Zmiana młodej mamy. Chce nabrać pewności siebie po ciąży. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-18, 08:37   #1
anqmam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1

Zmiana młodej mamy. Chce nabrać pewności siebie po ciąży.


Chciałabym się zmienić po ciąży i nie chodzi tu tylko o zbędne kg.
Włosy wypadają mi garściami więc myślę o ich radykalnym skróceniu (czy to dobry pomysł??)
Sztuka makijażu też jest mi obca zawsze wybieram bardzo dziwne podkłady...

Proszę o rady w doborze makijażu, kosmetyków i technik, koloru ubrań i fryzury

Ankieta

1. Jak się opalasz - szybko
Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy.
2. Kolor oczu - ciemne, tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, mają plamki. Oprawa oczu zdecydowana

3. Piegi - szaro-brązowe

4. Cera - Ciepły brzoskwiniowy(?) wpadający w róż (?) Jeżeli się rumienisz, to na czerwony.
5. Naturalny kolor włosów - ciemny. Jaki odcień? Ma złotawo-brązowe przebłyski.

6. Kolor ust koral?

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Nie wiem sama ale raczej jasne pudrowy róż ,wanilia.

Ciężko określić mi te odcienie cery itd.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01984.jpg (43,6 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01985.jpg (63,0 KB, 272 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01986.jpg (60,5 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01987.jpg (79,8 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01988.jpg (68,1 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01989.jpg (90,4 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01990.jpg (150,6 KB, 52 załadowań)
anqmam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 10:22   #2
mingunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 155
Dot.: Zmiana młodej mamy. Chce nabrać pewności siebie po ciąży.

Specjalistką nie jestem, ale się wypowiem włosy obcięłabym na tzw. boba, z grzywką na bok. Cerę masz ładną więc lekki podkład wystarczy(w zależności jaką masz skórę- nawilżający albo matujący), do tego tusz do rzęs, róż na policzki i błyszczyk w naturalnym kolorze. Tak to widzę
__________________
19.01.2013r.
28.06.2014r.
mingunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 11:26   #3
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Zmiana młodej mamy. Chce nabrać pewności siebie po ciąży.

Proponuje sciac na prostego boba i pofarbować na ciemny brąz (idealnie jak na zdjeciu ktore dolączyłam). Do tego naturalny makijaz, blyszczyk. Masz piekna cere i nie warto nawet nakladac podkladu, wystarczy korektor pod oczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ashley-green-long-bob-cut-with-blunt-ends-hairstyle.jpg (92,7 KB, 62 załadowań)
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 18:30   #4
lusia2212
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 175
Dot.: Zmiana młodej mamy. Chce nabrać pewności siebie po ciąży.

Cytat:
Napisane przez mingunia Pokaż wiadomość
Specjalistką nie jestem, ale się wypowiem włosy obcięłabym na tzw. boba, z grzywką na bok. Cerę masz ładną więc lekki podkład wystarczy(w zależności jaką masz skórę- nawilżający albo matujący), do tego tusz do rzęs, róż na policzki i błyszczyk w naturalnym kolorze. Tak to widzę

myślę, że to dobry pomysł na "nową" mame ;D
lusia2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 15:41   #5
mingunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 155
Dot.: Zmiana młodej mamy. Chce nabrać pewności siebie po ciąży.

Jeżeli zdecydujesz się na zmiany koniecznie pokaż efekt
__________________
19.01.2013r.
28.06.2014r.
mingunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 12:01   #6
FajnaAgatka19
Raczkowanie
 
Avatar FajnaAgatka19
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 101
Dot.: Zmiana młodej mamy. Chce nabrać pewności siebie po ciąży.

Widzę tu bardzo ładną a rzeczywiście z przykrością stwierdzam zaniedbaną mamuśkę,w sensie taką zwykłą,jak urwana ze szkoły z filmów z lat 90-tych ,do tego smutną... nie wykorzystujesz swoich atutów dziewczyno! twarz i jej rysy bardzo ładne,ale uśmiechu brak! kolor zdecydowanie nie,ciemny nie jest dla Ciebie,to powoduje,że wyglądasz smutno i nijako. celuj w jasne blondy to na pewno ożywi zmeczoną twarz. ja wyglądam podobnie do Ciebie rano,włosy związane w beznadziejną niską kitkę jak za starych czasów. nawet po domu można wyglądać modnie i ładnie,nie trzeba nakładac tonę makijażu.ja o wiele pewniej siebie się czuję jak nałoże podkład i tusz. tyle wystarczy by zatuszować niedoskonałości które wpędzają mnie w kompleksy. co do grzywki trudno mi powiedzieć co z nią zrobić ,może lepiej nie obcinaj bo długie grzywki teraz są bardzo modne. Do tego kucyka nie pasuje przedziałek na środku,więc jak czeszesz kitkę to upnij ją nieco wyżej,na czubku głowy,zobaczysz ile twarz i jej proporcje na tym zyskają (jak nie umiesz to dobrym sposobem jest pochylenie się do dołu i wtedy łatwo związać wszystkie włosy na czubku głowy),a grzyweczkę możesz wypuścić trochę by nie było za gładko,wypuścić trochę kosmyków kołu uszu...lekko natapirowac kucyka(nie tak,żeby zrobiło się sianko tylko,żeby zyskał na objętości,leciutko) ,a jak masz włosy rozpuszczone to przedziałek naśrodku jak najbardziej ,tylko wyprostuj wtedy wszystkie włoski na gładko) . mogę ci polecić podkład w musie firmy essence,w drogeriach natura,w takim malutkim słoiczku,kosztuje 16 zł,ale nie zrażaj się ceną jak za taki słoiczek,jak nałożysz na twarz to zobaczysz o co chodzi i nie uwolnisz się od niego polecam odcień matt ivory,najjasnijeszy,buzia jest tak pięknie nieskazitelnie porcelanowa po nim. poza tym jak na podkład w musie cena wcale nie jest wygórowana ,z maybelline new york w takim samym słoiczku kosztuje 40 zł. do tego mocny,wyrazisty tusz do rzęs,tu polecam Wibo ,kolor opakowania -zielony dostępny w sieciach Rossman. jako mama nie masz czasu na eyelinery ,kredki,dwa mocne kosmetyki wystrcza by poczuć się pewnie i podkreslic naturalnie urodę. A więc najważniejsze zmien kolor włosów na jaśniejszy i sposoby upięcia jeśli jednak wygodniej jest Ci chodzić w kucyku.

Co do wypadania włosów-bierz witaminki dla kobiet karmiących,tu polecam femibion natan czy cos takiego,ok.30 zł a efekty są ,włosy nie będą wypadać jeśli dostarczysz do organizmu dużo witamin. Pewnie karmisz piersią ,dlatego wszystko przerabiasz na pokarm,stąd wypadanie włosów,tak samo jak wiele kobiet na diecie skarzy się na wypadanie włosów,wniosek brak witamin. pij wodę wysokozmineralizowaną,nie zwykłą,zwykła nie ma za dużo składników mineralnych typu Cisowianka. ta woda jak dotąd znalazłam jest w sieciach sklepów lidl ,granatowe opakowanie z zielonym papierkiem -saguaro -polanica zdrój,tak pisze. kosztuje tyle samo co zwykłą woda 1,19 a jest o wiele bardziej wartościowsza.

Naprawdę wystarczy jeden dzień abyś zmieniła się w seksowną mamuśkę jesteś ładna a to najważniejsze,wszystko inne da się zrobić.

Rozpisałam się trochę .
__________________
03.02.2013-zaręczeni
05.10.2013-na świat przyjdzie nasza niespodzianka
FajnaAgatka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 12:58   #7
Milena_12
Rozeznanie
 
Avatar Milena_12
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 554
Dot.: Zmiana młodej mamy. Chce nabrać pewności siebie po ciąży.

Hej moim zdaniem dobrym rozwiązaniem są włosy do szyi.
W załączniku jest mój pomysł:
1. Podkład to maybelline dream matte muse w kolorze classic ivory
2. Korektor pod oczy - bobbi brown (można zastąpić innym)
3. Róż - delikatnie
4. Wytuszowane rzęsy - górne i dolne (polecam zieloną z WIBO)
5. Na ustach szminka w kolorze koralowym
6. Włosy tak jak widać, moim zdaniem i w blondzie Ci dobrze i w naturalnym długość - do obojczyków.

Na Twoim miejscu zaczęłabym od pielęgnacji. Zafunduj sobie jakąś maseczkę algową, żelowe płatki pod oczy, kiedy będziesz miała trochę czasu dla siebie. Masz bardzo ładną cerę, jedynie odpoczynku jej potrzeba! Jak dodasz do tego dobrą dietę (m.in. świeże warzywa) i uśmiech to będzie PERFECT!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (34,5 KB, 199 załadowań)
Milena_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-22, 16:29   #8
gusia825
Raczkowanie
 
Avatar gusia825
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 422
Dot.: Zmiana młodej mamy. Chce nabrać pewności siebie po ciąży.

Bob to super pomysł dla na prawdę wielu kobiet, bardzo podoba mi się ta symulacja z blondem, ale dodałabym do tego lekką grzywkę na bok
__________________
Eliza, 22.02.2015, 3640g
gusia825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 16:40   #9
glamorous90
Recenzentka Miesiąca - Maj 2020
 
Avatar glamorous90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mazury ;)
Wiadomości: 708
Dot.: Zmiana młodej mamy. Chce nabrać pewności siebie po ciąży.

Wow, ta symulacja z blond włosami jest mega
__________________

01.07.2014 =>
glamorous90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 11:08   #10
gosiadzika
Raczkowanie
 
Avatar gosiadzika
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 160
Dot.: Zmiana młodej mamy. Chce nabrać pewności siebie po ciąży.

co do wypadania włosów to miałam to samo, wychodziły garściami!!!! Miałam strasznego doła po porodzie. Zrobiłam badania hormonów tarczycy - wyszła niedoczyność. Gdy hormony wróciły do normy - wróciło dobre samopoczucie i włosy przestały wypadać i waga wróciła do normy.
Od dobrego działąnia tarczycy zależy praktycznie nasz cały organizm - zacytuje ci tu poradnik : "Tarczyca ma ogromny wpływ na nasze życie i rozwój. Od niej w znacznym stopniu zależy wzrost dziecka w łonie matki i możliwości intelektualne. Reguluje funkcje układu nerwowego i rozrodczego, współdecyduje o stanie kości, skóry i włosów. Wpływa na termoregulację, czyli nasze poczucie zimna lub ciepła, a także utrzymanie, bądź utratę płynów w organizmie. Steruje układem pokarmowym. Od niej zależy tempo jego pracy i w efekcie chudnięcie, bądź nadmierne przybieranie na wadze. Reguluje rytm serca."
gosiadzika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 21:15   #11
dominika405
Zadomowienie
 
Avatar dominika405
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 357
Dot.: Zmiana młodej mamy. Chce nabrać pewności siebie po ciąży.

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Proponuje sciac na prostego boba i pofarbować na ciemny brąz (idealnie jak na zdjeciu ktore dolączyłam). Do tego naturalny makijaz, blyszczyk. Masz piekna cere i nie warto nawet nakladac podkladu, wystarczy korektor pod oczy
W zupełności zgadzam się z powyższym.Uważam również,że bob oraz jego kolor super by do autorki pasowały.
__________________

loading...


7/11
dominika405 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 19:00   #12
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Zmiana młodej mamy. Chce nabrać pewności siebie po ciąży.

Zdecydowanie trzeba je obciąć.
Podpisuję się pod propozycjami żeby je obciąć je na boba. I mamusia jak z żurnala
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.