Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-12, 21:21   #2221
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: NIE dla brązu na wiosnę! ;)- samodzielna dekoloryzacja

ok
iustitia
ja już przerabiałam kiedyś samodzielna dekoloryzację i obyło się bez żadnych problemów
kwestia produktu- nie wiem, którego użyć i czy wierzyć w rozjaśnianie przez produkt nie zawierający wody utlenionej ani amoniaku
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 12:47   #2222
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: NIE dla brązu na wiosnę! ;)- samodzielna dekoloryzacja

Cytat:
Napisane przez madame paranoja Pokaż wiadomość
ok
iustitia
ja już przerabiałam kiedyś samodzielna dekoloryzację i obyło się bez żadnych problemów
kwestia produktu- nie wiem, którego użyć i czy wierzyć w rozjaśnianie przez produkt nie zawierający wody utlenionej ani amoniaku
o tym pierwszym produkcie co wkleilas dziewczyny pisaly pare razy (w tym watku miedzy innymi pamietam), z tego co kojarze on rozjasnia dosc slabo, a wlosy masz bardzo ciemne, wiec raczej zejdziesz do jasniejszego brazu po prostu

jak ja schodzilam z ciemnego brazu do blondu w domu, 3 razy potrzebowalam. Tobie sie udalo kiedys po jednym razie?

zainwestuj w dobra farbe po dekoloryzacji, bo przy wszystkich tych garnierach i schwarzkopfach bedziesz miala nadal kurczaczka (przerabialam to)
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 12:51   #2223
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: NIE dla brązu na wiosnę! ;)- samodzielna dekoloryzacja

ok, zaraz poszukam.
mi się udało raz ale nie z tak ciemnych, to prawda. najwyżej pochodzę w kurczaku, co zrobić
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 19:08   #2224
dominikape
Przyczajenie
 
Avatar dominikape
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

a ja tak Was czytam i czytam, i odkryłam kolejny problem!
otóż, jak już kiedyś wspominałam, mam na włosach czekoladowy brąz, a odrosty mam blond. zastanawiałam się nad zrobieniem jasnych pasemek, ale hm, powiedzcie mi, czy powinno się nakładać farbę/rozjaśniacz również na odrosty?
dominikape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 21:31   #2225
PAULINA CHMIEST
Raczkowanie
 
Avatar PAULINA CHMIEST
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 107
GG do PAULINA CHMIEST
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

WITAJCIE WSZYSTKIE ! JESTEM FRYZJERKĄ I PODPOWIEM WAM CO NIE CO ZANIM WAM WŁOSY ODPADNĄ. WŁOSY NATURALNE GENERALNIE ŁATWO SIE ROZJAŚNIAJĄ, ALE NIE MOŻECIE SAME NAŁOŻYĆ ROZJAŚNIACZA I ZAWIJAĆ GŁOWY W FOLIĘ MAJĄC NADZIEJĘ ŻE BĘDZIE OK.ROZJAŚNIACZ W TRAKCIE SWOJEJ PRACY,GRZEJE SIĘ A FOLIA TO POTĘGUJE.ZBYT DUŻA TEMP.ZACZYNA WŁOSY ROZMIĘKCZAĆ,ROZPUSZCZAĆ,A PRZESTAJĄ SIĘ ODBARWIAĆ.Nie można też mówić że 50 minut i już bo dla licznych włosów może się to skończyć śmiercią (guma ,wata,nie do ułożenia ,odpada) Niejedna z was i tak nie odpuści i powie ze i tak zrobi.Chociaż efekt może być mierny,to przynajmniej rubcie to we dwie,nakładajcie pasmo po paśmie zaczynając od tyłu głowy,i nie od samej skóry(2cm)potem odrosty,i zadnej foli.do głowy włosy podniesione grzebieniem.Ale naprawdę ,lepiej samemu tego nie robić a już na 100 %nie z farbowanymi.I nie ufajcie fryzjerowi który każe wam chodzić z żółto rudymi włosami aż do następnego razu(to d..a nie fryzjer) Powodzenia.
PAULINA CHMIEST jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 22:04   #2226
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: z czarnego na brąz

hej:d
moze nie jest to jakas "profesjonalna" rada ale naprawde skuteczna. kiedys (nieswiadomie) wlosy swiezo farbowane płukałam (świerzym!) sokiem z pokrzywy(od tak zeby zdrowe były) i z moich pieknych kolorków zostało nic wiec moze spróbuj?
antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 22:13   #2227
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

paulina, mi to zawijanie folią też zawsze śmierdziało
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-14, 14:22   #2228
dominikape
Przyczajenie
 
Avatar dominikape
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

paulina, czyli co mam zrobić, jak chcę rozjaśnić farbowane włosy?!

tak wyglądają aktualnie moje włosy...:
wlosy.jpg
dominikape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 22:44   #2229
PAULINA CHMIEST
Raczkowanie
 
Avatar PAULINA CHMIEST
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 107
GG do PAULINA CHMIEST
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez dominikape Pokaż wiadomość
paulina, czyli co mam zrobić, jak chcę rozjaśnić farbowane włosy?!

tak wyglądają aktualnie moje włosy...:
Załącznik 1316353


Masz odrosty popielate,nie widzę końców,ale jeżeli sama coś z tym zrobisz ,to po nałożeniu rozjaśniacza na całość ,przy głowie wyjdzie ci żółtko mniej lub bardziej rozbielone,a końce....Kto wie.... Jak przytrzymasz rozjaśniacz dłużej masz szanse na BIAŁY ODROST co było by nie wskazane.Wtedy nie ma we włosie żadnego pigmentu naturalnego ani resztek sztucznego,co ma ogromne znaczenie przy równaniu koloru na długościach.Jest też opcja że tak je spalisz i wybielisz(tylko partiami)że już nic nie położysz na nich co się utrzyma lub co nie wyjdziwe brudno szare nie zależnie od odcienia. NAPRAWDE,TO ZE KOMUŚ SIĘ UDAŁO TO ZNACZY ŻE TAM NA GÓRZE MA ANIOŁA STRÓŻA. Masz ładny odcień naturalny,świetna baza do wielu kolorów ,nie zapaćkaj tego w całości tylko idż do fryzjera i zrób balejage,a całość włosów powinien ci fryzjer ztonować tak aby zneutralizować różnice i rudości,
PAULINA CHMIEST jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 23:10   #2230
PAULINA CHMIEST
Raczkowanie
 
Avatar PAULINA CHMIEST
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 107
GG do PAULINA CHMIEST
Dot.: z czarnego na brąz

wizazanki,myjąc włosy szamponem przeciw łupiezowym,czarnego koloru nie zmyjecie,jaśniejsze owszem szybciej jaśnieją,ale mając skórę głowy suchą możecie napędzić szybszą produkcję łoju na głowie.A to tylko dodatkowy problem.
PAULINA CHMIEST jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 07:56   #2231
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Wróce jeszcze do tematu rozjasniania wlosow pod "nieszczesna folia"Nie wiem jak jest w innych przypadkach....Kilkakrotn ie zmieniałam kolor włosów z ciemnych na jasny blond i na odwrót.Za pierwszym razem udałam sie do renomowanego salonu fryzjerskiego by ufarbowac moje NATURALNE ciemno brazowe włosy na blond i fryzjerka tak mi je spalila ze od tego czasu zabiegi fryzjerskie wykonuje samodzielnie.Duzo dowiadywalam sie na temat rozjasniania zanim przystapilam do zabiegu potem to juz metoda prob i bledow.Kiedy chce rozjanic farbowane na ciemno włosy uzywam folii aluminiowej ktora jest tak krytykowana.Zawsze zdaje egzamin i wlosy od razu rozjasniaja sie na jasny blond i wcale nie ciagna sie jak guma.Kiedys probowalam rozjasniac bez uzycia folii i kolor nie byl juz taki ladny byl zoltawo rudawy a włosy byly w takiej samej kondycji jak przy uzyciu folii!!.Oczywiscie ze nie nakladam rozjasniacza od samej nasady wlosow ,zostawiam niewielki odstep mieszanke na wlosach trzymam maksymalnie 50 minut a gdy czuje ze glowa robi sie zbyt ciepla to wpuszczam pod folie troche powietrza.Paulina twierdzi iz pod wplywem ciepla wlosy przestaja sie odbarwiac a ja zaobserwowalam cos innego na mojej glowie...?Apropo rozpulchnienia włosó to rozjasniacze wlasnie tak dzialaja czy sie uzyje folii czy tez nie-gleboko wnikaja w struktore wlosa usuwajac z niego barwnik wazne jest zeby po rozjasnianiu uzyc takich odzywek ktore zamkna luski włosa wtegy wlosy nie beda szorstkie i latwiej beda sie rozczesywac no i beda ładniej wygladac.Fryzjerzy tez uzywaja metody z folią np do wykonania baleyage.Zreszta jak ktos jest ostrozny to nie musi byc fryzjerem by miec zadbane wlosy.....Fryzjer przeciez tez potrafi je spalic sama tego doswiadczylam.Dodam jeszcze ze uzywam profesjonalnego rozjasniacza z proteinami jedwabiu i 12% oxydantu no i dobrych odzywek.Kiedys nawet tym sposobem udalo mi sie dosyc szybko pozbyc czerwonej farby wtedy ryzykowalam strasznie bo dwa razy zabieg wykonywalam pod folia z tym ze ten drugi raz byl po 4 tyg.i co sama mnie dziwi moje wloski nie byly zniszczone troche przesuszone i to wszystko.Dodam jeszcze ze mam bzika na punkcie zadbanych zdrowych wloskow i takie mam Pozdrawiam.
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-15, 15:37   #2232
dominikape
Przyczajenie
 
Avatar dominikape
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

paulina, czyli rozumiem, że jedyne wyjscie - fryzjer?
no ok, wybiorę się
dzięki za odpowiedź.
dominikape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 09:11   #2233
PAULINA CHMIEST
Raczkowanie
 
Avatar PAULINA CHMIEST
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 107
GG do PAULINA CHMIEST
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

arzdąc,nie zwruciłaś na jedno uwagi.Nie krytykuję foli,wogule nie krytykuję nikogo i niczego,tylko zwracam uwagę dziewczynom że rozjaśniając samodzielnie włosy nakrywając je folią mogą sobie krzywdę zrobić. Przychodzą do mnie klientki z różnymi dziwnymi eksperymentami na włosach. Rozjaśniacz owszem ,działa pod wpływem temperatury,ale woda 12% + folia może równać się katastrofie z popazeniami włącznie. Napisałam to ,aby pomuc w podejmowaniu decyzji,bo to są poważne zabiegi.Pracuję kilkanaście lat w zawodzie fryzjerki,prowadzę sama działalność .Nie jeden fryzjer potrafi zrobić masakre na głowie,ale mając podstawową wiedzę na temat działania rozjaśniacza na włosy ,możecie przeprowadzić wywiad z fryzjerem przed przystąpieniem do zabiegu.Jak się wam coś nie spodoba z tego co mówi ,lepiej zrezygnować.
PAULINA CHMIEST jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 13:30   #2234
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Ciesze sie ze na forum jest fryzjerka ktora moze i chce sie podzielic z innymi swoja wiedza.Ja tez chcialam opowiedziec jak ciezko jest w przypadku ciemntch wlosow jesli chce sie je rozjasnic i wiem ze jest to ryzyko z folia ale ten kolorek wart grzechu .Woda 9% niestety nie dziala na moje wlosy probowalam roznych farb z marketu owszem wlosy rozjasnialy sie ale mialy nieciekawy odcien złotawo rudawy.A przy okazji jesli moge spytac słyszalam ze rozjasniacz Estetiq System z proteinami jedwabiu jest dobry i takiego tez uzywam ale czy istnieje moze jeszcze jakis lepszy?Niedawno zaczelam uzywac profesjonalnego i znam tylko ten ale jest faktycznie o niebo lepszy od tych z marketu..Słyszalam tez ze niektorzy uzywaja profesjonalnej farby+12%woda ale czy to przypadkiem nie to samo co z rozjasniaczem tyle ze jakis odcien dodatkowo?Pozdrawiam i milego weekendu.
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 01:03   #2235
kalthoom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
GG do kalthoom
z czerwonego na popielaty blond

hej ja mamtaki problem, ze miesiąc temu zmoich jasnobrązowych włosów zrobiłam włosy czerwone a dokładniej coś w kolorze bardzo dojrzałej wiśni. A chciałabym mieć popielaty blond, ale coś mi sięwydaje, że sama raczej sobie nie poradze, zeby przejśćna blond sama, tylko fryzjer jakmyślicie? i nie chciałabym robic dekoloryzacji moze na początek zrobic tylko pasemka ale takie czerwone z blond pasemka to na moj gust bedzie paskudnie wyglądać. Jak myślicie co robić? Pomocyyyy!
kalthoom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 11:31   #2236
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: z czerwonego na popielaty blond

Tego typu zmian, to duży problem. Z doświadczenia wiem, że czerwienie nie poddają sie tak łatwo dekoloryzacji, dlatego taki zabieg wykonaj tylko u fryzjera (nie wiem czy każdy podejmie się tego zadania)
Dekoloryzacja osłabi i naruszy strukturę włosa, dlatego będziesz musiała zaopatrzyć się w porządne odżywki.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 16:38   #2237
PAULINA CHMIEST
Raczkowanie
 
Avatar PAULINA CHMIEST
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 107
GG do PAULINA CHMIEST
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez arzdąc Pokaż wiadomość
Ciesze sie ze na forum jest fryzjerka ktora moze i chce sie podzielic z innymi swoja wiedza.Ja tez chcialam opowiedziec jak ciezko jest w przypadku ciemntch wlosow jesli chce sie je rozjasnic i wiem ze jest to ryzyko z folia ale ten kolorek wart grzechu .Woda 9% niestety nie dziala na moje wlosy probowalam roznych farb z marketu owszem wlosy rozjasnialy sie ale mialy nieciekawy odcien złotawo rudawy.A przy okazji jesli moge spytac słyszalam ze rozjasniacz Estetiq System z proteinami jedwabiu jest dobry i takiego tez uzywam ale czy istnieje moze jeszcze jakis lepszy?Niedawno zaczelam uzywac profesjonalnego i znam tylko ten ale jest faktycznie o niebo lepszy od tych z marketu..Słyszalam tez ze niektorzy uzywaja profesjonalnej farby+12%woda ale czy to przypadkiem nie to samo co z rozjasniaczem tyle ze jakis odcien dodatkowo?Pozdrawiam i milego weekendu.
JEŻELI CHCESZ NAŁOŻYĆ FARBĘ BLOND NA ROZJAŚNIANE WŁOSY W ZUPEŁNOŚCI WYSTARCZY WODA 6 LUB 9 % BARDZO ROZJAŚNONE WŁOSY WYSTERCZY ZAPIENIĆ FARBĄ Z DODATKIEM SZAMPONU I ODROBINĄ WODY I 6%UTLENIACZA.ZA ŻÓŁTE PIĘKNIE SIĘ WYRÓWNAJĄ I MOŻNA ODCIENIE ZMIENIAĆ.W KAŻDYM KOLOŻE PRZEWAŻA JAKIŚ KOLOR PIGMENTU.NIE STOSUJ TYCH Z ZIELONYM ,NAJLEPIEJ Z FIOLETEM(SZUKAJ TYLKO W SKLEPACH PROFESJONALNYCH.
PAULINA CHMIEST jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 17:12   #2238
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

jutro ide do alternative do gdańska sie dekoloryzowac z czarnych włosow, potem farba w kolorze jasny/średni braz i sciecie ;D mam nadzieje, ze tam sa porzadni fryzjerzy i znaja sie na rzeczy juz sie nie moge doczekac efektu xD
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 18:56   #2239
madzialenaKrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 258
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

to koniecznie zdaj relację
madzialenaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-18, 19:56   #2240
PAULINA CHMIEST
Raczkowanie
 
Avatar PAULINA CHMIEST
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 107
GG do PAULINA CHMIEST
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
jutro ide do alternative do gdańska sie dekoloryzowac z czarnych włosow, potem farba w kolorze jasny/średni braz i sciecie ;D mam nadzieje, ze tam sa porzadni fryzjerzy i znaja sie na rzeczy juz sie nie moge doczekac efektu xD
BRĄZ UZYSKASZ NA 100%. NIE BĘDZIE Z TYM PROBLEMU. WYBIEŻ JAŚNIEJSZY BRĄZ BO ŚREDNI NA ROZJAŚNIANYCH WŁOSACH WYJDZIE MOCNO CIEMNY.
PAULINA CHMIEST jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 21:57   #2241
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez PAULINA CHMIEST Pokaż wiadomość
JEŻELI CHCESZ NAŁOŻYĆ FARBĘ BLOND NA ROZJAŚNIANE WŁOSY W ZUPEŁNOŚCI WYSTARCZY WODA 6 LUB 9 % ...
Dzieki Od niedawna uzywam tego profesjonalnego rozjasniacza no i o farbach profesjonalnych tez nie mam pojecia czy moglabys podac jakis konkretny przyklad podoba mi sie jasny popielaty blond a nie wiem ktore sa z fioletem no i czy moglabys mi doradzic mam naturalne włosy takiego koloru jak Natalia Kukulska czy jesli zdecydowalabym sie na nakladanie farby po rozjasnianiu to czy do rozjasniacza wystarczylaby woda 9% zamiast 12% no i wtedy do farby tez dac (9% czy 6% wody?Dodam ze moje wlosy ciezko sie rozjasniaja.Ostatnio zastanawiam sie czy dla wlosow nie byloby lepiej zeby po rozjasnianiu nałozyc farbe wtedy mialy by jakis pigment a tak po samym rozjasniaczu sa"puste" czy jednak mniej szkodliwe jest samo rozjasnianie bez dodatkowego farbowania..Troche namieszalam ale mam nadzieje ze sie polapiesz
Moze prosciej i krocej:
Czy tylko rozjasniac czy rozjasniac i farbowac i jakich wod uzywac do rozjaniania + farbowanie.Naturalny kolor ciemny braz.
Aha i wazne czy zabieg rozjasniania i farbowania mozna wykonac pod rzad czy odczekac iles..
Dzieki za rady i poswiecenie uwagi i czasu.
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 22:45   #2242
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
jutro ide do alternative do gdańska sie dekoloryzowac z czarnych włosow, potem farba w kolorze jasny/średni braz i sciecie ;D mam nadzieje, ze tam sa porzadni fryzjerzy i znaja sie na rzeczy juz sie nie moge doczekac efektu xD
zdaj zdaj bo to blisko
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 07:47   #2243
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez PAULINA CHMIEST Pokaż wiadomość
BRĄZ UZYSKASZ NA 100%. NIE BĘDZIE Z TYM PROBLEMU. WYBIEŻ JAŚNIEJSZY BRĄZ BO ŚREDNI NA ROZJAŚNIANYCH WŁOSACH WYJDZIE MOCNO CIEMNY.
tylko własnie bardzo chcialam zeby ten brąz nie był w odcieniu rudawym, tylko taki naturalny albo najlepiej popielaty. czy to tez sie da ?

kurde juz niedlugo wyruszam jeszcze zakupy mam nadzieje ze nie wroce do domu zaryczana i załamana
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 22:01   #2244
kalthoom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
GG do kalthoom
Dot.: z czerwonego na popielaty blond

dzięki za odpowiedz to moze jednak zostane przy tych co mam bo i tak mam zniszczone wlosy od farbowania i prostownicy, a narazie próbuję je troche odbudować.
kalthoom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 23:35   #2245
gosiula372
Rozeznanie
 
Avatar gosiula372
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 905
Koniec Czerni!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiem drogie wizazynki wiem ze sporo jest wątków o dekoloryzacji
Ale ja potrzebuje szybko porady
Otóz po propzycjach na wątku metamorfoz postanowiłam pożegnac sie z farbowanym czarnym kolorkiem na głowie przez pare ładnych latek
Po konsultacji z dwoma fryzjerami mam troche mętlik w głowie
Otóz jedna stwierdzila iz uzyskam kolor braz poprzez całkowita dekoloryzacje a druga zaproponowała pasemka dekoloryzatorem a następnie ciepły brazik na to.
Stwierdziła iż bedzie to najlepsze wyjscie, zapewniała że efekt bedzie ładny
W sumie mi osobiscie balejaze nie podobają sie na ciemnych włoskach,ale jesli ma o byc jedyny spoób na koniec czerni to trudno.
Przedstawiła mi pasemka jako dobre rozwiązanie dlatego iż folia na każym pasemku-ciepło bedzie równomierne przez co kolor również, a takiego efektu moze nie byc przy całkoitej dekoloryzacji

Co sądzicie o tym ,u której z nich zdecydowac sie na dekolor
W czwartek mam ustawioną wizyte rano,takze mam mało czasu na zastanowienie.
Licze na was i wasze doświadczenia
__________________
Było fajnie .............. ale sie skonczyło
gosiula372 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 00:14   #2246
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Koniec Czerni!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moim zdaniem lepszym sposobem będzie "spokojniejsze" przejście do koloru, który chcesz osiągnąć przez pasemka.. Jest to bezpieczniejsze..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 17:28   #2247
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Koniec Czerni!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mogę Ci tylko powiedzieć, jak ja się pozbywałam czerni...

Kiedy miałam już odrosty tak 3-4 cm fryzjerka zrobiła mi balejaż... i tak co 1,5-2 miesiące, w sumie 3 razy... Szczerze mówiąc, bardzo mnie to denerwowało, na odrostach miałam platynowe pasemka a na czarnych włosach złotorude i kruszące się na potęgę... Niby nie farbowałam na czarno zbyt długo (może pół roku?) ale udanie je zdekoloryzować nie było szans. A weź pod uwagę, że moje włosy tak naprawdę b. łatwo się rozjaśniają...

Teraz ścięłam się na krótko i zafarbowałam całość na blond ale z perspektywy patrząc to teraz zamiast tego balejażu zdecydowałabym się na całkowicie ścięcie włosów...
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 18:55   #2248
PAULINA CHMIEST
Raczkowanie
 
Avatar PAULINA CHMIEST
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 107
GG do PAULINA CHMIEST
Dot.: z czerwonego na popielaty blond

CZerwony pigment jest najmocniejszym ze wszystkich.chcąc przejsc na popiele nie rób tego sama.Najlepiej było by przejśc na kolorek z pomarańczowym pigmentem(nie musi to być rudy,ale jasne brązy,ciemne złote blondy,i z czasem je ochładzać )
PAULINA CHMIEST jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 19:56   #2249
PAULINA CHMIEST
Raczkowanie
 
Avatar PAULINA CHMIEST
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 107
GG do PAULINA CHMIEST
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez arzdąc Pokaż wiadomość
Dzieki Od niedawna uzywam tego profesjonalnego rozjasniacza no i o farbach profesjonalnych tez nie mam pojecia czy moglabys podac jakis konkretny przyklad podoba mi sie jasny popielaty blond a nie wiem ktore sa z fioletem no i czy moglabys mi doradzic mam naturalne włosy takiego koloru jak Natalia Kukulska czy jesli zdecydowalabym sie na nakladanie farby po rozjasnianiu to czy do rozjasniacza wystarczylaby woda 9% zamiast 12% no i wtedy do farby tez dac (9% czy 6% wody?Dodam ze moje wlosy ciezko sie rozjasniaja.Ostatnio zastanawiam sie czy dla wlosow nie byloby lepiej zeby po rozjasnianiu nałozyc farbe wtedy mialy by jakis pigment a tak po samym rozjasniaczu sa"puste" czy jednak mniej szkodliwe jest samo rozjasnianie bez dodatkowego farbowania..Troche namieszalam ale mam nadzieje ze sie polapiesz
Moze prosciej i krocej:
Czy tylko rozjasniac czy rozjasniac i farbowac i jakich wod uzywac do rozjaniania + farbowanie.Naturalny kolor ciemny braz.
Aha i wazne czy zabieg rozjasniania i farbowania mozna wykonac pod rzad czy odczekac iles..
Dzieki za rady i poswiecenie uwagi i czasu.
PROBLEM W TYM ŻE NIE MA GOTOWEJ RECEPTY NA KOLOR.GDY PRZYJDZIE KLIENTKA I ZDECYDUJE ŻE TRZEBA ROZJAŚNIC WŁOSY PRZED FARBĄ,TO DO KONCA DEKOLORYZACJI NIE PODEJMUJE DECYZJI CO DO KOLORU FARBY JAKĄ ZASTOSUJĘ.DLATEGO ŻE OKREŚLENIE KOLORU ''OKIEM''TO JEDNA RZECZ A DRUGA TO RODZAJ PIGMENTU KTÓREGO NIE WIDZIMY GOŁYM OKIEM. A OD JEGO RODZAJU ZALEŻY ŁATWOŚC ROZJAŚNIANIA .aA CO ZA TYM IDZIE DOBÓR KOLORU I PIGMENTU DOMINUJĄCEGO. TAK WIĘC MOGĘ CI TYLKO RADZIĆ WIZYTE U FRYZJERA LUB WIZYTĘ W SKLEPIE FRYZJERSKIM ,TAM CI DORADZĄ. rOZJASNIACZA NA 12 NIE NAKŁADAJ SAMA. TRZEBA TO ZROBIĆ SZYBKO.NIE WCIERAJ GO W GŁOWĘ.FARBĘ MOZNA OD RAZU NAŁOZYĆ PO UMYCIU BEZ ODŻYWKI,TA NA KONIEC.
PAULINA CHMIEST jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 21:26   #2250
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dziekuje Paulinko.
Juz kiedys na rozjasniacz kladlam farbe tylko ze taka z marketu loreala bardzo jasny popielaty blond no i wyszedl ladny kolor zimny bez zoltych refleksow i tylko chcialabym sie przezucic na profasjonalny produkt no ale mam problem z tymi % wód bo moze niepotrzebnie stosuje te 12% skoro mam jeszcze zamiar farbowac chyba poeksperymentuje raz potrzymam krocej rozjasniacz +farba i zobacze co wyjdzie.Słyszalam ze majiblond sa dobre to moze taka kupie i wode 6% tylko czy maja odcien bardzo jasny blond popielaty hmmm.
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.