Kosmetyki mineralne LilyLolo - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-26, 20:59   #631
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Doll Face moim zdaniem nadaje sie TYLKO jako rozswietlacz. Koloru nie nadaje prawie wcale (jesli juz to zblizony do koloru skory), za to rozswietlenie ogromne!! Porownalabym efekt do Champagne EDM.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 21:02   #632
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

dzisiaj robiłam makijaż i zakochałam się w efekcie jaki daje połączenie bronzera Waikiki i rozświetlacza Stardust
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 21:18   #633
czarownica_malta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Prosiaczkowo City
Wiadomości: 46
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dzisiaj robiłam makijaż i zakochałam się w efekcie jaki daje połączenie bronzera Waikiki i rozświetlacza Stardust
Znaczy jak: pomieszałaś je razem i modelowałaś nimi buzię, czy nakładałaś osobno?
czarownica_malta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 21:26   #634
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

agabil1 - tak myślałam, że to wrażenie czerwieni w Ooh La La wynika z tego, że swatche są na mokro, ale wolałam się upewnić.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 21:28   #635
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez czarownica_malta Pokaż wiadomość
Znaczy jak: pomieszałaś je razem i modelowałaś nimi buzię, czy nakładałaś osobno?
bronzer Waikiki jest cudowny ale błyszczy się więc na cała twarz odpada. Najpierw nałożyłam ciemny bronzer by wymodelować kości policzkowe, potem większym pędzlem na boki twarzy i kości Waikiki a na same szczyty Stardust-miodzio


Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
agabil1 - tak myślałam, że to wrażenie czerwieni w Ooh La La wynika z tego, że swatche są na mokro, ale wolałam się upewnić.
na sucho za bardzo nie było widać bo jestem po urlopie i opalona, kolory ginęły. Poszukam jakiegoś jasnego fragmentu skóry, może u męża
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 21:41   #636
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Oj, czego ci mężczyźni dla nas nie robią. Mój dzisiaj był zmuszony do oglądania Waszych swatchy i stwierdzenia, który róż mu się bardziej podoba. Żeby nie był całkiem OT - z EDM używam Linen w formule Intensive. Czy sądzicie, że próbki Blondie, Warm Peach i China Doll będą dobrym strzałem? Widziałam tutaj zdjęcia porównawcze, ale niestety nałożony na mokro Linen zrobił się strasznie ciemny - u mnie tak wcale nie wygląda, a jestem bardzo blada.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 22:02   #637
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Oj, czego ci mężczyźni dla nas nie robią. Mój dzisiaj był zmuszony do oglądania Waszych swatchy i stwierdzenia, który róż mu się bardziej podoba. Żeby nie był całkiem OT - z EDM używam Linen w formule Intensive. Czy sądzicie, że próbki Blondie, Warm Peach i China Doll będą dobrym strzałem? Widziałam tutaj zdjęcia porównawcze, ale niestety nałożony na mokro Linen zrobił się strasznie ciemny - u mnie tak wcale nie wygląda, a jestem bardzo blada.
...
będą ok,zwłaszcza China Doll<tak myslę>
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-27, 10:14   #638
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

mam ju pełen wymiar pudru Matte, róży Ooh La La i Celementine, 5 cieni (na razie trochę mnie rozczarowują, na dłoni giną), 2 korektory. Skusiłam się też na błyszczyk i czarną kredkę-nie wiem czy ktoś je miał?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 11:54   #639
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

dark01 - dzięki. Co prawda wydaje mi się, że China Doll może być trochę za jasny, ale zobaczymy.
agabil1 - jestem bardzo zainteresowana Twoimi wrażeniami odnośnie błyszczyka. Jaki kolor wybrałaś?
Melya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 12:02   #640
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
dark01 - dzięki. Co prawda wydaje mi się, że China Doll może być trochę za jasny, ale zobaczymy.
agabil1 - jestem bardzo zainteresowana Twoimi wrażeniami odnośnie błyszczyka. Jaki kolor wybrałaś?
wybrałam Whisper i już się powoli zakochuję w nim bezdrobinkowy, z jednolitym gładkim połyskiem, przepiękny subtelny lekko zgaszony róż i delikatnie pachnie czekoladą


Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Oj, czego ci mężczyźni dla nas nie robią. Mój dzisiaj był zmuszony do oglądania Waszych swatchy i stwierdzenia, który róż mu się bardziej podoba. Żeby nie był całkiem OT - z EDM używam Linen w formule Intensive. Czy sądzicie, że próbki Blondie, Warm Peach i China Doll będą dobrym strzałem? Widziałam tutaj zdjęcia porównawcze, ale niestety nałożony na mokro Linen zrobił się strasznie ciemny - u mnie tak wcale nie wygląda, a jestem bardzo blada.
nie mam już linen niestety, z EDM zostały mi tylko : fairly light neutral intensive i korektor sunlight (tylko z tym mogę porównać interesujące się kolory LL). Mam jeszcze jakieś Joppa i Meow.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 12:07   #641
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

A czy ten Whisper bardzo różni się od zdjęcia producenta? Zastanawiam się nad English Rose, ale ten "ciemnoróżowy" w opisie mnie niepokoi.

Niestety nie mam nic z Joppy ani Meow, EDM to na razie moje jedyne minerały. Ale to się niedługo zmieni, bo ten nałóg mocno wciąga, drogie kusicielki.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2011-07-27 o 12:13
Melya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-27, 12:25   #642
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
A czy ten Whisper bardzo różni się od zdjęcia producenta? Zastanawiam się nad English Rose, ale ten "ciemnoróżowy" w opisie mnie niepokoi.

Niestety nie mam nic z Joppy ani Meow, EDM to na razie moje jedyne minerały. Ale to się niedługo zmieni, bo ten nałóg mocno wciąga, drogie kusicielki.
Whisper na zdjęciach costasy wydaje się minimalnie jaśniejszy niż w rzeczywistości. Realnie też jest bardziej przybrudzony i stonowany.
Błyszczk nie kryje mocno, raczej transparentnie więc ciemniejszy kolor krzywdy nie zrobi

Podobał mi się też Peachy Keen ale ma drobinki i właśnie English Rose
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2011-07-27 o 12:27
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 12:55   #643
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Znalazłam zdjęcie English Rose przez fanpage'a Lily Lolo na FB:
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
Melya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 15:03   #644
brena
Raczkowanie
 
Avatar brena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 215
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
mam ju pełen wymiar pudru Matte, róży Ooh La La i Celementine, 5 cieni (na razie trochę mnie rozczarowują, na dłoni giną), 2 korektory. Skusiłam się też na błyszczyk i czarną kredkę-nie wiem czy ktoś je miał?
Aga, ja mam cienie i kredkę khaki - z obu nie jestem zbyt zadowolona. cienie giną szybko, a kredka wręcz ekspresowo (z tym, że bez żadnej bazy). kredka w ogóle jest dla mnie zdecydowanie za miękka. to moja pierwsza mineralna. nie wiem, czy wszystkie się tak zachowują bardzo często muszę ja ostrzyć, bo momentalnie się zużywa. po całym dniu na oku mam same pozostałości. a szkoda, bo podoba mi się ten kolor i liczylam na fajny efekt, ale cóż
brena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 16:26   #645
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

No prosze watek Lily aż wrzy
A ja pochwale sie że wczoraj doszedł mój pędzel kabuki Wybrałam Lancrone F60 i musze powiedzieć że jest cu-do-wny jest zbity i idealnie nabiera minerały Podkład o wiele lepiej wygląda na buzi
Wczesniej używałam pedzla naturalnego essence aczkolwiek ten był przeznaczony do różu więc to zupełnie inna bajka Teraz dopiero widze różnice z pędzlem kabuki
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 16:33   #646
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Oj, czego ci mężczyźni dla nas nie robią. Mój dzisiaj był zmuszony do oglądania Waszych swatchy i stwierdzenia, który róż mu się bardziej podoba. Żeby nie był całkiem OT - z EDM używam Linen w formule Intensive. Czy sądzicie, że próbki Blondie, Warm Peach i China Doll będą dobrym strzałem? Widziałam tutaj zdjęcia porównawcze, ale niestety nałożony na mokro Linen zrobił się strasznie ciemny - u mnie tak wcale nie wygląda, a jestem bardzo blada.
Z EDM uzywalam kilku podkladow, m.in. Linen i mysle, ze powinien ci pasowac Blondie z LL. Warm Peach tez nie jest ciemny, ale jest pomaranczowy wiec jesli uzywalas Linen to moze nie pasowac do twojej cery.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 17:08   #647
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Znalazłam zdjęcie English Rose przez fanpage'a Lily Lolo na FB:
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
pięknie wygląda

Cytat:
Napisane przez brena Pokaż wiadomość
Aga, ja mam cienie i kredkę khaki - z obu nie jestem zbyt zadowolona. cienie giną szybko, a kredka wręcz ekspresowo (z tym, że bez żadnej bazy). kredka w ogóle jest dla mnie zdecydowanie za miękka. to moja pierwsza mineralna. nie wiem, czy wszystkie się tak zachowują bardzo często muszę ja ostrzyć, bo momentalnie się zużywa. po całym dniu na oku mam same pozostałości. a szkoda, bo podoba mi się ten kolor i liczylam na fajny efekt, ale cóż
na razie mam cienie kilka godzin i trwałość ok tylko ja wolę bardziej nasycone zwariowane kolory

Kredkę mam czarną, mocna smolista czerń, faktycznie miękka ale ja zwykle kredki rozcieram aplikatorem z gąbki by je rozmyć więc może trwałość będzie ok.

Baardzo podobają mi się korektory, do tej pory używałam tylko korektorów z EDM i Buffd i to była porażka. A zółty z LL nawet w zmarchy mi nie wszedł, w szoku jestem.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 17:44   #648
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Pokaż wiadomość
Z EDM uzywalam kilku podkladow, m.in. Linen i mysle, ze powinien ci pasowac Blondie z LL. Warm Peach tez nie jest ciemny, ale jest pomaranczowy wiec jesli uzywalas Linen to moze nie pasowac do twojej cery.
Właśnie też mi się wydaje, że Warm Peach będzie zbyt pomarańczowy... To chyba agabil1 gdzieś pisała, że w LL brakuje szarawych, ziemistych odcieni - a szkoda.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Baardzo podobają mi się korektory, do tej pory używałam tylko korektorów z EDM i Buffd i to była porażka. A zółty z LL nawet w zmarchy mi nie wszedł, w szoku jestem.
A jakie korektory wybrałaś? Ja w sumie nie narzekam na EDM - do maskowania zaczerwienień i niespodzianek moim zdaniem są ok, natomiast pod oczy ukręciłam sobie z olejem i masełkiem. Ale może zamówię sobie z LL, skoro są niezłe... (już trochę za dużo mam tych zachcianek zakupowych )
Melya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 20:21   #649
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
wybrałam Whisper i już się powoli zakochuję w nim bezdrobinkowy, z jednolitym gładkim połyskiem, przepiękny subtelny lekko zgaszony róż i delikatnie pachnie czekoladą



nie mam już linen niestety, z EDM zostały mi tylko : fairly light neutral intensive i korektor sunlight (tylko z tym mogę porównać interesujące się kolory LL). Mam jeszcze jakieś Joppa i Meow.
a mogłabym prosić o porównanie EDM fairly Light neutral do kolorów z LL
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 10:13   #650
sylviaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 17
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cześć
Używam EDM (kończę 1 opakowanie) koloru Multitasking Neutral, który mi pasuje. Zamówiłam 1 próbkę (tylko 1 niestety mogłam) z LL kolor In the Buff i jest zdecydowanie zbyt pomarańczowy dla mnie. W co powinnam w takim razie celować? Candy Cane, Popsicle? Proszę o radę.
sylviaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 10:20   #651
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Właśnie też mi się wydaje, że Warm Peach będzie zbyt pomarańczowy... To chyba agabil1 gdzieś pisała, że w LL brakuje szarawych, ziemistych odcieni - a szkoda.


A jakie korektory wybrałaś? Ja w sumie nie narzekam na EDM - do maskowania zaczerwienień i niespodzianek moim zdaniem są ok, natomiast pod oczy ukręciłam sobie z olejem i masełkiem. Ale może zamówię sobie z LL, skoro są niezłe... (już trochę za dużo mam tych zachcianek zakupowych )
zerknij na mój blog i recenzję podkładu w kolorze Warm Peach. Patrząc na niego nigdy bym go nie wybrała do swojej szarawej cery a jednak wygląda dobrze i absolutnie nie jest pomarańczowy!

Z korektorów wybrałam:
PeepO świetny pdo oczy, lepszy zdecydowanie niż Sunlight EDM
Barely Beige jako dedykowany do Warm Peach ale jest jednak minimalnie zbyt jasny, mogłam wziąć Nude.

Korektory LL wydają się wyraźniej drobniejsze, bardziej miałkie niż EDM. Nakładane na sucho pędzelkiem okrągłym w przekroju, miękkim i lekko puchatym (używam jakiegoś z Maestro, 480 lub 490) świetnie wyglądają pod oczami, nie właża w zmarchy. Jestem zaskoczona ich wyglądem. Na pewno w przyszłym tygodniu zrobię ich recenzję na blogu i będą dokładne zdjęcia poglądowe

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a mogłabym prosić o porównanie EDM fairly Light neutral do kolorów z LL
pewnie, spróbuję dzisiaj
Jakieś konkretne odcienie Cię interesują? Mam próbki wszystkich z wyjątkiem Popcorn.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 10:24   #652
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość



pewnie, spróbuję dzisiaj
Jakieś konkretne odcienie Cię interesują? Mam próbki wszystkich z wyjątkiem Popcorn.
wystarczy mi opis - kupiłam warm peach LL i jest ciut za jasny na czole - tu się trochę opaliłam - na zimę będzie idealny, ale chciałabym ton ciemniejszy od warm peach i właśnie ciut jaśniejszy od EDM Fairly Light Neutral
popatrz swoim fachowym okiem, bo tych trochę ciemniejszych od warm peach jest sporo na fotkach barely buff, candy cane, bo popcorn jest chyba dość żółty czy warm honey i in the buff są dużo ciemniejsze? bo na fotkach to nadal są dość jasne
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2011-07-28 o 10:27
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 10:32   #653
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
wystarczy mi opis - kupiłam warm peach LL i jest ciut za jasny na czole - tu się trochę opaliłam - na zimę będzie idealny, ale chciałabym ton ciemniejszy od warm peach i właśnie ciut jaśniejszy od EDM Fairly Light Neutral
popatrz swoim fachowym okiem, bo tych trochę ciemniejszych od warm peach jest sporo na fotkach barely buff, candy cane, bo popcorn jest chyba dość żółty czy warm honey i in the buff są dużo ciemniejsze? bo na fotkach to nadal są dość jasne
wiesz co, dla mnie nieco ciemniejszym odpowiednikiem Warm Peach jest popcorn właśnie
wydaje się żółty ale na twarzy tego nie widać-wczoraj robiłam nim makijaż na kimś kto miał cerę lekko szarawą i super wyglądał Warm Honey będzie zbyt pomarańczowy. Barely buff, candy can-one z kolei mogą wybijać lekko na róż, są stonowane, zgaszone ale chłodne.
Ja mam szarawą cerę, teraz używam Warm Peach ale jest po urlopie za jasny i idealnie by pasował Popcorn
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 10:34   #654
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

na all pojawiły się podkłady po 55zł, tylko kilka odcieni ale może ktoś trafi w swój
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 10:36   #655
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
wiesz co, dla mnie nieco ciemniejszym odpowiednikiem Warm Peach jest popcorn właśnie
wydaje się żółty ale na twarzy tego nie widać-wczoraj robiłam nim makijaż na kimś kto miał cerę lekko szarawą i super wyglądał Warm Honey będzie zbyt pomarańczowy. Barely buff, candy can-one z kolei mogą wybijać lekko na róż, są stonowane, zgaszone ale chłodne.
Ja mam szarawą cerę, teraz używam Warm Peach ale jest po urlopie za jasny i idealnie by pasował Popcorn
dziękuję Ci bardzo
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 14:36   #656
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

porobiłam swatche, niestety mało ostre bo pogoda do bani. szkoda że nie mam już Popcornu

P4w, nie ma za co
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg LLvsEDM.jpg (48,0 KB, 178 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podklady.jpg (64,7 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podklady1.jpg (44,7 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg roze.jpg (39,4 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg korektory.jpg (42,6 KB, 114 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 14:42   #657
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

A który jest ciemniejszy, ale nadal żółty, od Popcorn? Ja go używałam zimą, ale na cieplejsze miesiące jest mi potrzebny ciemniejszy. Warm Honey jest w porządku, ale żółciejszy byłby porządniejszy
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 14:50   #658
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
A który jest ciemniejszy, ale nadal żółty, od Popcorn? Ja go używałam zimą, ale na cieplejsze miesiące jest mi potrzebny ciemniejszy. Warm Honey jest w porządku, ale żółciejszy byłby porządniejszy
Butterschotch zaraz pstryknę porównanie z warm honey


próbki wyślę jutro, przepraszam za zwłokę ale niedomagam a mąż jest cały dzień poza domem
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 15:05   #659
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Warm Honey i Butterschotch
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg podkład1.jpg (45,2 KB, 177 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podklad1a.jpg (64,0 KB, 74 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2011-07-29 o 11:04
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 15:07   #660
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Za co Ty przepraszasz, dobra kobieto
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-17 17:25:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.