Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-24, 14:22   #601
blondii44
Przyczajenie
 
Avatar blondii44
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 22
Dot.: Przekłuwanie języka- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Ojej_ Pokaż wiadomość
Mam taki problem..trochę głupi właściwie..

W każdym razie mam już od jakiegoś czasu kolczyk w języku i nagle powstał taki problem, że nie mogę go wyjąć.. poprostu te kuleczki na końcach - sama nie wiem - jakoś się sprzyssały..

Ma ktoś jakiś pomysł jak to zdjęć bez wizyty w salonie ???
a ile już masz ten kolczyk?
blondii44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-24, 14:34   #602
Ojej_
Raczkowanie
 
Avatar Ojej_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 64
Dot.: Przekłuwanie języka- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Tak wogóle to prawie 2 lata i nigdy nie było takich akcji ... A ostatni raz wyciągałam go jakieś 2 tyg. temu i nagle sie przyssało
Ojej_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 18:34   #603
skacz
Raczkowanie
 
Avatar skacz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 39
GG do skacz
Dot.: Przekłuwanie języka- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

.lec do salonu
__________________
www.photoblog.pl/skacz
skacz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-09, 19:22   #604
Sloneczko19_
Raczkowanie
 
Avatar Sloneczko19_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: B-stok :)
Wiadomości: 387
Dot.: Przekłuwanie języka- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

A ja przekluje sobie jezorek chyba na 18stke
__________________
We wszystkim trzeba umieć uchwycić odpowiedni moment.


http://mi-mundo-subterraneo.blogspot.com/
Sloneczko19_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 09:02   #605
kamila017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Tychy :D
Wiadomości: 136
GG do kamila017
Smile Dot.: Przekłuwanie języka- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja na 18 bede spobie robic kolcyQ w sutQ :P
__________________
Nie ma takiej przeszkody, której miłość nie mogłaby pokonać.

Masz siłę, masz wiarę - raz jeszcze pozbieraj się.

Nie żyjesz za karę
kamila017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-04, 17:33   #606
magduchaa14
Przyczajenie
 
Avatar magduchaa14
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice
Wiadomości: 16
GG do magduchaa14
Dot.: Przekłuwanie języka- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hej Mam kilka pytanek To że boli potem, że puchnie to wiem juz Wiem juz praktycznie wszytko Tylko jeszze kilka zapytanek NO bo zamierzam kolczyka zrobi 26 stycznia tylko niepokoi mnie taka rzecz. Mianowicie co bedize z seplenieniem, czy zejdzie mi to do 11 lutego czy wogóle zagoi mi sie do 11 lutego no bo wiecie szkoła sie zacznie A i jeszcze jedno. Boje się czy tenm kolczyk mi sie przyjmie bo jestem alergiczką. Wiec wiecie moze jak alergia ma sie do kolczyka w języczku? Czekam na odpowiedz Buziaki
magduchaa14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 15:50   #607
inukshuk
Przyczajenie
 
Avatar inukshuk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 24
Dot.: Przekłuwanie języka- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Witam! Ja jestem alergiczką i to dosłownie na wszystko...Ale kolczyk przyjął mi się bez najmniejszego problemu (jestem szczęśliwą posiadaczką od 7 lat). Natomiast kolczyk w pępku z uporem maniaka odpadał mi 3 razy. A co do opuchlizny , to powinna zejść najdalej do dwóch tygodni. Polecam przepłukiwanie szałwią po każdym posilku, papierosie, piciu.
inukshuk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-08, 17:41   #608
skacz
Raczkowanie
 
Avatar skacz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 39
GG do skacz
Dot.: Przekłuwanie języka- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez magduchaa14 Pokaż wiadomość
Hej Mam kilka pytanek To że boli potem, że puchnie to wiem juz Wiem juz praktycznie wszytko Tylko jeszze kilka zapytanek NO bo zamierzam kolczyka zrobi 26 stycznia tylko niepokoi mnie taka rzecz. Mianowicie co bedize z seplenieniem, czy zejdzie mi to do 11 lutego czy wogóle zagoi mi sie do 11 lutego no bo wiecie szkoła sie zacznie A i jeszcze jedno. Boje się czy tenm kolczyk mi sie przyjmie bo jestem alergiczką. Wiec wiecie moze jak alergia ma sie do kolczyka w języczku? Czekam na odpowiedz Buziaki

u kazdego jest inaczej jesli chodzi o seplenienie.. ja nie seplenilam w ogole. ale mysle ze do 11 lutego opuchlizna powinna spokojnie zejsc.. utrzymuje sie ona gdzies tak z 4/5 dni.. takze bez obaw.
__________________
www.photoblog.pl/skacz
skacz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 16:12   #609
magduchaa14
Przyczajenie
 
Avatar magduchaa14
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice
Wiadomości: 16
GG do magduchaa14
Dot.: Przekłuwanie języka- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Heh wiec widze ze tylko ja z alergia chce przebic języczek i widzę ze Ty juz masz Wiesz w takim razie wydaje mi się zaryzukuje Jesli Nic Sie Tobie nie stało to mam nadzieje ze mi tez nie choc kazdy jest inny ale to nic ;P
No cóż przebic. przebiję a co do skutków mam nadzieje opucliznę i spelenienie to trudno najwyzej pójdę do szkoły spleniac :P: Hehe Ale jestem dobrem mysli ze wsyztsko sie dobrze zagoi Dziekuje za rady )
magduchaa14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 16:33   #610
anydualk29
Raczkowanie
 
Avatar anydualk29
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 42
Dot.: Przekłuwanie języka- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Też chcę w jęxzyku, ale rodzice się nie zgodż muszę czekać 2 lata do osiemnastki =] ale na kolczyk w pepku czekalam rok wiec i dwa latka wytrzymam =]
anydualk29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 11:12   #611
mysiiek
Raczkowanie
 
Avatar mysiiek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 59
GG do mysiiek
Dot.: Przekłuwanie języka- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ja kolczyk chcę mieć już od prawie roku i narazie mi się to nie udało ciągle się boję kiedy dziewczyny opowiadają co im sie porobiło Czy samo przekłucie jest aż tak straszne ?? Wiem że głupie pytanie ale chciałabym wiedzieć bo niedługo chyba się zdecyduje
__________________
Niech sława , którą ściąga każdy z żywych ,
żyje wyryta na naszych grobowcach spiżowych ,
zdobiąc nas przez śmierć obdartych(...)

W.Shakespear
mysiiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-14, 11:21   #612
bejbe990
Rozeznanie
 
Avatar bejbe990
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 579
GG do bejbe990
Dot.: Przekłuwanie języka- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez mysiiek Pokaż wiadomość
Ja kolczyk chcę mieć już od prawie roku i narazie mi się to nie udało ciągle się boję kiedy dziewczyny opowiadają co im sie porobiło Czy samo przekłucie jest aż tak straszne ?? Wiem że głupie pytanie ale chciałabym wiedzieć bo niedługo chyba się zdecyduje
samo przekłucie nie jest takie straszne mnie bardziej bolało przekłucie chrząstki w uchu niż języka gorzej jest potem, ale jak juz się okazało w wątku nie każdy ma takie same objawy, każdy organizm reaguje inaczej, więc prawdopodobne jest nawet, że nie będziesz seplenić czy to, że język ci nie spuchnie. mnie strasznie bolało po przekłuciu, ale jak sie bardzo chce to sie wytrzyma ^^
__________________
.
bejbe990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 20:41   #613
mysiiek
Raczkowanie
 
Avatar mysiiek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 59
GG do mysiiek
Dot.: Przekłuwanie języka- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

czyli jest nadzieja ukrycia go przed rodzicami
__________________
Niech sława , którą ściąga każdy z żywych ,
żyje wyryta na naszych grobowcach spiżowych ,
zdobiąc nas przez śmierć obdartych(...)

W.Shakespear
mysiiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 23:46   #614
bejbe990
Rozeznanie
 
Avatar bejbe990
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 579
GG do bejbe990
Dot.: Przekłuwanie języka- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez mysiiek Pokaż wiadomość
czyli jest nadzieja ukrycia go przed rodzicami
ja ukrywałam pomimo seplenienia przez ok. 3 miesiące ;p
__________________
.
bejbe990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 10:53   #615
skacz
Raczkowanie
 
Avatar skacz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 39
GG do skacz
Dot.: Przekłuwanie języka- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

.u mnie nikt by sie nie domyslil ze mam kolczyka gdybym sama nie pokazala

a przekłucie tak na prawde nie boli. boli samo gojenie. ale wystarczy uzbroic sie w dobre tabletki przeciwbolowe.. i wszystko da sie przezyc
__________________
www.photoblog.pl/skacz
skacz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 16:46   #616
mysiiek
Raczkowanie
 
Avatar mysiiek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 59
GG do mysiiek
Dot.: Przekłuwanie języka- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Chciałabym jeszcze się dowiedzieć czy jak w gabinecie będę robić to czy tam mi wszystko wyjaśnią co do płukania i wogóle czego używać aby się zagoiło??
__________________
Niech sława , którą ściąga każdy z żywych ,
żyje wyryta na naszych grobowcach spiżowych ,
zdobiąc nas przez śmierć obdartych(...)

W.Shakespear
mysiiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 17:26   #617
bejbe990
Rozeznanie
 
Avatar bejbe990
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 579
GG do bejbe990
Dot.: Przekłuwanie języka- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez mysiiek Pokaż wiadomość
Chciałabym jeszcze się dowiedzieć czy jak w gabinecie będę robić to czy tam mi wszystko wyjaśnią co do płukania i wogóle czego używać aby się zagoiło??
powinni ci wszystko wyjaśnić, to ich obowiązek, jeśli jednak stanie się inaczej po prostu zapytaj
__________________
.
bejbe990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-21, 23:35   #618
manga_nika
Przyczajenie
 
Avatar manga_nika
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 28
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

szczerze - jak się wybierałam na przekłucie spodziewałam się ze nie bedzie bolało , pani mowila ze samo przeklucie nie boli ,ze bardziej moze boleć przytrzymywanie jezyka tymi szczypcami. no ale mnie wlasnie te szczypce nie bolaly a klucie tak. nie wiem moze za lekko je trzymala czy cos ale pozniej wszystko bylo swietnie, jezyk mi prawie nie napuchl (z czego sie bardzo ciesze) i zagoil sie po tygodniu moglam juz zmienic kolczyk na krotszy moze jestem jakas walnieta , ale zamierzam zrobic sobie 2 kolczyk w jezyku.. pod tym 1.
manga_nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-22, 12:56   #619
bejbe990
Rozeznanie
 
Avatar bejbe990
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 579
GG do bejbe990
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez manga_nika Pokaż wiadomość
szczerze - jak się wybierałam na przekłucie spodziewałam się ze nie bedzie bolało , pani mowila ze samo przeklucie nie boli ,ze bardziej moze boleć przytrzymywanie jezyka tymi szczypcami. no ale mnie wlasnie te szczypce nie bolaly a klucie tak. nie wiem moze za lekko je trzymala czy cos ale pozniej wszystko bylo swietnie, jezyk mi prawie nie napuchl (z czego sie bardzo ciesze) i zagoil sie po tygodniu moglam juz zmienic kolczyk na krotszy moze jestem jakas walnieta , ale zamierzam zrobic sobie 2 kolczyk w jezyku.. pod tym 1.
tez chciałam zrobic sobie drugi kolczyk w języku, ale zrezygnowałam bo mam za krótki język i nie wiem czy chciałabym znowu się tak męczyć ;p ale fajnie tak ja znam dziewczyne, która ma 3 kolczyki w języku ..
__________________
.
bejbe990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-22, 18:17   #620
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Właśnie sobie przebiłam pare godzin temu. Nie bolało NIC! Miałam znieczulenie ale bólu własciwie nie poczułam, choć kosmetyczka ostrzegała, że to znieczulenie nie jest jakies fest mocne, żeby nic nie czuć. Jak na razie jest lux, troszke cieżko mi się mówi i boli przy poruszaniu, ale naprawde myślałam, że będzie goooorzej. Trzymanie szczupcami też nie bolało wcale. Jestem strasznie zadowolona Jezyk spuchł mi, ale nie aż tak strasznie (kosmetyczka zaleciła mi pic dużo zimnej wody mineralnej). Zobaczymy, jak będzi ejutro :P I mam nadzieje, ze do studniówki za 2 tygodnie to sie zagoi...
izuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 01:19   #621
manga_nika
Przyczajenie
 
Avatar manga_nika
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 28
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez bejbe990 Pokaż wiadomość
tez chciałam zrobic sobie drugi kolczyk w języku, ale zrezygnowałam bo mam za krótki język i nie wiem czy chciałabym znowu się tak męczyć ;p ale fajnie tak ja znam dziewczyne, która ma 3 kolczyki w języku ..

Kurcze właśnie ja nie mam może krótkiego języka ale teraz jak mam kolczyk to on nie jest aż tak głęboko i nie wiem czy ten 2 się zmieści przed i będzie ładnie wyglądało.. no i za blisko też nie jest i tak właśnie się zastanawiam
Aaa i ciekawa jestem czy też mi tak łatwo pójdzie z tym gojeniem
Puki co chyba też muszę to przemyśleć jeszcze. Pozdrowionka
manga_nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 12:25   #622
magduchaa14
Przyczajenie
 
Avatar magduchaa14
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice
Wiadomości: 16
GG do magduchaa14
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hmmm w sobote przebiłam sobie języczek Przebicie nie bolało nic a nic Tylko potem zaczęły sie juz schodki... Jak mówiłam bolał mnie zaczął puchnac... No a dzis jest juz 4 dzień i na około dziurki jest spuchnięte bardziej niz pozostała częsc języka czy to jest normalne?? Płukam Dentoseptem i szałwią i ssam kostki lodu Co do seplenienia to troszke seplenie :P Ale cóz myśle ze to zejdzie:P Wiec czekam na odpowiedzi co do tego czy to normalne że mam bardziej spuchnięte wkoło dziurki niz pozostała częśc języka ? I ile jeszcze mniej więcej będzie mi sie trzymała opuchlizna ??
Z góry dziekuje
magduchaa14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 16:03   #623
bejbe990
Rozeznanie
 
Avatar bejbe990
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 579
GG do bejbe990
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez magduchaa14 Pokaż wiadomość
Hmmm w sobote przebiłam sobie języczek Przebicie nie bolało nic a nic Tylko potem zaczęły sie juz schodki... Jak mówiłam bolał mnie zaczął puchnac... No a dzis jest juz 4 dzień i na około dziurki jest spuchnięte bardziej niz pozostała częsc języka czy to jest normalne?? Płukam Dentoseptem i szałwią i ssam kostki lodu Co do seplenienia to troszke seplenie :P Ale cóz myśle ze to zejdzie:P Wiec czekam na odpowiedzi co do tego czy to normalne że mam bardziej spuchnięte wkoło dziurki niz pozostała częśc języka ? I ile jeszcze mniej więcej będzie mi sie trzymała opuchlizna ??
Z góry dziekuje
z opuchlizną to zalezy od organizmu, a że dookoła kolczyka maszbardziej spuchnięte to wydaje mi sie ze normalne, powinno zejść razem z opuchlizną.
__________________
.
bejbe990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 17:01   #624
Tilli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wschowa
Wiadomości: 153
GG do Tilli
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Jeśli opuchlizna wokół kulki nie jest aż tak duża żeby "zasłaniała" kulka całą albo chociaż do połowy to wszystko jest w porządku i musisz tylko czekać aż zejdzie. Jeśli opuchlizna przysłania kulke to musisz iść do osoby która Ci przyebijała, bo możliwe że masz za krutki kolczyk - i wtedy mogą być problemy(trzeba szybko wymienić go na dłiższy).
Mi opuchlizna trzymała się 5 dni. Żeby przyspieszyć zmniejszanie się opuchlizny ssij kostki lodu zrobione z szałwi lub rumianku - będą dobrze odkażać ranę a przy okazji zmniejszą opuchliznę
Tilli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 20:12   #625
oPaLoNa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

witam nowe kolezanki forumowiczki ja tez niestety mam marne 16 lat i postanowilam przebic sobie jezyk jeszcze w tym tyg. postawie tate przed fatem dokonanym mam nadzieje ze nie bedzie zle bo tak samo bylo z pepkiem marudzil zabranial a ja i tak postawilam na swoim i przebilam i teraz mowi ze mu sie podoba. mam nadzieje ze z jezykiem bedzie tak samo
oPaLoNa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 21:07   #626
Tilli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wschowa
Wiadomości: 153
GG do Tilli
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ni wiem czy to dobry pomysł, bo ja mamie powiedziałam jak chciałam przebić i się godziłam... tyle że ja byłam pełnoletnia. I nie wiem jak jest u Ciebie ale u mnie trzeba mnieć skończone 18 lat lub zgode rodzica żeby przebić język
Tilli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 22:28   #627
magduchaa14
Przyczajenie
 
Avatar magduchaa14
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice
Wiadomości: 16
GG do magduchaa14
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Tilli Pokaż wiadomość
Jeśli opuchlizna wokół kulki nie jest aż tak duża żeby "zasłaniała" kulka całą albo chociaż do połowy to wszystko jest w porządku i musisz tylko czekać aż zejdzie. Jeśli opuchlizna przysłania kulke to musisz iść do osoby która Ci przyebijała, bo możliwe że masz za krutki kolczyk - i wtedy mogą być problemy(trzeba szybko wymienić go na dłiższy).
Mi opuchlizna trzymała się 5 dni. Żeby przyspieszyć zmniejszanie się opuchlizny ssij kostki lodu zrobione z szałwi lub rumianku - będą dobrze odkażać ranę a przy okazji zmniejszą opuchliznę
Hmm opuchlizna nie zasłania kuleczki Nawet widać jeszcze sztange czyli tak fest nie mam spuchnietogo bo sztangne widac a mam ten długi kolczyk Czyli ciesze sie ze to nic takiego Bo juz sie bałam ze cos jest nie tak Wiec dziekuje Ci Bardzo A co do ssania kostek lodu to oczywiscie to robie Hmmm a Ty masz kolczyka ? Jak tak to ile Ci sie trzymała opuchlizna?? Pozdrawiam*
magduchaa14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 08:42   #628
kkatee
Raczkowanie
 
Avatar kkatee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 147
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

zgoda powinna byc, tzn. pan czy pani a takim studiu powinien sie tym zainteresowac, ale z doswiadczenia wiem ze malo kto tak robi... x\ a powinni... przeciez polowa -jak nie wieksza czesc- takich salonow to niepelnoletni! nie chca tracic klientow bo co ich to obchodzi czy on ma 14 czy 19.. liczy sie kasa, niestety...
kkatee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 12:12   #629
Tilli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wschowa
Wiadomości: 153
GG do Tilli
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Mam kolczyk od 1,5 roku. Opuchlizna trzymała się przez 5 dni, bo ja praktycznie cały czas miałam w buzi kostke lodu:P

A co do salonów to rzeczywiście dużo nie zwraca uwagi na wiek, ale akurat u mie zwracają i nawet jak robiłam kolczyk w pępku(miałam wtedy 16 lat) to musiałam przynieść zgode mamy, bo inaczej by nie zrobili. W języku robiłam już jak byłam pełnoletnia i sama podpisywałam zgodę na przekłucie I tak powinno być wszędzie, ale masz rację, że w większości salonów liczy się tylko to żeby zarobić
Tilli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 20:58   #630
magduchaa14
Przyczajenie
 
Avatar magduchaa14
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice
Wiadomości: 16
GG do magduchaa14
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hmmm ja to tak nie mogę ciagle kostki miec:P ALe jak tylko mam taka mozliwość to mam Powiem ze juz ta opuchlizna mi schodzi mam nadzieje ze zejdzie szybciutko pozdrawiam
magduchaa14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:11.