Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-08, 12:28   #991
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
A ja myśle, ze nie ma co narzekac, zapewne opakowania wpływaja na cenę. Ja tez na poczatku przezywałam, ze nie bede miała na półeczkach tych slicznych sloiczków Guerlaina, Biothermu, Kanebo etc. Ale słoiczki mozna schowac w połeczce lub lodowce, w koncu liczy się dzialanie na nasza buźkę
Nie narzekam, podumowuje
Nastepnym razem zamowie kilka tych peelingow i bede je trzymala w pudeleczku po kanebo niestety ale nie mieszkajac w Polsce bardzo ciezko z zamowieniami na biezaco dolczajac koszta przesylki to podumowujac koszt wychodzi prawie jak markowych kosmetykow
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 12:35   #992
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A czy ktoś może wie jak stosować te produkty do włosów?Wcierać proszek, rozrabiać z czymś
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 17:18   #993
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
żel hialuronowy świetnie ''trzyma'' makijaż

A czy można go stosowac po filtr?
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 21:19   #994
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
zel hialurynowy stosujesz jako baze pod makijaz?
.........
używam w połączeniu serum z Vit C, albo serum z zieloną herbatą,albo z jakimś innym olejkiem i po wchłonięciu nakładam makijaż.Sam żel za bardzo sciąga jak dla mnie, ale koleżanki stosują go czasem solo i wtedy daje taki efekt delikatnego liftingu i napięcia skóry,jesli delikatnie nałozymy podkład,to żel sie nie zroluje pod spodem.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 10:49   #995
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja zwinelam dziadkowi troche z laboratorium
uwielbiam takie opakowania kojarza mi sie z toaletka dam z XVIII wieku
ale i tak ciagle mi malo

aaa i musze pochwalic olejek kawowy, zmieszlaam jego solidna porcje z bezzapachoym balsamem i efekt jest super, zastosowalam tez kilka razy na policzki i mimo pocztakowych obaw o pozapychane pory nic takie sie nei stalo a skora jest miekka i delikatna
oeljek anty cellulit dziala, tylko jakos zapominam go stosowac regularnie ;/
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 13:11   #996
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mam taki mini problemik. Jakiś czas temu kupiłam serum, ale nigdzie nie mogę znaleźć spirytusu rektyfikowanego takiego w mniejszych butelkach. Nie kupię dużego, bo po co mi taki. Powiedzcie mi, moje drogie, gdzie wy kupowałyście? W markecie tylko duże, w aptece wyśmiali, w monopolowym też tylko duże..Może powinnam obskoczyć inne monopole...hmm
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 13:32   #997
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez popscene Pokaż wiadomość
Mam taki mini problemik. Jakiś czas temu kupiłam serum, ale nigdzie nie mogę znaleźć spirytusu rektyfikowanego takiego w mniejszych butelkach. Nie kupię dużego, bo po co mi taki. Powiedzcie mi, moje drogie, gdzie wy kupowałyście? W markecie tylko duże, w aptece wyśmiali, w monopolowym też tylko duże..Może powinnam obskoczyć inne monopole...hmm
......
nie no... mi np 200ml <takie pojemności kupuję> zawsze sie przydaje do odkażania,przemywania,prz ecierania,płukania,dezynf ekcji pojemniczków,fiolek,zlewe k,odtłuszczania płytki paznokcia przed pomalowaniem...multum zastosowań... a ostatnio resztka wylądowała w domowym ''Beyleysie''
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-09, 13:34   #998
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
......
nie no... mi np 200ml <takie pojemności kupuję> zawsze sie przydaje do odkażania,przemywania,prz ecierania,płukania,dezynf ekcji pojemniczków,fiolek,zlewe k,odtłuszczania płytki paznokcia przed pomalowaniem...multum zastosowań... a ostatnio resztka wylądowała w domowym ''Beyleysie''
Heh, no ja tylu zastosowań nie znajdę u siebie Nic to, pozostanie mi zakup takiej butli chyba.
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 14:15   #999
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja kupiłam w pierwszym lepszym sklepie spożywczym....
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 15:58   #1000
kruk
Zadomowienie
 
Avatar kruk
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 206
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
A czy ktoś może wie jak stosować te produkty do włosów?Wcierać proszek, rozrabiać z czymś
dziewczyny dostałam ecliptę w proszku i nie ma instrukcji! niby na biochemi jest program z instrukcja,ale tam sa tylko jakies niezrozumiałe znaki? jak mam ja stosować?
kruk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 16:42   #1001
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lilith1234 Pokaż wiadomość
j
oeljek anty cellulit dziala, tylko jakos zapominam go stosowac regularnie ;/
a jak długo stosujesz i jakie są efekty?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-09, 16:50   #1002
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Też jestem ciekawa tego olejku
freshona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 17:57   #1003
Raquel100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Czesc,

Czy ktos mi doradzi w sprawie spirytusu rektyfikowanego. Mieszkam za granica i zamowilam serum z wit. C i z zielona herbata, niestety wszystko stoi w lodowce od 2 miesiecy bo nie moge go dostac tutaj . Czy jest jakis zamiennik np wodka, jesli tak to jaka .

dzieki!
Raquel100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 19:23   #1004
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
a jak długo stosujesz i jakie są efekty?
wcieram czysty olejek w tylek no i w uda
na moje nogi dziala mocno nainajaco na skore iwygladza zwlaszcza dotyku taka jedwabista skora sie robi
stosuje hmm nonie wiem od jak dawna moze od miesiaca? ale niezbyt regularnie raz uzyje dwa dni nei uzyje potem trzy dni uzyje jak uzywalam non stop przez tydzien zauwazylam tez zmnijeszenie sie nierownosci po napieciu skory

aai poweidzcie mi bo skonczylo mi sie serum z zielona herbata i zastanawiam sie czy zmawiac go ponownie bo nie widzialam zandych spektakularnych efektow po nim, moze macie propozyje jakiegos innego? najlepiej zeby rozjasnial cere i wyrownwal kolorym no i zeby mi nic nie wyskoczylo po nim
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 20:04   #1005
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Raquel100 Pokaż wiadomość
Czesc,

Czy ktos mi doradzi w sprawie spirytusu rektyfikowanego. Mieszkam za granica i zamowilam serum z wit. C i z zielona herbata, niestety wszystko stoi w lodowce od 2 miesiecy bo nie moge go dostac tutaj . Czy jest jakis zamiennik np wodka, jesli tak to jaka .

dzieki!
W kazdym supermarkecie masz przeciez alkohol za grosze (a raczej centy ) obok wody utlenionej. W Mercadonie na 100%, w pozostalych na 99,9% (bo ostatnio tylko w tym pierwszym robie zakupy).

A ile Cie kosztowala przesylka za granice?
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 21:10   #1006
Lovelight
Raczkowanie
 
Avatar Lovelight
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lilith1234 Pokaż wiadomość
aai poweidzcie mi bo skonczylo mi sie serum z zielona herbata i zastanawiam sie czy zmawiac go ponownie bo nie widzialam zandych spektakularnych efektow po nim, moze macie propozyje jakiegos innego? najlepiej zeby rozjasnial cere i wyrownwal kolorym no i zeby mi nic nie wyskoczylo po nim
Ja polecam Serum antyoksydacyjne flavo-C15EF Naprawde bezpieczne dla skory skłonnej do niespodzianek dobrze wygładza i lekko rozjaśnia cere!
__________________
Lovelight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 23:34   #1007
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a ja dostalam dzisiaj swoje olejki: pomaranczowy i waniliowy do mycia buziulki oraz antycellulitowy

waniliowy pachnie booosko

juz sie nie moge doczekac az je wyprobuje
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 08:08   #1008
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lilith1234 Pokaż wiadomość
wcieram czysty olejek w tylek no i w uda
na moje nogi dziala mocno nainajaco na skore iwygladza zwlaszcza dotyku taka jedwabista skora sie robi
stosuje hmm nonie wiem od jak dawna moze od miesiaca? ale niezbyt regularnie raz uzyje dwa dni nei uzyje potem trzy dni uzyje jak uzywalam non stop przez tydzien zauwazylam tez zmnijeszenie sie nierownosci po napieciu skory

aai poweidzcie mi bo skonczylo mi sie serum z zielona herbata i zastanawiam sie czy zmawiac go ponownie bo nie widzialam zandych spektakularnych efektow po nim, moze macie propozyje jakiegos innego? najlepiej zeby rozjasnial cere i wyrownwal kolorym no i zeby mi nic nie wyskoczylo po nim
dziękuję
Ostatnio kupiłam nowe bikini i przeglądając się w dużym lustrze zamarłam mam okropny cellulit na tyłku i udach.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 10:18   #1009
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Oj dziewczyny, kusicie Zaraz zerkam na stronkę Biochemii
freshona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-10, 12:30   #1010
Raquel100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
W kazdym supermarkecie masz przeciez alkohol za grosze (a raczej centy ) obok wody utlenionej. W Mercadonie na 100%, w pozostalych na 99,9% (bo ostatnio tylko w tym pierwszym robie zakupy).

A ile Cie kosztowala przesylka za granice?
Kupilam juz dwie butelki alkoholu, ale zawsze w skladzie mialy cos jeszcze wiec balam sie dodac do serum, nawet na jednej butelce bylo napisane, zeby nie mieszac z innymi produktami. Z tego co zrozumialam, spirytus rektyfikowany to czysty wodny roztwor alkoholu etylowego bez zadnych domieszek? Juz sama nie wiem co mam zrobic...


Nie wysylalam paczki za granice, tylko zostala przywieziona z Polski przez dobra dusze
A tak w ogole to jestem strasznie zadowolona z produktow kupionych na Biochemii!!!!
Raquel100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 12:04   #1011
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cześć Tak czytałam, czytałam i oczywiście nie wytrzymałam - zamówiłam hydrolat oczarowy i olejek antycel. I chyba następne uzależnienie gotowe
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 10:17   #1012
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja mam wrazenie ze te hydrolaty to taki pic na wode, albo nie umiem sie nimy poslugiwac ;/
spryskuje twarz czekam chwile i reszte wycieram i kurde zadnej roznicy ;/
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 10:44   #1013
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lilith1234 Pokaż wiadomość
ja mam wrazenie ze te hydrolaty to taki pic na wode, albo nie umiem sie nimy poslugiwac ;/
spryskuje twarz czekam chwile i reszte wycieram i kurde zadnej roznicy ;/
Ja również mam takie wrażenie, no może nie pic na wodę, ale hydrolaty są dla mnie przeciętne, czyli po prostu dobre. Może zbyt dużo oczekiwałam...? Stosuję jako rozcieńczalnik dla maseczek i peelingu z bromelaniną

Jestem bardzo zadowolona z serum LEMON oraz serum z vit. C. Moja buźka bardzo je lubi, jest taka aksamitna, promienna, dość jednolita.
Stosuję LEMON+żel h. na noc, a serum-C na dzień. Po wchłonięciu serum C nakładam jeszcze krem matujący (mój ulubiony Dax Perfecta), który mieszam z podkładem mineralnym essence. Całkiem niezły efekt, podoba mi się
Mam wrażenia że po około miesiącu stosowania obu rodzajów serum cera mi się nieco uspokoiła, wyciszyła, nie mam większych niespodzianek. Ogólnie cera wygląda lepiej niż przez zakupami na BU.

Muszę jeszcze dodać, że sera są strasznie wydajne...czyli przeliczając, ich cena jest bardzo dobra

Myślę nad kolejnym zamówieniem, ale w gruncie rzeczy nie wiem co zamówić... przetestowałabym jeszcze maseczki i toniki z kwasami, ale z tych drugich też nie wiem co będzie najlepsze, zresztą to dopiero na jesień. Przyda się jakiś kwasik, bo do Atredermu nie wiem, czy wrócę, bo wiosną strasznie masakrował mi twarz. Użyłam kilka razu i odstawiłam. Kupiłam Acnederm, zaczęłam stosować, ale wtedy zamówiłam z BU sera, no i stosuję cały czas

Wczoraj poplażowałam trochę i takie słodkie piegi mi wyszły (bo ja piegus jestem latem)
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 11:45   #1014
apsik84
Przyczajenie
 
Avatar apsik84
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny, proszę o opinie nt. kremu z lukrecją. Bo jakoś wątki się urywały. Używacie? Zadowolone? Bo ja używam od kilku dni i coraz bardziej się przekunuję. Do tej pory stosowałam serum lemon, ale chyba przegięłam z ilością i skóra zrobiła się podrażniona. I zaczęłam stosować krem z lukrecją. Może właśnie to jest to. Zamiast ciągle ścierać, podrażniać, należy cerę uspokoić?
apsik84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 11:53   #1015
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez apsik84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę o opinie nt. kremu z lukrecją. Bo jakoś wątki się urywały. Używacie? Zadowolone? Bo ja używam od kilku dni i coraz bardziej się przekunuję. Do tej pory stosowałam serum lemon, ale chyba przegięłam z ilością i skóra zrobiła się podrażniona. I zaczęłam stosować krem z lukrecją. Może właśnie to jest to. Zamiast ciągle ścierać, podrażniać, należy cerę uspokoić?
Podobno ten krem moze zapychać niektórych
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 12:44   #1016
mintle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 371
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

melduję odnośnie olejku myjącego i maseczki z truskawkami. olejek zamówiłam bezzapachowy, pachniał neutralnie, ale jak dociapałam olejku cedrowego i grejpfrutowego (cera tłusta, ze skłonnością do naczynek, ostatnio trądzikowa w strefie T) to zrobiła się prawdziwa aromaterapia. olejek jest bardzo delikatny, nie powoduje buraka, zmywa się idealnie. super! teraz mam dylemat czy zmywać twarz płynem do higieny intymnej z lukrecją eris, czy olejkiem

maseczka truskawkowa bardzo przyjemna, pachnie mi ... pomidorem, może dlatego że rozrabiam hydrolatami które akurat mam w domu - cytrynowym i oczarowym, a każdy z nich jakieś swoje trzy zapachowe grosze dokłada. będę musiała wypróbować z hydrolatem aloesowym czy innym neutralnym. maseczka nie ściąga nadmiernie, powiedziałabym że działa nieco delikatniej niż maseczka wulkaniczna, którą bardzo lubię. nie dokładam żadnych olejków ani kw. hialuronowego. efekt - rozjaśniona cera, na pewno szybciej goją mi się wypryski na brodzie. na długofalowe rezultaty dopiero muszę poczekać.
mintle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 12:57   #1017
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny, od 2 dni uzywam do mycia buziulki olejku pomaranczowego jestem bardzo zadowolona tylko ze zauwazylam ze wyskoczylo mi kilka nowych pryszczy, tak jakby cos mnie zapychalo. mam nowy plyn micelarny i krem do twarzy i ten olejek, nie wiem co to moze byc? czy ten olejek ma jakies skladniki ktore moglbyby ewentualnie zapychac pory??
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 14:00   #1018
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
Dziewczyny, od 2 dni uzywam do mycia buziulki olejku pomaranczowego jestem bardzo zadowolona tylko ze zauwazylam ze wyskoczylo mi kilka nowych pryszczy, tak jakby cos mnie zapychalo. mam nowy plyn micelarny i krem do twarzy i ten olejek, nie wiem co to moze byc? czy ten olejek ma jakies skladniki ktore moglbyby ewentualnie zapychac pory??
......
jaki to nowy kremik? nie sądze,zeby krostki powstały po olejku do mycia o ile dobrze go spłukujesz.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 14:09   #1019
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lilith1234 Pokaż wiadomość
ja mam wrazenie ze te hydrolaty to taki pic na wode, albo nie umiem sie nimy poslugiwac ;/
spryskuje twarz czekam chwile i reszte wycieram i kurde zadnej roznicy ;/
ja ścieram wacikiem i zawsze na waciku mam pozostałości po makijażu/damakijażu.
mam wrażenie, że nieźle oczyszczają (cytrynowy).
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 09:19   #1020
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny, mam pytanie - może głupie, ale wolę się upewnić...

Jeśli jest napisane na stronie BU, że produkty do serum można przechowywać do 6 miesięcy, a gotowe serum 3 miesiące, to mogę zsumować te terminy? Chodzi mi o to, czy jeśli faktycznie wykonam serum za 4-5 miesięcy, to jest ono ważne 3 miesiące od daty wykonania?
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:12.