Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-12, 20:43   #1711
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja bym sie wstrzymała Byc moze cos stamad przypadnie Ci do gustu. A EL DW zawsze mozesz kupić przeciez
Racja Mimo że mam ochotę na szpachlę to jakoś te dwa miesiące przeczekam, zużyję tymczasem resztki....-)
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 21:00   #1712
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Racja Mimo że mam ochotę na szpachlę to jakoś te dwa miesiące przeczekam, zużyję tymczasem resztki....-)
Dobra mysl- a tymczasem zaopatrz sie w próbki EL DW tu i tam w oby kolorach i testuj
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 21:08   #1713
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dobra mysl- a tymczasem zaopatrz sie w próbki EL DW tu i tam w oby kolorach i testuj
No i tak będzie najlepiej A ten błyszczol Diora o którym pisałaś to Maximizer czy coś nowego?
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 21:12   #1714
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
No i tak będzie najlepiej A ten błyszczol Diora o którym pisałaś to Maximizer czy coś nowego?
Nie, to ten http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/B...zczyk/P1328001 w nowym kolorze - Princess
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 22:19   #1715
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kolejna paletkę Too Faced - tym razem Semi -Sweet
A lada chwila puszczę następne zamowienie na podkład EL DW i nowy błyszczyk diora optycznie powiększający usta: brzydal:
a ja jakos średnio gustuję w paletkach patrząc na te, co mam to zazwyczaj użytkuję jeden, dwa cienie, a reszta leży i tylko mi to miejsce zawala, stąd wolę ostatnio pojedyncze
EL DW nie lubię, ale rozumiem, właśnie mi się kończy EL DW Light i zamówiłam nowe opakowanie a Ty nie lubisz tej lżejszej wersji Corii?
Ooo błyszczyki Diora kiedyś namiętnie lubiłam czym Cię ten urzekł? kolorem?



Dziewczynki nie wiecie gdzie mogę zakupić te kosmetyki? w Douglasie są tylko lakiery, a te dwie kredki bardzo, bardzo by mi się przydały

http://www.dieu-crea-la-femme.com/20...p-avec-mavala/
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2016-03-12 o 22:21
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 23:52   #1716
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
fotki porównawcze
pędzle po praniu- stąd połysk włosia
Wszystkie moje pędzle Bobbi (i te do oczu, i te do twarzy) mają kolor taki, jak ten drugi - jaśniejszy. Drewno trochę się różni słojami itd., ale generalnie mają bardzo podobny odcień.

---------- Dopisano o 00:52 ---------- Poprzedni post napisano o 00:47 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;57233611]Dziewczeta piekne, sa jakies ciekawe znizki w ten weekend?[/QUOTE]
Znalazłam takie coś KLIK
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 00:13   #1717
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Znalazłam takie coś KLIK
A to widzialam, dziekuje . Raczej chodzilo mi o wskazanie sklepu i rzeczy, ktora potrzebuje .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-13, 07:47   #1718
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Zwrot z Zalando już do nich dotarł - ciekawa jestem ile poczekam na zwrot pieniędzy

Chyba wspominałam wam kiedyś że mój narzeczony bardzo lubi wygłupiać sie w drogeriach i perfumeriach. Wczoraj będąc z jednej z Wrocławskich galerii postanowił zrobić mi niespodziankę i kupić mi w S. coś z rzeczy o których mówiłam. Powiedział że podszedł do jednej z Pań i ładnie poprosił o Make Up For Ever Aqua Brow w kolorze 10. Pani trochę zdziwiona widząc faceta (no ale w końcu kobieta mogła go wysłać) powędrowała do szafy MUFA, wyjęła dziesiątkę w kartoniku i podała mojemu lubemu na co on wypalił:

"A ten żel jest w chłodnym odcieniu czy taki bardziej neutralny?"

Nieco bardziej zdziwiona odrzekła że neutralny w kierunku do chłodnego. No to decyzja podjęta - przy kasie podał numer karty, Pani pyta o próbki na co dobrze osłuchany P. (ostatnio bez przerwy gadam o makijażach ślubnych):

"To może odlewkę jakiegoś jasnego podkładu z żółtym podtonem, taki żeby dobrze się fotografował, nie musi być bardzo kryjący"

Pani nalała mu próbkę MUFA Ultra HD a P. zadowolony że udało mu się poskładać to co usłyszał w logiczną całość na odchodne skomplementował jeszcze jej idealnie narysowane kreski.

Żałuję że tego nie widziałam
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 08:00   #1719
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość

Wygląda więc na to, ze wszystko jest ok, ale to jeszcze ktoś musiałby się wypowiedzieć...
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Wszystkie moje pędzle Bobbi (i te do oczu, i te do twarzy) mają kolor taki, jak ten drugi - jaśniejszy. Drewno trochę się różni słojami itd., ale generalnie mają bardzo podobny odcień.

---------- Dopisano o 00:52 ---------- Poprzedni post napisano o 00:47 ----------


Znalazłam takie coś KLIK
dzięki dziewczyny za pomoc
nawet jeśli to podróbka to bardzo dobra bo używam go codziennie od 5 lat albo nawet więcej, piore tak samo i wygląda idealnie
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 10:33   #1720
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
a ja jakos średnio gustuję w paletkach patrząc na te, co mam to zazwyczaj użytkuję jeden, dwa cienie, a reszta leży i tylko mi to miejsce zawala, stąd wolę ostatnio pojedyncze
EL DW nie lubię, ale rozumiem, właśnie mi się kończy EL DW Light i zamówiłam nowe opakowanie a Ty nie lubisz tej lżejszej wersji Corii?
Ooo błyszczyki Diora kiedyś namiętnie lubiłam czym Cię ten urzekł? kolorem?
Mnie obojętne, czy paletka, czy poejdyńcze - jesli przypadna mi do gustu to jest

Miałam dawni temu Ligta, ale jak bylam jeszcze ciemniejsza, obecnie nie ma koloru dla mnie dobrego to raz, dwa jednak klasyk mi bardziej w tej chwili odpowiada.

Urzekł nawilzeniem, taflą i optycznym powiekszeniem ust, bo koloru prawie nie ma widać, ten co wybrałam - ja nie lubie kolorowych błyszczyków, tylko takie transparentne
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 11:25   #1721
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Drogie fanki TooFaced - zerknijcie na Insta Paleta Peach. Na pewno będę chciała ją mieć
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-13, 11:58   #1722
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ja juz ja obejrzałam klika dni temu na necie - zdjec pelno dawno
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 12:04   #1723
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ja jak widać spóźnialska Zdjęć palety widziałam kilka ale makijażu wykonanego przy użyciu tych cieni tylko jedno.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 12:20   #1724
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja juz ja obejrzałam klika dni temu na necie - zdjec pelno dawno
Ogólnie ładnie ta kolekcja wygląda, paletka Peanut Butter and Jelly też, tylko kolory nie moje Ale ładna i tak jest
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 12:26   #1725
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Ogólnie ładnie ta kolekcja wygląda, paletka Peanut Butter and Jelly też, tylko kolory nie moje Ale ładna i tak jest
Szczerze to reszta jakos mnie nie zainteresowała, tylko Peach. Chociaż fakt, Peanut ładnie i przyjemnie dla oka wyglada
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 12:31   #1726
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Szczerze to reszta jakos mnie nie zainteresowała, tylko Peach. Chociaż fakt, Peanut ładnie i przyjemnie dla oka wyglada
I jeśli by pachniała masłem orzechowym Ale ponoć te kwadratowe paletki gorszej jakości były zawsze od czekolad. No tak czy siak, ładnie wygląda, ale nie dla mnie. Miło za to pooglądac coś ładnego
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 12:51   #1727
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny za pomoc
nawet jeśli to podróbka to bardzo dobra bo używam go codziennie od 5 lat albo nawet więcej, piore tak samo i wygląda idealnie
No to nie masz się czym przejmować
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 13:11   #1728
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Urzekł nawilzeniem, taflą i optycznym powiekszeniem ust, bo koloru prawie nie ma widać, ten co wybrałam - ja nie lubie kolorowych błyszczyków, tylko takie transparentne
Mnie blyszczyk YSL ciekawi, ale obawiam sie mrowienia.

Edit: widze, ze roznica cenowa miedzy S. a D. to 15 zl. Duzo. To 10% jakby nie patrzec :/.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2016-03-13 o 13:12
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 14:25   #1729
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Zwrot z Zalando już do nich dotarł - ciekawa jestem ile poczekam na zwrot pieniędzy
Ciekawi mnie czy ten rabat 40 zł podzielą Ci na te produkty, co zamówiłaś czy oddadzą kwotę całą za zwrot. Daj proszę znać, co i jak


Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Chyba wspominałam wam kiedyś że mój narzeczony bardzo lubi wygłupiać sie w drogeriach i perfumeriach. Wczoraj będąc z jednej z Wrocławskich galerii postanowił zrobić mi niespodziankę i kupić mi w S. coś z rzeczy o których mówiłam. Powiedział że podszedł do jednej z Pań i ładnie poprosił o Make Up For Ever Aqua Brow w kolorze 10. Pani trochę zdziwiona widząc faceta (no ale w końcu kobieta mogła go wysłać) powędrowała do szafy MUFA, wyjęła dziesiątkę w kartoniku i podała mojemu lubemu na co on wypalił:

"A ten żel jest w chłodnym odcieniu czy taki bardziej neutralny?"

Nieco bardziej zdziwiona odrzekła że neutralny w kierunku do chłodnego. No to decyzja podjęta - przy kasie podał numer karty, Pani pyta o próbki na co dobrze osłuchany P. (ostatnio bez przerwy gadam o makijażach ślubnych):

"To może odlewkę jakiegoś jasnego podkładu z żółtym podtonem, taki żeby dobrze się fotografował, nie musi być bardzo kryjący"

Pani nalała mu próbkę MUFA Ultra HD a P. zadowolony że udało mu się poskładać to co usłyszał w logiczną całość na odchodne skomplementował jeszcze jej idealnie narysowane kreski.

Żałuję że tego nie widziałam
Ja zawsze w początkowych dniach wyprzedaży gdzie wszystkie ciuchy leżą na kupkach i są pościskane z wieszakami robię ten myk i wysyłam pana zawsze panie mu szukają, sprawdzają w systemie, na magazynie, no pełna obsługa zawsze też znajdują i jeszcze mu wybierają rzecz np. najlepiej wyglądającą z dostępnych same z siebie zawsze on jest zdziwiony jak mu mówię, że ja to bym musiała sama szukać on myśli, że to normalne


Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny za pomoc
nawet jeśli to podróbka to bardzo dobra bo używam go codziennie od 5 lat albo nawet więcej, piore tak samo i wygląda idealnie
Jak służy dobrze to nie ma się co martwić


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie obojętne, czy paletka, czy poejdyńcze - jesli przypadna mi do gustu to jest

Miałam dawni temu Ligta, ale jak bylam jeszcze ciemniejsza, obecnie nie ma koloru dla mnie dobrego to raz, dwa jednak klasyk mi bardziej w tej chwili odpowiada.

Urzekł nawilzeniem, taflą i optycznym powiekszeniem ust, bo koloru prawie nie ma widać, ten co wybrałam - ja nie lubie kolorowych błyszczyków, tylko takie transparentne
Ale używasz wszystkich z paletki cieni?

Ja zimą używam 0,5 on dla Ciebie też za ciemny? chociaż wolę 1, bo jak kiedyś Jamesik pisała jaśniejszy mniej mi kryje

Ooo to ciekawe ale akurat mam fazę na pomadki, jak mi minie to się nim zainteresuje. A on jest klejący?



Dziewczynki testujecie pomadki, błyszczyki w sklepie? np. biorąc swój pędzelek? chcę sobie kupić 1 może 2 pomadki z MACa, ale na mojej dłoni efekt nie jest adekwatny do ust i tak myślę czy by nie potestować jakoś na ustach, ale się brzydzę




W weekendzie zniżek 1-3 kwietnia Sephora bierze udział nie wiem co się dzieje z tą Sephorą wprawdzie tylko na jakieś tam pilingi i demakijaż, no, ale... za to D. nic
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-13, 14:47   #1730
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
zawsze w początkowych dniach wyprzedaży gdzie wszystkie ciuchy leżą na kupkach i są pościskane z wieszakami robię ten myk i wysyłam pana zawsze panie mu szukają, sprawdzają w systemie, na magazynie, no pełna obsługa zawsze też znajdują i jeszcze mu wybierają rzecz np. najlepiej wyglądającą z dostępnych same z siebie zawsze on jest zdziwiony jak mu mówię, że ja to bym musiała sama szukać on myśli, że to normalne
Genialna jesteś

Aqua Brow daje radę. Nie chciało mi się zmywać makijażu przed treningiem i ostatecznie wszystko wytarłam w rękawy (zapominając w trakcie że mam przecież makeup) - patrzę w lustro a tu istna masakra pomijając brwi. Naprawdę były w stanie idealnym.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 15:19   #1731
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziewczynki testujecie pomadki, błyszczyki w sklepie? np. biorąc swój pędzelek? chcę sobie kupić 1 może 2 pomadki z MACa, ale na mojej dłoni efekt nie jest adekwatny do ust i tak myślę czy by nie potestować jakoś na ustach, ale się brzydzę

Akurat w D. w GŁ, jak chcesz MACa, to panie Ci zdezynfekują pomadkę, a nawet jak chcesz, to nałożą Ci pędzelkiem, więc o samgo MACa bać się nie musisz.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 15:21   #1732
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

Dziewczynki testujecie pomadki, błyszczyki w sklepie? np. biorąc swój pędzelek? chcę sobie kupić 1 może 2 pomadki z MACa, ale na mojej dłoni efekt nie jest adekwatny do ust i tak myślę czy by nie potestować jakoś na ustach, ale się brzydzę
Nie dziwie Ci sie. Tez sie brzydze. Kiedys na stoisku BB spodobala mi sie pomadka. Pani zaproponowala, ze zdezynfekuje, ale to dalej dla mnie srednia opcja i po prostu zbiera mi sie na wymioty na sama mysl, ze mialabym sie umalowac macana nie wiadomo przez kogo pomadka.

W takich przypadkach dla mnie jedynym mozliwym sposobem na odkazenie nie jest alkohol, ale miotacz ognia.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2016-03-13 o 15:23
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 15:25   #1733
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
No to nie masz się czym przejmować
Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość


Jak służy dobrze to nie ma się co martwić

w sumie to nie mam wyboru teraz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 15:51   #1734
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;57277946]Nie dziwie Ci sie. Tez sie brzydze. Kiedys na stoisku BB spodobala mi sie pomadka. Pani zaproponowala, ze zdezynfekuje, ale to dalej dla mnie srednia opcja i po prostu zbiera mi sie na wymioty na sama mysl, ze mialabym sie umalowac macana nie wiadomo przez kogo pomadka.

W takich przypadkach dla mnie jedynym mozliwym sposobem na odkazenie nie jest alkohol, ale miotacz ognia.[/QUOTE]
Po którym i tak z takiej pomadki nic nie zostanie .
Wpadło mi w oko to: https://www.douglas.de/douglas/Tom-F....zan....000002 ale chyba Tomek oszalał ~200zł za niecały ml produktu...
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 17:22   #1735
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;57273156]

Edit: widze, ze roznica cenowa miedzy S. a D. to 15 zl. Duzo. To 10% jakby nie patrzec :/.[/QUOTE]

Tylko ze do S mam -20% a do douga nic wiec taniej wyjdzie w s

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

Ale używasz wszystkich z paletki cieni?

Ja zimą używam 0,5 on dla Ciebie też za ciemny? chociaż wolę 1, bo jak kiedyś Jamesik pisała jaśniejszy mniej mi kryje

Ooo to ciekawe ale akurat mam fazę na pomadki, jak mi minie to się nim zainteresuje. A on jest klejący?
Oczywiście zawsze wykorzystuje wszystkie cienie, nigdy nie zdarzyło mi sie, zeby jakis niemacane został. Ale ja nie mam ograniczeń kolorystycznych wiec moze dlatego

Ani odcień ani jasność mi nie pasuje

Nic nie klei wlasnie ja unikam unikam jak ognia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 20:27   #1736
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Genialna jesteś
Mężczyźni w sklepach z damskimi ciuchami widocznie wzbudzają u pań sprzedających współczucie


Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Akurat w D. w GŁ, jak chcesz MACa, to panie Ci zdezynfekują pomadkę, a nawet jak chcesz, to nałożą Ci pędzelkiem, więc o samgo MACa bać się nie musisz.
Ale, co to znaczy zdezynfekują?
buty na kręglach niby też dezynfekują


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;57277946]Nie dziwie Ci sie. Tez sie brzydze. Kiedys na stoisku BB spodobala mi sie pomadka. Pani zaproponowala, ze zdezynfekuje, ale to dalej dla mnie srednia opcja i po prostu zbiera mi sie na wymioty na sama mysl, ze mialabym sie umalowac macana nie wiadomo przez kogo pomadka.

W takich przypadkach dla mnie jedynym mozliwym sposobem na odkazenie nie jest alkohol, ale miotacz ognia.[/QUOTE]

Powinny myć mini mini takie do jednego użycia jednorazówki z każdego koloru, wtedy bym sobie otworzyła (sama! ), maźnęła się i już wiem, co i jak.
Jak widzę, jak babki tam paluchy do tych wszystkich testerów (pomadek też) wsadzają to mi się w środku przekręca
Identycznie, jak mierzenie butów na gołe stopy no sorki, ale niektóre kobiety są obrzydliwe


Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
w sumie to nie mam wyboru teraz
Jak się sprawdza to czym się martwić

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tylko ze do S mam -20% a do douga nic wiec taniej wyjdzie w s

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------



Oczywiście zawsze wykorzystuje wszystkie cienie, nigdy nie zdarzyło mi sie, zeby jakis niemacane został. Ale ja nie mam ograniczeń kolorystycznych wiec moze dlatego

Ani odcień ani jasność mi nie pasuje

Nic nie klei wlasnie ja unikam unikam jak ognia
No tak, jak się korzysta ze wszystkich cieni to nie ma bólu

Rozumiem Corii. A u mnie MACowy Pro long water wydaje się być (na twarzy) podobny własnie do EL DW Light nie w sensie koloru tylko wyglądu

A to fajnie właśnie pamiętam, że kiedyś miałam błyszczyk Chanel i on był lekki ale moje serce z błyszczyków wieki temu skradł Shiseido tylko był w ogóle nie trwały. Nawet nie wiem czy jest jeszcze
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 21:32   #1737
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Rozumiem Corii. A u mnie MACowy Pro long water wydaje się być (na twarzy) podobny własnie do EL DW Light nie w sensie koloru tylko wyglądu

A to fajnie właśnie pamiętam, że kiedyś miałam błyszczyk Chanel i on był lekki ale moje serce z błyszczyków wieki temu skradł Shiseido tylko był w ogóle nie trwały. Nawet nie wiem czy jest jeszcze
U mnie Nourishing a DW Light inaczej na ryjku sie prezentują. Co cera to....

Szanelowe blyszczole miałam kilkanaście lat temu, byłam zadowolona ale potem mi sie chyba znudzily jednak do ust wole diorowe - ale to pewno subiektywny wybor

Aaaaa kupiłam stacjonarnie tego diora dzisiaj jeszcze ino z kolorówki dw i macowy Waterweight oraz korektor Pro long a z pielęgnacji krem pod oka i na razie moge o syforze zapomnieć - z przerwa na TF peach o ile oczywista mi net nie wygeneruje cos znowu a pewno tak bedzie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 23:27   #1738
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Dziewczyny czy adnotacja dark i medium w samoopalaczach Vita Liberata odnosi się do karnacji czy efektu jaki da produkt? Nie wiem czy klikać medium czy może dark. Mam jasną karnację i zależy mi na czekoladowej opaleniźnie bardziej niż na skórze "muśniętej słońcem" Co myślicie? Maskę z tej serii biorę na 100%
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 23:39   #1739
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ale, co to znaczy zdezynfekują?
buty na kręglach niby też dezynfekują
No mają środek do tego, poza tym zawsze możesz jeszcze sama, no i pędzlem. Albo możesz być szczęściarzem jak ja na Flamingu i rozdziewczyć testery :brzyda l:
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 23:54   #1740
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
No mają środek do tego, poza tym zawsze możesz jeszcze sama, no i pędzlem. Albo możesz być szczęściarzem jak ja na Flamingu i rozdziewczyć testery :brzyda l:
A ten pedzel to jakis pogromca bakterii?

---------- Dopisano o 00:54 ---------- Poprzedni post napisano o 00:53 ----------

Ogladam wlasnie swojego zyciowego idola - Franka Underwooda, i nie moge odgadnac jakiej szminki uzywa Claire. Raz pokazali opakowanie, ale nie wyglada mi znajomo .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 18:22:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.