Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-25, 17:41   #4261
limonka_89
Raczkowanie
 
Avatar limonka_89
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 321
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez marttha Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Kupiłam nie tak dawno pigmenty z MACa na allegro. Jestem z nich bardzo zadowolona, aczkolwiek jedna sprawa mi nie daje żyć: cienie przyszły wsypane w takie malutkie rożki, co uniemożliwia normalną aplikacje. Niestety nie wiem do czego do przesypać ani gdzie takie przystępne pojemniczki kupić.
Ratunku!
na allegro można kupić tanio takie pojemniczki
zobacz:
http://allegro.pl/listing.php/search...&category=1429
limonka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 17:45   #4262
marttha
Raczkowanie
 
Avatar marttha
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstchowa
Wiadomości: 33
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez limonka_89 Pokaż wiadomość
na allegro można kupić tanio takie pojemniczki
zobacz:
http://allegro.pl/listing.php/search...&category=1429
O dzięki Ci dobra kobieto!
__________________
.
marttha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 17:51   #4263
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Marttha - wystarczy wpisać na allegro "słoiczki zakręcane" - żadna sztuka. Ja w tym trzymam odsypki pigmentów i jest idealnie. poza tym polecam ostrożność z allegrowymi odsypkami pigmentów MAC. na chwilę obecną wszystkie wystawione aukcje wg mnie są mocno niepewne :/
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 20:03   #4264
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mam pytanko do Macoholiczek bardziej zaawansowanych stażem ode mnie .
Ma któraś z Was róż The Perfect Cheek? Ma się pojawić w nadchodzącej kolekcji Marilyn Monroe, a na pewno był elementem kolekcji z 2009r. Makeup Art Cosmetics, więc może ktoś posiada go z tych czasów .
Zastanawiam się na ile jest on podobny do Strady, Taupe albo Pink Cult.
Dostępne w necie słocze niestety niewiele oddają, a The Perfect Cheek to mój nr 1 na liście rzeczy z MM, więc jak coś w tym temacie wiecie, do prosze dajcie znać .
Sama jestem ciekawa jego podobieństwa, choć ze swatchów i z opisu koloru śmiem twierdzić, ze będzie przypominał Pink Cult, czy tez Pink Tea, w każdym razie z tych delikatniaków. Tez sie nad nim waham, albo nad tym drugim. Ale nie wiem czy to ma sens, bo delikatnych rózy mam już za dużo. Teraz bym chętnie jakis mocniejszy nabyła
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 20:09   #4265
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Sama jestem ciekawa jego podobieństwa, choć ze swatchów i z opisu koloru śmiem twierdzić, ze będzie przypominał Pink Cult, czy tez Pink Tea, w każdym razie z tych delikatniaków. Tez sie nad nim waham, albo nad tym drugim. Ale nie wiem czy to ma sens, bo delikatnych rózy mam już za dużo. Teraz bym chętnie jakis mocniejszy nabyła
Ja obstawiam coś w stylu mixu Pink Cult i Strady .
Chyba się skuszę, bo akurat po lecie mam fazę na delikatne i neutralne kolory .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 20:28   #4266
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez limonka_89 Pokaż wiadomość
Kupiłam wczoraj 2 wkłady z maca z myślą, że będę je trzymać w mojej pustej palecie inglota a tu lipa wkłady wypadają i nie chcą się przyczepić. Zastanawiam się czy może dałoby to coś, gdybym odlepiła te nalepki z nazwami cienia od spodu, żeby była większa powierzchnia przyczepności czy jak? Sama już nie wiem, a nie chcę niepotrzebnie "zrywać" nazwy cienia :/ poradźcie coś proszę
Tak jak dziewczyny radzą kup sobie magnes lub taśmę dwustronną piankową http://www.tape.pl/Tasmy_dwustronne_piankowe-171_12/
z tym ,że nią przyklejasz na stałe (ewentualnie jak będziesz chciała poprzekładać to trzeba będzie powalczyć z jakimś ostrym narzędziem ,żeby wkłady podważyć) -- ja używam jej do cieni po depotowaniu i jestem zachwycona. Taśmę kupisz w każdym markecie lub sklepie z akcesoriami budolwanymi/stolarskimi itp.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 20:33   #4267
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja obstawiam coś w stylu mixu Pink Cult i Strady .
Chyba się skuszę, bo akurat po lecie mam fazę na delikatne i neutralne kolory .
Znalazłam w miarę dokładny swatch tego rózu, i fakt - miks strady i pink cult.
A ja po lecie potrzebuje mocniejszych rozy, bo tak sciemniałam Stay By Me w ogóle na mnie niewidoczny jest Chodzę bez podkładu, bo dotychczasowe na mnie za jasne są
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-26, 11:47   #4268
limonka_89
Raczkowanie
 
Avatar limonka_89
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 321
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Marttha - wystarczy wpisać na allegro "słoiczki zakręcane" - żadna sztuka. Ja w tym trzymam odsypki pigmentów i jest idealnie. poza tym polecam ostrożność z allegrowymi odsypkami pigmentów MAC. na chwilę obecną wszystkie wystawione aukcje wg mnie są mocno niepewne :/
no właśnie też tak myśle, że pigmenty które teraz są wystawione na allegro są wątpliwej oryginalności kiedyś jeszcze jak sprzedawała nevada czy georgina to spokojnie można było brać, a teraz - nie ma od kogo. A szkoda, chętnie nabyłabym kilka odsypek pigmentów, bo pełnowymiarowego opakowania nigdy nie zużyję. Marzy mi się ostatnio vanilla i naked i pewnie jeszcze pare innych, gdybym tak swatche wnikliwiej pooglądała

Agniecha, taśmę dwustronną mam - ale nie chcę na stałe przyklejać, gdyż często "przemeblowuję" moje paletki, a mam ich kilka w związku z czym migracje cieni są u mnie na porządku dziennym Ale już usadowiłam maczki w glamboxie, w którym się trzymają. W paletce kobo też bez problemu. Tylko z inglotowymi paletami coś nie chcą współpracować.

Lista pożądanych przeze mnie maczkowych pędzli stale się wydłuża, oj niedobrze
limonka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 13:44   #4269
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez limonka_89 Pokaż wiadomość
Trudno, będę musiała trzymać maczki w glamboxie chyba. Albo kupić oryginalną MAC'a. A wogóle jak wychodzi cenowo 15 pusta? Chyba 59 zł tak? I czy można zdjąć te seperatory?

Ostatnio do mojego pędzla 217, dołączyły kolejne - 224 i 239
i już wiem, że będą kolejne Napewno jakiś do pudru sobie kupię.
Chciałam kupić jeszcze 222 ale we Wro znowu go nie mają (to już trzeci raz jak o niego pytam - nigdy go nie mają- a do Wrocławia mam kawał drogi) Wogóle kusiło mnie więcej pędzli, niestety wydatek jest to duży więc stopniowo będę dokupować pojedyncze sztuki.
Chciałam też przyjrzeć się pigmentom - vanilla i naked, ale nie było ani jednego ani drugiego.

Z kosmetyków zakupiłam 2 wkłady cieni: satin taupe i quarry. Satin taupe jest piękny i dokładnie taki jaki próbowałam na testerze w MACu, natomiast z quarry sama nie wiem co jest nie tak Próbując go na testerze cień miał świetną konsystencję, był taki świetnie napigmentowany o cudownej lekko miałkiej konsystencji, no poprostu idealny. I co? W domu próbuję, a tu się okazuje, że quarry jest taki suchy, wogóle nie oddaje koloru na pędzel. Maznęłam po nim palcem i wogóle nawet nie znać koloru. W niczym nie przypomina pięknego, świetnie napigmentowanego quarry'ego z salonu mac'a Może jak zejdzie wierzchnia warstwa, to będzie taki jak ma być
Czy może dostałam jakiś przeterminowany produkt?:/
Moja rada została olana, a jest naprawdę tania i dobra Wystarczy przykleić małe magnesiki. Sama tak robiłam.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 15:28   #4270
limonka_89
Raczkowanie
 
Avatar limonka_89
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 321
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Moja rada została olana, a jest naprawdę tania i dobra Wystarczy przykleić małe magnesiki. Sama tak robiłam.
Oj tam wcale nie olana. Szukałam i znalazłam na allegro takie taśmy magnetyczne i arkusze i może się skuszę jak będę mieć więcej cieni, bo na te dwa to nie będę specjalnie zamawiać, ale na przyszłość - dobrze wiedzieć że coś takiego jest
limonka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 16:48   #4271
La_La
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 23
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Witam!!

Mam pytanie,a i wielka prosbe do wszystkich MAComaniaczek.

Jakis czas temu kupilam cien Concrete- wykonczenie Satin i od tego cienia zaczely sie poszukiwania. Pani doradzajac mi w salonie nie zwrocila mi uwagi na to, ze ten cien wcale nie jest czysto brazowy tylko ma domieszke szarosci, ktora mi strasznie psuje kazdy makijaz!!! Maluje sie raczej w kolorach neutralnych -beze i brazy (jestem niebieskooka blondynka). Potem zaczelam szukac cienia, ktory moglabym stasowac jako baze pod ten Concrete i pani poradzila mi Vanilla.. niby ladny kolorek ale gdy zaznaczalam zalamanie powieki Concretem i lekko blendowalam, to po polaczeniu wychodzil mi niebieski!!!!- to znaczy makijaz byl bardziej niebieski niz naturalny bez czy braz, a taki efekt chcialam uzyskac. Jako kolejny kupilam Grain, nie jets zle, ale to jeszcze nie to...
Co byscie mi doradzily do tych dwoch cienie???

Z czym laczyc Concrete? a z czym Grain?
La_La jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 09:18   #4272
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Kochani czy ktos bylby w stanie zakupic mi (jak tylko się pojawi) roz Legendary z Marylinowej limitki? Przelalabym wczesniej pieniadze.
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 10:33   #4273
madii1984
Raczkowanie
 
Avatar madii1984
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 182
Send a message via Skype™ to madii1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Wiecie może kiedy pojawi się kolekcja Marilyn? Strasznie zależy mi na różu The Perfect Cheek i chcę go złapać
madii1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 11:22   #4274
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez madii1984 Pokaż wiadomość
Wiecie może kiedy pojawi się kolekcja Marilyn? Strasznie zależy mi na różu The Perfect Cheek i chcę go złapać
Z tego co wiem, to w poniedziałek 1 października. Też będę polować na ten róż .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 11:57   #4275
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, to w poniedziałek 1 października. Też będę polować na ten róż .
To zapoluj Olu na 2 plizzzz
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 12:26   #4276
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

W weekend można będzie ponoć zajrzeć, ja zostałam zaproszona na macanie Zajrzę może w sobotę, choć w sumie nie widzę dla siebie za wiele (poza opakowaniami, lol)
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 13:04   #4277
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
To zapoluj Olu na 2 plizzzz
Wysłałam PW, daj znać, czy wiadomość doszła, bo Wizaż czasem w tym zakresie szwankuje.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 11:58   #4278
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

No i jak wrażenia po premierach? Widziałam w weekend dwie nowe kolekcje - Marilyn i Carine Roitfeld. No nic, absolutnie nic ciekawego jak dla mnie. Jedyne, czego byłam ciekawa, to nudkowa szminka z Marilyn, a ta akurat ponoć w ogóle nie dojechała na razie do PL. Czerwone szminki nie dla mnie, więc o nich się nie wypowiem, cieni nawet nie macałam po miażdżącej krytyce Kryśki (zresztą nudne kolory wg mnie), lakiery bez szału i staram się nie kupować macowych zresztą (jakość średnia lub tragiczna, a cena idiotyczna). Róże ładne, ale bladziuchne oba, dla jasnoskórych wyłącznie, u mnie dają tylko cień koloru. Opakowania z MM śliczne, nawet szminek - ale no bez przesady, to tylko plastik. Spodobał mi się jeden, jedyny cień z paletki CR, tej ciepłej - taupe'owy taki. Ale nie mam ochoty na kupowanie całej, z tym paskudnym pomarańczowym brązerem i kolejnym Carbonem w środku. Ileż można mieć Carbonów, kurczę!
Dla mnie obie kolekcje są sporym rozczarowaniem, po raz pierwszy nie wzięłam z nich całkiem nic.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 12:12   #4279
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

mnie bardziej zastanawia czemu MAC, mając genialaną wprost formułę cieni regularnych za każdym razem coś kombinuje przy limitkach? Dlaczego nie mogli zrobić normalnych cieni, normalnej wielkości, z nadrukiem, niech im będzie bo nadruki na tej limitce są fajne, ale po prostu normalnej dobrej MAcowej jakości?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-01, 12:53   #4280
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

O to, to... Masz rację, oczywiście. I nawet przebolałabym, że nie są to nowe odcienie, kupiłabym chętnie coś ze sprawdzonych, dobrych kolorów w nowym, ślicznym opakowaniu - w końcu chyba żadna z nas nie ma wszystkich cieni ze stałej. Byle jakość była dobra, bo to przecież najważniejsze. Ktoś tam u nich przekombinowuje okrutnie te limitki, bez sensu.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 12:56   #4281
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
mnie bardziej zastanawia czemu MAC, mając genialaną wprost formułę cieni regularnych za każdym razem coś kombinuje przy limitkach? Dlaczego nie mogli zrobić normalnych cieni, normalnej wielkości, z nadrukiem, niech im będzie bo nadruki na tej limitce są fajne, ale po prostu normalnej dobrej MAcowej jakości?


Może właśnie o sam fakt chodzi - limitka z nadrukiem, Marilyn w komplecie, sprzeda się wszystko, więc mogą sobie pozwolić na eksperymenty, z których i tak będzie kasa. Nie chcę wierzyć, że przycinaliby też na jakości składników, formułach, itp...ale kto ich tam wie...
Podoba mi się ta ciemna pomadka Deeply Adored, ale jak z B2M nie można jej wziąć, to sobie daruję.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 13:26   #4282
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
O to, to... Masz rację, oczywiście. I nawet przebolałabym, że nie są to nowe odcienie, kupiłabym chętnie coś ze sprawdzonych, dobrych kolorów w nowym, ślicznym opakowaniu - w końcu chyba żadna z nas nie ma wszystkich cieni ze stałej. Byle jakość była dobra, bo to przecież najważniejsze. Ktoś tam u nich przekombinowuje okrutnie te limitki, bez sensu.
Nie byłabym tego taka pewna
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 13:54   #4283
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

A masz? To sorry, tyle ich jest. No, ja w każdym razie nie obraziłabym się za ładne opakowanie hitów typu ładny rozświetlacz czy uniwersalny neutral w opakowanie z MM, i tak mi się zużywają, więc dokupuję kolejne.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 15:09   #4284
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

I ja jestem po oględzinach nowych kolekcji .
Ostatecznie z MM wzięłam tylko zaplanowany róż The Perfect Cheek i mniej planowany Legendary . Moim zdaniem są na tyle uniwersalne, że warto je mieć .
Zakochałam się za to na zabój w szmince Love Goddess - piękna, podbita różem czerwień . Niestety we Wro już jej nie było - musiała się rozejść na przedsprzedaży. Dostałam z tego powodu palpitacji serca, ale ostatecznie na dniach moja pierwsza czerwona pomadka przywędruje do mnie z W-wy, razem z cieszącym się dotąd złą sławą pędzlem 163 .
Z CR absolutnie nic mnie nie zaintrygowało.
Kupiłam za to nową bazę P+P Natural Radiance, ale dopiero będę ją testować.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2012-10-01 o 15:10 Powód: literówka
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 15:34   #4285
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

A ja nie mogę się doczekac na roze. Kryska je bardzo dobrze ocenila, a ja bladzioch jestem wiec mysle, że beda ok.
Dzięki wielkie za pomoc w ich upolowaniu dla Najady i OliM - wielkie buziak dziewczyny
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 17:37   #4286
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
A ja nie mogę się doczekac na roze. Kryska je bardzo dobrze ocenila, a ja bladzioch jestem wiec mysle, że beda ok.
Dzięki wielkie za pomoc w ich upolowaniu dla Najady i OliM - wielkie buziak dziewczyny
Ale większy buziak to chyba jednak dla Najady
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 20:12   #4287
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ale większy buziak to chyba jednak dla Najady
Oj tam, nie bedziemy się licytowac na wielkosc buziaka
Ktorys już raz korzystam z uprzejmosci Wizazanek z macowego watku - gdyby nie Wy nie mialabym polowy swoich MACzkow. Chociaż bez watku pewnie nie mialabym ich w ogole, co tu wejde to czuje się znowu czyms skuszona
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 20:24   #4288
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

E, no co Ty, to normalna sprawa. Tylko ciiicho sza, bo będę musiała codziennie biegać do Maca i zbankrutuję na własne zakupy, robione "przy okazji". Paczucha poszła priorytetem, będzie u Ciebie za parę dni zapewne.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 07:55   #4289
bienemaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Hej Dziewczyny,
mam pytanie. Czy jak mam juz róż Cubic to warto brać Perfect Cheek? Wyglądają w necie podobnie.
bienemaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 08:18   #4290
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez bienemaja Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,
mam pytanie. Czy jak mam juz róż Cubic to warto brać Perfect Cheek? Wyglądają w necie podobnie.
Na necie to wszystko wygląda podobnie
Cubic ma inny odcień i jest jaśniejszy od perfect cheek.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:43.