Lidl - zakupy kosmetyczne - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-04, 08:25   #631
Drippy
Wtajemniczenie
 
Avatar Drippy
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 006
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A ja zakupiłam krem na noc i jestem zadowolona. Szybko się wchłania i pięknie załagodził mi masakrę na twarzy po retinoidach. Alkoholu w nim w ogóle nie czuć, a przy ilości innych nawilżających składników, nie sądzę by zrobił krzywdę.
Dobrze, że i Tobie pasuje. Ja użyłam go już kilka razy i jestem jak najbardziej zadowolona, choć się bałam. Aż myślę, czy nie skoczyć po zapasik, ale chyba sobie daruję, najwyżej będę żałować...
Drippy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 12:10   #632
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Lidl

Drippy, ja myślę,czy nie wrócić po niego, ale po wersję maseczki, która ma bardzo podobny skład, tylko trochę krótszy. Nie wiem, czy Ciebie też tak dobrze ten krem matuje,bo u mnie świetne nawilżenie i jeszcze mat.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 12:33   #633
Drippy
Wtajemniczenie
 
Avatar Drippy
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 006
Dot.: Lidl

Właśnie też to zauważyłam i mocno się zdziwiłam, ale faktycznie matuje!
Nad maseczką się też zastanawiałam, ale i tak dużo nakupiłam, więc sobie darowałam. hm.
Drippy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 12:45   #634
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Lidl

Dudkaaa
Pozwoliłam sobie skopiować Twój post i zgłosić składy do analizy.


Dziewczyny,kiedyś była już taka petycja,aby zgłosić kosmetyki Suhady( i chyba ogólnie Lidlowskie) do KWC,ale odmówiono,ze względu na cykliczność produktów.
Trochę to dziwne,bo np.edycje limitowane Essence są zawsze zgłaszane do recenzji a kosmetyki są góra ze 2 miesiące w sklepach.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 07:13   #635
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Lidl

Ja tez myślę czy na nowo by nie zacząć dskusję o kosmetykach marketowych - najwyżej będzie nowy dział w kwc który będzie zaznaczony "wchodzicie na własną odpowiedzialność", a tak naprawdę chodziło mi o o to że ten dział by był mało....? i tu mi zabrakło słowa - realistyczny? - nie, nie wiem jaki.

Ale z tego co wiem to Suhada jest normalną firmą niemiecką występujaca w sklepach, tak? Więc Suhada powinna normalnie być w KWC

Był już kiedyś wątek na technicznym o kosmetykach marketowych.

Ja sobie wczoraj zakupiłam krem pod oczy, krem do rąk i emulsje do mycia cien, te dwie ostatnie z Ureą.
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 12:24   #636
Robaczywka
Rozeznanie
 
Avatar Robaczywka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wicie rozumicie
Wiadomości: 559
GG do Robaczywka
Dot.: Lidl

Płatki kosmetyczne z Lidla kupuję co najmniej od roku, więc nie kumam co to ma być za cykliczność Popieram Was, essence jakoś dodają chociaż mnóstwo tam limitowane, podobnie z Escadą, gdzie co roku wynosi nowy zapach, a później na próżno go szukać w sklepach...
W Biedronie może i producenci się zmieniają, ale w Lidlu?
Robaczywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 12:50   #637
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Robaczywka Pokaż wiadomość
Płatki kosmetyczne z Lidla kupuję co najmniej od roku, więc nie kumam co to ma być za cykliczność Popieram Was, essence jakoś dodają chociaż mnóstwo tam limitowane, podobnie z Escadą, gdzie co roku wynosi nowy zapach, a później na próżno go szukać w sklepach...
W Biedronie może i producenci się zmieniają, ale w Lidlu?
Jeśli chodzi o płatki i inne kosmetyki Cien to faktycznie - cykliczność żadna, ale serie Cien Med i Suhada to średnio raz na pól roku w Lidlu. Nie zmienia to faktu, że w pełni się zgadzam - dlaczego Cien Lidlowy ma być gorszy niż również niemieckie Essence...I tak pewnie nie przejdzie; kiedyś pisałam w odpowiednim dziale o podpaskach, tamponach i wkładkach, żeby dodali na KWC, ale oczywiście nie przeszło.

Wracając do temau - przetestowałam niebieską i różową pomadkę Cien. Pisze przy nich, jak juz Ktoś zauważył wcześniej "nowość", więc pewnie będą w stałej ofercie.
Nie uważam żeby były takie złe, ale dobre też nie; Strasznie tępe; niebieska podkreśla po czasie suche skórki, ale różowa za to jest nieco lepsza. Nieźle chronią przed pogodą, jaką mamy teraz za oknem. Spodziewałam się jednak po tak dobrym składzie czegoś lepszego i żałuję, że kupiłam dwie, ale trzeba dużo smarować, więc szybko zużyję

Odżwykę aloesową, uwaga, użyłam do golenia - to mój nowy sposób zamiast żeli. Całkiem dobrze się spisała i złagodziła podrażnienia
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-05, 13:27   #638
Yasmin
Raczkowanie
 
Avatar Yasmin
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
GG do Yasmin
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
Odżwykę aloesową, uwaga, użyłam do golenia - to mój nowy sposób zamiast żeli. Całkiem dobrze się spisała i złagodziła podrażnienia
odżywke do włosów????

odżywka cien med z aloesem do włosów jest bardzo przyjemna w stosowaniu, prosty skład, bez silikonów
u mnie w poniedziałek jak dotarłam do lidla na półce stały tylko 2 - wiec słaby zapas bedzie

a co do suhady,kupilam zel pod prysznic - bardzo intensywny zapach, ale przyjemny i nie wysusza skóry

ten alkohol wysoko w składzia pojawia sie tez w ekokosmetykach niemieckich alverde - mam odzywki tej firmy i mimo, ze mam wrazliwy skalp i jestem alergikiem to te kosmetyki sa bezpieczne dla mnie (a stosuje je juz ladnych pare miesiecy)
Yasmin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 14:50   #639
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Lidl

Tak, właśnie o tej mówię Wiem, że szokujące, ale o tej metodzie golenia dowiedziałam się oczywiście z forum Wizaż

Jak zaszłam drugiego dnia rzutu kosmetyków, to też wzięłam przedostatnią aloesową odżywkę, a o dziwo - wszytskiego innego było pełno.
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 15:17   #640
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Dudkaaa
Pozwoliłam sobie skopiować Twój post i zgłosić składy do analizy.
Swietny pomysl daj znac jak je oceniono, czy ten olejek nadaje sie do twarzy? ogladalam dzis flimki na youtubie o japonskim masazu twarzy, moze by sie nadal ten lidlowy?
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 16:43   #641
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Lidl

Ja kupiłam jakiś czas temu krem pod oczy z aloesem. dramat-to co zrobił mi pod oczami ten krem nie zrobił jeszcze żaden najtańszy kosmetyk masakra!!!
Użyłam go parę razy jak tylko kupiłam,zawsze budziłam się po nim z zapuchniętymi oczami,i nijak nie mogłam zrozumieć dlaczego-a to zwaliłam winę na to że poprzedniego wieczoru piwo piłam a to popłakałam się teraz do mnie doszło-to wina tego kremu!!!Za każdym razem jak nim smarowałam się wstaje opuchnięta,mało tego opuchlizna schodzi a zostają"zmarchy "okropne,później też znikają,ale jak napisałam ,nie używałam go na co dzień,gdyby tak było pewnie wyglądałabym już na 10 lat starzej niż jest naprawdę.Nie polecam nikomu.
A żel z aloesem i maska są ok.,z tym że maski pod oczy nie smarowałam nigdy
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 14:12   #642
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam jakiś czas temu krem pod oczy z aloesem. dramat-to co zrobił mi pod oczami ten krem nie zrobił jeszcze żaden najtańszy kosmetyk masakra!!!
Użyłam go parę razy jak tylko kupiłam,zawsze budziłam się po nim z zapuchniętymi oczami,i nijak nie mogłam zrozumieć dlaczego-a to zwaliłam winę na to że poprzedniego wieczoru piwo piłam a to popłakałam się teraz do mnie doszło-to wina tego kremu!!!Za każdym razem jak nim smarowałam się wstaje opuchnięta,mało tego opuchlizna schodzi a zostają"zmarchy "okropne,później też znikają,ale jak napisałam ,nie używałam go na co dzień,gdyby tak było pewnie wyglądałabym już na 10 lat starzej niż jest naprawdę.Nie polecam nikomu.
A żel z aloesem i maska są ok.,z tym że maski pod oczy nie smarowałam nigdy
Kurczę,może to uczulenie na jakis składnik akurat tego żelu, bo skład ma bogaty, o ile dobrze pamiętam.
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 14:25   #643
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
Kurczę,może to uczulenie na jakis składnik akurat tego żelu, bo skład ma bogaty, o ile dobrze pamiętam.
Nie wiem co jest takiego w tym kremie,ale wylądował w koszu
Ja mam jeszcze maskę aloesowa do twarzy i żel z dużą ilością aloesu i te 2 kosmetyki mi nie szkodzą- chociaż maseczka beż szału,miałam lepsze,a żel dobry nawet,fajnie nawilża.
Ciekawa jestem czy ktoś jeszcze skusił się na ten krem pod oczy jak ktoś go ma to napiszcie jakie macie wrażenia.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 20:58   #644
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Lidl

to pewnie jakieś uczulenie bo ja używam od ok tygodnia i nic nie zauwarzyłam takiego
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 22:46   #645
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
Tak, właśnie o tej mówię Wiem, że szokujące, ale o tej metodzie golenia dowiedziałam się oczywiście z forum Wizaż

Jak zaszłam drugiego dnia rzutu kosmetyków, to też wzięłam przedostatnią aloesową odżywkę, a o dziwo - wszytskiego innego było pełno.
o tak to jest świetna metoda, też stosuję, i z tego co zauważyłam włosy mniej wrastają
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 23:57   #646
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Nie wiem co jest takiego w tym kremie,ale wylądował w koszu
Ja mam jeszcze maskę aloesowa do twarzy i żel z dużą ilością aloesu i te 2 kosmetyki mi nie szkodzą- chociaż maseczka beż szału,miałam lepsze,a żel dobry nawet,fajnie nawilża.
Ciekawa jestem czy ktoś jeszcze skusił się na ten krem pod oczy jak ktoś go ma to napiszcie jakie macie wrażenia.
To chociaż wiemy, że aloes Cię nie uczula Mnie na szczęście też nie

Kupiłam ostatnio deo sesitive Cien w kulce - żałuję, że nie powąchałam w sklepie, ale nie chciałam odkręcać opakowań, jak to większość ma w zwyczaju. Sensitive pachnie niestety tak mydlano i ogólnie dla mnie niezbyt ładnie. Testuję póki co dwa dni i jest ok - szybko się wchłania, śladów na ubraniach na razie nie widać, nie pocę się (a miałam teraz gorączkę), skóra ładnie nawilżona (aloes na 3 miejscu w składzie). No i taka śmieszna cena...nic, tylko testować. Dziękuję Wszystkim, którzy deo Cien tu wychwalali
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 21:53   #647
coffee and cigarettes
Rozeznanie
 
Avatar coffee and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 579
Dot.: Lidl

Dzisiaj stałam się szczęśliwą posiadaczką maseczki do twarzy, kremu na noc, masła do ciała i olejku z tej nowej serii Suhada Nature. Dziewczyny skoro one nie maja rzekomo w składzie żadnych"sztucznych zapachów" - jakim cudem tak obłędnie pachną?
coffee and cigarettes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 22:36   #648
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Lidl

świetną okazję wypatrzyłam w pon. w lidlu, mianowicie 9 maszynek do golenia wilkinson z tej serii beauty, za 9.99.
6 + 3gratis, jeśli używacie, to zwróćcie uwagę
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 10:44   #649
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez coffee and cigarettes Pokaż wiadomość
Dzisiaj stałam się szczęśliwą posiadaczką maseczki do twarzy, kremu na noc, masła do ciała i olejku z tej nowej serii Suhada Nature. Dziewczyny skoro one nie maja rzekomo w składzie żadnych"sztucznych zapachów" - jakim cudem tak obłędnie pachną?
Zernik na kład, czy jest tam "parfum". Te kosmetyki są ponoć perfumowane olejkami eterycznymi, więc myślę, że nawet pod nazwą "parfum" może być taka właśnie mieszanka.

Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
świetną okazję wypatrzyłam w pon. w lidlu, mianowicie 9 maszynek do golenia wilkinson z tej serii beauty, za 9.99.
6 + 3gratis, jeśli używacie, to zwróćcie uwagę
No nie... co Ty masz za fantastycznego Lidla? Ja kupiłam w pon., ale 6 maszynek za 10 zł, a i tak cieszę się jak nie wiem z czego
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 13:17   #650
coffee and cigarettes
Rozeznanie
 
Avatar coffee and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 579
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
Zernik na kład, czy jest tam "parfum". Te kosmetyki są ponoć perfumowane olejkami eterycznymi, więc myślę, że nawet pod nazwą "parfum" może być taka właśnie mieszanka.
Jest parfum, ale wg "filozofii produktu" nie ma żadnych parfum artificial, stąd moje zdziwienie - z reguły wybieram kosmetyki bezzapachowe, naturalne, eko, etc. Ale widzę ile mnie omija Pachną bezbłędnie, a świadomość, że to olejki eteryczne sprawia, że mam ochotę przytachać do domu całą tą szafkę z Lidla.
coffee and cigarettes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 17:18   #651
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
świetną okazję wypatrzyłam w pon. w lidlu, mianowicie 9 maszynek do golenia wilkinson z tej serii beauty, za 9.99.
6 + 3gratis, jeśli używacie, to zwróćcie uwagę

O szoook!! Wyobraź sobie, że ostatnio kupowałam wilkinsony w carefourze 4 sztuki za 13 zł no trudno... czasu nie cofnę

9 maszynek za 10zł , okazja jakich mało

edit:
no chyba , że to chodzi o extra 2 , czyli z 2 ostrzami, a nie z 3 ...

Edytowane przez Veronic
Czas edycji: 2010-12-11 o 17:20
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 23:15   #652
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
O szoook!! Wyobraź sobie, że ostatnio kupowałam wilkinsony w carefourze 4 sztuki za 13 zł no trudno... czasu nie cofnę

9 maszynek za 10zł , okazja jakich mało

edit:
no chyba , że to chodzi o extra 2 , czyli z 2 ostrzami, a nie z 3 ...
pokręciło mi się!
chodzi o 6 maszynek, a nie 9. no ale, 6 dobrych maszynek po niecałe 1.67 za sztukę, to i tak świetny wynik.. mam zapas na długo!

a chodzi o te xtreme 3

Edytowane przez ouuGlamour
Czas edycji: 2010-12-11 o 23:16
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 18:32   #653
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Lidl

Moja mania zakupowa mnie zwyciężyła.
Kupiłam olejek do ciała i żel do mycia twarzy.
Żel nie zmywa makijażu i śmierdzi alkoholem.Nie jestem nim zachwycona jak na razie.
Za to olejek jest boski,,zapach mnie powala,smaruję nim twarz na noc,szybko się wchłania, nie zapycha(póki co).

Planuje dokupić jeszcze mleczko i masło do ciała i oba kremy do twarzy.
Ktos juz ma te produkty,jak wrażenia?
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 17:37   #654
Drippy
Wtajemniczenie
 
Avatar Drippy
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 006
Dot.: Lidl

ja mam oba kremy do twarzy, ten na noc jest super, ślicznie pachnie, a skóra rano jest gładka i odżywiona. W sumie nie wiem po co kupiłam ten na dzień, bo używam matującego, ale okej. A więc rzadko tego używam, ale ładnie pachnie.
Tylko na drugim miejscu w jednym i drugim alkohol. Nieciekawie, ale mnie nie wysusza.


Dziewczyny, mam takie pytanie: Mogę nałożyć ten żel aloesowy Cien na twarz? Czy raczej nie ryzykować, bo może zapchać?
Drippy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 20:40   #655
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Lidl

Hej. Dzisiaj w lidlu kupilam buty. Takie czarne botki cos ala emu. Były w kolorach jeszcze granatowym i bialym. I moje pytanie jest nastepujące. Po wierzchu są takie jakby ze sweterka ale w srodku mocno ocieplane, i wlasnie nie wiem czy mozna je nosic po dworze czy nadaja sie tylko do domu
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 20:51   #656
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Miviki666 Pokaż wiadomość
Hej. Dzisiaj w lidlu kupilam buty. Takie czarne botki cos ala emu. Były w kolorach jeszcze granatowym i bialym. I moje pytanie jest nastepujące. Po wierzchu są takie jakby ze sweterka ale w srodku mocno ocieplane, i wlasnie nie wiem czy mozna je nosic po dworze czy nadaja sie tylko do domu

To jest wątek o kosmetykach
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 10:09   #657
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Lidl

No teraz zauwazylam, że tylko o kosmetykach. Było napisane w wątku lidl to myslalam ,że chodzi o wszystko. No ale zapewne ktoś już widział te buty, może i nawet kupił To mógłby mi odpowiedziec na pytanie
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 18:04   #658
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Miviki666 Pokaż wiadomość
No teraz zauwazylam, że tylko o kosmetykach. Było napisane w wątku lidl to myslalam ,że chodzi o wszystko. No ale zapewne ktoś już widział te buty, może i nawet kupił To mógłby mi odpowiedziec na pytanie
Zadaj to pytanie tutaj
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 21:14   #659
anax2
Raczkowanie
 
Avatar anax2
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 190
GG do anax2
Dot.: Lidl

dziewczyny od poniedziałku są wagi.Może macie jakąś z nich i polecacie?
anax2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 14:02   #660
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam jakiś czas temu krem pod oczy z aloesem. dramat-to co zrobił mi pod oczami ten krem nie zrobił jeszcze żaden najtańszy kosmetyk masakra!!!
Użyłam go parę razy jak tylko kupiłam,zawsze budziłam się po nim z zapuchniętymi oczami,i nijak nie mogłam zrozumieć dlaczego-a to zwaliłam winę na to że poprzedniego wieczoru piwo piłam a to popłakałam się teraz do mnie doszło-to wina tego kremu!!!Za każdym razem jak nim smarowałam się wstaje opuchnięta,mało tego opuchlizna schodzi a zostają"zmarchy "okropne,później też znikają,ale jak napisałam ,nie używałam go na co dzień,gdyby tak było pewnie wyglądałabym już na 10 lat starzej niż jest naprawdę.Nie polecam nikomu.
A żel z aloesem i maska są ok.,z tym że maski pod oczy nie smarowałam nigdy
U mnie ten krem również się nie sprawdził. Budziłam się po nim z zapuchniętymi oczami.
Szkoda, bo skład ma bardzo dobry. Miałam nadzieję na tani, treściwy krem pod oczy, a tu niestety zamiast rewelacji była tragedia.
Za to krem suhada nature na noc jest świetny. Nawilża, łagodzi, nie podrażnia, ani nie zapycha. Jeden z lepszych kremów jakich używałam.
Mam też balsam z tej serii z papaja i zieloną herbatą. Pachnie ładnie, nawilża, ale bez przesady i w większej ilości klei się nieco. Ma pompkę, która ułatwia korzystanie z niego, więc stoi koło łóżka jako podręczny balsam.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 16:00:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:27.