Guerlain-kolorówka cz.3 - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-02, 13:10   #4861
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
jestem ciekawa dlaczego?

chyba same brzydkie rzeczy mamy
albo niechodliwe no cięzko wymienić cokolwiek
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 16:54   #4862
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
bez problemu
ja po prostu wsadzam pędzelek trochę otrzepuję i na oko
sa specjalne takie plastikowe dziwa do pigmentów, ale ja tego nie używam

ze wszystkiego co do tej pory używałam moim zdaniem najfajniejsze sa chyba cienie UD
MAC ma różne wersje i cieni i pigmentów: mat, pól mat, z drobinkami, bez, satyna, transparentne, pól-transparentne itp.

co do trwałości tak jak pisałam u mnie wszystko się trzyma, więc nie mogę powiedzieć czy trwalsze czy nie niz dior

kup sobie odsypki na all , bo kupowanie całych tych wielkich pudeł jest moim zdaniem trochę bez sensu
ja mam chyba z 50 róznych pigmentów i kilka paletek oraz swobodny dostep do Macowej szafy

Corii szkoda, ze ci ta miłość wcześniej nie przyszłą, bo miałam cudną limitowana paletkę Maca w zimnych fioletach

Esterr ja mam z UD Alicję, nie miałam nigdy jedynek
alicja fajna - w sumie jak się ma Alicję to już inne cienie zbędne
Mnie UD nie przypasowaly. O wiele gorsze od Diorow. Mam jeden pojedynczy ciemny fiolet. Przy nakladaniu osypuje sie niemozliwie a trwalosc bardzo srednia (na bazie Art Deco).

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
jestem ciekawa dlaczego?

chyba same brzydkie rzeczy mamy
Moje chyba tez brzydkie bo nikt nie chce .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 17:00   #4863
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

ja to bym Ci te brzydkie diorki zabrała tylko nie mam co oddać

James jak pisałam - u mnie to nawet cienie za 4 złote sa trwałe
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 17:07   #4864
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;20421235]


Moje chyba tez brzydkie bo nikt nie chce .[/QUOTE]

ja chce napisalam w wątku na Bazarku
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 19:53   #4865
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Pozdrawiam wakacyjnie. Byczę się na całego, ale mam dostęp do netu, więc na bieżąco śledzę wątek. Wczoraj nadrabiałam czas podróży. Gorąco, raczę się więc lekko schłodzonym winem. W podróż ze mną wybrały się oczywiście miniatury Guerlaina.
Nowych jeszcze nie zdążyłam użyć. Chyba się kulkami nasyciłam, no chyba że świąteczna limitowanka mnie rzuci na kolana, to coś kupię. Do tej pory staram się zużywać sukcesywnie zapasy pudrowe. W tej dziedzinie mogłabym śmiało konkurować z Pingwinem
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 20:42   #4866
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Witam dziewczyny Przegladam na razie 1wsza czesc tego watku w poszukiwaniu wiadomosci na temat Terracotty Light Summer Bronzing Powder.Na razie przeczytalam,ze kamienieje...Macie jakies doswiadczenia z tym pudrem??? Chetnie poczytam
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 21:30   #4867
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny Przegladam na razie 1wsza czesc tego watku w poszukiwaniu wiadomosci na temat Terracotty Light Summer Bronzing Powder.Na razie przeczytalam,ze kamienieje...Macie jakies doswiadczenia z tym pudrem??? Chetnie poczytam
tak, to prawda, moja stwardniała. jedynie te błyszczące fragmenty nie. powiem Ci szczerze, że w tempie ekspresowym, może jaką starą mi sprzedano, ale kupowałam w Sephorze, radzę sobie w ten sposób, że zeskrobuję po prostu to, co stwardniało
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-02, 21:37   #4868
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
tak, to prawda, moja stwardniała. jedynie te błyszczące fragmenty nie. powiem Ci szczerze, że w tempie ekspresowym, może jaką starą mi sprzedano, ale kupowałam w Sephorze, radzę sobie w ten sposób, że zeskrobuję po prostu to, co stwardniało
Hmmm kurcze mam nadzieje,ze moja nie stwardnie za szybko
Widzialam w 1wszej czesci watku- fotki tej stwardnialej Terracotty i faktycznie te blyszczace fragmenty nie stwardnialy ale ta moja terracotta cala jest blyszczaca-wszystkie kolory sie rownomiernie blyszcza.Mam jednak nadzieje,ze bede zadowolona z tego kosmetyku Dopiero wczoraj zakupilam,wiec nie moge na razie nic powiedziec.
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 21:37   #4869
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Pozdrawiam wakacyjnie. Byczę się na całego, ale mam dostęp do netu, więc na bieżąco śledzę wątek. Wczoraj nadrabiałam czas podróży. Gorąco, raczę się więc lekko schłodzonym winem. W podróż ze mną wybrały się oczywiście miniatury Guerlaina.
Nowych jeszcze nie zdążyłam użyć. Chyba się kulkami nasyciłam, no chyba że świąteczna limitowanka mnie rzuci na kolana, to coś kupię. Do tej pory staram się zużywać sukcesywnie zapasy pudrowe. W tej dziedzinie mogłabym śmiało konkurować z Pingwinem
sie pochwal
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 21:44   #4870
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Hmmm kurcze mam nadzieje,ze moja nie stwardnie za szybko
Widzialam w 1wszej czesci watku- fotki tej stwardnialej Terracotty i faktycznie te blyszczace fragmenty nie stwardnialy ale ta moja terracotta cala jest blyszczaca-wszystkie kolory sie rownomiernie blyszcza.Mam jednak nadzieje,ze bede zadowolona z tego kosmetyku Dopiero wczoraj zakupilam,wiec nie moge na razie nic powiedziec.
może moja jakaś stara była, kto ich tam w Sephorze wie, ile trzymają kosmetyki w razie czego zawsze możesz pobawić się w zeskrobywanie wierzchniej warstwy
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 21:56   #4871
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
sie pochwal

Pudrami czy ich ilością?
Parę razy już wklejałam swoje zbiory(które ciągle się rozrastają). Zamierzam przystopować z zakupami.
__________________
moja fragrantica

Edytowane przez dor6
Czas edycji: 2010-07-02 o 21:58
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-02, 22:09   #4872
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
może moja jakaś stara była, kto ich tam w Sephorze wie, ile trzymają kosmetyki w razie czego zawsze możesz pobawić się w zeskrobywanie wierzchniej warstwy
Raczej nie mysle,bys dostala jakis stary egzemplarz,bo kilka dziewczyn pisalo,ze im stwardniala...Najwyzej bede sie bawic w zeskrobywanie- byle na buzi byla ladna ta Terracotta
dzieki za odp.
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 22:11   #4873
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Zamierzam przystopować z zakupami.
ciekawe, jak Ci to wyjdzie, bo mi nie wychodzi przystopowanie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 22:19   #4874
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Raczej nie mysle,bys dostala jakis stary egzemplarz,bo kilka dziewczyn pisalo,ze im stwardniala...Najwyzej bede sie bawic w zeskrobywanie- byle na buzi byla ladna ta Terracotta
dzieki za odp.
to w takim razie pewnie taki jej urok wygląda fajnie, ja mam wersję dla brunetek, aczkolwiek mogłaby mieć odrobinkę mniej pomarańczowego odcienia.
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 22:38   #4875
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
to w takim razie pewnie taki jej urok wygląda fajnie, ja mam wersję dla brunetek, aczkolwiek mogłaby mieć odrobinkę mniej pomarańczowego odcienia.
No ja akurat mam wersje dla blondynek 01 Blondes Halees Tylko ten zapach jest bardzo intensywny ale zapewne na twarzy niewyczuwalny co
Boze ide sie schowac do lodówki-jest noc,mam wszystkie okna pootwierane,wiatrak wlaczony a temperatura u mnie nadal przekracza 30 stopni
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 23:07   #4876
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
ciekawe, jak Ci to wyjdzie, bo mi nie wychodzi przystopowanie
Też się obawiam, że na zamiarach się skończy. Chyba że firmy mnie interesujące wypuszczą same paskudztwa
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 23:12   #4877
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

trihomonas z tego co ja wyczytałam to masz nową werie która weszła w tym roku,wiec produkt masz napewno nowy. Efekt jest bardziej subtelny i bardziej glow niż w starej edycji.W sprzedaży jest u nas od marca,wieć trudno powiedzieć czy twardnieje.
Ja mam starą wersje i jest ok,ale to zależy kto jak długo uzywa co ile czasu pędzelki czyści itp.
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 00:48   #4878
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
trihomonas z tego co ja wyczytałam to masz nową werie która weszła w tym roku,wiec produkt masz napewno nowy. Efekt jest bardziej subtelny i bardziej glow niż w starej edycji.W sprzedaży jest u nas od marca,wieć trudno powiedzieć czy twardnieje.
Ja mam starą wersje i jest ok,ale to zależy kto jak długo uzywa co ile czasu pędzelki czyści itp.
Tak tak-wlasnie zauwazylam,ze mam jakas inna terracotte o tej klasycznej.Jesli sie nie myle to chyba limitówka W sumie jest prawie taka sama jak klasyczna z ta roznica,ze wszystkie kolorki sie w tej nowej sie blyszcza a w tej klasycznej chyba tylko 3kolorki.W KWC nie ma tej terracotty ale poczytam se jeszcze raz opinie o tej klasycznej
Dzieki za odp.
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 06:29   #4879
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
wzbiorach wstawiłam fotkę MACowych zakupów mam na tę chwilę mam pędzelek nr 217 i jest mam 4 cienie prasowane i są super, pigmentów nie miałam bo sie ich troszkę boję - nakladanie



a jak z nakłądaniem Nielotku?
pigmenty troche sie osypuja ale tylko przy nakladaniu. potem trzymaja nawet i cala noc -ja mialam na weselu i nic mis ie nie osypalo.
dobry pedzelek to podstawa ja mam z Inglota i jestem bardzo zadowlona
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-03, 07:51   #4880
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Pudrami czy ich ilością?
Parę razy już wklejałam swoje zbiory(które ciągle się rozrastają). Zamierzam przystopować z zakupami.
Dor pokarz mazidelka

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
pigmenty troche sie osypuja ale tylko przy nakladaniu. potem trzymaja nawet i cala noc -ja mialam na weselu i nic mis ie nie osypalo.
dobry pedzelek to podstawa ja mam z Inglota i jestem bardzo zadowlona

Dziękuje
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 09:32   #4881
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Kochane, ma któraś z was różyk Blush 4 Eclats nr 04 lub 05 i byłaby tak kochana i umieściła zdjęcie, jak wygląda po pomieszaniu (proporcje dowolne oczywiście) na łapce? Byłabym niezmiernie wdzięczna

(w Googlach znalazłam swatche tylko pojedynczych kolorów )

Edytowane przez 71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Czas edycji: 2010-07-03 o 09:34
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 09:56   #4882
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;20432497]Kochane, ma któraś z was różyk Blush 4 Eclats nr 04 lub 05 i byłaby tak kochana i umieściła zdjęcie, jak wygląda po pomieszaniu (proporcje dowolne oczywiście) na łapce? Byłabym niezmiernie wdzięczna

(w Googlach znalazłam swatche tylko pojedynczych kolorów )[/QUOTE]


Ja już wklejałam kiedyś #04, ale nie pamiętam w której części wątku, więc wklejam ponownie
Jaśniejszy odcień, to wszystkie kolory wymieszane razem. Ciemniejszy to wymieszane trzy kolory (bez tego najjaśniejszego z różu)

Edytowane przez RedShine
Czas edycji: 2010-07-03 o 09:58 Powód: zaopomniałam dołączyć zdjęć
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 10:35   #4883
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Też się obawiam, że na zamiarach się skończy. Chyba że firmy mnie interesujące wypuszczą same paskudztwa
No u mnie na zamiarach się skończyło, wish lista rośnie, ja chcę wiecej i więcej, w tej chwili jesienne diory piątkowe i czwórki chanelowe i parę rzeczy z Guerlaina i się chyba powiesze
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 13:01   #4884
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Dziewczyny. Wczoraj miałam na szczęscie mały, ale jednak wypadek z pryszczami. Mianowicie wypadły mi ze spodniego pudełka, po prostu odkleiły się. Całe szczęscie miziałam sie nimi siedząc, wiec wylądowały mi na kolanach, ale gdyby było, jak zawsze, to wylądowałyby na kafelkach w łazience. Zastanawiam, sie, czy nie relkamowac, bo w końcu wielką kasę na nie wydałam i żeby przy zwykłym przechyleniu dłonia odkleiły się od podłoża, to po prostu skandal. Warstewka kleju była śmiesznie minimalna, mąż mówi, zebym kropelką skleiła, ale ja chyba zareklamuję, bo w końcu tyle sie płaci, wiec niech to bedzie porządnie zrobione. a same pryszcze cudowne, czemu wcześniej ich nie kupiłam? wiem, pani w D. odradzała mi, bo ...bede sie swiecic, haha a one tak pieknie matują, zmieniają twarz
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 13:41   #4885
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

reklamuj

mi tez odpad spod od denka brazera ale skleilam wlasnie Kropelką i trzyma - tylko ze moj brązer szedl poczta z wymiany to mial prawo
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 13:57   #4886
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Dor pokarz mazidelka


Dziękuje
Jak wrócę do domu z wakacji, to może zdobędę się na heroiczny czyn wyciągnięcia wszystkich pudrów i wtedy strzelę im jakąś fotę.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No u mnie na zamiarach się skończyło, wish lista rośnie, ja chcę wiecej i więcej, w tej chwili jesienne diory piątkowe i czwórki chanelowe i parę rzeczy z Guerlaina i się chyba powiesze
Ciebie to te cienie wykańczają, na mnie aż tak dużo pokus nie czyha - tylko pudry, rozświetlacze, róże i troszkę może tusze (kolejność nie jest przypadkowa).

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Wczoraj miałam na szczęscie mały, ale jednak wypadek z pryszczami. Mianowicie wypadły mi ze spodniego pudełka, po prostu odkleiły się. Całe szczęscie miziałam sie nimi siedząc, wiec wylądowały mi na kolanach, ale gdyby było, jak zawsze, to wylądowałyby na kafelkach w łazience. Zastanawiam, sie, czy nie relkamowac, bo w końcu wielką kasę na nie wydałam i żeby przy zwykłym przechyleniu dłonia odkleiły się od podłoża, to po prostu skandal. Warstewka kleju była śmiesznie minimalna, mąż mówi, zebym kropelką skleiła, ale ja chyba zareklamuję, bo w końcu tyle sie płaci, wiec niech to bedzie porządnie zrobione. a same pryszcze cudowne, czemu wcześniej ich nie kupiłam? wiem, pani w D. odradzała mi, bo ...bede sie swiecic, haha a one tak pieknie matują, zmieniają twarz
Powinnaś reklamować. Chyba że w zestawie dostałaś komplet "Małego majsterkowicza", to by znaczyło, iż producent wziął pod uwagę ewentualne naprawy nabywcy.
Płacimy i wymagamy
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 18:46   #4887
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ja już wklejałam kiedyś #04, ale nie pamiętam w której części wątku, więc wklejam ponownie
Jaśniejszy odcień, to wszystkie kolory wymieszane razem. Ciemniejszy to wymieszane trzy kolory (bez tego najjaśniejszego z różu)
Red - dzięki serdeczne
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 20:25   #4888
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Wczoraj miałam na szczęscie mały, ale jednak wypadek z pryszczami. Mianowicie wypadły mi ze spodniego pudełka, po prostu odkleiły się. Całe szczęscie miziałam sie nimi siedząc, wiec wylądowały mi na kolanach, ale gdyby było, jak zawsze, to wylądowałyby na kafelkach w łazience. Zastanawiam, sie, czy nie relkamowac, bo w końcu wielką kasę na nie wydałam i żeby przy zwykłym przechyleniu dłonia odkleiły się od podłoża, to po prostu skandal. Warstewka kleju była śmiesznie minimalna, mąż mówi, zebym kropelką skleiła, ale ja chyba zareklamuję, bo w końcu tyle sie płaci, wiec niech to bedzie porządnie zrobione. a same pryszcze cudowne, czemu wcześniej ich nie kupiłam? wiem, pani w D. odradzała mi, bo ...bede sie swiecic, haha a one tak pieknie matują, zmieniają twarz
Doris, a jaki numer pryszczatych masz?
Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Ciebie to te cienie wykańczają, na mnie aż tak dużo pokus nie czyha - tylko pudry, rozświetlacze, róże i troszkę może tusze (kolejność nie jest przypadkowa)
No cienie w dużm stopniu, ale ostatnio to Guerlain
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 14:01   #4889
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Doris, a jaki numer pryszczatych masz? No cienie w dużm stopniu, ale ostatnio to Guerlain
Ja mam 03 i jestem nimi zachwycona.
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 15:09   #4890
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Ja mam 03 i jestem nimi zachwycona.
A one przyciemniają trochę czy nie? Dla bladej skóry się nadają?
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.