Jak odzyskac faceta ktory angazuje sie w kolejny zwiazek?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-03, 00:36   #1
shakisis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6
GG do shakisis

Jak odzyskac faceta ktory angazuje sie w kolejny zwiazek??


Witam wszystkich zainteresowanych teamtem


Niedawno zerwalam z chopakiem z ktorym bylam ponad 3 lata,z ktorym wspolnie mieszkalam... od jakiegos czasu czulam sie zmeczona i brakowalo mi energii. Klotnia z nim, weekend z przyjaciolkami i wtedy to sie zaczelo... zatesknilam za wolnoscia i zerwalam. Nic nie bylo mnie wstanie powstrzymac... jego placz,telefony,sms-y, nic. Wyjechalam. Minal tydzien i poczulam ze swiat nie jest juz taki sam, ze Kocham go ogromnie i nie wyobrazam sobie zycia bez niego. Zadzwonilam, i nie moglam uwierzyc ze to ten sam facet-byl zimny i bezlitosny,nawet nie chcial slyszec o naszym powrocie.Byl moj placz i balaganie, oczywiscie na nic!
Powiedzial mi bez ogrodek ze poznal kogos i nie chce o mnie slyszec. Poprosil zebysmy zostali przyjaciolmi ale o NAS nie moze byc juz mowy.
Bardzo go kocham i wiem ze go zranilam, ale o niczym innym nie marze jak o nim!!! Bylismy dla siebie wszytkim, pierwsza milosc, wspolne mieszaknie, jest calym moim swiatem chcem o niego walczyc, ale nie wiem JAK??? Prosil mnie o swiety spokuj...Martwie sie, ze on juz nigdy nie wroci.

Dowiedzilam sie rowniez od naszych wspolnych znajomych ze bardzo sie angazuje w nowa znajomosc, posiweca jej kazda wolna chwile i jest mu dobrze, a ja jestem daleko i wroce dopiero za miesiac. Bardzo boje sie go stracic, boje sie ze nie majac ze mna kontaktu, nie wiedzac mnie wpadnie w sidla tej ''drugiej"...

Prosze pomozcie... co robic...jak nie pozwolic mu odejsc i nie zapomniec... jak go odzyskac???????
shakisis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 00:51   #2
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Jak odzyskac faceta ktory angazuje sie w kolejny zwiazek??

Nie chcę, żeby to zabrzmiało niemiło, ale taki stan rzeczy obowiązuje z twojej winy. Chyba nie oczekiwałas, ze on będzie czekał aż uświadomisz sobie, że to naprawdę miłość. Był zimny - bo ty taka dla niego byłaś...

On teraz ma nowy związek którego ty nie powinnaś rujnować. Możliwe, że jego nowa dziewczyna jest lekiem na rany, które mu zadałaś, a on oddaje jej wszystkie uczucia, które żywił do ciebie (czyt. nie ma co z nimi zrobic lokuje je akurat w niej), ale może to naprawdę jego nowa miłość...

Pozostaje ci czekać, nie nękać go, powiedzieć mu jaki masz stosunek do sprawy i dac mu do zrozumienia, że wszystko jest w jego rękach.

Na wszelki wypadek dodaje, ze moja krytyczna wypowiedź nie tyczy się ciebie jako osoby, a twojego postępowania w opisanej sytuacji. Wbrew pozorom życzę ci wszystkiego dobrego i rozwiązania sytuacji jak najbardziej pomyślnie dla ciebie i jego
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 01:14   #3
shakisis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6
GG do shakisis
Dot.: Jak odzyskac faceta ktory angazuje sie w kolejny zwiazek??

Mam dac spokuj...nie moge...nie moge pozwolic mu o mnie zapomniec. Byliśmy dla siebie wszystim, nie moge i nie chce stracic milosci swojego zycia...Chcem to ratowac a nie czekac az on zakocha sie w kims innym.. Potrzebuje rad jak to zrobic... jak walczyc...Prosze pomożcie!!!
shakisis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 09:02   #4
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Jak odzyskac faceta ktory angazuje sie w kolejny zwiazek??

najlepiej uzmyslowic sobie cos, co jest oczywiste: on cie juz nie chce.
czy naprawde chcesz podejmowac walke o odzyskanie faceta, dla ktrego jestes wspomnieniem? moze bardz swiezym, ale jednak wspomnieniem...w dodatku nie wiadomo, czy milym...

pozwol mu byc szczesliwym i zadbaj o wlasne szczescie. tylko nie kosztem szczescia innych ludzi.

swoja droga...bardzo dziecinne wyjscie z sytuacji "brakuje mi energii, jestem zmeczona, wiec z toba zrywam".
coz...dorosly czlowiek musi brac odpowiedzialnosc za swoje decyje. nawet jesli sa glupie i dziecinne.
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 09:11   #5
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Jak odzyskac faceta ktory angazuje sie w kolejny zwiazek??

Czy dobrze zrozumialam ze on juz po tygodniu od zerwania angazuje sie w nowa znajomosc?!

Rozumiem ze moglas miec dosc, rozumiem ze chcialas wrocic (czasem w dlugich zwiazkach nastepuja takie kryzysy , spowodowane moze monotonia, moze zbyt czestymi klotniami, niezrozumieniem, a te nastepnie koncza sie zrywaniem i powrotami - sama mialam tak nieraz)

Rozumiem tez ze facet stara sie byc zimny, poniewaz go skrzywdzilas.. napewno sie boi, i nie chce przechodzic tego jeszcze raz.
Na nieszczescie jeszcze faceci sa czasem az nazbyt dumni!
Jednak jedno mnie dziwi ze po tygodniu od tego zajscia on angazuje sie juz w inna znajomosc?
Tydzien = 7 dni, to bardzo malo czasu, na dodatek ze tak niedawno "zakonczyl" bardzo powazny zwiazek.
Nie wydaje mi sie zeby to byly jakie prawdziwe WIELKIE uczucia, moze w ten sposob stara sie nie myslec o Tobie..albo moze ta nowa to jedynie BAJKA ktora wymyslil zebys Ty tez poczula sie odtracona i zraniona?!

Zastanow sie nad tym dobrze.

A co do kontaktu, to skoro powiedzial ze mozecie byc przyjaciolmi, to rozmawiajcie po przyjacielsku, zadzwon, powiedz gdzie jestes, ze wracasz za miesiac, ze tak i tak sie czujesz, jak on sie czuje, ze tesknisz za nim. Wszystko powoli na spokonie, bo nie wierze ze po takim lugim zwiazku uczucia nagle by wygasly.
Powiem Ci jeszcze ze rozmowy przez internet, przez telefon nie sa i nigdy nie beda takie same jak rozmowy podczas spotkan (na zywo). teraz umie udawac zimnego, ale napewno gdyby Cie zobaczyl, padlibyscie sobie w ramiona z placzem. Tak podejrzewam , bo sama to przechodzilam (i to nie raz)
Pamietaj, ze :
NIE PRZESTAJE SIE KOCHAC Z DNIA NA DZIEN!
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 09:14   #6
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Jak odzyskac faceta ktory angazuje sie w kolejny zwiazek??

Tylko moze byc jeszcze jedno ,ale ..
czy jakis wiekszy kryzys nie mial u was w zwiazku meijsca od dluzszego czasu? Moze tez wtedy uczucia powoli wygasaly, a Ty tylko dolalas oliwy do ognia i stalo sie :/

Wydaje mi sie ze tutaj pomoze tylko szczera rozmowa , a nie krzyki w zlosci i w chwili gdy czujemy sie zranieni.
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 09:30   #7
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Jak odzyskac faceta ktory angazuje sie w kolejny zwiazek??

Ja powiem szczerze - sama sobie jesteś winna bo potraktowałaś go okrutnie.
Ale też odwracając sytuację - on się szybko pocieszył.
Zbyt szybko moim zdaniem.
Czy aby nie wykorzystał tej sytuacji jako pretekst? Może już wcześniej coś kręscił na boku a ta sytuacja tylko ułatwiła mu wyjście z tego związku?
Skoro on powiedział kategoryczne nie, to dałabym sobie spokój, trzeba mieć swoją dumę, wiemże gdy serce kocha to nie jest łatwe, ale nie można kogoś błagać o miłość, ale się chce być razem, albo nie.
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-03, 09:52   #8
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Jak odzyskac faceta ktory angazuje sie w kolejny zwiazek??

Cytat:
Napisane przez Sathi
Ja powiem szczerze - sama sobie jesteś winna bo potraktowałaś go okrutnie.
Ale też odwracając sytuację - on się szybko pocieszył.
Zbyt szybko moim zdaniem.
Czy aby nie wykorzystał tej sytuacji jako pretekst? Może już wcześniej coś kręscił na boku a ta sytuacja tylko ułatwiła mu wyjście z tego związku?
Skoro on powiedział kategoryczne nie, to dałabym sobie spokój, trzeba mieć swoją dumę, wiemże gdy serce kocha to nie jest łatwe, ale nie można kogoś błagać o miłość, ale się chce być razem, albo nie.
Taka opcja, jaka opisala Sathi tez mogla miec miejsce, tez nad tym myslalam, bo znam jedna osobe, ktora po dlugim zwiazku, po zlym traktowaniu przez 2 polowke, w koncu postanowila zakonczyc ten zwiazek. Nie bylo to dla niej latwe , ale stalo sie.
Po czym 2 tygodnie pozniej okazalo sie, ze jej byly partner ma juz kogos od miesiaca? 3 tygodni?
Latwe rownanie matematyczne.

Pozdrawiam
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 12:51   #9
patrycja77
Raczkowanie
 
Avatar patrycja77
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 322
Dot.: Jak odzyskac faceta ktory angazuje sie w kolejny zwiazek??

skoro tak szybko znalazl kogos nowego nie warto do niego wracac
patrycja77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 13:23   #10
patrycjaaP
Rozeznanie
 
Avatar patrycjaaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 729
Dot.: Jak odzyskac faceta ktory angazuje sie w kolejny zwiazek??

A ja się boje, że ten Twój chłopak zaangażował się w związek z inną bo poczuł,że " musi ci pokazać" - poczuł się bardzoo zraniony - a sam skrzywdzi tą dziewczynę, która pewnie ma wielkie nadzieje.. obym się myliła, pozdrawiam
__________________
PatrycjaaP

powracam!
patrycjaaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 13:24   #11
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak odzyskac faceta ktory angazuje sie w kolejny zwiazek??

Cytat:
Napisane przez patrycja77
skoro tak szybko znalazl kogos nowego nie warto do niego wracac
Do NIEGO nie warto wracać? Ja to widzę zupełnie odwrotnie. Nie warto wiązać się z dziewczyną, która sama nie wie, czego chce, zrywa bo ma taki kaprys, ma gdzieś uczucia drugiej strony.
" Bo jej się chce wolności" No to ma wolność.
Autorko wątku, zachowujesz się jak pies ogrodnika, który sam nie weźmie i drugiemu nie da. Miałaś swoją szansę i pokazałaś, że nie dojrzałaś do miłości. A teraz chcesz zniszczyć kolejny związek, który dobrze się zapowiada.
Zachowujesz się egoistycznie, może wyciągniesz z tego lekcję na przyszłość. A do nowego związku chłopaka nie masz prawa się wtrącać. Wszystko zniszczyłaś własnymi rękoma, zdeptałaś ten związek i dziwi mnie, że oczekujesz że chłopak wróci do ciebie- bo tak chcesz.
Zachowujesz się jak rozkapryszone dziecko. Skoro tak bardzo go kochasz, to dlaczego jego prośby nic dla ciebie nie znaczyły? Potraktowałaś go jak śmiecia, sama nie chciałabym mieć z taką osobą do czynienia.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-03, 13:34   #12
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Jak odzyskac faceta ktory angazuje sie w kolejny zwiazek??

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
Do NIEGO nie warto wracać? Ja to widzę zupełnie odwrotnie. Nie warto wiązać się z dziewczyną, która sama nie wie, czego chce, zrywa bo ma taki kaprys, ma gdzieś uczucia drugiej strony.
" Bo jej się chce wolności" No to ma wolność.
Autorko wątku, zachowujesz się jak pies ogrodnika, który sam nie weźmie i drugiemu nie da. Miałaś swoją szansę i pokazałaś, że nie dojrzałaś do miłości. A teraz chcesz zniszczyć kolejny związek, który dobrze się zapowiada.
Zachowujesz się egoistycznie, może wyciągniesz z tego lekcję na przyszłość. A do nowego związku chłopaka nie masz prawa się wtrącać. Wszystko zniszczyłaś własnymi rękoma, zdeptałaś ten związek i dziwi mnie, że oczekujesz że chłopak wróci do ciebie- bo tak chcesz.
Zachowujesz się jak rozkapryszone dziecko. Skoro tak bardzo go kochasz, to dlaczego jego prośby nic dla ciebie nie znaczyły? Potraktowałaś go jak śmiecia, sama nie chciałabym mieć z taką osobą do czynienia.

Otóż to, doskonale powiedziane.

Czego się spodziewalaś? Że przyjmnie Cię z otwartymi ramionami po tym, jak go potraktowałaś?

Zachciało Ci się wolności- to teraz masz jej do woli.

Powiem wprost- szkoda Twojego czasu i energii, bo osobiście nie widzę cienia szansy, aby ten chłopak zaprzestał angażowania się w nowy związek i wrócił do Ciebie.


I, z całym szacunkiem, wcale mu się nie dziwię.
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 14:13   #13
morella
Rozeznanie
 
Avatar morella
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 775
GG do morella
Dot.: Jak odzyskac faceta ktory angazuje sie w kolejny zwiazek??

Też myślę że sprawa jest już przesądzona. W końcu z nim zerwałaś, co musiało go bardzo zaboleć. Nic dziwnego że chce jak najszybciej zapomnieć o tym związku.
__________________
Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail
morella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 15:22   #14
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Dot.: Jak odzyskac faceta ktory angazuje sie w kolejny zwiazek??

sorry, wcale mi cię nie żal.
Powinnaś wyciągnąć konsekwencje i nie popełnic tego samego błędu w przyszłości.
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 19:03   #15
gosz
Raczkowanie
 
Avatar gosz
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Jak odzyskac faceta ktory angazuje sie w kolejny zwiazek??

podpisuje sie pod dziewczynami
Lukrecja idealnie to ujela

byc moze ten jego zwiazek to po prostu pocieszenie i wcale sie nie dziwie

moim zdaniem musisz poniesc konsekwencje swojej glupoty i po prostu zyc dalej i pozwolic zyc jemu, pozwolic podniesc sie po tym co zrobilas, a nie zadreczac go teraz swoja osoba

ja rozumiem odchodzic od kogos z powodu powaznych problemow, z powodu zdrady, czy wypalenia uczucia ale ot tak zeby sprobowac wolnosci?to jest gowniarstwo i znak ze sie nie doroslo do zwiazku
gosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 19:25   #16
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Jak odzyskac faceta ktory angazuje sie w kolejny zwiazek??

Dziewczyny kazdy popelnia bledy!!
Nie podoba mi sie mowienie o autorce watku rzeczy typu : "ma to na co zasluzyla" Rozumiem to wasze zdanie, ale ja sie z nim jednak nie zgadzam.

Owszem Shakisis popelnila blad, ale bledy czasem tez sie chyba wybacza, nie sadzicie?
Gdyby zrywala z chlopakiem co miesiac, gdyby robila to notoryczne - to rozumiem ze moglby wysiasc psychicznie, ale z tego co pisze zrobila to raz bo sie miedzy nimi psulo, doprowadzilo to ja do myslenia o wolnosci i teraz zaluje.

Ale to tylko moje zdanie. Ja to tak pojmuje bo sama przez to przeszlam.
I co? I wybaczylam.

Pozdrawiam
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 20:37   #17
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Jak odzyskac faceta ktory angazuje sie w kolejny zwiazek??

Cytat:
Napisane przez nadia07
Jednak jedno mnie dziwi ze po tygodniu od tego zajscia on angazuje sie juz w inna znajomosc?
Tydzien = 7 dni, to bardzo malo czasu, na dodatek ze tak niedawno "zakonczyl" bardzo powazny zwiazek.
Nie wydaje mi sie zeby to byly jakie prawdziwe WIELKIE uczucia, moze w ten sposob stara sie nie myslec o Tobie..albo moze ta nowa to jedynie BAJKA ktora wymyslil zebys Ty tez poczula sie odtracona i zraniona?!
mnie tez to silnie uderzylo, reszta to w miare standardowa no rzucasz go potem stwierdzasz ze jednak kochasz to czeste... ale ze tak szybko i po tak powaznej znajomosci wogole jest w stanie sie zaangazowac?? prawie niemozliwe... no i skad tak szybko ja znalazl?? teraz milosc rozdaja na ulicach??
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 20:45   #18
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Jak odzyskac faceta ktory angazuje sie w kolejny zwiazek??

Ja rozumiem autorkę wątku. Sytuacji nie miałam identycznej, ale bardzo podobną.

Co robiłam?

Walczyłam.
Nie dawałam mu spokoju. Wydzwaniałam, jeździłam do niego (rozumiem, że w chwili obecnej to niemożliwe). Przede wszystkim telefony, rozmowy, płacz, kłótnie, błagania, groźby. Zeszliśmy się, on zapomniał o tej drugiej i wszystko super.
Tydzień to nie wieczność, możesz wygrać.

Walcz.
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 20:52   #19
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Jak odzyskac faceta ktory angazuje sie w kolejny zwiazek??

Cytat:
Napisane przez nadia07
Taka opcja, jaka opisala Sathi tez mogla miec miejsce, tez nad tym myslalam, bo znam jedna osobe, ktora po dlugim zwiazku, po zlym traktowaniu przez 2 polowke, w koncu postanowila zakonczyc ten zwiazek. Nie bylo to dla niej latwe , ale stalo sie.
Po czym 2 tygodnie pozniej okazalo sie, ze jej byly partner ma juz kogos od miesiaca? 3 tygodni?
Latwe rownanie matematyczne.

Pozdrawiam
mi tez sie wydaje, ze ta osoba musiala sie pojawic wczesniej, tylko teraz sie ujawnila... tak to wyglada...
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-03, 21:34   #20
Inzilbeth
Raczkowanie
 
Avatar Inzilbeth
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 31
Dot.: Jak odzyskac faceta ktory angazuje sie w kolejny zwiazek??

Shakisis-> a moze on tak naprawde sie z nikim nie spotyka? a powiedzial ci tak w rozmowie tylko dlatego zeby podac jakis racjonalny ( z gatunku takich "żelaznych") powod dla ktorego nie mozecie byc razem? taki ktorego juz raczej sie nie drazy dalej....

zgadzam sie z Lukrecja, ale jesli w tym co napisalam powyzej jest cos z prawdy to zarowno autorka topicu jak i jej TŻ zachowali sie niezbyt odpowiedzialnie...
__________________
Non c'e la pentola cosi brutta che non si trovi il suo coperchio
Inzilbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 21:55   #21
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Jak odzyskac faceta ktory angazuje sie w kolejny zwiazek??

Cytat:
Napisane przez Inzilbeth
Shakisis-> a moze on tak naprawde sie z nikim nie spotyka? a powiedzial ci tak w rozmowie tylko dlatego zeby podac jakis racjonalny ( z gatunku takich "żelaznych") powod dla ktorego nie mozecie byc razem? taki ktorego juz raczej sie nie drazy dalej....
no to tez jest mozliwe. jedno jest pewne albo ona jest od jakiegos czasu, albo faktycznie nie ma nikogo tylko wirtualna postac wymyslona aby pobudzic Twoja wyobraznie i Ciebie do dzialania... na pewno nie jest tak, ze poznal kogos dokladnie w dzien rozstania, nawet jezeli jest facetem, do ktorego ustawiaja sie kolejki.... to nie mozliwe.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 23:14   #22
Inzilbeth
Raczkowanie
 
Avatar Inzilbeth
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 31
Dot.: Jak odzyskac faceta ktory angazuje sie w kolejny zwiazek??

Cytat:
Napisane przez Rena
no to tez jest mozliwe. jedno jest pewne albo ona jest od jakiegos czasu, albo faktycznie nie ma nikogo tylko wirtualna postac wymyslona aby pobudzic Twoja wyobraznie i Ciebie do dzialania... na pewno nie jest tak, ze poznal kogos dokladnie w dzien rozstania, nawet jezeli jest facetem, do ktorego ustawiaja sie kolejki.... to nie mozliwe.
tu moze powinien sie wypowiedziec jakis mezczyzna ale moim zdaniem niekoniecznie moze chodzic o pobudzenie do dzialania Shakisis a wrecz przeciwnie, urazona meska duma i zal w srodku a na pokaz postawa "splynelo po mnie jak po kaczce i juz mam tabuny kolejnych"

cokolwiek by to nie bylo...mysle ze oboje powinniscie "ochlonac" nieco...i dac sobie czas,bez gwaltownych dzialan-Shakisis sama juz wiesz ze pochopnie podejmowane decyzje nie zawsze wychodza nam na dobre
__________________
Non c'e la pentola cosi brutta che non si trovi il suo coperchio
Inzilbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 00:12   #23
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Jak odzyskac faceta ktory angazuje sie w kolejny zwiazek??

Dziewczyny, nie bądźmy takie surowe w ocenie.
Mądry Polak po szkodzie, ale każdy, kto schrzani sobie w jakikolwiek sposób sytuację (obojętnie jaką), marzy o drugiej szansie.



Nie widzę najmniejszego powodu, aby ustępować.
A czy dostaniesz to, czego chcesz..?
Jeśli nie, to będziesz wiedzieć, co to znaczy doceniać - gdy (bo) już (tego) nie ma.
Przykre.

Powodzenia
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 20:32   #24
shakisis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6
GG do shakisis
Dot.: Jak odzyskac faceta ktory angazuje sie w kolejny zwiazek??

Witam wszystkich i dziekuje za odzew.

Niestety nie moglam uczestniczyc na biezaco w dyskusji ale juz powrocilam. Dziekuje za slowa pocieszenia i ostre slowa krytyki, wiem ze na nie zasluzylam.
Zdaje sobie sprawe ze jestem skonczona idiotka i postapilam jak dzieciak... ale coz tego juz nie moge zmienic, nie probuje sie tez usparwiedliwiac... Zasluzylam na to... Ale nie kazcie mnie tak surowo.. Kazdy zasluguje ma szanse, i ja bardzo ta szanse chcialabym dostac zwlaszcza od niego
Nie wiem co mam robic tak naprawde... Tez daje mi to do myslenia ze facet po tyg poznaje kogos, a po 3 jest juz zakochany... to bardzo boli... ale chce walczyc, podpowiedzcie jak? Nie ulega watpliwosci ze jest bardzo dumny i chce przede wszystkim zapomniec.. Ale to byla wielka milosc i ciezko mi sie jest pogodzic ze juz jej nie ma! Szkolna milosc, ktora przeradzala sie w powazny zwiazek, to ja sapnikowalam i nie umilam o tym rozmawiac, nie umilam rozmawiac o tym, czego sie boje a balam sie przyszlosci.. Teraz juz wiem, ze sprawdzajac swoje uczucia nie mozna ranic i lekcewazyc innych!!! Co moge Wam powiedzic, Kocham go do szalenstwa... ale przekonalam sie o tym bolesnie raniac druga osobe!!!
shakisis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 20:37   #25
shakisis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6
GG do shakisis
Dot.: Jak odzyskac faceta ktory angazuje sie w kolejny zwiazek??

Prosze o rade zwlaszcza te osoby, ktore maja za soba podobne doswiadczenia...
Jak sparwic aby nie zapomnial, co robic, aby wrocil. Tysiace mysli bije sie w mojej glowie, ale jedno jest 100% pewne: KOCHAM GO!!! Chcialabym zrobic wszystko zeby go odzyskac!....Nie przekreslajcie mnie... prosze o pomoc
shakisis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 20:59   #26
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Jak odzyskac faceta ktory angazuje sie w kolejny zwiazek??

Może gdy wrócisz spróbuj umówić się z nim żeby porozmawiać. Powiedz mu wszystko co czujesz, myślisz, przeproś. Jeśli taka rozmowa nie pomoże, to nie da się zrobić już nic niestety. Siłą nikogo nie zmusi się do kochania. Może w tej dziewczynie znalazł zainteresowanie, tę świeżość związku, swojego rodzaju przylgnięcie bliskośc, której myślę brakowało pod koniec Waszego związku. Jeśli go kochasz to próbuj, ale poszukaj też w sobie siły, żeby umieć odpuścić, gdy on nie zechce do Ciebie wrócić. Życzę Ci dużo sił i powodzenia
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 21:49   #27
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Jak odzyskac faceta ktory angazuje sie w kolejny zwiazek??

Cytat:
Napisane przez shakisis Pokaż wiadomość
Prosze o rade zwlaszcza te osoby, ktore maja za soba podobne doswiadczenia...
Jak sparwic aby nie zapomnial, co robic, aby wrocil. Tysiace mysli bije sie w mojej glowie, ale jedno jest 100% pewne: KOCHAM GO!!! Chcialabym zrobic wszystko zeby go odzyskac!....Nie przekreslajcie mnie... prosze o pomoc
Nie ma dwóch takich samych sytuacji, ale podam przyklad troche podobny, a troche zupelnie inny tak na dodanie sił

Kiedyś spotykałam sie z chlopakiem i on sie we mnie bardzo zakochal, a ja w nim wcale nie. Wrecz im bardziej go poznawalam tym bardziej zaczynalam sie odcinać od znajomosci. Przyszedl moment kiedy bylam absolutnie pewna, ze nie chce kontynuowac znajomosci a równocześnie byłam świadoma tego jak bardzo mu na mnie zależy. Wiedzialam, wiec ze ta decyzja go bardzo zranie, ale z drugiej strony bylam jej pewna. Wiec powiedzialam mu najdelikatniej jak umialam, ze to juz koniec po czym nie szukalam z nim kontaktu. A on pisal, dzwonil, mailowal, smsowal etc. 1000 razy mowilam mu ze nie daje mu zadnej szansy i nigdy nie dawalam mu zadnej nadziei , bo nie chcialam sie bawic cudzymi uczuciami.
W koncu gosc chyba w poczuciu jakies resztki dumy napisal mi maila, ze poznal jakas panne i ze jest z nia super szczesliwy. Jak to przeczytalam to autentycznie sie ucieszylam, ze wszystko dobrze sie skonczylo. I odpisalam mu, ze sie ciesze i ze mu gratuluje i wogole zeby ja pozdrowil. Na co on się wściekl, bo okazalo sie pozniej ze ... chcial wzbudzic moja zazdrosc.... i ze jej wcale nie ma....
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 22:33   #28
giganciara
Rozeznanie
 
Avatar giganciara
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Palermo
Wiadomości: 827
GG do giganciara
Dot.: Jak odzyskac faceta ktory angazuje sie w kolejny zwiazek??

Wiesz, może spróbuję Ci doradzić... Bo byłam w sytuacji odwrotnej, czyli na miejscu Twojego byłego. W prawdzie nasz związek miał dużo więcej wad... ale sytuacja ta sama.

Zostawił mnie. W jednej sekundzie zniknął, bez tłumaczeń, potem rzucił tylko że brakowało mu wolności. Szalałam. Płacz, błagania, prośby, by wrócił... Zbywał mnie, lodowatym głosem, jakbym była dla niego śmieciem i nigdy nic nie znaczyła. Mówił, że nic nie znaczę dla niego, żebym się wynosiła z jego życia.

A zrozmiałam, że to nie moja wina, że mnie krzywdził, że skoro z dnia na dzień przestał mnie kochać to nie jest mnie wart.

Twój były pewnie pomyślał to samo.

I wiesz co zrobiłam? Na siłe szukałam miłości, chciałam się zakochać i zapomnieć. I spotkałam na swojej drodze człowieka, o którym wiedziałam dużo, wiedziałam przede wszystkim, że jest bardzo dobrym człowiekiem, wiedziałam, że nie umiał by mnie skrzywdzić. I wmawiałam sobie tę "miłość", chciałam się w nim zakochać, naprawdę. Starałam się, angażowałam w znajomość. Ale nie poczułam nic. Już wiem... nie da się przestać kochać z dnia na dzień.

Ani ja jego, ani on mnie nie przestał kochać. Tak się nie da.

Masz szanse, duże szanse. Walcz.
__________________
giganciara

"uczę się sztuki życia, hip-hop to mój sensei.."


giganciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 22:43   #29
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Jak odzyskac faceta ktory angazuje sie w kolejny zwiazek??

Cytat:
Napisane przez shakisis Pokaż wiadomość
Witam wszystkich i dziekuje za odzew.

Niestety nie moglam uczestniczyc na biezaco w dyskusji ale juz powrocilam. Dziekuje za slowa pocieszenia i ostre slowa krytyki, wiem ze na nie zasluzylam.
Zdaje sobie sprawe ze jestem skonczona idiotka i postapilam jak dzieciak... ale coz tego juz nie moge zmienic, nie probuje sie tez usparwiedliwiac... Zasluzylam na to... Ale nie kazcie mnie tak surowo.. Kazdy zasluguje ma szanse, i ja bardzo ta szanse chcialabym dostac zwlaszcza od niego
Nie wiem co mam robic tak naprawde... Tez daje mi to do myslenia ze facet po tyg poznaje kogos, a po 3 jest juz zakochany... to bardzo boli... ale chce walczyc, podpowiedzcie jak? Nie ulega watpliwosci ze jest bardzo dumny i chce przede wszystkim zapomniec.. Ale to byla wielka milosc i ciezko mi sie jest pogodzic ze juz jej nie ma! Szkolna milosc, ktora przeradzala sie w powazny zwiazek, to ja sapnikowalam i nie umilam o tym rozmawiac, nie umilam rozmawiac o tym, czego sie boje a balam sie przyszlosci.. Teraz juz wiem, ze sprawdzajac swoje uczucia nie mozna ranic i lekcewazyc innych!!! Co moge Wam powiedzic, Kocham go do szalenstwa... ale przekonalam sie o tym bolesnie raniac druga osobe!!!

Ja życze Ci powodzenia z całego serca...człowiek uczy się na błędach...kilka lat temu miałam podobną sytuację ( jesli nie identyczną) i wiem jak to boli ( szczególnie własna głupota). Mnie się nie udało - choc żyję w nowej sytuacji nic już nie jest tak jak dawniej ( ponoć serce można złamac tylko raz). Więc jestem z Tobą .
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 22:48   #30
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Jak odzyskac faceta ktory angazuje sie w kolejny zwiazek??

Cytat:
Napisane przez shakisis Pokaż wiadomość
Prosze o rade zwlaszcza te osoby, ktore maja za soba podobne doswiadczenia...
Jak sparwic aby nie zapomnial, co robic, aby wrocil. Tysiace mysli bije sie w mojej glowie, ale jedno jest 100% pewne: KOCHAM GO!!! Chcialabym zrobic wszystko zeby go odzyskac!....Nie przekreslajcie mnie... prosze o pomoc
Ja chwytałam sie wszystkiego,wykorzystywał am swoją fizyczność , na którą nigdy nie był obojetny, próbowałam płaczu , prośby tez były i grożby i udawanie smiertelnie obrażonej , i smiertelnie obojętnej , i wielki come back z nowym wizerunkiem, i wmawiania sobie , że nie kocham- słowem zrobiłam z siebie dla niego kompletną kretynką, pajaca, całkowicie się zbłażniłam( poniżenie to lepsze słowo) ( wiem, dla wielu z Was to nie do przełknięcia-ale to była miłość jedyna w swoim rodzaju-dla mnie).i nic......ale może Twoja sytuacja będzie inna....( pewnie ze strony mojego ex to nie była miłość, przynajmniej nie tak ogromna jak dla mnie-jak juz pisałam minęło kilka dobrych lat , nowe życie i wciąż gdzies tam głeboko są jakieś jej pozostałości)
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.