Drogie podklady ;) - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-16, 10:50   #301
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Drogie podklady ;)

Mnie z drogich podkładów przypasował Clinique Superbalanced do cery mieszanej-buzia była gładka,kompletnie nie było widać, że mam makijaż (i o to chodzi).

Ponadto z drogich lubię Vichy Aera teint-cera mieszana i ten obecnie używam(odcień 12 OPAL),bo trochę tańszy jest
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 11:18   #302
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Drogie podklady ;)

Witam dziewczyny ja poki co wypróbowalam Diorskin forever,Cilinique Superfit makeup i Moisture.Pasuja mi wszystkie-jestem z nich naprawde zadowolona.Na co dzien uzywam do skory mieszanej a do pracy gdzie sa tylko 4stopnie uzywam tych bardziej nawilzajacych...Mysle ze warto zaiwenstowac w dobry kosmetyk zwlaszcza jezeli chodzi o twarz,bo to ja wystawiamy na swiatlo dzienne kazdego dnia Ja jestem maniaczka górnopolkowych kremów hehe Prawda jest ,ze czlowiek sie przyzwyczaja do tego co dobre ale to calkiem naturalne.Pozdrawiam
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 11:51   #303
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny ja poki co wypróbowalam Diorskin forever,Cilinique Superfit makeup i Moisture.Pasuja mi wszystkie-jestem z nich naprawde zadowolona.Na co dzien uzywam do skory mieszanej a do pracy gdzie sa tylko 4stopnie uzywam tych bardziej nawilzajacych...Mysle ze warto zaiwenstowac w dobry kosmetyk zwlaszcza jezeli chodzi o twarz,bo to ja wystawiamy na swiatlo dzienne kazdego dnia Ja jestem maniaczka górnopolkowych kremów hehe Prawda jest ,ze czlowiek sie przyzwyczaja do tego co dobre ale to calkiem naturalne.Pozdrawiam
Witamy
Twarz to nasza wizytówka i ja jestem jak najbardziej za tym aby w nią dobrze inwestować podkład to nasza druga skóra , niech wygląda jak najlepiej...
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 12:40   #304
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Witamy
Twarz to nasza wizytówka i ja jestem jak najbardziej za tym aby w nią dobrze inwestować podkład to nasza druga skóra , niech wygląda jak najlepiej...
dzieki za mile przywitanie Teraz planuje nowy zakup ale jeszcze nie wiem jakiej marki...Mysle nad Chanel bo bardzo lubie kremy tej marki...Moze znajdzie sie tez jakis podklad odpowiedni dla mojej buzi...
Dziewczyny czy Wy uzywacie podkladów kazdego dnia??? Ja sie staram dac skórze odpoczac ale jak nie mam podkladu to nie czuje sie "ladnie'' bo moja cera jest blada,nie ma takiego jednolitego kolorytu...
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 12:43   #305
Migothkaa
Raczkowanie
 
Avatar Migothkaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 66
GG do Migothkaa
Dot.: Drogie podklady ;)

Drogie podklady nie zawsze sa dobre ,a tanie owszem sa dobre oczywiscie nie wszystkie ale wiekszosc. Nie chodzi mi tutaj o podklady ze sklepow wszystko po 2zl hehe ;p
Migothkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 12:52   #306
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Drogie podklady ;)

Witam was! Ja testowałam oto te podkłady z "wyższych półek" :
+ Biotherm Light!
+ Lancome Teint Idole Ultra
+ Dior Icone
+MAC Studio Fix w kompakcie
+Shiseido Sun Protection Liquid Foundation spf43
+Shiseido Anessa Perfect UV Liquid Foundation
+Clarins Truly Matte Foundation spf15
Więcej póki co sobie nie przypominam. Oprócz tego mnóstwo próbek-Estee Lauder i Clinique (nie trafione kolory).
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 13:22   #307
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Drogie podklady ;)

trihomonas ja mam z Chanela mat lumiere , tak średnio mi się on widzi za bardzo sie swiece i jakis taki tepy jest tzn nie ma dobrego poślizgu , a co do nakładania podkładu to jak nie wychodze z domu to nie mam potrzeby maziania sie nim chociaz i tak sie sobie wtedy nie podobam

kuseczka a jak Lancome Teint Idole ?? od jakiegos czasu sie na niego czaję
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-16, 13:29   #308
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
dzieki za mile przywitanie Teraz planuje nowy zakup ale jeszcze nie wiem jakiej marki...Mysle nad Chanel bo bardzo lubie kremy tej marki...Moze znajdzie sie tez jakis podklad odpowiedni dla mojej buzi...
Dziewczyny czy Wy uzywacie podkladów kazdego dnia??? Ja sie staram dac skórze odpoczac ale jak nie mam podkladu to nie czuje sie "ladnie'' bo moja cera jest blada,nie ma takiego jednolitego kolorytu...
Witamy witamu ja jak sieze w domu to sie nie maluje
synek zajmuje mi sporo czasu



Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
trihomonas ja mam z Chanela mat lumiere , tak średnio mi się on widzi za bardzo sie swiece i jakis taki tepy jest tzn nie ma dobrego poślizgu , a co do nakładania podkładu to jak nie wychodze z domu to nie mam potrzeby maziania sie nim chociaz i tak sie sobie wtedy nie podobam

kuseczka a jak Lancome Teint Idole ?? od jakiegos czasu sie na niego czaję
lancome ten tient ma taki zapach alkoholu dziwny taki ale na twarzy dosc fajny
majula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 13:40   #309
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
trihomonas ja mam z Chanela mat lumiere , tak średnio mi się on widzi za bardzo sie swiece i jakis taki tepy jest tzn nie ma dobrego poślizgu , a co do nakładania podkładu to jak nie wychodze z domu to nie mam potrzeby maziania sie nim chociaz i tak sie sobie wtedy nie podobam
No ja tez staram sie w domu nie uzywac podkladu bo w sumie i po co...Jednak jak wychodze z domu to wole go miec na sobie Poczekam jeszcze troche az opróznie resztki Diora i pomysle co by tu wybrac.Mam problem z kolorem -zawsze wybiore sobie za ciemny Jedny podklad jaki udalo mi sie dobrze dobrac kolorystycznie to Clinique superfit makeup nr.5
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 13:56   #310
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Drogie podklady ;)

Fajny był, niestety nie trafiłam z kolorem Tu masz linka do mojej dość obszernej recenzji : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...#review-211846
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 14:02   #311
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
No ja tez staram sie w domu nie uzywac podkladu bo w sumie i po co...Jednak jak wychodze z domu to wole go miec na sobie Poczekam jeszcze troche az opróznie resztki Diora i pomysle co by tu wybrac.Mam problem z kolorem -zawsze wybiore sobie za ciemny Jedny podklad jaki udalo mi sie dobrze dobrac kolorystycznie to Clinique superfit makeup nr.5
ja ma swojego ulubionego icone diora , ale nie ukrywam ze mam ochote na wiele wiecej , zastanawiam sie nad clarinsem instant smooth foundation , nad lancomem idole , moze nad diorem forever ale w plynie bo kompakt mam i oczywiscie nie trafiłam z kolorem ... tez mam ten problem i jeszcze chciałabym jakis kremowy podkładzik , idealnie rozsmarowujacy sie taki 10w1 ach rozmarzyłam sie ...
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-16, 14:31   #312
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Drogie podklady ;)

mnie dzisaj skusil podklad srednio polkowy dax cosmetics tem taki matujacy ale ja sie boje jak ognia podkladow matujacych wiec poki co zostane przy HR color clone bo jestemz niego zadowolona i na niego co 4-5h puder prasowany i jest super(oczywiscie tylko na nos) ostatnio zspialam co chce z douglasa i wyszlo dosc sporo bede musiala to rozgraniczyc
majula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 17:28   #313
Violka33
Raczkowanie
 
Avatar Violka33
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 308
Dot.: Drogie podklady ;)

Mi się też wydaje, że na podkład warto wydać więcej, bo nakładamy to przecież na buźkę i poprawia on wygląd, jeśli nie mamy idealnej cery. Tak sobie to tłumaczę wydając więcej niż powinnam. Mi taki podkład starcza na rok przynajmniej, nie wiem jak się to dzieje, ale nakładam dość oszczędnie żeby nie zrobić maski ale zakryć co trzeba zakrywam. Więc wydaną kwotę dzielę w głowie na 12 i dużo nie wychodzi a dla mnie to kosmetyk kolorowy pierwszej potrzeby. Teraz zastanawiam się nas Double Wear Light E Lauder...
Violka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 18:09   #314
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez Violka33 Pokaż wiadomość
Mi się też wydaje, że na podkład warto wydać więcej, bo nakładamy to przecież na buźkę i poprawia on wygląd, jeśli nie mamy idealnej cery. Tak sobie to tłumaczę wydając więcej niż powinnam. Mi taki podkład starcza na rok przynajmniej, nie wiem jak się to dzieje, ale nakładam dość oszczędnie żeby nie zrobić maski ale zakryć co trzeba zakrywam. Więc wydaną kwotę dzielę w głowie na 12 i dużo nie wychodzi a dla mnie to kosmetyk kolorowy pierwszej potrzeby. Teraz zastanawiam się nas Double Wear Light E Lauder...
mnei zauroczyl color clone z HR fajny zreczywiscie trzyma sie caly dzien puder uzywam co 4h (u mnie to norma bo niestety nos i tylko szfankuje) ale wole miec cos nawilzajacego niz matujacego bo one mi z kolei wysuszaly skore bardzo a pozatym pod spodem kremik i jest super u mnie np revlon nie wytrzymal calego dnia a ze jak wroce do pracy (pracuje powyzej 8h) to trwalosc to podstawai takiego szukalam a zaden z tych tanszych nie wytrzymal u mnie calego dnia
majula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 07:28   #315
zuza678
Wtajemniczenie
 
Avatar zuza678
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: woj.kuj.-pom.
Wiadomości: 2 113
Dot.: Drogie podklady ;)

A dziewczyny, mogłybyście polecic jakis podklad dla "Pani w średnim wieku"? Chce zrobic mamie niespodzianke. A wiadomo, ze 50-letnia cera ma inne potrzeby. Potrzebuje czegos nawilzajacego, kremowego i dobrze kryjacego zaczerwienienia. Moze Wasze mamy podpowiedza cos?
__________________
"Wierzę, że tam w górze jest coś, co czuwa nad nami.
Niestety, jest to rząd"
.


Moja strefa, mój blog
http://sannas-land-of-illusion.blogspot.com/
zuza678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 08:11   #316
nagi_aniolek
Zakorzenienie
 
Avatar nagi_aniolek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 147
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez zuza678 Pokaż wiadomość
A dziewczyny, mogłybyście polecic jakis podklad dla "Pani w średnim wieku"? Chce zrobic mamie niespodzianke. A wiadomo, ze 50-letnia cera ma inne potrzeby. Potrzebuje czegos nawilzajacego, kremowego i dobrze kryjacego zaczerwienienia. Moze Wasze mamy podpowiedza cos?
moja mama (również ok 50tki) była bardzo zadowolona z kanebo sensai, ale jeśli chodzi o coś "nawilzajacego, kremowego i dobrze kryjacego" to pierwsze co mi przychodzi do głowy to podkład który lubię najbardziej - givenchy skin tonic. cuuudo
__________________

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
Marilyn Monroe
nagi_aniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 10:07   #317
zuza678
Wtajemniczenie
 
Avatar zuza678
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: woj.kuj.-pom.
Wiadomości: 2 113
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez nagi_aniolek Pokaż wiadomość
moja mama (również ok 50tki) była bardzo zadowolona z kanebo sensai, ale jeśli chodzi o coś "nawilzajacego, kremowego i dobrze kryjacego" to pierwsze co mi przychodzi do głowy to podkład który lubię najbardziej - givenchy skin tonic. cuuudo
Dziekuje za odpowiedz. Skocze po probki
__________________
"Wierzę, że tam w górze jest coś, co czuwa nad nami.
Niestety, jest to rząd"
.


Moja strefa, mój blog
http://sannas-land-of-illusion.blogspot.com/
zuza678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 10:27   #318
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
mnei zauroczyl color clone z HR fajny zreczywiscie trzyma sie caly dzien puder uzywam co 4h (u mnie to norma bo niestety nos i tylko szfankuje) ale wole miec cos nawilzajacego niz matujacego bo one mi z kolei wysuszaly skore bardzo a pozatym pod spodem kremik i jest super u mnie np revlon nie wytrzymal calego dnia a ze jak wroce do pracy (pracuje powyzej 8h) to trwalosc to podstawai takiego szukalam a zaden z tych tanszych nie wytrzymal u mnie calego dnia
majula a mialas moze prasowanca Color Clone?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 10:38   #319
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
majula a mialas moze prasowanca Color Clone?
niestety nie ale odrazu napisze ze ten w plynie jest malo kryjacy
majula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 10:53   #320
ultraviolet21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 371
Dot.: Drogie podklady ;)

ja mam zamiar wtym tygodniu odwiedzic douglasa i i poprosic o probki

1.Lancome teint idole ultra
2.Givenych skin tonic
3.Guerlain parure etreme
4.Spectacular HR
5.Kanebo cream finish(moja szwagierka uzywa i wychwala pod niebiosa)


ciekawe czy dadza mi tyle probke ,ale niestety szukalam po calym allegro i nie ma zanych probek z podanych wyzej podkladow...

Przetestowalam kilka podkladow w swoim zyciu ,ale awsze to cos .Obecnie w mojej kosmetyczce goszczą:
-Max factor lating performance(super kryje ,ale szybko sie sciera)
-Revlon colorstay with soflex do cery mieszanej i tlustej (fajnie sie stapia ,ale zapych niemilosiernie ,cera mi sie od niego zniszczyla,tzn wiecej krost ,zaczela sie blyszczeca wczesniej mialam rzadko jakiekolwiek pryszcze)
-Estee lauder double wear( super kryje ,dlugo wytrzymuje,ale jest tepy w rozmarowywaniu i kiepskie kolor nie widzialam zadnego koloru ktory przypomina cieply bez mam odcien fresco(wpada w roz) i outdoor beige dla mocno opalonej cery ,ktorej nie posiadam wiec..uzywam go bardzo zadko...
ultraviolet21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 10:55   #321
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Drogie podklady ;)

Dziewczyny - od razu uprzedzam, że moje pytanie, to raczej z tych głupich , więc proszę się nie śmiać
Mam 36 lat, i właściwie nigdy nie stosowałam podkładów. Zraziłam się w latach 80-tych (kto to pamięta), gdy wszystkie dziewczyny miałe pomarańczowe twarze, bo tylko takie fluidy były na rynku.
W sumie mam cerę bezproblemową, i zawsze dobry krem i samoopalacz wystarczał (oczywiście oprócz pozostałych mazideł typowych do makijażu).
Ostatnio od przemiłej wizażanki dostałam kilka próbek podkładów, no i tak: zauroczył mnie YSL i Sisley.
Tylko - to właśnie to pytanie - czy stosowanie podkładów wogóle coś fajnego daje skórze? Nie mówię tu o wyglądzie, bo to oczywiste, ale o pielęgnacji - czyli - skoro nie muszę go nakładać, to lepiej dla mojej skóry bez podkładu czy jednak jest tam jakaś dodatkowa pielęgnacja?
Strasznie to zagmatwałam, ale może ktoś zrozumiał
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 11:18   #322
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Dziewczyny - od razu uprzedzam, że moje pytanie, to raczej z tych głupich , więc proszę się nie śmiać
Mam 36 lat, i właściwie nigdy nie stosowałam podkładów. Zraziłam się w latach 80-tych (kto to pamięta), gdy wszystkie dziewczyny miałe pomarańczowe twarze, bo tylko takie fluidy były na rynku.
W sumie mam cerę bezproblemową, i zawsze dobry krem i samoopalacz wystarczał (oczywiście oprócz pozostałych mazideł typowych do makijażu).
Ostatnio od przemiłej wizażanki dostałam kilka próbek podkładów, no i tak: zauroczył mnie YSL i Sisley.
Tylko - to właśnie to pytanie - czy stosowanie podkładów wogóle coś fajnego daje skórze? Nie mówię tu o wyglądzie, bo to oczywiste, ale o pielęgnacji - czyli - skoro nie muszę go nakładać, to lepiej dla mojej skóry bez podkładu czy jednak jest tam jakaś dodatkowa pielęgnacja?
Strasznie to zagmatwałam, ale może ktoś zrozumiał
myślę, że jak masz cerę bezproblemową to nie używałabym podkładu (chyba że, jak zawsze że ugięłabym się pod wpływem wizażu )

ja lepiej się czuję "w podkładzie" bo mam uczucie ochraniania skóry - podkład jakby okrywa skórę kołderką i jest chroniona przed warunkami atmosferycznymi

ale to chyba moja "schiza"
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 11:34   #323
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez ultraviolet21 Pokaż wiadomość
ja mam zamiar wtym tygodniu odwiedzic douglasa i i poprosic o probki

1.Lancome teint idole ultra
2.Givenych skin tonic
3.Guerlain parure etreme
4.Spectacular HR
5.Kanebo cream finish(moja szwagierka uzywa i wychwala pod niebiosa)


ciekawe czy dadza mi tyle probke ,ale niestety szukalam po calym allegro i nie ma zanych probek z podanych wyzej podkladow...

Przetestowalam kilka podkladow w swoim zyciu ,ale awsze to cos .Obecnie w mojej kosmetyczce goszczą:
-Max factor lating performance(super kryje ,ale szybko sie sciera)
-Revlon colorstay with soflex do cery mieszanej i tlustej (fajnie sie stapia ,ale zapych niemilosiernie ,cera mi sie od niego zniszczyla,tzn wiecej krost ,zaczela sie blyszczeca wczesniej mialam rzadko jakiekolwiek pryszcze)
-Estee lauder double wear( super kryje ,dlugo wytrzymuje,ale jest tepy w rozmarowywaniu i kiepskie kolor nie widzialam zadnego koloru ktory przypomina cieply bez mam odcien fresco(wpada w roz) i outdoor beige dla mocno opalonej cery ,ktorej nie posiadam wiec..uzywam go bardzo zadko...
witam posiadam kilka probek z lncome moglabym odstapickolor 03 ja pewnie wybiore sie po probki Givenych skin tonic skoro taki zachwalany
majula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 12:03   #324
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
myślę, że jak masz cerę bezproblemową to nie używałabym podkładu (chyba że, jak zawsze że ugięłabym się pod wpływem wizażu )

ja lepiej się czuję "w podkładzie" bo mam uczucie ochraniania skóry - podkład jakby okrywa skórę kołderką i jest chroniona przed warunkami atmosferycznymi

ale to chyba moja "schiza"
P4w - dzięki za odpowiedź

No właśnie - ten Wizaż... wiecznie jak tu wchodzę to odnajduję coś, bez czego, okazuje się, żyć nie mogę
Chyba faktycznie odpuszczę sobie wszelkie mazidła, no - może kupię jedno na wielkie wyjścia

Zastanawiam się teraz nad kompaktem Sisleya - ma ktoś jakieś doświadczenia?
Oceny na KWC ma świetne...
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 12:43   #325
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Drogie podklady ;)

Byłam w sobotę w Douglasie i wziełam odlewke Estee Lauder Double Wear. Babka dala mi tak malo ze nie wiem czy mi to starczy na cokolwiek
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 13:37   #326
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Cansada ale to jest to o czym pisałam Clarins Instant Smooth Foundation ? czy to jest ta baza jako baza , ten podkład Instant smooth ma kilka odcieni w ofercie , ja testowałam bodajze 03 , dla mnie idealny , napisz jak juz buźke wysmarujesz i czy o tym samym mówimy jakie efekty. a icone mam właśnie 030

Madziakawka tak podejrzewalam ze moze wysuszać , ja mam cere skłonna do przesuszeń , trzeba bedie wypróbować

Dzieki dziewczynki
Kochane wiec juz wyjasniam , czerwony sloiczek clarinsa to baza pod podklad, jasnorozowa ktora juz mama podkald o ktorym piszesz Kicia555 jest w bialym sloiczku i bylo 5 kolorow do wyboru. Wklejam link gdzie na dole mozna zobaczyc opakowanie. notabene bardzo fajna mial konsystencje ale 03 dla mnie nie bylo.
http://uk.clarins.com/webapp/wcs/sto...1__30546_30545

Baze testowalam wymieszana z Mat Lumiere, podklad zrobil sie taki plastyczny ze moglam nie spieszyc sie z nakladaniem i bardzo fajnie delikatnie sie rozprowadzal, mieszanka zachowala wlasciwosci poslizgowe bazy. Poprzednio Mat Lumiere wsiakal bardzo szybko i wszystko robilam na lapu capu. Na to nalozylam Facefinity kompakt Revlona bo Mat Lumiere kompakt skubany sie skonczyl. Ale..no wlasnie wczoraj do lunchu bylo super, po 4-5 godz zaczal sie nosek swiecic co i tak bylo sukcesem, ale po poludniu na policzkach poczulam sciagniecie, jakby za malo nawilzenia. wiem klima itd, ale w Polsce ogrzewanie wiec tez nie jest lepiej. Czyzby to od Diacneal'a ktory stosuje juz 2 tydzien?
Nie wiem, tak samo na policzkach zareagowalam od bazy Pore minimizer Clinique.
Bede probowac jeszcze bez podkladu tylko z kompaktem, dzis nie nalozylam bo mam dlugi dzien przed soba i balam sie tego sciagniecia.

Aha moja druga polowka oznajmila ze oficjanie oglasza ze znajdujemy sie w stanie Recesji. Co? Jak? Kto glosowal? Ja o niczym nie chce wiedziec! !!!

Wiec na zakupy wybiore sie co 2gi tydzien hahaha bede szukac Icone 30!!!!!
cansada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 13:48   #327
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Drogie podklady ;)

wiecie co fajny jes kompakt shiseido oj tak
majula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 14:02   #328
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
wiecie co fajny jes kompakt shiseido oj tak
shiseido? Cos nowego? Do przetluszczajacej nada sie? Jakie krycie? Szczerze nie mialam jeszcze chyba nic z Shiseido. Dla umiarkowanie dojrzalej bedzie dobry?
Ile kosztuje, pytam bo chyba bede miala budzet na wydatki.....ciazki los nalogowca...


i ciagle szukam.....juz od 18 lat.....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 14:08   #329
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
shiseido? Cos nowego? Do przetluszczajacej nada sie? Jakie krycie? Szczerze nie mialam jeszcze chyba nic z Shiseido. Dla umiarkowanie dojrzalej bedzie dobry?
Ile kosztuje, pytam bo chyba bede miala budzet na wydatki.....ciazki los nalogowca...


i ciagle szukam.....juz od 18 lat.....
kryje super a nie wiem czy cos nowego raczej nie do kazdego typu cery jest cena rozna ja go dostalam a nie pamietam ile kosztuje w perfumerii msyle ze dla takiej cery moze byc ja sama mam 38 i mi pasuje ale to kwestia indywidualnaa i matowi te z super
majula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 14:53   #330
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Drogie podklady ;)

Dziewczyny ja dzis jestem po nocce i jak po przebudzeniu sie zobaczylam to musialam nalozyc podklad,bo patrzec na siebie nie moglam Nie mam z cera wiekszych problemow-jedynie te czolo takie chropowate i niejednolity kolor a po nocce wrecz jaks sinawa ta cera Ulzylam sobie Clinique superfit makeup i czuje sie o niebo lepiej choc ma jeden feler..matuje moje czolo ale przesusza suche policzki ech
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.