pieprzyki po sloncu a CLARIAL - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-27, 12:53   #1
Hanka1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 24

pieprzyki po sloncu a CLARIAL


hej Wizazanki,
odkąd pamietam ma na twarzy, szyi i dekolcie bardzo duzo takich drobnych brazawych przebarwaień, wygladaja jak pieprzyki ale nie sa wypukle. niestety każdego roku jest ich coraz wiecej. Byłam z tym u dermatologa ale pani doktor tylko sprostowała ze "widocznie taka moja uroda" pozniej znalazlam na wizazu rady aby smarowac sie kremami z wysoki filtrem. jak narazie nie wiem czy pomoga czy nie. Po lecie pojawilo mi sie kilka nowych przebarwień ale sa one jeszcze bardzon jasne i widoczne tylko z bliska. nie wiem juz co z tym robic w jaki sposób się uchronić od tych plamek. kalezanaka poleciła mi ostatnio kosmetyki SVR z serii CLARIAL -ale sa one bardzo drogie. nie chciałabym wyrzucic pieniedzy na coś co nie da zadnego rezultau... czy któras w Was ma podobny problem i jakies doświadczenia z tymi preparatami???
Hanka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 11:42   #2
95a9c0c0ad5413d91ca5eca5b0ed55ead7480bc2_60568caa65742
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 266
Dot.: pieprzyki po sloncu a CLARIAL

no właśnie, dołączam, mam ten sam problem z tym, że u mnie po lecie pojawiają się nie przebarwienia lecz najzwyklejsze pieprzyki... kiedyś z próżności starałam sie je policzyć na samej tylko twarzy, ramionach i delokcie, mniej wiecej po około 100 zrezygnowałam
POMOCY!!
95a9c0c0ad5413d91ca5eca5b0ed55ead7480bc2_60568caa65742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.