Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-19, 12:21   #2971
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
a czy jako podkład mogę użyć rozjasniacza fryzjerskiego i wody 6 % zamiast tej palette? Chciałabym nałożyć po tym Stockholm z loreala a jestem na 90 procent pewna że bez podkładu nie wyjdzie, a mam teraz ciało złote włosy Haha ale jasne dosyć
Moja droga ja jestem przeciwnikiem typowego rozjasniacza,wlasnie przez niego sobie włosy zjechałam.Dlatego stawiam na farbkę która po mimo tego ma aktywator rozjasniacza ale naprawdę nie wiele i mi to wystarcza.To moje zdanie.Nie wiem co mogę Ci powiedzieć.Na pewno na odrosty nic się nie stanie bo to jednak zdrowe włoski i jeszcze nie dotknięte farbowaniem ale na całość to bym nie przeciągała.

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Adzi07 włoski super tylko ciekawi mnie jaka masz teraz długość... ? ja tez stawiam na to ze warto odczekać po farbowaniu ten minimum miesiąc dlatego sobie żadnej masakry nie urządziłam mimo że miałam miesiąc żółtko... i że schodziłam z brązu który miałam od spodu
Moja długość widać na fotkach.Tak za ucho, bo już 4 miesiące minęło od mojego ścięcia.Teraz to ja tez robię raz na miesiąc ale kiedyś jak walczyłam o mój wymarzony kolor to potrafiłam farbować co dwa tygodnie.To je dobijało.

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-08-19 o 12:23
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 12:33   #2972
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Moja droga ja jestem przeciwnikiem typowego rozjasniacza,wlasnie przez niego sobie włosy zjechałam.Dlatego stawiam na farbkę która po mimo tego ma aktywator rozjasniacza ale naprawdę nie wiele i mi to wystarcza.To moje zdanie.Nie wiem co mogę Ci powiedzieć.Na pewno na odrosty nic się nie stanie bo to jednak zdrowe włoski i jeszcze nie dotknięte farbowaniem ale na całość to bym nie przeciągała
przekonałas mnie nie lubię farb palette bo są naładowane chemia ponoć ale skoro tak chwalisz to to zacznę tak robić jak Ty ps. Moja koleżanka kiedyś miała ciepła platyne dzięki tej palette tylko i wyłącznie a swoje włosy naturalne ma brązowe
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 13:24   #2973
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: kolejne już farbowanie... BLOND

Cytat:
Napisane przez ivysmall Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny..

wczoraj poradziłyście mi nałożyć farbę palette color XXL i to własnie zrobiłam. Na pudełeczku było napisane że ze średniego brązu powinna mi wyjść platyna, jednak sie tak nie stało.. moje włosy sa złoto blondawo rudawe.
Jak mam wyjśc z nich na blond?.. rozjaśniacz? Kolejna farba?
Rozjaśniacz jest najpewniejszy... A farba? Da sobie radę? Jedna już nie dała...
Boje sie też troszkę nakładać kolejną farbę która nie wiadomo jaki da efekt a moje włosy kondycyjnie lepiej się trzymają o dziwo po rozjaśniaczu niż po zwykłej farbie.

a i na koniec zaznaczę że przed nałożeniem coloru XXL już miałam włosy rozjaśnione rozjaśniaczem (pasemka, chce mieć całe włosy)
Proszę o rady.. Pozdrawiam.
Wątek o najlepszych farbach blond
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=423983&page=100
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 14:16   #2974
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Adzi07 śliczne masz te włoski
ja znowu mam dylemat czy ścinac czy nie, bo moja mama miała włosy do łopatek i ścięła wczoraj na takie krócej niż do brody i wygląda ślicznie naprawdę cudnie
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 14:20   #2975
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Adzi07 śliczne masz te włoski
ja znowu mam dylemat czy ścinac czy nie, bo moja mama miała włosy do łopatek i ścięła wczoraj na takie krócej niż do brody i wygląda ślicznie naprawdę cudnie
Dziękuje bardzo.Bardzo mi milo,ze się podobają.A co do ścięcia to mi na przykład bardzo pomogło.Nie mogłam patrzeć na moje siano.A teraz zaczynam od nowa i już przynajmniej wiem jakich błędów nie popełniać.Nie prostuje ich,myje w letniej wodzie i nawet zakupiłam suszarkę z chłodnym nawiewem.To wszystko bardzo im tez pomaga.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 14:32   #2976
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: kolejne już farbowanie... BLOND

Cytat:
Napisane przez ivysmall Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny..

wczoraj poradziłyście mi nałożyć farbę palette color XXL i to własnie zrobiłam. Na pudełeczku było napisane że ze średniego brązu powinna mi wyjść platyna, jednak sie tak nie stało.. moje włosy sa złoto blondawo rudawe.
Jak mam wyjśc z nich na blond?.. rozjaśniacz? Kolejna farba?
Rozjaśniacz jest najpewniejszy... A farba? Da sobie radę? Jedna już nie dała...
Boje sie też troszkę nakładać kolejną farbę która nie wiadomo jaki da efekt a moje włosy kondycyjnie lepiej się trzymają o dziwo po rozjaśniaczu niż po zwykłej farbie.

a i na koniec zaznaczę że przed nałożeniem coloru XXL już miałam włosy rozjaśnione rozjaśniaczem (pasemka, chce mieć całe włosy)
Proszę o rady.. Pozdrawiam.
na wątku jest o tym wszystkim... teraz powinnaś nałożyć na minimum 50 min natural & easy 522
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 14:41   #2977
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo.Bardzo mi milo,ze się podobają.A co do ścięcia to mi na przykład bardzo pomogło.Nie mogłam patrzeć na moje siano.A teraz zaczynam od nowa i już przynajmniej wiem jakich błędów nie popełniać.Nie prostuje ich,myje w letniej wodzie i nawet zakupiłam suszarkę z chłodnym nawiewem.To wszystko bardzo im tez pomaga.
no ja właśnie nie wiem czy ścinac, bo końce tak czy siak będą się trochę niszczyc od farbowania;(
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 15:05   #2978
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

słuchajcie kupiłam ostatnio dwie farby takie jak w załączniku palette color&gloss i przymierzam się do malowania, ale trochę się boję, bo widziałam kilka niepochlebnych opinii na temat tej farby.
Doradzicie mi co mam zrobić?
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 16:19   #2979
agnieSia_xdd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Proszę ,doradzcie. ;(

Hej. Mam pytanie. Naturalnie mam ciemne blond włosy. Już od dłuższego czasu je rozjaśniam. Mam je rozjaśnione całe. Ostatnio byłam u fryzjarki 06 sierpnia i rozjaśniałam odrosty pasemkami. Moje włosy są średniej długości. Z przodu są krótsze tak do ramion a z tyłu długie. Chciałabym teraz pójść do fryzjera i obciąć je na równo z tymi z przodu ...do ramion żeby odżyły ,ponieważ są one zniszczone... Wiadomo. Tak jak u każdej osoby która rozjaśnia swoje włosy. Moim problemem jest to ,że chciałabym je mieć jeszcze jaśniejsze ...prawie białe. Używam dobrych szamponów i odżywek do włosów. Chciałabym je rozjaśnić znowu całe. Czy to dobry pomysł? Czy mogą mi wypaść? Czekam na odpowiedzi. Dziękuję.
agnieSia_xdd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 16:36   #2980
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kochane, ale się rozpisałyście
oj oj dziewuchy nie ładnie tak nie słuchać tego co się do was mówi, a potem płacz, lament i zgrzytanie zębów i aż chce się powiedzieć "a nie mówiłam" . Słuchajcie Blond Bunny to nasz Guru wątkowy . Ja też żałuję, że do końca nie posłuchałam Adzi i nie trzymałam dłużej farbki, miałabym lepszy efekt. Wiem już teraz, że będę się trzymała podkładu i bez tego ani rusz. Ponadto rady Blond Bunny będę brała sobie do serca, bo dziewczyna zna się na rzeczy i z nią nie zginę a dzięki poradom Adzi zyskałam patent na równe odrosty bez zniszczeń dla włosów

Co do tych kolorków londy to powiem szczerze, że jak tak zaczęłyście o nich pisać to i mi się spodobały, to o te chodzi tak? (foto 1 i 2) Na opakowaniu 18 m ładniejszy odcień, ciekawe jak wychodzą w rzeczywistości Bunny mówisz, że jednak ten 89 ładniejszy na próbniku? hm jak dziewczyny wstawią fotki to może gdy zachce mi się przyciemnić to skorzystam z tych kolorków (no chyba, że wychodzą bardzo jasno)

Blond Bunny już wstawiam foty tylko nie bij hehe.
robione przed chwilą przy oknie bez lampy błyskowej 5 dni po malowaniu N&E 522 na podkładzie ze skandynawskiego blondu palette (tak dla przypomnienia tym, którzy nie umieją korzystać z wyszukiwarki ) Peace
ps. dziwny kolorek wyszedł na zdjęciach jakiś hm rudy (to wina aparatu). na przedostatnim foto (od razu po farbowaniu) kolorek jest prawie identyczny jak w realu a ostatnie też z dzisiaj- odrościk
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-08-19 o 16:41
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 18:02   #2981
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Jowitka piękne włoski
Ta londa 89 wychodzi jak twoje tylko bardziej perłowo kolor bardzo się nie różni. Ciemno to na podkładzie ona na pewno nie wyjdzie.
Wyjdzie tak jakbyście nakładały ją na jasny blond- można spojrzeć z tyłu farbki czego się spodziewać.
A mi znów łapki odpadają... Dziś komplet siostry- włosy i pazury u rąk i stóp.
Ale ciesze się że mogę wam pomagać.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 18:26   #2982
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Jowitka piękne włoski
Ta londa 89 wychodzi jak twoje tylko bardziej perłowo kolor bardzo się nie różni. Ciemno to na podkładzie ona na pewno nie wyjdzie.
Wyjdzie tak jakbyście nakładały ją na jasny blond- można spojrzeć z tyłu farbki czego się spodziewać.
A mi znów łapki odpadają... Dziś komplet siostry- włosy i pazury u rąk i stóp.
Ale ciesze się że mogę wam pomagać.
Teraz to i ja zainteresowałam się tą Londą ale nie wiem czy się skuszę przy następnym farbowaniu. Po moich przejściach chyba bezpieczniej mi będzie zostać przy tej Londzie, którą mam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 19:48   #2983
ivysmall
Przyczajenie
 
Avatar ivysmall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 19
Dot.: kolejne już farbowanie... BLOND

a czy 50 min to nie za dużo?
Nie wypalą mi się włosy i przede wszystkim czy złapie mi kolor..
ivysmall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 19:50   #2984
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
Kochane, ale się rozpisałyście
oj oj dziewuchy nie ładnie tak nie słuchać tego co się do was mówi, a potem płacz, lament i zgrzytanie zębów i aż chce się powiedzieć "a nie mówiłam" . Słuchajcie Blond Bunny to nasz Guru wątkowy . Ja też żałuję, że do końca nie posłuchałam Adzi i nie trzymałam dłużej farbki, miałabym lepszy efekt. Wiem już teraz, że będę się trzymała podkładu i bez tego ani rusz. Ponadto rady Blond Bunny będę brała sobie do serca, bo dziewczyna zna się na rzeczy i z nią nie zginę a dzięki poradom Adzi zyskałam patent na równe odrosty bez zniszczeń dla włosów

Co do tych kolorków londy to powiem szczerze, że jak tak zaczęłyście o nich pisać to i mi się spodobały, to o te chodzi tak? (foto 1 i 2) Na opakowaniu 18 m ładniejszy odcień, ciekawe jak wychodzą w rzeczywistości Bunny mówisz, że jednak ten 89 ładniejszy na próbniku? hm jak dziewczyny wstawią fotki to może gdy zachce mi się przyciemnić to skorzystam z tych kolorków (no chyba, że wychodzą bardzo jasno)

Blond Bunny już wstawiam foty tylko nie bij hehe.
robione przed chwilą przy oknie bez lampy błyskowej 5 dni po malowaniu N&E 522 na podkładzie ze skandynawskiego blondu palette (tak dla przypomnienia tym, którzy nie umieją korzystać z wyszukiwarki ) Peace
ps. dziwny kolorek wyszedł na zdjęciach jakiś hm rudy (to wina aparatu). na przedostatnim foto (od razu po farbowaniu) kolorek jest prawie identyczny jak w realu a ostatnie też z dzisiaj- odrościk

Ajj.. zobaczycie, za jakiś czas też będę miała takie piękne włoski i będę mogła pochwalić się nimi a nie swoimi głupimi farbowaniami
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 20:32   #2985
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ajj.. zobaczycie, za jakiś czas też będę miała takie piękne włoski i będę mogła pochwalić się nimi a nie swoimi głupimi farbowaniami
Życzę Ci tego z całego serducha.Wierze ,ze Ci się uda.Tym razem na pewno będzie dobrze.A zdecydowałaś się już na ciecie?Jak tak to kiedy??Kochana już nie długo dołączysz do naszego grona zadowolonych i spełnionych.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 20:41   #2986
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Życzę Ci tego z całego serducha.Wierze ,ze Ci się uda.Tym razem na pewno będzie dobrze.A zdecydowałaś się już na ciecie?Jak tak to kiedy??Kochana już nie długo dołączysz do naszego grona zadowolonych i spełnionych.
Jutro idę, cięcie takie jak wcześniej wrzucałam zdjęcia. Coś a'la taka fryzurka jak Twoja, tyle, że pewnie sporo krócej bo jest co ciąć.. Ah jak pomyślę, że jeszcze do niedawna non stop miałam włosy za łopatki

Rano robiłam wosk teraz siedzę z olejem muszę dbać żeby mi wszystkie nie wypadły :P
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 20:45   #2987
_extazka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny postanowiłam Was zmotywować i zrobiłam przed chwila sesje aby wam pokazać ze używanie podkładu i farby aż tak strasznie źle nie wpływa na kondycje włosów.Moim zdaniem są w całkiem nie złym stanie.Z reszta oceńcie same.Kolorek troszkę wyprany ale nie ma co się dziwić to już miesiąc od farbowania.Juz nie długo kolejne Ost.foto z fleszem a reszta bez wiedz oceńcie same.Dodam tylko ze opuściłam się z aplikowaniem olejów i nakładam tylko maskę latte chwilowo.Podejrzewam,ze gdybym bardziej dbała o nie to pewnie były by takie jak z reklamy
no śliczne mozesz przypomniec jakimi farbami robilas??
_extazka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 20:51   #2988
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jutro idę, cięcie takie jak wcześniej wrzucałam zdjęcia. Coś a'la taka fryzurka jak Twoja, tyle, że pewnie sporo krócej bo jest co ciąć.. Ah jak pomyślę, że jeszcze do niedawna non stop miałam włosy za łopatki

Rano robiłam wosk teraz siedzę z olejem muszę dbać żeby mi wszystkie nie wypadły :P
Ale ja tez takie włosy ścięłam.Także jesteśmy na tej samej stopie.Będzie dobrze zobaczysz.Nie martw się.

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Cytat:
Napisane przez _extazka_ Pokaż wiadomość
no śliczne mozesz przypomniec jakimi farbami robilas??
Dziękuję Podkład palett skandynawski blond naturals 100 ,a na to shzwarzkopf naturals & easy 522 bardzo jasny srebrzysty blond.Więcej informacji jest parę stron wcześniej opisane krok po kroku.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-08-19 o 20:54
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 20:56   #2989
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ale ja tez takie włosy ścięłam.Także jesteśmy na tej samej stopie.Będzie dobrze zobaczysz.Nie martw się.
Prawdę powiedziawszy jestem cała w stresie Nigdy w życiu nie miałam tak krótkich włosów - no chyba, że jako niemowlę

Wiem, że włoski odrosną, ale boję się, że będę źle wyglądać w takich króciutkich kłaczkach.

Zapomniałam dodać, że poszorowałam głowę nizoralem <strasznie śmierdzi > trochę pomogło nie są już tak siwe jak u mojej babulinki
Mam nadzieję, że matrix załatwi sprawę. Nie mam pojęcia co to - ale liczę, że pomoże
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 21:22   #2990
Panna Grzechu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Hej dziewczyny!
Jestem tutaj nowa, od jakiegoś czasu przeglądam różne tematy (jak znajdę dział gdzie mogę się przedstawić to napisze o sobie więcej ).
Widzę że na tym forum to są super spece od farbowania Więc mam do Was pytanie. Pierwszy raz farbowałam włosy jakieś dwa lata temu, były to raczej pasemka, dwa razy pod rząd oczywiście koloru jasny blond. Mój naturalny kolor to taki ciemny miodowy blond. Ostatnio kładłam na pasemka Palette natural colors Skandynawski blond Wyszło z tego nie wiadomo co - odrosty całkiem żółte dla mnie była to porażka. Po paru myciach kolor jakoś się polepszył. Farbowałam włosy na początku czerwca. Teraz chciałabym położyć L'oreal Casting Creme Gloss Promienny Blond. Czy wyszłoby z tego coś sensownego? Chciałabym docelowy kolor taki jak jest na opakowaniu.
Proszę doradźcie coś :conf used:
Panna Grzechu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 21:29   #2991
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Panna Grzechu Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Jestem tutaj nowa, od jakiegoś czasu przeglądam różne tematy (jak znajdę dział gdzie mogę się przedstawić to napisze o sobie więcej ).
Widzę że na tym forum to są super spece od farbowania Więc mam do Was pytanie. Pierwszy raz farbowałam włosy jakieś dwa lata temu, były to raczej pasemka, dwa razy pod rząd oczywiście koloru jasny blond. Mój naturalny kolor to taki ciemny miodowy blond. Ostatnio kładłam na pasemka Palette natural colors Skandynawski blond Wyszło z tego nie wiadomo co - odrosty całkiem żółte dla mnie była to porażka. Po paru myciach kolor jakoś się polepszył. Farbowałam włosy na początku czerwca. Teraz chciałabym położyć L'oreal Casting Creme Gloss Promienny Blond. Czy wyszłoby z tego coś sensownego? Chciałabym docelowy kolor taki jak jest na opakowaniu.
Proszę doradźcie coś :conf used:
Daruj sobie castinga, z tego co czytałam nieźle daje włosom popalić, a i kolor nie wyjdzie taki jak na pudełku bo casting rozjaśnia nieznacznie, znow Ci wyjdzie żółtko i będzie bida. Duży masz już odrost ?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 21:31   #2992
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cześć Dziewczyny,
tak czytam i czytam i aż mnie kusi, żeby włoski na takim podkładzie zrobić, bowiem niestety farba którą kładłam miesiąc temu(nice n' easy) już mi się wypłukała i kolor mam nieciekawy,a do tego odrost, który na zdjęciu słabo mi uchwyciło w rzeczywistości jest już widoczny.. (dodaje także zdjęcie naturalnego koloru,które mi się udało na kompie znaleźć, plus jest taki,że dość łatwomi się włosy rozjaśniają) jak widać na włosach mam takie biszkoptowe pasma, któe mnie okropnie denerwują i tak myślę, że gdybym nałożyła palette xxl ooa to może w końcu by mi je stonowało, a na nie później jakąś farbkę, podobają mi sie Loreale z załącznika, ale boję się,że ten 10.21po podkładzie wyjdzie za jasno (nie chcę białych włosów) a znowu nie jestem pewna czy ta 8.13 pokryje prawdopodobną żółć po podkładzie... sama już nie zdaję sobie sprawę, że temat podkładu wałkowany jest od kilku strpn, ale jednak liczę że mi doradzicie
rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 21:31   #2993
Panna Grzechu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

1,5/2 cm. Chce ciemniejszy blond niż miałam ten skandynawski
Panna Grzechu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 21:45   #2994
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Panna Grzechu Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Jestem tutaj nowa, od jakiegoś czasu przeglądam różne tematy (jak znajdę dział gdzie mogę się przedstawić to napisze o sobie więcej ).
Widzę że na tym forum to są super spece od farbowania Więc mam do Was pytanie. Pierwszy raz farbowałam włosy jakieś dwa lata temu, były to raczej pasemka, dwa razy pod rząd oczywiście koloru jasny blond. Mój naturalny kolor to taki ciemny miodowy blond. Ostatnio kładłam na pasemka Palette natural colors Skandynawski blond Wyszło z tego nie wiadomo co - odrosty całkiem żółte dla mnie była to porażka. Po paru myciach kolor jakoś się polepszył. Farbowałam włosy na początku czerwca. Teraz chciałabym położyć L'oreal Casting Creme Gloss Promienny Blond. Czy wyszłoby z tego coś sensownego? Chciałabym docelowy kolor taki jak jest na opakowaniu.
Proszę doradźcie coś :conf used:
Czy kładłaś na cale włosy skandynawski?Jakie koloru są końcówki?Najlepiej wstaw fotkę lepiej będzie ocenić.Ale na skandynawski można klas wszystko.Na pewno wyjdzie tylko pytanie czy równo bo musiałybyśmy zobaczyć Twoje włoski.
P.S.Castingi są nie trwale i wypłukują się ze wstępnie zrobionego podkładu w dość szybkim tępię.Na Twoim miejscu pomyślała bym o innej farbce.

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
tak czytam i czytam i aż mnie kusi, żeby włoski na takim podkładzie zrobić, bowiem niestety farba którą kładłam miesiąc temu(nice n' easy) już mi się wypłukała i kolor mam nieciekawy,a do tego odrost, który na zdjęciu słabo mi uchwyciło w rzeczywistości jest już widoczny.. (dodaje także zdjęcie naturalnego koloru,które mi się udało na kompie znaleźć, plus jest taki,że dość łatwomi się włosy rozjaśniają) jak widać na włosach mam takie biszkoptowe pasma, któe mnie okropnie denerwują i tak myślę, że gdybym nałożyła palette xxl ooa to może w końcu by mi je stonowało, a na nie później jakąś farbkę, podobają mi sie Loreale z załącznika, ale boję się,że ten 10.21po podkładzie wyjdzie za jasno (nie chcę białych włosów) a znowu nie jestem pewna czy ta 8.13 pokryje prawdopodobną żółć po podkładzie... sama już nie zdaję sobie sprawę, że temat podkładu wałkowany jest od kilku strpn, ale jednak liczę że mi doradzicie
To dość duża różnica po miedzy odcieniem 8,13 a 10,21 ten drugi wychodzi bardzo jasno a ten pierwszy taki średni blond.Na podkład polecam skandynawski blond 100 bo masz dość ciemne włosy.A nie wiem czy te pozostałe maja aktywator rozjasniacza.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 21:46   #2995
Panna Grzechu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kolor tydzień po farbowaniu:


I jakieś półtora miesiąca później:


Kolor był kładziony na całość.

Edytowane przez Panna Grzechu
Czas edycji: 2010-08-19 o 21:48
Panna Grzechu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 21:48   #2996
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Panna Grzechu Pokaż wiadomość
Kolor tydzień po farbowaniu:


I jakieś półtora miesiąca później:
bardzo ładny ale do mnie osobiscie by nie pasowal, za cieply ;P
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 21:52   #2997
Panna Grzechu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
bardzo ładny ale do mnie osobiscie by nie pasowal, za cieply ;P
Po sześciu myciach właśnie taki efekt był. Ale tuż po zmyciu farby była załamka - jajko na mnie wołali
Panna Grzechu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 21:52   #2998
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Panna Grzechu Pokaż wiadomość
Kolor tydzień po farbowaniu:


I jakieś półtora miesiąca później:


Kolor był kładziony na całość.
Piękny masz ten kolorek,bardzo do Ciebie pasuje.Dlaczego chcesz go zmieniać?.Ale masz bardzo dobrze zrobiony podkład i teraz mrzesz na to położyć wszystko co sobie wybierzesz.Na pewno nie wyjdzie Ci żadna szkoda.Tylko zastanów się jeszcze nad castingami bo to naprawdę nie polecana farbka.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 21:56   #2999
Panna Grzechu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Piękny masz ten kolorek,bardzo do Ciebie pasuje.Dlaczego chcesz go zmieniać?.Ale masz bardzo dobrze zrobiony podkład i teraz mrzesz na to położyć wszystko co sobie wybierzesz.Na pewno nie wyjdzie Ci żadna szkoda.Tylko zastanów się jeszcze nad castingami bo to naprawdę nie polecana farbka.
Spróbuję, włosy męczę cały czas odżywkami regenerującymi więc są w dobrym stanie tylko końcówki trochę poniszczone (ale moje włosy już tak mają). Boje się że znów będzie jajko jak położę ten skandynawski blond (mam w domu tą farbę), a chciałabym wrócić do takiego ciemniejszego niż ten blondu, bo mam mega jasną karnację - nawet wizyty na solarium nie dają mi 'normalnej' opalenizny tylko bardzo bardzo jaśniutki beż.
Panna Grzechu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 21:57   #3000
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
tak czytam i czytam i aż mnie kusi, żeby włoski na takim podkładzie zrobić, bowiem niestety farba którą kładłam miesiąc temu(nice n' easy) już mi się wypłukała i kolor mam nieciekawy,a do tego odrost, który na zdjęciu słabo mi uchwyciło w rzeczywistości jest już widoczny.. (dodaje także zdjęcie naturalnego koloru,które mi się udało na kompie znaleźć, plus jest taki,że dość łatwomi się włosy rozjaśniają) jak widać na włosach mam takie biszkoptowe pasma, któe mnie okropnie denerwują i tak myślę, że gdybym nałożyła palette xxl ooa to może w końcu by mi je stonowało, a na nie później jakąś farbkę, podobają mi sie Loreale z załącznika, ale boję się,że ten 10.21po podkładzie wyjdzie za jasno (nie chcę białych włosów) a znowu nie jestem pewna czy ta 8.13 pokryje prawdopodobną żółć po podkładzie... sama już nie zdaję sobie sprawę, że temat podkładu wałkowany jest od kilku strpn, ale jednak liczę że mi doradzicie
Ze zdjęć wnioskuję, że masz jaśniejsze włoski ode mnie, a mnie 00A wysżło biało za 1 razem. Ale bunny mówiła, ze farba ta nadaje się na podkład. Tylko co potem? Jak tak rozjaśnisz sobie włoski to potem, możesz mieć problem z przyciemnianiem się. Pamiętaj by bardziej brać pod uwagę kolor z próbnika a nie pudełek bo często jedno nie ma nic wspólnego z drugim i wychodzą niemiłe niespodzianki

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-08-19 o 22:00
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.