Differin - mam dosyć - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-02, 16:00   #811
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
sprobuje ta maseczke napewno, ale jak juz wroce do Polski bo tutaj juz nie chce nic kombinowac ;p differin co 2 dni na przemian z olwika hipp narazie bede chyba stosowac. mam nadzieje ze rzetrwam jakos
dasz rade
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 17:46   #812
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
ehh wiem co czujesz, nie widziałaś mojej buzi w listopadzie
Nie rozumiem takiego postępowania twojej dermatolg-przecież działąnie na organizm od środka to podstawa! Ciężko wyleczyć trzik bez leków doustnych. Mi moja pani przy pierwszej wizycie zapisała antybiotyk.
no widzisz a mi juz druga nie chce przepisać...a często mozna przeczytac ze połaczenie antyb. wewn. i retinoidu zewn. przynosi bardzo dobre efekty..


ja z kremów uzywam teraz tylko antybakteryjnego oceanica i anwilzenie jest znikomu jesli nie powiedziec ze żadne:/ dawno nie rpobiłam amseczki aspirynowej i chyba zrobie ją jutrofajny jest z niej peeling ale teraz wolę tego nie robic...

biiibiii oj to niedobrze z tą wodą:/mam nadzieje ze przy mleczku bedzie lepiej, trzymaj się!
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 17:54   #813
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Differin - mam dosyć

dubel
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 17:58   #814
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Differin - mam dosyć

ja też na razie peeligu z niej robić nie będe, dopiero jak troszkę cerę podleczę Zeczywście dziwne to z tymi antybiotykami, że nie chca Ci przepisać. Może na początek chce babka sptrawdzić jaki będzie stan cery bez antybiotyków i moze dopiero później wprowadzi?? No ale od antybiotyku się w ogóle powinno zaczać. Ja dopiero we wrześniu do dermy i to na glikole, jako zakonczenie kuracji, ale moja cera coś się buntuje ostatnimi czasy

No i troche ryzykuję z tym, ze nie uzywam filtrów a maseczkę robię, ale co zrobić jak mnie wszystkie zapychają ehh
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 19:42   #815
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
no widzisz a mi juz druga nie chce przepisać...a często mozna przeczytac ze połaczenie antyb. wewn. i retinoidu zewn. przynosi bardzo dobre efekty..


ja z kremów uzywam teraz tylko antybakteryjnego oceanica i anwilzenie jest znikomu jesli nie powiedziec ze żadne:/ dawno nie rpobiłam amseczki aspirynowej i chyba zrobie ją jutrofajny jest z niej peeling ale teraz wolę tego nie robic...

biiibiii oj to niedobrze z tą wodą:/mam nadzieje ze przy mleczku bedzie lepiej, trzymaj się!
nie dobrze strasznie ;/
mowie Wam dziewczyny, przyjechalam tutaj cere mialam srednia, wzglednie dobra, ale troche zniszczona przez stres (sesja) no i troche krostek, a tutaj doslownie masakra! codziennie nowa gula, skora sucha...! tragedia, bylam zalamana. Teraz jakos sie uspokoilo i wszystko sie zalecza, ale tej wody juz do buzi nie dotkne nigdyyyy!

ale co za glupi paradoks, ze na plecach mialam krostki i z plecow mi schodza...hehe durnowata ta Anglia ;p
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 20:07   #816
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Differin - mam dosyć

mila hmm no możliwe, ale czy to ma sens mogłaby od razu walnąc a bierzesz jeszcze antybiotyk? może po odstawieniu skóra tak reaguje ale sie uspokoi szybko. Nie jestes sama tez neis tosuje filtrów od hoho przy differinie zoracu wiem że źle robię ale wolę soboe nie przypominac jak moja skóra wygladała przy filtrach:/
teraz mam jeszcze stosowac duac, a w ulotce jest napisane zeby nie stosowac jednocześnie z wit. A, ale chyb chodiz tam o jednoczesne stosowanie,a nie bede przeciez nakładała obu naraz dzisiaj chce zrobic własnie pierwsza noc z duaciem ide zaraz mordke umyc

biiibiii no to oby było coraz lepiej, taa nie ma tego złego długo jeszcze ebdziesz w Anglii?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 20:39   #817
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
wolę soboe nie przypominac jak moja skóra wygladała przy filtrach:/
Wysypywalo Cie po filtrach? Ja uzywam czasami SVR 50 poniewaz stosuje zorac i effaclar, wiec tak na wszelki wypadek (chociaz przez dlugi czas nic nie uzywalam i nie mam przebarwien, ale lepiej dmuchac na zimne). nie przepadam za tym bo jest strasznie ciezki i mam wrazenie ze mnie zapycha :/ wlasnie dostalam strasznego wysypu, juz dawno tak fatalnie nie bylo i nie wiem czy mam to wiazac z filtrem...
Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-02, 20:59   #818
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Differin - mam dosyć

o tak i to ewidentnie po nich. I zawsze tak, co zorac oczyscil to filtr zanieczyścił. poza tym mega swiecenie juz bez tego jestem zarówka:/ a który z SVR uzywasz ten barwiony? one chyba tez dosc tresciwe są...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 21:03   #819
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Differin - mam dosyć

Tak, barwiony 50. Wczoraj mi zaczelo wylazic a dzis rano jak sie obudzilam to normalnie katastrofa, pryszcz na pryszczu i to jeszcze tam gdzie nie mam zazwyczaj (kolo ust). Z tym ze wczoraj akurat mialam na twarzy fluid (Vichy Normateint). W tym problem ze stosuje na zmiane i teraz nie bardzo wiem na ktory kosmetyk moge zwalic wine...
Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 09:08   #820
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
mila hmm no możliwe, ale czy to ma sens mogłaby od razu walnąc a bierzesz jeszcze antybiotyk? może po odstawieniu skóra tak reaguje ale sie uspokoi szybko. Nie jestes sama tez neis tosuje filtrów od hoho przy differinie zoracu wiem że źle robię ale wolę soboe nie przypominac jak moja skóra wygladała przy filtrach:/
teraz mam jeszcze stosowac duac, a w ulotce jest napisane zeby nie stosowac jednocześnie z wit. A, ale chyb chodiz tam o jednoczesne stosowanie,a nie bede przeciez nakładała obu naraz dzisiaj chce zrobic własnie pierwsza noc z duaciem ide zaraz mordke umyc

biiibiii no to oby było coraz lepiej, taa nie ma tego złego długo jeszcze ebdziesz w Anglii?
antybiotyków już nie biorę, bo to było w ten sposób, że to były dwa opakowania po 3 tableteczki (nazywały się sumamed) i brałam je na samym poczatku leczenia, w jakimś tam określonym czasie i naprawdę pomogły. W tym samym czasie miałam właśnie duac, i był nawet fajny ale na efekty trzeba było poczekać, z resztą ja miałam prawdziwe pobojowisko A skóra wariuje po próbie nawilżenia, a wcześniejszym przesuszeniu

Co do filtrów to mnie tez zapychały, ale przeciez mamy pochmurne lato, ja to w ogóle jak widze słońce to z domu nie wychodzą (niestety coś za coś) więc mam nadzieję, że nic nam nie będzie
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 09:11   #821
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Tak, barwiony 50. Wczoraj mi zaczelo wylazic a dzis rano jak sie obudzilam to normalnie katastrofa, pryszcz na pryszczu i to jeszcze tam gdzie nie mam zazwyczaj (kolo ust). Z tym ze wczoraj akurat mialam na twarzy fluid (Vichy Normateint). W tym problem ze stosuje na zmiane i teraz nie bardzo wiem na ktory kosmetyk moge zwalic wine...
Miałm SVR barwiony- jest cięzki, a moja twarz wyglądała w nim jak wymazana tormentiolem albo inną maścią Miałam też zwykły SVR 100 i na początku było super, cera ślicznie matowa, i niedoskonałości jakby trochę mniej było widać, ale po czasie zapchał
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-03, 12:00   #822
justinak25
Raczkowanie
 
Avatar justinak25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 274
Dot.: Differin - mam dosyć

Witam, zaczęłam stosować differin. Dermatolog poleciła mi takża physiogel zel oraz krem. Duzo słyszałam o Calma HLC Ziaji, jest to o niebo tańsze. Czy warto przepłacać? Jakiego podkładu powinnam uzywać przy kuracji differinem? Czy sie pomęczyc i zupełnie zrezygnować? Man 25 lat i trądzik z przerwami przez 8 lat
justinak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 12:05   #823
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Differin - mam dosyć

tą calmą bym nie ryzykowała, ona może chyba zapchać. Lepiej to co Ci dermatolog poleciła. A co do podkładu to chyba jaki chcesz
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 12:25   #824
justinak25
Raczkowanie
 
Avatar justinak25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 274
Dot.: Differin - mam dosyć

Dzieki za odpowiedź! Chyba zainwestuje w ten physiogel, musze w pracy jakos wyglądać. To straszne że w takim wieku trzeba sie tradzikiem przejmować! Słyszałam że sporo kobiet koło 30 tki cierpi na tradzik młodzieńczy. Wyglądam jak pryszczata małotata. Pozdrawiam!
justinak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 17:00   #825
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Differin - mam dosyć

Shadow bede tu napewno jeszcze przez caly sierpien, a ile wrzesnia tego nie wiem, bede wiedziala w przyszlym tygodniu i bede odliczac dni kiedy bede mogla wreszcie sie wykapac w czystej wodzie heheh

justyniak25 ja ziaji uzywalam i ne bylo tak zle. Nie zapychala mnie. Czasami tylko nawizenie bylo dla mnie za slabe, zwlaszcza na bardzo wysuszonych partiach twarzy.
z podkladu zrezygonowalam i zauwazylam, ze moja skora to pokochala! Na dzien uzywam puder w kamieniu IsaDory i jest w miare okej
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 18:00   #826
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Differin - mam dosyć

biiibiii ten puder z IsaDory w kamieniu dobrze matuje i trzyma się w miarę przyzwocie? Ja co prawda zrezygnowałam praktycznie całkowicie z kolorówki do twarzy, używam tylko korektora, ale chciałabym miec coś dobrego na gorsze dni, chociażby do leciutkiego zmatowienia, ale potrzebuję jasniutkiego odcienia. Mogłabyś mi podać pełną nazwę?
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 21:21   #827
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Differin - mam dosyć

mila17 ja mam IsaDore Velvet Touch i jestem zadowolona matuje i trzyma sie. jest sporo odcieni wiec napewno znajdziesz cos jasnego.
Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 21:40   #828
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
mila17 ja mam IsaDore Velvet Touch i jestem zadowolona matuje i trzyma sie. jest sporo odcieni wiec napewno znajdziesz cos jasnego.
ja mam dokladnie to samo
tylko nie wiem czy nie zaczal mnie przypadkiem zapychac lekko. ale generalne do tej pory sprawowal sie dobrze.
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 08:45   #829
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Differin - mam dosyć

dzięki dziewczyny Chyba spróbuję, tylko muszę odcienie pooglądać No i mam nadzieję, ze nie zapcha.
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-04, 14:31   #830
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Differin - mam dosyć

a wogole to jak to jest..:| wydawalo mi sie ze ladnie sie wszystko wyczyscilo..zostaly mi te plamiska a teraz co? zauwazam nalot drobnych podskornych kropeczek..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 19:10   #831
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
a wogole to jak to jest..:| wydawalo mi sie ze ladnie sie wszystko wyczyscilo..zostaly mi te plamiska a teraz co? zauwazam nalot drobnych podskornych kropeczek..
a pryszcze ci poznikaly?
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 08:44   #832
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Differin - mam dosyć

kurcze, ja juz się poddaję- juztak długo nie miałam nic, a dzisiaj całą twarz mam wysypaną Jutro dzwonie się zarejestrować do dermatolog mojej, bo sama sobie nie dam rady
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 13:56   #833
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Differin - mam dosyć

bii... pryszczy jako tako nie mam..tych wysypow itd...
ostatnio mialam juz ok tylko przebarwienia..plamki itd..
a teraz widze taka hm..podskurna kaszke i wchoraj ona tak jakby zaczela delikatnie wylazic ..;|
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 20:51   #834
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
bii... pryszczy jako tako nie mam..tych wysypow itd...
ostatnio mialam juz ok tylko przebarwienia..plamki itd..
a teraz widze taka hm..podskurna kaszke i wchoraj ona tak jakby zaczela delikatnie wylazic ..;|
kochana to moze idz do dermy, moze cos poradzi?

mila moze od slonca ci powylazily?
ja wczoraj sie poopalalam troche i dzis rano niestety jakis zaczynal sie juz budowac;/
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 08:05   #835
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Differin - mam dosyć

biiibiii chyba nie od słońca bo w tym roku się w ogóle nie opalałam i unikałam słońca jak
tyko się da Narazie to traktuje tormentiolem bo on mi zawsze trochę łagodzi to wszystko, ale wizyta u dermatologa konieczna
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 12:55   #836
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Differin - mam dosyć

mila idz koniecznie do dermy i daj znac co ci przepisala.

ja narazie jestem w miare zadowolona. wielke krosty ktore porobily mi sie od tej wody tutaj poznikaly. tylko przebrawienia lekkie zostaly ale to sie tym chyba pozniej zajme;/ hehe
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 13:35   #837
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Differin - mam dosyć

pojde na pewno, prawdopodobnie w środę, nie chce, zeby to wszystko wróćiło
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 09:45   #838
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Differin - mam dosyć

i jak u was?
u mnie narazie (odpukac) bez wiekszych niespodzianek.
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 15:53   #839
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Differin - mam dosyć

hm.. tak se.. bez rewelki..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 17:28   #840
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Differin - mam dosyć

u mnie tez...było czysto a teraz to tak średnio;/
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.