Pracownie krawieckie w krakowie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-22, 19:07   #1
marcepannaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 14

Pracownie krawieckie w krakowie


Hej dziewczyny!
Czy któraś z Was szyła suknię gdzieś w Krakowie? Potrzebuję sprawdzonej krawcowej, bo boję się wpadki, a na suknię z salonu mnie nie stać :/
A czy któraś z Was szyła może suknię w pracowni sukien ślubnych i wizytowych "LAMA"?
Będę dźwięczna za wszystkie odpowiedzi
marcepannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 20:02   #2
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Pracownie krawieckie w krakowie

dobry temat mi tez sie przyda

mam ulotke z tej LAMY ale nie mam pojecia jak szyja...
boje sie rozczarowania i chyba wolalabym kupic w salonie ale chetnie zgarne jakies namiary

dla mnie tez ceny w salonach sa kosmiczne ale sie nie zrazam.
mam 2 znajome ktore zjezdzily caly krakow, kielce a wymarzone suknie obie kupily w salonie w Jędrzejowie. i to w calkiem normalnych cenach - 1900 i 2200zl. jeszcze tam nie bylam ale na pewno sie wybiore tez mozesz sie przejechac
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 16:49   #3
marcepannaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 14
Dot.: Pracownie krawieckie w krakowie

Pewnie w wielu mniejszych miejscowościach są salony z tańszymi sukniami, chociaż jakbym miała dać gdzieś 2200 zł, to już bym wolała dopłacić do tych 3 tys i kupić suknię u Anny Kary na przykład. Z resztą jest wiele znanych firm, które mają suknie w takich cenach, sama widziałam w przedziale 2300- 3000 zł suknie na Długiej w salonach. Niestety to też jest za dużo jak dla mnie. Nie to, żebym nie uciułała, ale jak pomyślę, że ta sukienka tyle kosztuje, a prawie identyczną tylko w innym kolorze kupię w jakimś 'normalnym sklepie' za 200- 400 zł (szukam prościutkiej sukienki), to mnie krew zalewa i w każdej mi coś nie pasuje. Bo jak mam dać 2, 3 tysiące za suknię, to chcę, żeby była już idealna!
Też mam ulotkę od Lamy, ale szukam kogoś, kto tam szył, zeby zobaczyć jak wygląda estetyka szycia. Choć na targach te sukienki, które mieli, były całkiem dobrze skrojone- choć nie w moim stylu.
marcepannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 20:16   #4
Jolusia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Pracownie krawieckie w krakowie

zobacz do salonu ślubnego na Zwierzynieckiej ja tam swoją kupowałam,
ceny sukienek mają bardzo rozsądne ,ja się wybieram z koleżanką która jest bardzo biedną osobą i wiem że nie ma więcej niż 1 tyś na sukienke, a tam można kupić na wyprzedaży no albo za mniej wyp., napewno trzeba zaglądnąć
Jolusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 18:13   #5
marcepannaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 14
Dot.: Pracownie krawieckie w krakowie

Dzięki za info, ale nie wiesz może, jak nazywa się ten salon? Bo w jedynym jaki kojarzę na tej ulicy byłam i nie mieli tam takich niskich cen (z tego, co pamiętam). Ale może jest gdzieś drugi? Albo podaj chociaż koło czego on się znajduje. Może być, jak już wrócicie z salonu, jeśli jeszcze nie wiesz dokładnie
Dzięki.
marcepannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 20:23   #6
Jolusia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Pracownie krawieckie w krakowie

marcepannaasalon KREACJA ŻANNET ul.Zwierzyniecka wiesz gdzie jest Filharmonia ?to w pobliżu ,zerknij sobie na stronke są tam ceny podane przy modelach, my idziemy dopiero w tym tyg. ciężko się nam zgrać ,po wizycie napisze co i jak
Jolusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 09:39   #7
marcepannaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 14
Dot.: Pracownie krawieckie w krakowie

Dzięki wielkie za namiary. Byłam na stronie, zobaczyłam wszystkie kolekcje, które tam są, ale niestety nie znalazłam ANI JEDNEJ sukni w moim stylu
Ja szukam czegoś bardzo prościutkiego, nie w kształcie litery A (a tam większość takich jest), nie ryba, tylko w takim kształcie, jakbyś poszła do normalnego sklepu kupić normalna suknię wieczorową... Coś jak np. suknia San Patrick Eco... A takich sukienek jest mało. Nawet myślałam o kupieniu sukni wieczorowej (i byłoby dużo taniej!), ale w Krakowie nie ma chyba żadnego takiego sklepu, hurtowni (oprócz tej Evity z sukniami ślubnymi i wieczorowymi, ale tam nie ma też nic takiego). Na Allegro jest duży wybór, ale to są sukienki szyte na zamówienie za granicą, więc nie mam możliwości wcześniejszej przymiarki i stwierdzenia, czy taki fason mi w ogóle pasuje!
Chyba, że Ty słyszałaś o jakimś sklepie z sukniami wieczorowymi, hurtowni, salonie... sklepiku?
Pozdrawiam i życzę powodzenia w zgraniu sie i znalezieniu sukni!
marcepannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 18:22   #8
Jolusia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Pracownie krawieckie w krakowie

wiesz , może rzeczywiście taką prostą jak chcesz to poprostu zobacz w Galerii Krakowskiej w H&M czasami mają takie ładne wizytowe w jasnych kolorach
Jolusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.