Jak ćwiczyć !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-29, 09:50   #1
stokrota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9

Jak ćwiczyć !!!


Cześć, jakie mam wykonywać ćwiczenia by szybciej stracić trochę tłuszczyku na udach i pośladkach, ćwicze od 3 miesięcy na siłowni, mój trening zaczynam od 20 minut na rowerku, 4 minuty stepper a później 20 minut orbitek, następnie ćwiczę na brzuszek i inne cwiczenia na nogi(wypady), efekty co prawda są ale ja bym chciała bardziej schudnąć w wymienionych powyżej miejscach, napiszcie mi czy cos robię żle i co mam poprawić ( co myslicie o bieżni)
pozdrawiam
stokrota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 09:50   #2
stokrota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9
Jak ćwiczyć !!!

Cześć, jakie mam wykonywać ćwiczenia by szybciej stracić trochę tłuszczyku na udach i pośladkach, ćwicze od 3 miesięcy na siłowni, mój trening zaczynam od 20 minut na rowerku, 4 minuty stepper a później 20 minut orbitek, następnie ćwiczę na brzuszek i inne cwiczenia na nogi(wypady), efekty co prawda są ale ja bym chciała bardziej schudnąć w wymienionych powyżej miejscach, napiszcie mi czy cos robię żle i co mam poprawić ( co myslicie o bieżni)
pozdrawiam
stokrota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 15:38   #3
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: Jak ćwiczyć !!!

Aby spalić tłuszczyk musisz wykonywać ćwiczenia aerobowe, czyli rowerek, steper, orbitrek itd. Wysiłek musi być nieprzerwany i ciąly przez przynajmniej 30 min. to jest minimum, bo tłuszczyk spala sie dopiero po 20 min. Aeroby najlepiej wykonywać na czczo, lub po treningu siłowym. Tak więc lepiej zamień kolejność ćwiczeń (był już kiedyś wątek na ten temat). Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 15:38   #4
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: Jak ćwiczyć !!!

Aby spalić tłuszczyk musisz wykonywać ćwiczenia aerobowe, czyli rowerek, steper, orbitrek itd. Wysiłek musi być nieprzerwany i ciąly przez przynajmniej 30 min. to jest minimum, bo tłuszczyk spala sie dopiero po 20 min. Aeroby najlepiej wykonywać na czczo, lub po treningu siłowym. Tak więc lepiej zamień kolejność ćwiczeń (był już kiedyś wątek na ten temat). Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 15:44   #5
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: Jak ćwiczyć !!!

Acha, bieganie też jest super (to też ćwiczenie aerobowe). Ładnie kształtuje nogi, tylko biegaj nie za szybko a dłużej, bo inaczej mięsnie mogą się rozbudować. Spokojnie możesz sobie biegać na bieżni, choć oczywiście zdrowiej jest na powietrzu.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 15:44   #6
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: Jak ćwiczyć !!!

Acha, bieganie też jest super (to też ćwiczenie aerobowe). Ładnie kształtuje nogi, tylko biegaj nie za szybko a dłużej, bo inaczej mięsnie mogą się rozbudować. Spokojnie możesz sobie biegać na bieżni, choć oczywiście zdrowiej jest na powietrzu.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-30, 08:11   #7
stokrota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9
Re: Jak ćwiczyć !!!

dzięki za odpowiedź
pa pa
stokrota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-04-30, 08:11   #8
stokrota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9
Re: Jak ćwiczyć !!!

dzięki za odpowiedź
pa pa
stokrota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-30, 17:58   #9
oleczka18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 222
Re: Jak ćwiczyć !!!

moniko napisałas ze efekty są po twoich cwiczeniach na silowni, mogłabyś napisać o ile cm zeszczuplały ci nogi w ciągu tych 3 miesiecy? byłabym ci bardzo wdzieczna papap
oleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-30, 17:58   #10
oleczka18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 222
Re: Jak ćwiczyć !!!

moniko napisałas ze efekty są po twoich cwiczeniach na silowni, mogłabyś napisać o ile cm zeszczuplały ci nogi w ciągu tych 3 miesiecy? byłabym ci bardzo wdzieczna papap
oleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-05, 08:31   #11
stokrota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9
Re: Jak ćwiczyć !!!

Muszę Cię zmartwić Olu ale niestety nie mierzylam się przed i po, wiec tak dokadnie to trudno mi powiedzieć ile schudlam, ale mam jędrniejszą pupę i bardziej zbite uda, no i zmienil się wystający brzuszek na paski co bardzo mnie cieszy, nawet mój mąż jest pod wrażeniem i twierdzi że efekty naprawde są widoczne, pozdrawiam
stokrota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-05, 08:31   #12
stokrota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9
Re: Jak ćwiczyć !!!

Muszę Cię zmartwić Olu ale niestety nie mierzylam się przed i po, wiec tak dokadnie to trudno mi powiedzieć ile schudlam, ale mam jędrniejszą pupę i bardziej zbite uda, no i zmienil się wystający brzuszek na paski co bardzo mnie cieszy, nawet mój mąż jest pod wrażeniem i twierdzi że efekty naprawde są widoczne, pozdrawiam
stokrota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 14:32   #13
Marta_24_
Przyczajenie
 
Avatar Marta_24_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 18
Dot.: Jak ćwiczyć !!!

Czesc
Mam male pytanie , na ktore moze bedziecie znaly odpowiedz.Chodze na silownie 4 razy w tygodniu, wylacznie poo to aby zrzucic zbedne kg,Mam 167 i waze 64 kg Zameczam sie ciagle na steperze , tyle poziomow, ktory wybrac? od 1 do 12, wybieram srodkowy i co 5 minut podnosze poziom, dochodzac do maksymalnego schodze w dol.Tak bawie sie okolo 1h.Czytnik wykazuje utrate 960cal, dodatkowo tasma, 20 min co daje 220 cal. Reasumujac spalam prawie 5.000 cal w tygodniu i schudlam zaledwie 1.5 kg w ciagu 3 miesiecy.Gdzie jest blad? Bardzo prosze o pomoc.Nie moge dodtakowo robic zadnej diety, caly dzien jestem w pracy, wiec musze jeszcze miec sile ale eni obzeram sie jem normalnie
Marta_24_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.