Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kcal cz.4 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-09, 22:30   #301
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

A ja osobiscie ze swojego menu dzisiaj jestem srednio zadowolona troche przesadzilam z owocami na noc
S: platki,otreby i mleko w stym samym zestawieniu po 3 łyzki
2 S:gruszka
O:2 kromeczki z 2 plastrami pieczeni z indyczka
P:jajko
K:serek wiejski+jabłko+gruszka
I szklanka pysia

Ogolnie na diecie czuje sie tak jakbym na niej wcale nie byla, myslalam ze bedzie sto razy gorzej, obawialam sie ze beda mi wpadac rozne niedozwolone produkty i ze bede glodna chodzic a tutaj jak narazie sa dobre rokowania
Aha i dzisiaj caly czas mi sie geba cieszyla az mnie taka pozytywna energia rozpierala
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 23:37   #302
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Oka kochana zostan przy Skrzypowicie mam nadzieje ze Ci pomoze
Ta nauczycielka wyglada mi na typowa jedze, pewnie nie spelnila sie w zyciu osobistym i przeklada to na prace zawodowa szkoda tylko ze krzywdzi niewinnych ludzi... Zreszta kij jej w oko, wazne ze jestes dzielna kobietka
No jeśli nie pomoże to wypróbuje ten Revalid a dodatkowo dokupie sobie żelazo i cynk aby było go więcej
Nauczycielka miała i ma zoraną psychę, dzieci nie może mieć, a mąż to tylko jako pachołek chyba jej służy, bo ona wielka Pani Magister a on tylko po zawodówce (pracuje jako listonosz) - wzięła sobie specjalnie takiego żeby czasem nie był mądrzejszy od niej bo tego by nie zniosła. Jak idzie po mieście ze swoim pieskiem to głowę ma wyżej niż chmury taka zadumana. Mam tylko nadzieję, że kiedyś dostanie nauczkę od życia za to że jest takim podłym człowiekiem. W sumie już jedną dostała - nie może mieć dzieci, i dobrze, że te dzieci byłyby naprawdę biedne.....

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Co do pogrubionego zdania to podzielam, nawet w worku by wymiotla wszytskich
No dokładnie tak

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Co do mojej wagi mam nadzieje ze wkoncu ruszy, w sumie ostatnio ruchu takiego zdrowego typu cwiczenia nie mam wiec przyczyna pewnie tez tutaj lezy
No ruch naprawdę dużo pomaga, a skoro pracujesz jako kosmetyczka to wiadomo, że dużo się nie na biegasz a jest to praca taka bardziej " w miejscu"więc może po pracy jakiś spacer do domu ? dobre i to

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Co do pracy to owszem jestem kosmetologiem ale pracuje jako kosmetyczka
WOW super!!! Fajnie, że mamy kosmetologa na naszym wątku
Ja juz mam nawet pytanko do Ciebie Powiedz mi na jaki zabieg musze się udać aby usunąć spod skóry twarzy wszelkie krostki, wągry itp. Chcę mieć twarz bez żadnych niedoskonałości czy to wykonalne? Dodam, że mam bardzo tłustą cerę i wągry to mój wróg nr 1. Ponoc używanie kosmetyków wysuszających czy ograniczających wydzielanie się sebum prowadzi to jeszcze większego wytwarzania się sebum. Prawda to? Jak posmaruje się jakimś kremem nawilżającym to zaraz mam pełno syfów


Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Alez prosze bardzo
Ty i Monia jestescie dla mnie wzorem do nasladowania
Obie przesliczne i z cudnymi figurami
Dziękujemy strasznie miło czytać takie słowa


Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
U mnie bylo podobnie rano zawsze kawa i papieros ten sam duet, do polowy dnia nic w ustach nie mialam a po calym dniu jak wracalam do domu wiekie bum na lodowke i akcja na calego
Mam nadzieje ze juz nigdy w czyms takim udzialu brac nie bede..
No własnie i to jest główny błąd przez który się bardzo tyje..... No bo człowiek naje się na noc to potem rano wiadomo, że nie jest się głodnym a to powinno być odwrotnie na noc nie jemy a rano wcinamy śniadanko to pozwoli utrzymać szczupłą sylwetkę.

---------- Dopisano o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:55 ----------

Jeju to już w pół do pierwszej w nocy!!! Ło matko!! Myślałam, że jest gdzieś z 23 dopiero! Obejrzałam przed chwilą horror na TVN - Klucz do koszmaru całkiem ciekawy i taki " nie głupi". A wcześniej obejrzałam TAP MADL! i cieszę się że Viktoria odpadła - wg mnie jest za niska i strasznie zakochana w sobie. Powiem Wam szczerze, że coraz bardziej podoba mi się Ania, niby strasznie dziecinna ale figure ma świetną i na zdjęciach wychodzi bosko. Na modelkę jest idealna tylko ten jej charakter..... porażka. Ale i tak widać już postępy, troche mniej się pieści.
No uciekam się kąpać i do wyrka dobranoc wszystkim!!!!

Gosiu !!! widzę, że nas podczytujesz!!! Odezwij się!!!
A gdzie nasza Baletnica?
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg


Edytowane przez monika01011986
Czas edycji: 2011-11-09 o 23:42
monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 07:33   #303
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Hej laseczki
U mnie dziś paskudna pogoda, mglisto i zimno a wczoraj było tak ładnie.
Dziś na wadze już trochę mniej, bo 48,9 kg mam nadzieję, że spadnie chociaż do 48

Bialaczekoladka jeszcze raz dziękuję
Monia
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 08:18   #304
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Medzik pogoda dzisiaj straszna, jak wczoraj wieczorem wracałam z Nysy to taie mleko było, że nic nie widac.

białaczekoladka to widzę, że mam kogoś w swoim przyszłym zawodzie Ja właśnie jestem na 3-im roku kosmetologii

Monia co do przesuszania twarzy to prawda szczególnie gdy używasz kosmetyków z alkoholem. Sama zmagałam się z problemami i jak mi dermatolog przepisał lek z alkoholem to fakt chwile było lepiej a potem 2x gorzej. Teraz jako krem używam bambino Przez tydzień używałam Hydro oxy z clareny i już miałam pełno syfów także podziękuje Ja mam świetną maść od dermatloga Clindacne zawsze pomaga jak mam jakiś wysyp po kosmetykach, ale wiadomo nie każdy reaguje tak samo A co do propozycji zabiegu to myśle że białaczekoladka jest doświadczona lepiej to ona Ci z pewnością dobrze doradzi

Ja właśnie zjadłam musli z mlekiem, muszę się trochę przypilnować bo święta tuż tuż a obiecałam sobie -3kg Także życzcie mi powodzenia

Edytowane przez Cocktailraspberry
Czas edycji: 2011-11-10 o 08:24
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 08:22   #305
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
No ruch naprawdę dużo pomaga, a skoro pracujesz jako kosmetyczka to wiadomo, że dużo się nie na biegasz a jest to praca taka bardziej " w miejscu"więc może po pracy jakiś spacer do domu ? dobre i to
WOW super!!! Fajnie, że mamy kosmetologa na naszym wątku
Ja juz mam nawet pytanko do Ciebie Powiedz mi na jaki zabieg musze się udać aby usunąć spod skóry twarzy wszelkie krostki, wągry itp. Chcę mieć twarz bez żadnych niedoskonałości czy to wykonalne? Dodam, że mam bardzo tłustą cerę i wągry to mój wróg nr 1. Ponoc używanie kosmetyków wysuszających czy ograniczających wydzielanie się sebum prowadzi to jeszcze większego wytwarzania się sebum. Prawda to? Jak posmaruje się jakimś kremem nawilżającym to zaraz mam pełno syfów

Dziękujemy strasznie miło czytać takie słowa
No fakt wiecej mam chyba stresu w pracy niz ruchu chociaz nie raz biegam po salonie tyle jest do zrobienia ale jednak to nie jest to co byc powinno, czekam az to cholerstwo ktore w siebie laduje od tygodnia mi sie skonczy i zaczne wkoncu normalnie funkcjonwac

Co do twojej skory to trudno jest cokolwiek powiedziec nie widzac jej, mowisz ze masz tłusta to tak samo jak ja, niestety te cery sa bardzo ciezkie w utrzymaniu jednak jest to wszytsko wykonalne jak najbardziej.
Ja bym Ci poradzila pojsc do DOBREGO gabinetu kosmetycznego na oczyszczanie manualne na poczatek ALE musi to byc salon z polecenia i najlepiej kosmetyczka tez, bo niestety dziewczyny partacza robote strasznie i tutaj naprawde ostrzegam, musisz mega mega uwazac niestety Jezeli nie znajdziesz takiego to zadzwon gdziekolwiek, zapytaj o ceny, o kosmetyczke ile pracuje jakie ma doswiadczenie, tak by nieisc zupelnie w ciemno, a w kontaktach juz bezposrednich mozesz nawet poprosic aby pokazala dlonie dlugosc paznokci zeby nie zrobila Ci krzywdy.. Z ciezkim bolem serca to pisze ale niestety realia sie ciezkie, do mnie klientki przychodza tez po innych kosmetyczkach i jak patrze na te twarze to plakac mi sie chce, pokancerowane twarze, poparzone kwasami laserami, istna tragedia , nie mowie ze to norma ale to sie zdarza i chcialabym Cie przestrzec.
I tak jak pisalam na poczatek manualne oczyszczanie. Kosmetyczka powinna Ci usunac wiekszosc zmian albo nawet wszytskie o ile sie da i nie bedzie to za agresywne dla skory. Poniej wazna jest pielegnacja i kremy, moge Ci polecic kilka, najlepsze sa te z kwasami poniewaz kwasy maja swietne wlasciwosci wygladzajace i zluszczajace.
Oczywiscie kosmetyki tylko do cer tlustych zadne inne i raczki z dala od twarzy przez caly dzien, bo roznosza sie bakterie a na podlozu tlustym z nadmiarem sebum bakterie rozwijaja sie najlepiej

Z tym wydzielaniem sie sebum to niestety trzeba walczyc caly czas, to glupota ze walka z nim ma to zwiekszac jeszcze bardziej, to nie prawda

Jak cos to pytaj bede sie bardzo starala pomoc, napisalabym wiecej ale dopiero wstalam i mam jeszcze poranne zawiechy


Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Hej laseczki
U mnie dziś paskudna pogoda, mglisto i zimno a wczoraj było tak ładnie.
Dziś na wadze już trochę mniej, bo 48,9 kg mam nadzieję, że spadnie chociaż do 48

Bialaczekoladka jeszcze raz dziękuję
Monia
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 09:36   #306
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cocktail trzymam kciuki kochana
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 11:53   #307
Quedate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 35
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Witam szczuple i piekne dziewczyny Jestem tutaj nowa i chetnie chcialabym do Was dolaczyc. rzepraszam za pisownie, ale jestem w Niemczech i mam obcojezyczna klawiature Mam 169 cm, waga 54-55, choc jak sobie pofolguje to do 57 dochodzi. Kiedys mialam 72 kg, w ciagu kilku lat udalo mi sie co nieco zredukowac... Ale caly czas mysle, ze jestem za gruba i chcialabym wazyc 49kg. Niestety, jakos mi nie wychodzi. Staram sie jesc niewiele, nie jadam slodkiego (rzadko kiedy), prawie codziennie jezdze na rowerku stacjonarnym 40-60 minut i waga juz nie spada Dlaczego? Nawet bylam ostatnio jakies 2 tygodnie na Dukanie i jak nie widzialam efektow to sobie odpuscilam. Pomozcie dziewczyny, nie moge zejsc z moja waga ponizej 54 kg a tak bym chciala. Mam wrazenie, ze tylko glodowka by mi pomogla.
Quedate jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-10, 12:40   #308
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

hellloołłł
Ale dziś ładna pogoda jest słoneczko pięknie świeci ale jak zwykle zimno jest.... do przedszkola się przejdę po synka to zmarznąć nie zdążę a się przewietrzę troszkę
Dzis się odważyłam wejść na wagę ale wyskoczyło tyle samo co wczoraj czyli 59,0. Pewnie gdyby nie te pierogi na kolacje to było by ciut mniej ale najważniejsze, że nie jest więcej Na dziś zostało mi jeszcze 5 pierogów to zjem na obiad i koniec z takim jedzeniem aż do Świąt!
Na śniadanko dziś zjadłam just fity z otrębami i zdrowym błonnikiem + szklanka mleka 2%. Lecę się ubierać i malować trzeba wyjść niedługo na dwór

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Monia
A za co te buziaczki??? Czym sobie zasłużyłam?
Dziękuję

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość

Monia co do przesuszania twarzy to prawda szczególnie gdy używasz kosmetyków z alkoholem. Sama zmagałam się z problemami i jak mi dermatolog przepisał lek z alkoholem to fakt chwile było lepiej a potem 2x gorzej. Teraz jako krem używam bambino Przez tydzień używałam Hydro oxy z clareny i już miałam pełno syfów także podziękuje Ja mam świetną maść od dermatloga Clindacne zawsze pomaga jak mam jakiś wysyp po kosmetykach, ale wiadomo nie każdy reaguje tak samo A co do propozycji zabiegu to myśle że białaczekoladka jest doświadczona lepiej to ona Ci z pewnością dobrze doradzi

Ja właśnie zjadłam musli z mlekiem, muszę się trochę przypilnować bo święta tuż tuż a obiecałam sobie -3kg Także życzcie mi powodzenia
Życzymy POWODZENIA Ty nam możesz również życzyć hihi bo też do Świąt większość z nas chce zgubić kilka kilo Ja również!! Muszę ważyć min.57.

Dziękuję za poradę Przyznam się że nie używam żadnego kremu bo po wszystkim mam pełno syfów. Ja nawet jak posmaruję sobie usta kremem Nivea i nie daj Boże wyjadę poza granicę ust to zaraz mam białe syfki. Jedynie teraz używam maseczek oczyszczających sebum z Oriflame - są świetne oraz tonik oczyszczający do cery tłustej też z Oriflame. Nic poza tym... podkład też mam matujący do cery tłustej z Oriflame. A jak myje sobie twarz to zwykłym mydłem bo dokładnie oczyszcza twarz z tłuszczu. Mi głownie chodzi o to aby pozbyć się wszystkiego z twarzy co nie potrzebne Wtedy już będzie łatwiej

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
No fakt wiecej mam chyba stresu w pracy niz ruchu chociaz nie raz biegam po salonie tyle jest do zrobienia ale jednak to nie jest to co byc powinno, czekam az to cholerstwo ktore w siebie laduje od tygodnia mi sie skonczy i zaczne wkoncu normalnie funkcjonwac

Co do twojej skory to trudno jest cokolwiek powiedziec nie widzac jej, mowisz ze masz tłusta to tak samo jak ja, niestety te cery sa bardzo ciezkie w utrzymaniu jednak jest to wszytsko wykonalne jak najbardziej.
Ja bym Ci poradzila pojsc do DOBREGO gabinetu kosmetycznego na oczyszczanie manualne na poczatek ALE musi to byc salon z polecenia i najlepiej kosmetyczka tez, bo niestety dziewczyny partacza robote strasznie i tutaj naprawde ostrzegam, musisz mega mega uwazac niestety Jezeli nie znajdziesz takiego to zadzwon gdziekolwiek, zapytaj o ceny, o kosmetyczke ile pracuje jakie ma doswiadczenie, tak by nieisc zupelnie w ciemno, a w kontaktach juz bezposrednich mozesz nawet poprosic aby pokazala dlonie dlugosc paznokci zeby nie zrobila Ci krzywdy.. Z ciezkim bolem serca to pisze ale niestety realia sie ciezkie, do mnie klientki przychodza tez po innych kosmetyczkach i jak patrze na te twarze to plakac mi sie chce, pokancerowane twarze, poparzone kwasami laserami, istna tragedia , nie mowie ze to norma ale to sie zdarza i chcialabym Cie przestrzec.
I tak jak pisalam na poczatek manualne oczyszczanie. Kosmetyczka powinna Ci usunac wiekszosc zmian albo nawet wszytskie o ile sie da i nie bedzie to za agresywne dla skory. Poniej wazna jest pielegnacja i kremy, moge Ci polecic kilka, najlepsze sa te z kwasami poniewaz kwasy maja swietne wlasciwosci wygladzajace i zluszczajace.
Oczywiscie kosmetyki tylko do cer tlustych zadne inne i raczki z dala od twarzy przez caly dzien, bo roznosza sie bakterie a na podlozu tlustym z nadmiarem sebum bakterie rozwijaja sie najlepiej

Z tym wydzielaniem sie sebum to niestety trzeba walczyc caly czas, to glupota ze walka z nim ma to zwiekszac jeszcze bardziej, to nie prawda

Jak cos to pytaj bede sie bardzo starala pomoc, napisalabym wiecej ale dopiero wstalam i mam jeszcze poranne zawiechy
Dziękuję ślicznie za odpowiedz
U mnie w mieście jest taka dobra kosmetyka, byłam kiedyś kilka razy u niej na paznokciach i brwiach. Ciekawe tylko czy ona robi takie zabiegi oczyszczania twarzy z wągrów itp. Muszę do niej zadzwonić i się zapytać. Szkoda że mieszkamy tak daleko do siebie to bym wybrała się do Ciebie A jakiś konkretny i sprawdzony krem mi polecisz? Dodam że mam też problem z porami bo są mocno pootwierane. W ogóle ja to mam przerąbane z ta moją skórą... twarz tłusta a usta ciągle muszę czymś smarować bo są strasznie suche... reszta skóry od szyi w dół również strasznie sucha - musze się często balsamować....
Ale mówią że jeśli ktoś ma tłusta cerę to zmarszczki będzie miał o wiele później
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 12:41   #309
Quedate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 35
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Witam piekne i szczuple dziewczyny Jestem tutaj nowa i chcialabym do Was dolaczyc, jesli mozna. Od razu przepraszam za brak polskiej pisowni, ale jestem w Niemczech i mam obcojezyczna klawiature Mam 169 cm wzrostu i wage w granicach 54-55kg, choc jak sobie za duzo pozwole to i do 57 kg dochodzi. Kiedys wazylam 72 kg, przez kila lat udalo sie co nieco zredukowac, ale i tak wydaje mi sie, ze jestem za gruba Chcialabym wazyc 49 kg, ale jakos mi to nioe wychodzi i nie wiem dlaczego. jem malo i regularnie, staram sie nie jesc slodyczy, nie uzywam cukru, prawie codziennie jezdze 40-60 minut na rowerze i waga nie spada Co robie nie tak? Nawet bylam 2 tygodnie na Dukanie i tez nie schudlam. Mysle, ze teraz to tylko glodowka mi pomoze... Pozdrawiam
Quedate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 13:25   #310
sanderaM
Rozeznanie
 
Avatar sanderaM
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 777
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Hej
Wróciłam z uczelni zjadłam obiadek i jestemJutro mam urodziny a dzisiaj świętuje z koleżankami i % wpadną
Moje menu:
ś: płatki+ mleko
2ś: jabłko
o: kotlet 2 ziemniaki kiszone ogórki z cebulą sałatka
p: jabłko
k: 2 kanapki z czymś
Idę zaraz kręcić hh wykąpać się i na wykład z powrotem a potem świętuje
Zajrzę jutro
__________________
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52
sanderaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 13:27   #311
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Monia to za te wszystkie miłe słowa

Ja też przed chwilą zjadłam pierożki i jeszcze na jutro mi zostały, były pyszne
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-10, 13:53   #312
Kamikadze1706
Raczkowanie
 
Avatar Kamikadze1706
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 445
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Hej dziewczynyu mnie w krk to juz jesien po caloci,wczoraj takie piekne slońce a dzis zimno i mgła.Cóż z dietą poległam jeszcze do południa bylo ok,ale potem jakos tak mnie nosic zaczęło i skończyło sie wędrowaniem do lodówki tam i z powrotema jakby tego bylo malo wsunelismy wieczorem z mężem całą paczkę ciastek.heh dzis nawet nie miałam odwago wejć na wagę.
Kamikadze1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 14:42   #313
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Byłam na dworze a dokładnie to w przedszkolu po synka. Boże jak jest zimno!!! Trzymałam synka za rękę i myślałam, że mi zamarznie!!! Od jutra normalnie trzeba rękawiczki nosić. Moje dzieci już noszą oczywiście
Zjadłam właśnie 5 pierożków ruskich na obiad polałam je jogurtem naturalnym uwielbiam Teraz będę leniuchować w końcu!!!!

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Monia to za te wszystkie miłe słowa

Ja też przed chwilą zjadłam pierożki i jeszcze na jutro mi zostały, były pyszne
aha no to dziękuję również

Ja też właśnie wsunęłam 5 pierożków ruskich i tez były pyszne!

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamikadze1706 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynyu mnie w krk to juz jesien po caloci,wczoraj takie piekne slońce a dzis zimno i mgła.Cóż z dietą poległam jeszcze do południa bylo ok,ale potem jakos tak mnie nosic zaczęło i skończyło sie wędrowaniem do lodówki tam i z powrotema jakby tego bylo malo wsunelismy wieczorem z mężem całą paczkę ciastek.heh dzis nawet nie miałam odwago wejć na wagę.
U mnie wczoraj była mgła i mżawka a dzisiaj piekne słonce tylko że zimno okropnie! Aż się z domu nie chce wychodzić.
A te wędrówki to też doskonale znam... zwłaszcza gdy się siedzi w domu i nudzi Jakbym miała z kim zostawić dzieci to bym codziennie na siłownię chodziła sobie a tak to muszę siedzieć w domu i myśleć o jedzeniu
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 15:22   #314
muffinek666
Raczkowanie
 
Avatar muffinek666
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 170
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Dziewczyny czy ktoras z was zazywala chrom? czy faktycznie zmiejsza laknienie na slodkie i przyspiesza proces przemianu materii jednoczesnie dzialajac odchudzajaco na organizm?

Pozdrawiam
__________________
Wzrost 160cm

51.5

47 kg !!!!!!!

Cel: Czerwiec 2012
muffinek666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 17:12   #315
Quedate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 35
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Witam Czy przyjmiecie mnie do swojego grona?
Quedate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 17:43   #316
Kamikadze1706
Raczkowanie
 
Avatar Kamikadze1706
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 445
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Monika a propos rękawiczek-ja już zakładam swoje i nie tylko !byłam z synkiem popołudniu w biedronce na zakupach to miałam jeszcze czapkę i szalika co !fakt,niektórzy mi się przyglądali ,ale przecież nie będę marzła(a może się patrzyli bo im się podobała ?:P).Najlepsze jest to ,że ja wyszykowana jak na prawdziwego zmarzlucha przystało , a moja pociecha z lodowatymi rączkami bo uparciuch nie da sobie ubrać!Już nie wiem jak go przekonać.
Ja też mam problemy z cerą-świece się jak cholera.w wakacje chodziłam na solarium i nawet z cera było ok.ale teraz mój budżet nie puszcza mnie na regularne wizyty i efektem czego jest niechciany trądzik.pocieszam się ,że tłusta cera chroni w zimie.
Zrobiłam fajny deser chłopakom-do ścinającej się galaretki dodałam 2 opakowania serka homo waniliowego,wymieszałam mikserem,potem do salaterek i do lodówki.jak to sie zetnie wychodzi delikatna pianka.polecam
Kamikadze1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 19:04   #317
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez muffinek666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras z was zazywala chrom? czy faktycznie zmiejsza laknienie na slodkie i przyspiesza proces przemianu materii jednoczesnie dzialajac odchudzajaco na organizm?

Pozdrawiam
Witajcie laseczki Jak ja mało tu piszę ciągle zabiegana jestem, no ale zawsze podczytuję.
Ja brałam chrom, działa po kilkunastu dniach, od chromu zaczęłam moją przygodę z niesłodzeniem i omijaniem uczelnianego sklepiku. Dziś już nic nie słodzę i wyznaję pogląd, że cukier mnie ani parzy ani ziębi i do niczego mi nie jest potrzebny

Monia, chodź ciepło ubrana, bo ja dzisiaj się tak wystroiłam letnio, że myślałam, że mi pupa zamarznie , a koleżanka do pracy przyszła w zimowym kożuchu i czapce i rękawiczkach i kozakach za kolano i wszyscy jej zazdrościliśmy jak na ten ziąb mieliśmy wyjść po pracy. Ja też jutro wyciągam ciepłe ubrania i to te najgrubsze.

Meeedzik, wow! Jestem pod wrażeniem efektów na zdjęciach i uroków Twojej sylwetki

U mnie z dietą średnio, większość dni w porządku, ale czasem z tego zabiegania jem co popadnie, albo w dzień nie dojadam, a wieczorem nadrabiam za dużo Ale co parę dni wchodzę na wagę i jak mnie zaniepokoi to robię dzień bardziej dietkowo i wszystko wraca do normy tak, że cały czas mam te 56 lub 56,5 kg. Niestety przez moją chorobę pleców (nerek lub kręgosłupa) i okropne bóle przestałam ćwiczyć i jestem taka sflaczała i chuda, bo mięśni mało a tłuszczu nie przybyło

Kamikadze, super pomysł na deser, zazdraszczam przysmaków i będę stwarzać w weekend to samo A swoją drogą mnie coś naszło na gotowanie, upiekłam przed chwilą kilo pysznego schabu (ok. 300 ml tłuszczu z sokiem wytopiło się z tego kawałka!) a jutro zabieram się za cytryny w rumie, które podczytałam na innym wątku i straszną mam na nie ochotę
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png

Edytowane przez patiuszka
Czas edycji: 2011-11-10 o 19:16
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 19:37   #318
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Chciałam Wam powiedzieć, że ja na razie rezygnuję z diety. Byłam dziś u gina, bo od 2 miesięcy nie mam @, robiłam dwa testy i wyszły negatywnie, a @ jak nie było tak nie ma Pani doktor ciąże wykluczyła, ale kazała mi przytyć, powiedziała, że może to być spowodowane moim wyjazdem i zmianą klimatu, jak też tym że za mało ważę. Dostałam tabletki na wywołanie i po nich powinnam dostać @ a jak nie to czeka mnie kolejna wizyta. Teraz tylko się modlić, żeby @ przyszedł.

Druga rzecz, to chciałam Wam powiedzieć, że zapisałam się dziś na prawko, były już 3 spotkania ale instruktor jeszcze mnie zapisał i we wtorek idę na pierwsze spotkanie, ale mam stracha.
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 19:40   #319
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

meeedzik koniecznie zadbaj o siebie, bo problemy z @ to poważna sprawa!

a o prawko się nie martw, fajnie będzie ja mam stresa, bo niedługo egzamin
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-10, 19:57   #320
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Eldo dziękuję wiem wiem, więc teraz wolę odpuścić dietę mam nadzieję, że wszystko wróci do normy.
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 20:01   #321
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Eldo dziękuję wiem wiem, więc teraz wolę odpuścić dietę mam nadzieję, że wszystko wróci do normy.
jak przytyjesz 2-3 kg to wciąż będziesz śliczna i zgrabna... a organizm dostanie przynajmniej trochę energii
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 20:02   #322
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Medzik może zmiana miejsca aż tak wpłynęła na Ciebie. Mi się wydaję że pobędziesz trochę tu i wszystko wróci do normy. Bo z tego co pamiętam to przed wyjazdem miałaś wszystko ok z @. A mówiłaś, że przytyłaś 2kg. Trzymam kciuki żeby było ok A co do prawka to się nie stresuj ja tam leciałam jak na skrzydłach, bo prawko to było moje wielkie marzenie
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 20:21   #323
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

witajcie

Powoli dochodzę do siebie. Ciągle łapią mnie jakieś infekcje. Mam katar, bolało mnie gardło, ale juz na szczęście nie boli (syrop Hedelix + Fervex potrafią zdziałać cuda), wczoraj miałam 'zatkane' ucho, wcześniej bolały mnie dziąsła, miałam jakieś bakterie w jamie ustnej. Moja odporność chyba równa jest zeru...
Pogoda jest makabryczna, zimno okrutne. Z tego co widzę nie tylko ja zamarzam
W najbliższą sobotę pawdopodobnie wybieram sie po wygodne ciepłe buty zimowe. Takie na obcasie juz mam, sportowe tez, wiec teraz chcialam kupić coś w stylu oficerek /choć nie do konca/ . Jeśli macie czasi ochotę zaglądnijcie do mojego bloga proszę. Wkleiłam tam parę bucików, które mi sie spodobały ze stronki deichmanna. Moze doradzicie mi, które wyglądają najciekawiej i będą najbardziej uniwersalne? Zależy mi nna tzw. szybkobiegach`, wiec wszelkie obcasy nie wchodzą w grę. Link do posta w moim blogu ze zdjeciami : klik Będę wdzieczna za rady..
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 21:02   #324
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
białaczekoladka to widzę, że mam kogoś w swoim przyszłym zawodzie Ja właśnie jestem na 3-im roku kosmetologii

Monia co do przesuszania twarzy to prawda szczególnie gdy używasz kosmetyków z alkoholem. Sama zmagałam się z problemami i jak mi dermatolog przepisał lek z alkoholem to fakt chwile było lepiej a potem 2x gorzej. Teraz jako krem używam bambino Przez tydzień używałam Hydro oxy z clareny i już miałam pełno syfów także podziękuje Ja mam świetną maść od dermatloga Clindacne zawsze pomaga jak mam jakiś wysyp po kosmetykach, ale wiadomo nie każdy reaguje tak samo A co do propozycji zabiegu to myśle że białaczekoladka jest doświadczona lepiej to ona Ci z pewnością dobrze doradzi
O prosze jak milo
W jakim miescie mieszkasz?
Planujesz mgr?

Aha no i zyczymy powodzenia
Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
Dziękuję za poradę Przyznam się że nie używam żadnego kremu bo po wszystkim mam pełno syfów. Ja nawet jak posmaruję sobie usta kremem Nivea i nie daj Boże wyjadę poza granicę ust to zaraz mam białe syfki. Jedynie teraz używam maseczek oczyszczających sebum z Oriflame - są świetne oraz tonik oczyszczający do cery tłustej też z Oriflame. Nic poza tym... podkład też mam matujący do cery tłustej z Oriflame. A jak myje sobie twarz to zwykłym mydłem bo dokładnie oczyszcza twarz z tłuszczu. Mi głownie chodzi o to aby pozbyć się wszystkiego z twarzy co nie potrzebne Wtedy już będzie łatwiej



Dziękuję ślicznie za odpowiedz
U mnie w mieście jest taka dobra kosmetyka, byłam kiedyś kilka razy u niej na paznokciach i brwiach. Ciekawe tylko czy ona robi takie zabiegi oczyszczania twarzy z wągrów itp. Muszę do niej zadzwonić i się zapytać. Szkoda że mieszkamy tak daleko do siebie to bym wybrała się do Ciebie A jakiś konkretny i sprawdzony krem mi polecisz? Dodam że mam też problem z porami bo są mocno pootwierane. W ogóle ja to mam przerąbane z ta moją skórą... twarz tłusta a usta ciągle muszę czymś smarować bo są strasznie suche... reszta skóry od szyi w dół również strasznie sucha - musze się często balsamować....
Ale mówią że jeśli ktoś ma tłusta cerę to zmarszczki będzie miał o wiele później
Z takich zabiegow kosmetycznych moge polecic jeszcze: oxybrazje, zwykla kawitacje z jonizacja, abrazje wodna raczej lagodne zabiegi nic agresywnego.
Co do kremow ja obecnie uzywam Eucerinu http://3.bp.blogspot.com/_UuDYfW0Fx0..._Groupshot.jpg mam cala serie, polecam naprawde. Krem jest w konsystencji zelu zawiera kwas mlekowy bardzo dobrze dziala na moja skore. Ogolnie polecam kremy z kwasami stosuje sie je na noc tak jest najbezpieczniej i pieknie dzialaja na skore, Bioderma i Pharmaceris maja tez w swojej ofercie fajne kremiki z kwasami, takze ja bym polecala isc w tym kierunku

A co do oczyszcenia buzi to profilaktycznie trzeba buzie oczyszczac przynajmniej co pol roku, to tez jest kwestia indywidualna u mnie np. sa takie stale klientki ktore oczyszczaja sie co dwa tygodnie i maja piekne buzki ja sama robie to mniej wiecej raz na tydzien bo dluzej bym nie wytrzymala i wiecznie robie sobie silkpeela, czyli taka abrazje wodna, niestety moja cera tego wymaga

Pory sa pewnie pootwierane bo zatyka je loj ktory sie nagromadzil trzeba to wszytsko ladnie pousuwac bo samo nie zniknie, niestety.
Mysle ze tez jak zaczniesz lykac skrzypowite to polepszy sie rowniez cera, poniewaz takie suplementy dzialaja na wszytskie przydatki skory

Cytat:
Napisane przez muffinek666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras z was zazywala chrom? czy faktycznie zmiejsza laknienie na slodkie i przyspiesza proces przemianu materii jednoczesnie dzialajac odchudzajaco na organizm?

Pozdrawiam
Ja mam dopiero zamiar sobie pobrac ze dwa tygodnie na dobry poczatek
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 21:25   #325
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
O prosze jak milo
W jakim miescie mieszkasz?
Planujesz mgr?
Ja mieszkam w małej miejscowości na studia dojeżdżam. Planuje mgr i właśnie się zastanawiam nad miastem. Może masz któreś do polecenia Ja bym chciała do Wrocławia, ale patrząc na specjalizacje to do Warszawy.
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 21:47   #326
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Ja mieszkam w małej miejscowości na studia dojeżdżam. Planuje mgr i właśnie się zastanawiam nad miastem. Może masz któreś do polecenia Ja bym chciała do Wrocławia, ale patrząc na specjalizacje to do Warszawy.
Ja polecam moj rodzimy ukochany lubelski uniwerek medyczny

Ok uciekam spac, ciezki dzien mialam,
dobrej nocy kochane
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 22:06   #327
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez muffinek666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras z was zazywala chrom? czy faktycznie zmiejsza laknienie na slodkie i przyspiesza proces przemianu materii jednoczesnie dzialajac odchudzajaco na organizm?

Pozdrawiam
Ja samego chromu nie łykałam ale słyszałam, że nie którym osobom bardzo pomógł. Wiadomo, że jednemu pomoże a drugiemu nie ale moim zdaniem warto wypróbować na sobie. To, że od słodkiego "odciąga" to fakt ale żeby przyspieszał proces przemiany materii to nie słyszałam nigdy
Musisz po prostu wypróbować a się przekonasz

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Quedate Pokaż wiadomość
Witam Czy przyjmiecie mnie do swojego grona?

Witaj napisz coś o sobie

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamikadze1706 Pokaż wiadomość
Monika a propos rękawiczek-ja już zakładam swoje i nie tylko !byłam z synkiem popołudniu w biedronce na zakupach to miałam jeszcze czapkę i szalika co !fakt,niektórzy mi się przyglądali ,ale przecież nie będę marzła(a może się patrzyli bo im się podobała ?:P).Najlepsze jest to ,że ja wyszykowana jak na prawdziwego zmarzlucha przystało , a moja pociecha z lodowatymi rączkami bo uparciuch nie da sobie ubrać!Już nie wiem jak go przekonać.
Ja też mam problemy z cerą-świece się jak cholera.w wakacje chodziłam na solarium i nawet z cera było ok.ale teraz mój budżet nie puszcza mnie na regularne wizyty i efektem czego jest niechciany trądzik.pocieszam się ,że tłusta cera chroni w zimie.
Zrobiłam fajny deser chłopakom-do ścinającej się galaretki dodałam 2 opakowania serka homo waniliowego,wymieszałam mikserem,potem do salaterek i do lodówki.jak to sie zetnie wychodzi delikatna pianka.polecam

Ja w szaliku już od dawna chodzę mam taki bardzo długi i mogę owinąć się nim z 4 razy uwielbiam go rękawiczki od jutra zaczynam nosić a czapek nie lubię ale jak jest duży mróz to ubieram - mam taka włochatą U mnie w mieście już duzo ludzi chodzi w czapkach bo naprawdę zimno się zrobiło.
Mi solarium też pomaga na cere, wysusza krosty i ogólnie twarz. Mam taką gładką skórę ale wągrów mi nie usunie niestety i musze iść do kosmetyczki nie długo bo mam już dość.

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez patiuszka Pokaż wiadomość

Monia, chodź ciepło ubrana, bo ja dzisiaj się tak wystroiłam letnio, że myślałam, że mi pupa zamarznie , a koleżanka do pracy przyszła w zimowym kożuchu i czapce i rękawiczkach i kozakach za kolano i wszyscy jej zazdrościliśmy jak na ten ziąb mieliśmy wyjść po pracy. Ja też jutro wyciągam ciepłe ubrania i to te najgrubsze.


U mnie z dietą średnio, większość dni w porządku, ale czasem z tego zabiegania jem co popadnie, albo w dzień nie dojadam, a wieczorem nadrabiam za dużo Ale co parę dni wchodzę na wagę i jak mnie zaniepokoi to robię dzień bardziej dietkowo i wszystko wraca do normy tak, że cały czas mam te 56 lub 56,5 kg. Niestety przez moją chorobę pleców (nerek lub kręgosłupa) i okropne bóle przestałam ćwiczyć i jestem taka sflaczała i chuda, bo mięśni mało a tłuszczu nie przybyło
No ja od jutra już będę się ciepło ubierała - wyciągam zimówkę z szafy i rękawiczki! We wtorek ponoc ma w Polsce padać śnieg - głównie w okolicy Warszawy. Ja mam podobny sposób na powrót do wagi ale ostatnio mi coś nie wychodzi i ciągle stoję na 59 kilo. Muszę się ogarnąć i z 5 dni zastosować dietki to może ujrzę 58 lub 57,9 przynajmniej
A co to za choroba Cię nęka? Byłaś u lekarza?

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
jak przytyjesz 2-3 kg to wciąż będziesz śliczna i zgrabna... a organizm dostanie przynajmniej trochę energii

O tak!! Święta prawda!!! Madziu Tobie nawet 5 kilo by nie zaszkodziło

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Chciałam Wam powiedzieć, że ja na razie rezygnuję z diety. Byłam dziś u gina, bo od 2 miesięcy nie mam @, robiłam dwa testy i wyszły negatywnie, a @ jak nie było tak nie ma Pani doktor ciąże wykluczyła, ale kazała mi przytyć, powiedziała, że może to być spowodowane moim wyjazdem i zmianą klimatu, jak też tym że za mało ważę. Dostałam tabletki na wywołanie i po nich powinnam dostać @ a jak nie to czeka mnie kolejna wizyta. Teraz tylko się modlić, żeby @ przyszedł.

Druga rzecz, to chciałam Wam powiedzieć, że zapisałam się dziś na prawko, były już 3 spotkania ale instruktor jeszcze mnie zapisał i we wtorek idę na pierwsze spotkanie, ale mam stracha.
Musisz dużo odpoczywać kochanie Wysypiaj się porządnie i jedz więcej. Nawet jeśli przytyjesz to nic się nie stanie - najważniejsze abyś dostała okres a do diety możesz później wrócić przecież ( jeśli będziesz źle się czuła z dodatkowymi kilogramami) jak się wszystko unormuje Będzie dobrze Trzymamy kciuki za Twój okres Informuj nas tu na bieżąco co i jak

Co do prawka to traktuj to jako zabawa - tak na luzie, ale słuchaj uważnie instruktora i naucz się dobrze pytań na testy a zanim się obejrzysz to zdasz bez problemu
Ja jak robiłam kurs to naprawdę świetnie się przy tym bawiłam i dzięki temu, że się nie stresowałam to chyba zdałam
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg


Edytowane przez monika01011986
Czas edycji: 2011-11-10 o 22:10
monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 22:19   #328
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
witajcie

Powoli dochodzę do siebie. Ciągle łapią mnie jakieś infekcje. Mam katar, bolało mnie gardło, ale juz na szczęście nie boli (syrop Hedelix + Fervex potrafią zdziałać cuda), wczoraj miałam 'zatkane' ucho, wcześniej bolały mnie dziąsła, miałam jakieś bakterie w jamie ustnej. Moja odporność chyba równa jest zeru...
Pogoda jest makabryczna, zimno okrutne. Z tego co widzę nie tylko ja zamarzam
W najbliższą sobotę pawdopodobnie wybieram sie po wygodne ciepłe buty zimowe. Takie na obcasie juz mam, sportowe tez, wiec teraz chcialam kupić coś w stylu oficerek /choć nie do konca/ . Jeśli macie czasi ochotę zaglądnijcie do mojego bloga proszę. Wkleiłam tam parę bucików, które mi sie spodobały ze stronki deichmanna. Moze doradzicie mi, które wyglądają najciekawiej i będą najbardziej uniwersalne? Zależy mi nna tzw. szybkobiegach`, wiec wszelkie obcasy nie wchodzą w grę. Link do posta w moim blogu ze zdjeciami : klik Będę wdzieczna za rady..
Ojj Bidulku, no to się wycierpiałaś Dobrze, że już trochę lepiej i zdrowiejesz Musisz sobie łykać jakieś witaminy to odporność się polepszy i pamiętaj też o Rutinoscorbinie Ponoc tran też dużo pomaga
No a zimno jest strasznie.... aż się z domu nie chce wychodzić... JA chcę LATO!!!!
Też musze sobie zimowe buty kupić ale póki śniegu nie ma to poczekam jeszcze, może jakieś przeceny będą fajne później a te kozaczki co mam z CCC są naprawdę ciepłe więc mogę w nich jeszcze pochodzić
Co do Zdjęć z Twojego Bloga to najbardziej mi sie podobają trzecie od góry te za 139 zł.
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 22:21   #329
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Żadna mi nie doradzi ?

ok. Dzięki monia
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.

Edytowane przez sweetish
Czas edycji: 2011-11-10 o 22:24
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 22:38   #330
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość

Z takich zabiegow kosmetycznych moge polecic jeszcze: oxybrazje, zwykla kawitacje z jonizacja, abrazje wodna raczej lagodne zabiegi nic agresywnego.
Co do kremow ja obecnie uzywam Eucerinu http://3.bp.blogspot.com/_UuDYfW0Fx0..._Groupshot.jpg mam cala serie, polecam naprawde. Krem jest w konsystencji zelu zawiera kwas mlekowy bardzo dobrze dziala na moja skore. Ogolnie polecam kremy z kwasami stosuje sie je na noc tak jest najbezpieczniej i pieknie dzialaja na skore, Bioderma i Pharmaceris maja tez w swojej ofercie fajne kremiki z kwasami, takze ja bym polecala isc w tym kierunku

A co do oczyszcenia buzi to profilaktycznie trzeba buzie oczyszczac przynajmniej co pol roku, to tez jest kwestia indywidualna u mnie np. sa takie stale klientki ktore oczyszczaja sie co dwa tygodnie i maja piekne buzki ja sama robie to mniej wiecej raz na tydzien bo dluzej bym nie wytrzymala i wiecznie robie sobie silkpeela, czyli taka abrazje wodna, niestety moja cera tego wymaga

Pory sa pewnie pootwierane bo zatyka je loj ktory sie nagromadzil trzeba to wszytsko ladnie pousuwac bo samo nie zniknie, niestety.
Mysle ze tez jak zaczniesz lykac skrzypowite to polepszy sie rowniez cera, poniewaz takie suplementy dzialaja na wszytskie przydatki skory
Bardzo dziękuję za poradę pomyślę nad tym kremem Eucerin i pewnie go kupię ale najpierw wybiorę się na oczyszczenie buzi do kosmetyczki. Mam własnie zamiar co 3 miesiące chodzić teraz na oczyszczanie twarzy a jeśli będzie taka potrzeba to będę częściej chodziła. Zadzwonie w przyszłym tygodniu i się umówię na wizytę.
No właśnie mam nadzieję że od Skrzypovity skóra też mi się zrobi ładniejsza Piję też codziennie Plusssz Detox więc "niby" oczyszczam się z toksyn

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
Żadna mi nie doradzi ?

ok. Dzięki monia
Wszystkie już poszły spać Pewnie jutro Ci odpiszą i doradzą

Nie ma za co
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.