:45   #2811
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość

ja obdarowuję moje najlepsze Dziewczyny ever czyli Mamę i Sister
Też spora część zakupów trafia do mojej mamci i siostry. Do obdarowywania mam jeszcze kuzynkę, a w dalszej kolejności koleżanki . Do sprzedawania zbędnych kosmetyków nie mam czasu, chęci i głowy .

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

aaa i dostałam we wczorajszym zamówieniu rabat 200 zł do sklepu moliera2.com


haha od zakupów za 1500 zł to mnie zaszczycili
Też dostałam. Lecę pędzę wykorzystać
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 11:54   #2812
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

To udało mi się dorwać w stacjnarnej Sephorze Kuferek cudeńko, zawsze chciałam taki z lusterkiem, cieszę się jak dziecko :-P Aha, u mnie tez dają porozrywane 3 kroki Clinique :-\

W stacjonarnym Douglasie dają kody -10% online, w jednym nawet przy wejściu leżały.Ja kupiłam zestaw Isadory z brązerem, jest rewelacyjny i trafiłam na happy day -20% więc miałam za 28 zl. Aaaaa gratis dostałam, uwaga bo jeszcze tego nie było- długopis Pani długo nie mogła wybrać próbek i taki oto dostałam gift :-D

Ps. W związku z zakupami stacjonarnym anuluję online w Sephorze. Jak ktoś czeka to pojawi sie mgiełka duża, olejek i 3 ładne lakiery
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140702_205029.jpg (84,6 KB, 97 załadowań)
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...

Edytowane przez sylwia1986sz
Czas edycji: 2014-07-03 o 11:55
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 12:13   #2813
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ten bon jest do stacjonarki wrzucają go pewnie po to, żeby lepiej wyglądała liczba prezentów
Tak, dzięki, doczytałam.
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 12:31   #2814
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
W stacjonarnym Douglasie dają kody -10% online, w jednym nawet przy wejściu leżały.Ja kupiłam zestaw Isadory z brązerem, jest rewelacyjny i trafiłam na happy day -20% więc miałam za 28 zl. Aaaaa gratis dostałam, uwaga bo jeszcze tego nie było- długopis Pani długo nie mogła wybrać próbek i taki oto dostałam gift :-D
Nie pojmuję i chyba nie pojmę ich logiki w necie szastają próbkami i giftami, a w stacjonarnych się tak zbłaźniają -"żenuła"

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

W D. wyłączyli już kod GLAMGLOW, szybko... Zawsze "stary" prezent wchodził jeszcze przez 1-2 dni od pojawienia się nowego... Przeczuwam, że nadchodzą chude lata w D.
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 12:40   #2815
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

aaa i dostałam we wczorajszym zamówieniu rabat 200 zł do sklepu moliera2.com


haha od zakupów za 1500 zł to mnie zaszczycili
taa zasiliłam nim makulaturę

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja niestety nie mam siostry (a przydałaby się) obdarowuję tylko mamę, ale i ona ma już dość tych kosmetyków, trzeba będzie kupić nową szafkę, bo z obecnej sie wylewa

Ten bon jest do stacjonarki wrzucają go pewnie po to, żeby lepiej wyglądała liczba prezentów
ależ prezent

moja Siostra to nie wszystko bierze co jej daję bo alergik straszny więc musi uważać na większość kosmetyków a Mamie też już się wylewa z jej extra pudełek specjalnych na próbki już ostatnio nawet nic nie chce

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Też spora część zakupów trafia do mojej mamci i siostry. Do obdarowywania mam jeszcze kuzynkę, a w dalszej kolejności koleżanki . Do sprzedawania zbędnych kosmetyków nie mam czasu, chęci i głowy .
ja czasem coś upłynnie na All przez co chociaż trochę rekompensuje mi to następne szaleństwa ale ostatnio ten "rynek" zrobił się przepełniony i strasznie wybredny więc zazwyczaj po prostu mi się nie chce
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 14:12   #2816
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
od 1.07 chyba , w stacjonarkach można coś jeszcze upolować , jak ktoś chce mam 2 podkłady mineralne w kolorze 26 te co są na stronie sypkie po 11,90 i udało mi się dorwac kredkę do brwi za 5,90 to capnęłam dwie
Stacjonarka odpada bo na drugi koniec miasta specjalnie nie chcę mi sie jechać.
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 14:14   #2817
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez An Ka Pokaż wiadomość
Stacjonarka odpada bo na drugi koniec miasta specjalnie nie chcę mi sie jechać.
To i tak nie jest źle;-) Ja mam do najbliższego stacjo 60km i będę w pobliżu po połowie miesiąca dopiero:banghead:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 14:16   #2818
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Odebrałam swoje książki (i torby) zamówione w Znaku.
Torby miały chyba wzięcie, bo zmienili zasady ich rozdawania:

Kup książki i odbierz nawet 3 torby za 1 grosz każda!

Złóż zamówienie o wartości od 39,90 zł, aby otrzymać 1 torbę za 1 grosz
Złóż zamówienie o wartości od 69,90 zł, aby otrzymać 2 torby za 1 grosz każda
Złóż zamówienie o wartości od 99,90 zł, aby otrzymać 3 torby za 1 grosz każda
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 14:59   #2819
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Odebrałam swoje książki (i torby) zamówione w Znaku.
Torby miały chyba wzięcie, bo zmienili zasady ich rozdawania:

Kup książki i odbierz nawet 3 torby za 1 grosz każda!

Złóż zamówienie o wartości od 39,90 zł, aby otrzymać 1 torbę za 1 grosz
Złóż zamówienie o wartości od 69,90 zł, aby otrzymać 2 torby za 1 grosz każda
Złóż zamówienie o wartości od 99,90 zł, aby otrzymać 3 torby za 1 grosz każda
Ta promocja nie jest już taka korzystna.
I jak te torby? Znośne?
Ja na swoje zamówienie jeszcze czekam, mają jakieś braki.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 15:06   #2820
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Ta promocja nie jest już taka korzystna.
I jak te torby? Znośne?
Ja na swoje zamówienie jeszcze czekam, mają jakieś braki.
Tak, dosyć porządne, gruby materiał Później zrobię foto.
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-16 15:24:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:58.