Świadkowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-07, 20:22   #1
hellkamilson
Raczkowanie
 
Avatar hellkamilson
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 458

Świadkowe


Dużo możemy przeczytać o pannach młodych, ale nic nie widziałam o świadkowych.
W przyszłym roku będę świadkową na ślubie mojej siostry i zastanawiam się nad odpowiednim strojem. Jakie kolory powinnam założyć? Macie może jakieś pomysły na sukienkę i dodatki?
I co z prezentem? Co byłoby najodpowiedniejsze?
hellkamilson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 11:05   #2
dudusiu
Wtajemniczenie
 
Avatar dudusiu
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: pudełko po zapałkach .
Wiadomości: 2 705
Dot.: Świadkowe

Cytat:
Napisane przez hellkamilson Pokaż wiadomość
Dużo możemy przeczytać o pannach młodych, ale nic nie widziałam o świadkowych.
W przyszłym roku będę świadkową na ślubie mojej siostry i zastanawiam się nad odpowiednim strojem. Jakie kolory powinnam założyć? Macie może jakieś pomysły na sukienkę i dodatki?
I co z prezentem? Co byłoby najodpowiedniejsze?
no cóż, w tym dniu najważniejsza jest Pani Młoda, więc trzeba zrobić tak, żeby jej nie przyćmiewać super jasne kolory sukienki odpadają, dodatki mogą być, chyba że przyszłej żonce nie będzie przeszkadzać, że będziesz miała sukienkę w kolorze ecru, białym, czy nawet jasnożółtym.
co do prezentu - najlepiej zapytać, już Państwo Młodzi będą wiedzieć, czego im potrzeba
__________________
I could have been a princess, you'd be a king
could have had a castle and worn a ring
but no...

you stole my star
lalalalalalala....
dudusiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 11:16   #3
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Świadkowe

ja wychodze za maz za 2 lata swiadkowa bedzie moja najlepsza przyjaciolka, jeszcze o tym nie wie ale mam nadzieje ze sie zgodzi
i na pewno nie chcialabym zeby zalozyla jakies super jasen badz jaskrawe koloory, czern tez odpada. najlepsze kolory wg mnie to pudrowy roz, brzoskwinia, pistacja, blekit, jakies takie pastele sama tez bym sie tak ubrala bedac swiadkowa
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 11:57   #4
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Świadkowe

najlepiej zapytaj się PMki każda lubi co innego, może ma jakiś kolor przewodni i byłoby jej miło jakbyś miała sukienkę właśnie w tym kolorze

Moja siostra świadkowała mi w jasnobeżowej sukience z białą górą i bardzo mi się ta sukienka podobała jakby założyła intensywną zieleń czy ciemny fiolet też byłabym bardzo zadowolona.
Najlepiej podpytać się przyszłej panny młodej

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2011-08-08 o 12:00
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 11:59   #5
asienka_1005
Raczkowanie
 
Avatar asienka_1005
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 406
Dot.: Świadkowe

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
ja wychodze za maz za 2 lata swiadkowa bedzie moja najlepsza przyjaciolka, jeszcze o tym nie wie ale mam nadzieje ze sie zgodzi
i na pewno nie chcialabym zeby zalozyla jakies super jasen badz jaskrawe koloory, czern tez odpada. najlepsze kolory wg mnie to pudrowy roz, brzoskwinia, pistacja, blekit, jakies takie pastele sama tez bym sie tak ubrala bedac swiadkowa
Byłam świadkową na ślubie mojego Brata. Moja Bratowa miała suknię w kolorze białym, ja z kolei miałam suknię w kolorze pudrowego różu właśnie. Do tego dopasowałyśmy sobie kwiaty- ona miała kalie w kolorze ciemnego różu, ja różowe margarytki Nie ma nic gorszego, gdy świadkowa czy jakikolwiek inny gość ma kreację, która zakrywa piękno Panny Młodej
__________________
"Bezapelacyjnie... do samego końca- mojego lub jej..."


http://s7.suwaczek.com/20120609290113.png
asienka_1005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 12:09   #6
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Świadkowe

kilka propozycji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9771.bridesmaids.jpg.resize.jpg (40,3 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mismatched-bridesmaids-dresses.jpg (126,2 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bride-with-bridesmaid-300x300.jpg (29,0 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maid-of-honor-1.jpg (219,3 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Popular-bridesmaid-dresses.jpg (58,8 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg yellow-bridesmaids-thumb-420x280-88205.jpg (25,8 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bridesmaid-dresses3.jpg (142,3 KB, 108 załadowań)

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2011-08-08 o 12:13
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 13:37   #7
hellkamilson
Raczkowanie
 
Avatar hellkamilson
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 458
Dot.: Świadkowe

Myślałam raczej o krótszej sukience, takiej do kolana albo jeszcze troszkę krótszej.
Zastanawiałam się nad kolorem jasnoróżowym, ale wydaje mi się, że to i tak wszystko wyjdzie 'w praniu'.
A jeżeli chodzi o prezent, ile powinnam mniej więcej na niego przeznaczyć?
Dodam tylko, że nie pracuję, nadal się uczę.
hellkamilson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-08, 18:52   #8
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Świadkowe

Najlepiej zapytaj o to Pannę Młodą, każda ma inną wizję swojej świadkowej i w miarę swoich możliwości i upodobań powinnaś się do nich dostosować. Ja swojej świadkowej powiedziałam tylko, że nie chciałabym żeby założyła coś białego i bardzo jasnego, ani czarnego, no i powiedziałam w jakim kolorze będziemy mieć bukiety. Fason i kolor wybrała sama tak, żeby dobrze się czuła.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 20:49   #9
hellkamilson
Raczkowanie
 
Avatar hellkamilson
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 458
Dot.: Świadkowe

Ja to zastanawiam się nawet nad tym, czy by razem z Panną Młodą nie wybrać sukienki dla mnie. Bo w końcu ja będę jej pomagać, więc chyba nie będzie mieć nic przeciwko.
Wcześniej myślałam o kolorze czerwonym, ale zrezygnowałam ze względy na to, że na wszystkich zdjęciach odciągałabym wzrok od najważniejszej osoby
hellkamilson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 06:21   #10
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Świadkowe

Dziewczyny mają rację, że świadkowa powinna mieć stonowaną, ale pogodną sukienkę. najlepiej jednak zapytać młodych, w jakiej kolorystyce oni wystąpią, bo jeżeli okaże się, że PM wystąpi w ciemnej sukni, to jasne pastele będą na plaster. moja koleżanka poszła do ślubu w granatowej ciemnej sukni do ziemi. i świadkowa też na ciemno.
ja miałam jasną kremową suknię i moja świadkowa założyła taki zgaszony beż, bardzo klasycznie i bardzo stylowo.

a w ogóle, to skończył się czas konwenansów..

bywa tak, że świadkowa musi sobie sama kupić bukiet, albo i nie jest zapraszana na obiad rodzinny. bywają matki, które na ślub córki ubierają się na biało i starają się grać pierwsze skrzypce.

co do prezentów fajnym pomyslem jest specjalny prezent dla młodych np. koszulka ze śmiesznym napisem game over i data ślubu, albo niespodzianka w postaci starych zdjęć wyświetlanych na ścianie, w końcu przemówienie przy stole.
fajnie zaakcentować swoje świadkowanie i zrobić niespodziankę, w końcu świadek to najważniejsza dla młodych osoba.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 11:12   #11
hellkamilson
Raczkowanie
 
Avatar hellkamilson
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 458
Dot.: Świadkowe

Zainspirowałaś mnie tą niespodzianką. Z chęcią zrobiłabym coś, czego Para Młoda nie będzie się spodziewać, bo chyba właśnie takie niespodziewane wydarzenia najbardziej zapadają w pamięć.
W zasadzie chciałabym, żeby z jednej strony było to coś, co mogłoby rozbawić gości, ale jednocześnie wywołałoby ciepłe uczucia w PM.
__________________

Ja i Ty, nasze myśli jak i czarne sny
***** **** - pis.wtf - Memy o naszym (nie)rządzie
Sprawdź, czy śledzili Cię Pegasusem
hellkamilson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-09, 12:31   #12
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Świadkowe

jak dla mnie świadkowa nie musi mieć stonowanej, pastelowej kreacji grunt żeby nie miała sukni w kolorze sukni PMki lub bardzo zbliżonym

ja bedę miała suknię w kolorze jaśniutkiego ecru, a moja świadkowa wystąppi w sukience w kolorze fuksji bardzo intensywnej
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 13:09   #13
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Świadkowe

Cytat:
Napisane przez hellkamilson Pokaż wiadomość
Ja to zastanawiam się nawet nad tym, czy by razem z Panną Młodą nie wybrać sukienki dla mnie. Bo w końcu ja będę jej pomagać, więc chyba nie będzie mieć nic przeciwko.
Wcześniej myślałam o kolorze czerwonym, ale zrezygnowałam ze względy na to, że na wszystkich zdjęciach odciągałabym wzrok od najważniejszej osoby
Pewnie, że możesz skonsultować wybór sukienki z panną młodą. Moja świadkowa pokazała mi kilka propozycji, pytała, jak wygląda, czy mi się podoba. Ostatecznie wybrała właśnie czerwoną sukienkę i nie uważam, by odciągała wzrok ode mnie Panna młoda praktycznie zawsze się wyróżnia
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 13:27   #14
hellkamilson
Raczkowanie
 
Avatar hellkamilson
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 458
Dot.: Świadkowe

Fuksja to bardzo ładny kolor, może o nim pomyślę.
A co jeżeli chodzi o długość? Wiadomo, za krótkiej nie wypada. Ale jaka długość jest najodpowiedniejsza (i najwygodniejsza)?
__________________

Ja i Ty, nasze myśli jak i czarne sny
***** **** - pis.wtf - Memy o naszym (nie)rządzie
Sprawdź, czy śledzili Cię Pegasusem
hellkamilson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 13:28   #15
dudusiu
Wtajemniczenie
 
Avatar dudusiu
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: pudełko po zapałkach .
Wiadomości: 2 705
Dot.: Świadkowe

Cytat:
Napisane przez hellkamilson Pokaż wiadomość
Fuksja to bardzo ładny kolor, może o nim pomyślę.
A co jeżeli chodzi o długość? Wiadomo, za krótkiej nie wypada. Ale jaka długość jest najodpowiedniejsza (i najwygodniejsza)?
ja jak byłam świadkową, to miałam sukienkę przed kolano
__________________
I could have been a princess, you'd be a king
could have had a castle and worn a ring
but no...

you stole my star
lalalalalalala....
dudusiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 13:33   #16
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Świadkowe

Cytat:
Napisane przez hellkamilson Pokaż wiadomość
A co jeżeli chodzi o długość? Wiadomo, za krótkiej nie wypada. Ale jaka długość jest najodpowiedniejsza (i najwygodniejsza)?
Cytat:
Napisane przez dudusiu Pokaż wiadomość
ja jak byłam świadkową, to miałam sukienkę przed kolano
Ja też Taka długość chyba jest najkorzystniejsza
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 13:53   #17
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 726
Dot.: Świadkowe

We wrześniu będę świadkiem na ślubie siostry. Cała uroczystość ma być bardzo skromna, dlatego zakładam granatową sukienkę przed kolano w duże białe groszki i biały żakiet. W sumie strój niemalże galowy, ale tak chciała moja siostra.
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 14:01   #18
hellkamilson
Raczkowanie
 
Avatar hellkamilson
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 458
Dot.: Świadkowe

Przed kolano wydaje mi się najlepsza, bo trochę nóg się pokaże, ale jednak przy tańczeniu nic więcej na wierzch nie wyjdzie
__________________

Ja i Ty, nasze myśli jak i czarne sny
***** **** - pis.wtf - Memy o naszym (nie)rządzie
Sprawdź, czy śledzili Cię Pegasusem
hellkamilson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 17:35   #19
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Świadkowe

Byłam swiadkową u mojej siostry i siostra mi wybrała sukienkę mini,kolor ten sam co suknia slubna.Moja siostra natomiast uważała że swiadkowa musi mieć taki sam kolor sukni jak PM tylko musi być coś skromnego.Osobiście to dobrze się czułam w tej sukience więc nie miałam nic przeciwko.
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-09, 17:41   #20
hellkamilson
Raczkowanie
 
Avatar hellkamilson
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 458
Dot.: Świadkowe

A nie miałaś problemu z tańczeniem? Bo ja nie chciałabym, żeby kamerzysta nagrał mnie akurat w momencie, kiedy sukienka się podwinie ;D
__________________

Ja i Ty, nasze myśli jak i czarne sny
***** **** - pis.wtf - Memy o naszym (nie)rządzie
Sprawdź, czy śledzili Cię Pegasusem
hellkamilson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 09:51   #21
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Świadkowe

Cytat:
Napisane przez asienka_1005 Pokaż wiadomość
Byłam świadkową na ślubie mojego Brata. Moja Bratowa miała suknię w kolorze białym, ja z kolei miałam suknię w kolorze pudrowego różu właśnie. Do tego dopasowałyśmy sobie kwiaty- ona miała kalie w kolorze ciemnego różu, ja różowe margarytki Nie ma nic gorszego, gdy świadkowa czy jakikolwiek inny gość ma kreację, która zakrywa piękno Panny Młodej
popieram w 100% tez bym chciala zeby moja swiadkowa zalozyla cos pod kolor dodatkow i kwiatow podoba mi sie brzoskwiniowa dekoracja, tzn kwiaty w takim kolorze, motyw na zaproszeniach, winietkach, bukiety i stroiki do butonierek, dekoracja stolu. w dodatku ten kolor bardzo by pasowal do naszej sali ktora ma taki palacowy wystroj i wlasnie bardzo bym chciala gdyby moja swiadkowa zalozyla sukienke w kolorze brzoskwinki/lososia pudrowy roz to tez dobry pomysl
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 10:57   #22
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Świadkowe

No wlasnie, uzgadniacie kolor sukni ze swiadkowa ?
Wiem, ze chcialaby zalozyc czerwona, bo jest jej super w tym kolorze, a ja mysle o kolorystyce pastelowej jako temat przewodni... sama nie wiem czy to wazne czy nie?
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 11:55   #23
laska4
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 600
Dot.: Świadkowe

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
No wlasnie, uzgadniacie kolor sukni ze swiadkowa ?
Wiem, ze chcialaby zalozyc czerwona, bo jest jej super w tym kolorze, a ja mysle o kolorystyce pastelowej jako temat przewodni... sama nie wiem czy to wazne czy nie?
Dla mnie nie ma znaczenia jaki kolor sukni założy swiadkowa,może nawet być biały
laska4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 18:32   #24
nk989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Świadkowe

hej!
bede swiadkowa na slubie przyjaciolki w lipcu, mam 164 cm wzrostu ale marzy mi sie dluga sukienka... myslicie ze to dobry pomysl ze wzgledu na moj wzrost i to ze jednak bedzie lipiec wiec pewnie bedzie cieplo prosze o porady i przepraszam jesli zadalam pytanie nie w tym watku co trzeba.....
nk989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 15:31   #25
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
No wlasnie, uzgadniacie kolor sukni ze swiadkowa ?
Wiem, ze chcialaby zalozyc czerwona, bo jest jej super w tym kolorze, a ja mysle o kolorystyce pastelowej jako temat przewodni... sama nie wiem czy to wazne czy nie?
Nie powinnas wybierac koloru czyjegos ubrania pod siebie.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 09:57   #26
clara099
Raczkowanie
 
Avatar clara099
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 331
Dot.: Świadkowe

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
No wlasnie, uzgadniacie kolor sukni ze swiadkowa ?
Wiem, ze chcialaby zalozyc czerwona, bo jest jej super w tym kolorze, a ja mysle o kolorystyce pastelowej jako temat przewodni... sama nie wiem czy to wazne czy nie?
Świadkowa nie jest dekoracją ślubną... Nie możesz jej na siłę"ubrać" w coś czego nie chce. Nie ma niczego złego w ubiorze świadkowej/druhen pod kolor przewodni, ale pod warunkiem, że się dobrze w tym czują. Twoja świadkowa sygnalizuje, że chciałaby założyć czerwoną, zatem niech zakłada!
__________________
Moje ślubne inspiracje
clara099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 10:19   #27
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Świadkowe

Cytat:
Napisane przez clara099 Pokaż wiadomość
Świadkowa nie jest dekoracją ślubną... Nie możesz jej na siłę"ubrać" w coś czego nie chce. Nie ma niczego złego w ubiorze świadkowej/druhen pod kolor przewodni, ale pod warunkiem, że się dobrze w tym czują. Twoja świadkowa sygnalizuje, że chciałaby założyć czerwoną, zatem niech zakłada!
nie no na siłę nikogo w nic nie ubieram - zastanawiałam się czy wspomniec o tym, może akurat wolalaby to wziac pod uwage- ale chyba lepiej nie, zeby nie poczula ze cos sugeruje
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 14:33   #28
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Świadkowe

Cytat:
Napisane przez nk989 Pokaż wiadomość
hej!
bede swiadkowa na slubie przyjaciolki w lipcu, mam 164 cm wzrostu ale marzy mi sie dluga sukienka... myslicie ze to dobry pomysl ze wzgledu na moj wzrost i to ze jednak bedzie lipiec wiec pewnie bedzie cieplo prosze o porady i przepraszam jesli zadalam pytanie nie w tym watku co trzeba.....
Jeżeli panna młoda ubrana jest w długą białą suknię (wersja najbardziej uroczysta: z trenem), druhna i matka pana młodego powinny być w długich sukniach.
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 17:04   #29
hellkamilson
Raczkowanie
 
Avatar hellkamilson
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 458
Dot.: Świadkowe

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Jeżeli panna młoda ubrana jest w długą białą suknię (wersja najbardziej uroczysta: z trenem), druhna i matka pana młodego powinny być w długich sukniach.
Z tym się nie zgodzę, bo nie każdej kobiecie długa suknia pasuje. Moim zdaniem takim standardem są sukienki do kolana. Poza tym, Panna Młoda, mając długą suknie, wyróżnia się spośród innych, natomiast może być to zakłócone przez długą suknię świadkowej. A tego chyba nikt nie chce
__________________

Ja i Ty, nasze myśli jak i czarne sny
***** **** - pis.wtf - Memy o naszym (nie)rządzie
Sprawdź, czy śledzili Cię Pegasusem
hellkamilson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 19:45   #30
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Świadkowe

ja byłam we wrześniu i miałam krótką różową sukienkę, bardzo ładnie pasowała do ecri młodej

PS. w kwietniu też świadkuje, tym razem z TŻ-em
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.