Doda " Collection " - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-05, 21:32   #61
EwelkaaS
Wtajemniczenie
 
Avatar EwelkaaS
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 041
Dot.: Doda " Collection "

Co do bluzek to nic szczególnego w nich nie zauważyłam i wcale mnie nie powaliła ta kolekcja. Znajoma ze szkoły ma taką bluzkę, wcale nie zachwycająca
__________________


" taka ludzka natura, że możemy mieć dobry przykład,
a i tak potrafimy tylko źle wybrać. "





EwelkaaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 23:17   #62
Elmok
Raczkowanie
 
Avatar Elmok
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 225
Dot.: Doda " Collection "

Cytat:
Napisane przez oLaSeK=D Pokaż wiadomość
Mam wrazenie,ze to sama Doda do nas pisze Do Pudelka anonimowo pisala, moze na wizaz zajrzala? bo czy ktos moze byc az tak slepy i naiwny?? chyba jakas 11latka...
A nog sobie nie zmieniala,bo ma krociutenkie

hehehehehe dokladnie tak samo sobie pomyslalam

napisy na koszulkach sa tragiczne: (przy bananach zrobilo mi sie niedobrze...)
i "bardzo" orginalne.....
Elmok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 23:18   #63
slonko8918
Zakorzenienie
 
Avatar slonko8918
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 9 845
Dot.: Doda " Collection "

Porażka ta cała kolekcja... Jest dużo podobnych ciuszków... ale te są tandetne.
__________________
Trochę się szyje...

Szyciolandia
slonko8918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 20:54   #64
michell
Raczkowanie
 
Avatar michell
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 79
Dot.: Doda " Collection "

Cytat:
Napisane przez narcy Pokaż wiadomość
kocham, kocham, kocham ten argument

nie podoba mi sie Doda - zazdroszcze.
nie podobaja mi sie wypacykowane AG/Barbie/inne blachary - zazdroszcze
nie podoba mi sie jakas dziewczyna w krotkiej spodnicy - zazdroszcze.

jak mi sie Kozidrak nie podoba tez pewnie zazdroszcze? bo ona odniosła sukces, taka ladna, tyle kasy itp...
Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
zazdroszcze jej, wiec mowie,ze powiekszyla sobie persi, masz racje, ma takie naturalne
LOOOOL
Widzialas jej fotki zanim byla slawna? chyba jednak nie, fanko, a to wstyd
Moja siostra etz powiekszyla piersi, mowie to, bo jej zazdroszcze? Weź się w garść.
Ile masz lat?


Kozidrak spiewa tak samo zle jak moja mama, debiutowaly w opolu w tym samym roku Na szczescie moja nie kontynuowała kariery.
Cytat:
Napisane przez talia1111 Pokaż wiadomość
Hahahahha. Po pierwsze nie mam kompleksów. Po 2 nie jestem porąbana. Po trzecie NIE ZAZDROSZCZE JEJ np. wypchanych cycków i pseudo 'lodziary'.
dziękuję.

Teraz PS JA JESTEM KRÓLOWĄ! ROZKAZUJĘ WAM KOCHAĆ DODĘ !
___________________
Kocham twoje blond włosy Schweini
Cytat:
Napisane przez oLaSeK=D Pokaż wiadomość
Mam wrazenie,ze to sama Doda do nas pisze Do Pudelka anonimowo pisala, moze na wizaz zajrzala? bo czy ktos moze byc az tak slepy i naiwny?? chyba jakas 11latka...
A nog sobie nie zmieniala,bo ma krociutenkie
Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
bo wspolczesna medycyna jeszcze nie umie
mnie sie wydaje, ze dorotka prezentuje soba ciut wyzszy poziom, wiec moze to szalona 11stka
Wszystkie macie się za takie dorosłe a piszecie jak gówniary gdybyście nie zazrosciły to nie odpowiadały byście tak zajadle na moją opinie -prawda w oczy kole co? Mam znacznie więcej niz 11 i zapewne lepiej poukładane w głowie niz wy. Czekam na odpowiedzi - przynajmniej na forum mozecie dać upust swoim frustracjom Życze powodzenia wali mnie to ze nie lubicie Dody- na szczęście ona ma mnóstwo fanow
__________________
.::Uśmiechnij się, w każdej chwili ktoś może zakochać się w twoim uśmiechu::.
michell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 21:06   #65
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Doda " Collection "

Nie lubię Dody, ale naprawdę nie rozumiem o co tyle krzyku. Pełno jest sklepów oferujących koszulki z nadrukami, które traktowac należy z przymrużeniem oka. Sklep Dody różni się od nich tylko tym, że 'patronuje' mu piosenkarka. Kto Dodę lubi-kupi sobie koszulkę z nadrukiem z jej twarzą, kto lubi mniej-może wybrac nadruk niezwiązany z piosenkarką albo użyc magicznego krzyżyka w prawym górnym rogu okna strony sklepu.

Relax, take it easy...
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 21:09   #66
vanilia___
Raczkowanie
 
Avatar vanilia___
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 227
Dot.: Doda " Collection "

Cytat:
Napisane przez michell Pokaż wiadomość
Wszystkie macie się za takie dorosłe a piszecie jak gówniary gdybyście nie zazrosciły to nie odpowiadały byście tak zajadle na moją opinie -prawda w oczy kole co? Mam znacznie więcej niz 11 i zapewne lepiej poukładane w głowie niz wy. Czekam na odpowiedzi - przynajmniej na forum mozecie dać upust swoim frustracjom Życze powodzenia wali mnie to ze nie lubicie Dody- na szczęście ona ma mnóstwo fanow
Przyglądam się tej dyskusji. Na początku byłam bezstronna- bo w końcu Doda coś osiagnęła. Ale teraz to mnie troche śmieszą te Twoje wypowiedzi Powiedz mi tylko jedną rzecz, koleżanko - wierzysz, że ona nie miała operacji plastycznych ? I pytanie numer dwa- Czy goły tyłek i lateksowe kozaczki to oznaka dobrego gustu ?
vanilia___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 21:11   #67
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Doda " Collection "

No wlasnie widze michell, ze ty przede wszystkim nie wiesz co to zachowac zimna krew i straszliwie sie emocjonujesz, ze dziewczyny jej nie lubia.
Proponuje wiadro wody, bo dziś chyba ciepło.
Naprawde poziom jak z remizy.
Widac jakich Dorota ma fanow, pozazdroscic tylko...

Napisałam, ze niestety jest obecnie najlepsza polska piosenkarka i ze powiekszyla sobie piersi, a ty szału dostajesz.
Coś chyba z Toba nie tak
Ktos nazywa twoja ukochana najlepsza polska piosenkarka, a ty z pyskiem?
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-11, 22:42   #68
michell
Raczkowanie
 
Avatar michell
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 79
Dot.: Doda " Collection "

Cytat:
Napisane przez vanilia___ Pokaż wiadomość
Przyglądam się tej dyskusji. Na początku byłam bezstronna- bo w końcu Doda coś osiagnęła. Ale teraz to mnie troche śmieszą te Twoje wypowiedzi Powiedz mi tylko jedną rzecz, koleżanko - wierzysz, że ona nie miała operacji plastycznych ? I pytanie numer dwa- Czy goły tyłek i lateksowe kozaczki to oznaka dobrego gustu ?
Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
No wlasnie widze michell, ze ty przede wszystkim nie wiesz co to zachowac zimna krew i straszliwie sie emocjonujesz, ze dziewczyny jej nie lubia.
Proponuje wiadro wody, bo dziś chyba ciepło.
Naprawde poziom jak z remizy.
Widac jakich Dorota ma fanow, pozazdroscic tylko...

Napisałam, ze niestety jest obecnie najlepsza polska piosenkarka i ze powiekszyla sobie piersi, a ty szału dostajesz.
Coś chyba z Toba nie tak
Ktos nazywa twoja ukochana najlepsza polska piosenkarka, a ty z pyskiem?
vanilia: Ale mowienie ze Doda miala robione usta policzki itd to juz mega przesada i bajeczki wyssane z palca które wymyslają jakies frustratki nie sądzisz? A jesli chodzi o gusta to kazdy ma inne.
Pushit i kto to mówi! ta która pisze największe bzdury o Dodzie! cytat:"hmm gdyby miala do siebie dystans to by nie powiekszala sobie piersi, ust, nie robila nosa i awantur kazdemu, kto wjedzie na jej wyglad..." - przypominasz sobie? a pozatym
radze uwaznie czytac napisalam w poprzednim wpisie ze mnie to wali czy wy ją lubicie czy nie. A szału to raczej Ty dostajesz bo ja wyrazilam swoją opinie a wy jestescie mega oburzone... Bawią mnie te wasze wypowiedzi a nie denerwują- napiszecie jeszcze coś ciekawego?
__________________
.::Uśmiechnij się, w każdej chwili ktoś może zakochać się w twoim uśmiechu::.
michell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 22:47   #69
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Doda " Collection "

Cytat:
Napisane przez michell Pokaż wiadomość
vanilia: Ale mowienie ze Doda miala robione usta policzki itd to juz mega przesada i bajeczki wyssane z palca które wymyslają jakies frustratki nie sądzisz? A jesli chodzi o gusta to kazdy ma inne.
Pushit i kto to mówi! ta która pisze największe bzdury o Dodzie! cytat:"hmm gdyby miala do siebie dystans to by nie powiekszala sobie piersi, ust, nie robila nosa i awantur kazdemu, kto wjedzie na jej wyglad..." - przypominasz sobie? a pozatym
radze uwaznie czytac napisalam w poprzednim wpisie ze mnie to wali czy wy ją lubicie czy nie. A szału to raczej Ty dostajesz bo ja wyrazilam swoją opinie a wy jestescie mega oburzone... Bawią mnie te wasze wypowiedzi a nie denerwują- napiszecie jeszcze coś ciekawego?
a jednak to Doda




edit:
o prosze, nawet mam dowod
jak tylko ta "kolekcja" wyszla to zdaje sie w watku Barbie ktoras z nas pisala ze gdyby to z bananem bylo po angielsku to by bylo choc troszke lepsze. Prosze! mowisz-masz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Picture 1.png (27,4 KB, 0 załadowań)

Edytowane przez DJADKJGU
Czas edycji: 2008-07-11 o 23:25
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 09:39   #70
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Doda " Collection "

djad damn, a ja mialam dode za babke choc troche na poziomie, choc podobno jest niesympatyczna

ale jezeli ma umysl 11stki to ja sie nie dziwie, ze nawet majdan nie wytrzymał

edit: to chyba musze przestac jej sluchac, bo wstyd

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2008-07-12 o 10:16
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 10:07   #71
Mycha
Raczkowanie
 
Avatar Mycha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 418
Dot.: Doda " Collection "

Ja bym w takiej koszulce nie wyszła, bo nie lubię napisów na koszulkach. Jednak uważam, że akcja z koszulkami jest fajna, a Doda zawsze wydawała mi się super laską ;-) Lubię ludzi, którzy świetnie zarabiają na tym, że tłum ich tak krytykuje
Mycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-12, 12:53   #72
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Doda " Collection "

zeby podroczyc sie troche z nasza Doda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg doda_po_retuszu.jpg (56,9 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg doda_po_retuszu1.jpg (25,6 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg doda_po_retuszu2.jpg (13,7 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg doda_po_retuszu3.jpg (24,9 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg doda_po_retuszu4.jpg (75,3 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg doda_po_retuszu5.jpg (26,0 KB, 36 załadowań)
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 13:13   #73
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Doda " Collection "

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg doda_po_retuszu6.jpg (20,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pom1850414.jpg (32,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mtv_ema_music_awards.jpg (30,3 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: png madolayf3.png (108,2 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hcjcgj.jpg (23,7 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gwiazdytanczalodzie2019fn6.jpg (25,9 KB, 18 załadowań)
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 13:14   #74
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Doda " Collection "

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cf93809d002154c747db7619.jpg (38,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dodct6.jpg (27,7 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg doda_radek.jpg (23,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 24861_1176711636_4d8a_p.jpeg (70,6 KB, 15 załadowań)
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 14:47   #75
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Doda " Collection "

te koszulki niczym się nie wyróżniają poza ceną - już po zdjęciach i opisie widać, że koszulka jak każda inna - na wygląd bazarówka a materiał troszkę lepszy zeby sie od razu nie rozleciała, nadruki nic nowego ani odkrywczego lub ew. stare i znane lub ew. wychwalające dodę pod niebiosa.

No ogóle jak znajdzie się coś ładnego ( jedna bluza z kapturem damska kolor granatowy z widocznymi szwami itp jest ładna ) to niestety jakby mnie bili i torturowali to nie dam za nią 150zł - cena bez nadruku bo tylko taka opcja wchodziłaby w grę, z nadrukiem 20zł drożej mniej więcej) - wolę sobie kupić jakiś ciuszek w diversie/croppie/bershce/housie/trollu i chociaż będe widziala za co płacę.

Doda się nie popisała i tyle. Tyle czasu szokowała a ciuszki które wypuściałą wieją tandteą i bazarem.


Ps. Skoro Doda ma do siebie tyle dystansu to czemu jedyne znośne jej zdjęcia to fotoszop non stop ? Co spadł jej współczynnik dystansu do siebie i poddała się obróce bo kacze nóżki za krótkie, bo brzuszek nieidealny, bo cycunie zwisają ?!?
To nie zazdrość bo ostatnią rzeczą któej chciałabym od życia to bycie jak Doda.. fakt może i kasę ma i może i karieirę zrobiła - ale w taki sposób to ja nawet bym tej jej kasy nie chciała.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 23:58   #76
vanilia___
Raczkowanie
 
Avatar vanilia___
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 227
Dot.: Doda " Collection "

Cytat:
Napisane przez michell Pokaż wiadomość
vanilia: Ale mowienie ze Doda miala robione usta policzki itd to juz mega przesada i bajeczki wyssane z palca które wymyslają jakies frustratki nie sądzisz? A jesli chodzi o gusta to kazdy ma inne.
Pushit i kto to mówi! ta która pisze największe bzdury o Dodzie! cytat:"hmm gdyby miala do siebie dystans to by nie powiekszala sobie piersi, ust, nie robila nosa i awantur kazdemu, kto wjedzie na jej wyglad..." - przypominasz sobie? a pozatym
radze uwaznie czytac napisalam w poprzednim wpisie ze mnie to wali czy wy ją lubicie czy nie. A szału to raczej Ty dostajesz bo ja wyrazilam swoją opinie a wy jestescie mega oburzone... Bawią mnie te wasze wypowiedzi a nie denerwują- napiszecie jeszcze coś ciekawego?
Chyba za bardzo uogólniasz- ja nie jestem wcale oburzona, a zwracasz się do wszystkich. A co doda sobie operowala? Nie wglebiam sie w to. Biust na pewno, bo efekt w jej stylu- mocno przesadzony. Slyszalam cos kiedys o nosie, ale nie wiem czy to prawda A co do gustu... Są gusta, guściki i bezguścia. Przesadzanie z solarium, pokazywanie tylka i brzucha jest niestety bezguściem. Są pewne granice, które zna każdy. Oprócz Dody i Joli z Big Brothera. Ale ta pierwsza chociaż robi na tym duże pieniadze i życze jej jak najlepiej- maz juz ja zdradzil, wiec niech chociaz pieniadze kobieta ma...
vanilia___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 13:34   #77
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Doda " Collection "

o znowu mnie doda zaatakowala, to wkleje czekamy na fanke, znaczy dode
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg doda.jpg (42,7 KB, 26 załadowań)
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 14:16   #78
tissue
Raczkowanie
 
Avatar tissue
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 99
Dot.: Doda " Collection "

pushit również uwazam że trochu przesadzasz. Te zdjęcia które wrzuciłaś wogóle do mnie nie trafiają. Która gwiazda nie zostaje przerobiona nim trafi gdziekolwiek. Wymień mi jedna chociażby w 90% naturalną?? Teraz wszyscy zostają przerabiani żeby wyglądać cudnie. Doda jest szczera bo powiedziała odrazu że piersi sztuczne ma Nie jest głupia...gdyby była nigdy by nie zyskała takiej popularności i nie wzbudzała takich kontrowesji. Ona doskonale wie co robi, taki styl życia wybrała, jej sprawa, nie obchodzi mnie to. Taka postać wykreowała i chociaż uwarzam to za przesdadne i żałosne to jednak nie wyzywam jej i nie obrażam. Nie mój cyrk, nie moje małpy

Nie jestem fanka Dody i nie lubie jej, ale jej piosenki wpadają mi w ucho Kolekcja jest całkiem całkiem. Niektóre koszuli fakt wiocha, ale wiele jest naprawde zabawnych i po porostu traktuje je z przymróżeniem oka
tissue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 14:19   #79
kyana
Zadomowienie
 
Avatar kyana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 343
GG do kyana Send a message via Skype™ to kyana
Dot.: Doda " Collection "

Moim zdaniem te koszulki są jedną wielką pomyłką.... Noo ewentualnie ubrałabym na "Dziwka Party"
__________________
'Lawina ruszyła i za późno jest na to, by kamyki robiły głosowanie.'
kyana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-13, 14:24   #80
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Doda " Collection "

Cytat:
Napisane przez tissue Pokaż wiadomość
pushit również uwazam że trochu przesadzasz. Te zdjęcia które wrzuciłaś wogóle do mnie nie trafiają. Która gwiazda nie zostaje przerobiona nim trafi gdziekolwiek. Wymień mi jedna chociażby w 90% naturalną?? Teraz wszyscy zostają przerabiani żeby wyglądać cudnie. Doda jest szczera bo powiedziała odrazu że piersi sztuczne ma Nie jest głupia...gdyby była nigdy by nie zyskała takiej popularności i nie wzbudzała takich kontrowesji. Ona doskonale wie co robi, taki styl życia wybrała, jej sprawa, nie obchodzi mnie to. Taka postać wykreowała i chociaż uwarzam to za przesdadne i żałosne to jednak nie wyzywam jej i nie obrażam. Nie mój cyrk, nie moje małpy

Nie jestem fanka Dody i nie lubie jej, ale jej piosenki wpadają mi w ucho Kolekcja jest całkiem całkiem. Niektóre koszuli fakt wiocha, ale wiele jest naprawde zabawnych i po porostu traktuje je z przymróżeniem oka
doda u majewskiego czy wojewodzkiego zaparla sie mowaic, ze ma prawdziwe piersi

nie jest glupia, tez tak uwazam, ze miala na siebie pomysl i swietnie sie jak na polske wykreowala

piosenki kompletnie nie wpadaja mi w ucho, poza katharsis, ktore pojawilo sie, kiedy rozstawalam sie z moim ex, ale kawal glosu ma dziewczyna, zazdroszcze jej tego

kolekcja jest tandetna i hmm "pusta" zreszta kolekcja to ciuchy, a to tylko napisy na koszulki, nie uzywajmy zbyt wielkich slow, doda zadnej kolekcji to na swoim koncie jeszcze nie ma

nie wiem, czy jest zalosna, niektore jej ciuchy mi sie podobaja, sa fajnie wulgarnie przerysowane

a fotki byly specjalnie dla michell, bo wczoraj sie nudzilam
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 09:44   #81
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Doda " Collection "

a ja bym wlascnie chciala zeby Dodzia usiadla, pomyslala, wysilila sie troche i zrobila naprawde kolekcje. tak jak pushit mowi - napisy to nie kolekcja.
Gdyby ona zaprojektowala swoja linie ubran, chociazby dla jakiejs sieciowki, ale lepiej dla swojego sklepu, bo wtedy nic by ja nie ograniczalo, to moglyby wyjsc calkiem fajna rzecz. tak, wiem, ze kiczowe, ale tego wlasnie brakuje na rynku, takich rzeczy na pograniczu ubrania i przebrania, lateksow, wstazeczek, koronek. nieprzesadnie polaczone (jak u Dody koncertowej) moglyby sluzyc za ciekawe urozmaicenie codziennosci
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 10:17   #82
.ups
Wtajemniczenie
 
Avatar .ups
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 848
GG do .ups
Dot.: Doda " Collection "

Doda jest jaka jest, swoją "kolekcję" zrobiła marną, ale poczekajcie, ona dopiero raczkuje jeśli chodzi o projektowanie, czy coś tędy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dodapaulinka019nn.jpg (63,2 KB, 25 załadowań)
__________________
wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

[/I][/COLOR]
.ups jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 10:22   #83
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Doda " Collection "

by zachcialo jej sie rozwinac troche
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 11:18   #84
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Doda " Collection "

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
a ja bym wlascnie chciala zeby Dodzia usiadla, pomyslala, wysilila sie troche i zrobila naprawde kolekcje. tak jak pushit mowi - napisy to nie kolekcja.
Gdyby ona zaprojektowala swoja linie ubran, chociazby dla jakiejs sieciowki, ale lepiej dla swojego sklepu, bo wtedy nic by ja nie ograniczalo, to moglyby wyjsc calkiem fajna rzecz. tak, wiem, ze kiczowe, ale tego wlasnie brakuje na rynku, takich rzeczy na pograniczu ubrania i przebrania, lateksow, wstazeczek, koronek. nieprzesadnie polaczone (jak u Dody koncertowej) moglyby sluzyc za ciekawe urozmaicenie codziennosci
Myslalam, ze jestem jedna z bardzo niewielu, ktorej takich sklepow brakuje. Wszędzie to samo..
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 19:03   #85
michell
Raczkowanie
 
Avatar michell
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 79
Dot.: Doda " Collection "

Cytat:
Napisane przez Mycha Pokaż wiadomość
Ja bym w takiej koszulce nie wyszła, bo nie lubię napisów na koszulkach. Jednak uważam, że akcja z koszulkami jest fajna, a Doda zawsze wydawała mi się super laską ;-) Lubię ludzi, którzy świetnie zarabiają na tym, że tłum ich tak krytykuje
Cytat:
Napisane przez tissue Pokaż wiadomość
pushit również uwazam że trochu przesadzasz. Te zdjęcia które wrzuciłaś wogóle do mnie nie trafiają. Która gwiazda nie zostaje przerobiona nim trafi gdziekolwiek. Wymień mi jedna chociażby w 90% naturalną?? Teraz wszyscy zostają przerabiani żeby wyglądać cudnie. Doda jest szczera bo powiedziała odrazu że piersi sztuczne ma Nie jest głupia...gdyby była nigdy by nie zyskała takiej popularności i nie wzbudzała takich kontrowesji. Ona doskonale wie co robi, taki styl życia wybrała, jej sprawa, nie obchodzi mnie to. Taka postać wykreowała i chociaż uwarzam to za przesdadne i żałosne to jednak nie wyzywam jej i nie obrażam. Nie mój cyrk, nie moje małpy

Nie jestem fanka Dody i nie lubie jej, ale jej piosenki wpadają mi w ucho Kolekcja jest całkiem całkiem. Niektóre koszuli fakt wiocha, ale wiele jest naprawde zabawnych i po porostu traktuje je z przymróżeniem oka
Mycha: "Lubię ludzi, którzy świetnie zarabiają na tym, że tłum ich tak krytykuje" -popieram

tissue: mądra rzeczowa opinia masz swoje zdanie które wypowiadasz ale nie powtarzasz zbędnych zmyślonych plotek na temat Dody -takich wypowiedzi i osób z klasą brakuje na tym forum (patrz:pushit)

pushit: dajmy sie wyżyć frustratce na tym forum... jesteś żałosna... może wkleisz swoje zdjęcia z makijażem i bez?-zobaczymy jaka jesteś piękna?
__________________
.::Uśmiechnij się, w każdej chwili ktoś może zakochać się w twoim uśmiechu::.
michell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 20:26   #86
talia1111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 98
Dot.: Doda " Collection "

Cytat:
Napisane przez michell Pokaż wiadomość
Mycha: "Lubię ludzi, którzy świetnie zarabiają na tym, że tłum ich tak krytykuje" -popieram

tissue: mądra rzeczowa opinia masz swoje zdanie które wypowiadasz ale nie powtarzasz zbędnych zmyślonych plotek na temat Dody -takich wypowiedzi i osób z klasą brakuje na tym forum (patrz:pushit)

pushit: dajmy sie wyżyć frustratce na tym forum... jesteś żałosna... może wkleisz swoje zdjęcia z makijażem i bez?-zobaczymy jaka jesteś piękna?

pushit: dajmy sie wyżyć frustratce na tym forum... jesteś żałosna... może wkleisz swoje zdjęcia z makijażem i bez?-zobaczymy jaka jesteś piękna?[/quote]

Ale pojechałaś
talia1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 21:22   #87
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Doda " Collection "

ja bym chciala kolekcje w ktorej bylyby takie jej ciuszki (1-3)(kit ze wiekszosc zwalona od zagranicznych wokalistek... moglaby wymyslic cos sama, no ale jak juz nie umie to niech chociaz przerabia czyjes pomysly na swoja modle)


edit:
OMG onaprawde na maksa kopiuje innych :O (1-6) troszke slabe to
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg doda_elektroda_vs._christina_aguilera.jpg (32,2 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg doda_kopiuje_britney_spears.jpg (52,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg prawie_jak_shakira....jpg (32,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg doda_elektroda_vs.jpg (39,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg doda_elektroda_vs._christina_aguilera555.jpg (29,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg prawie_jak_victoria....jpg (127,9 KB, 12 załadowań)
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 21:35   #88
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Doda " Collection "

o troche zenadka, przegina z iloscia zerznietych rzeczy.. jej sceniczny wizerunek wlasnie stracil bardzo w moich oczach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg doda_kopiuje_christi2.jpg (33,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg doda_kopiuje_christi.jpg (12,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: png doda_kopiuje_christi3.png (107,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg doda_kopiuje_christine_aguilere.jpg (4,3 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg doda_kopiuje_rihanne.jpg (38,0 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rabczewska_prawie_jak_avril....jpg (47,9 KB, 14 załadowań)
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 21:43   #89
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Doda " Collection "

Cytat:
Napisane przez talia1111 Pokaż wiadomość
pushit: dajmy sie wyżyć frustratce na tym forum... jesteś żałosna... może wkleisz swoje zdjęcia z makijażem i bez?-zobaczymy jaka jesteś piękna?
Ale pojechałaś [/quote]

Dajemy się wyzyc, dajemy, nikt nie broni michell pisac dalej

djad no faktycznie, myslalam, ze daje wiecej od siebie, a chyba tylko siedzi w necie i przeglada fotki gwiazd

ps. koszulki sie chyba kiepsko sprzedaja, jak musiala pojsc z reklama tutaj hihihi
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 21:45   #90
.ups
Wtajemniczenie
 
Avatar .ups
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 848
GG do .ups
Dot.: Doda " Collection "

I tak ją lubię xD xD xD
__________________
wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

[/I][/COLOR]
.ups jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:30.