Zmiana liceum + profilu po 1 klasie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-19, 22:38   #1
gabrielaaaaa3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3

Zmiana liceum + profilu po 1 klasie


Hej!

Prosiłabym Was bardzo o radę i pomoc. Za 4 dni kończę 1 klasę liceum, jestem z niego niezbyt zadowolona tzn. nie odpowiada mi profil, klasa, jedynie nauczyciele są super. Jestem teraz na profilu pol-hist. Chciałabym się przenieść po tej 1 klasie na profil mat-geo-ang do innej szkoły. Ogólnie lepsza itd, jednakże mam pewien problem. Z matmy będę miała 3, z angielskiego 4, a z geografii 5. Reszta ocen to same 4 i 5. Tylko ta matematyka. Ja ją lubię, ale jakoś nie podchodzi mi w tej szkole. Czy jest jakaś szansa, żeby się przenieść? Będzie miejsce, na 100%, także to akurat nie problem. Co myślicie?
gabrielaaaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 17:03   #2
puenta7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 137
Dot.: Zmiana liceum + profilu po 1 klasie

Cytat:
Napisane przez gabrielaaaaa3 Pokaż wiadomość
Hej!

Prosiłabym Was bardzo o radę i pomoc. Za 4 dni kończę 1 klasę liceum, jestem z niego niezbyt zadowolona tzn. nie odpowiada mi profil, klasa, jedynie nauczyciele są super. Jestem teraz na profilu pol-hist. Chciałabym się przenieść po tej 1 klasie na profil mat-geo-ang do innej szkoły. Ogólnie lepsza itd, jednakże mam pewien problem. Z matmy będę miała 3, z angielskiego 4, a z geografii 5. Reszta ocen to same 4 i 5. Tylko ta matematyka. Ja ją lubię, ale jakoś nie podchodzi mi w tej szkole. Czy jest jakaś szansa, żeby się przenieść? Będzie miejsce, na 100%, także to akurat nie problem. Co myślicie?
Po pierwsze-musisz zapytać w szkole czy jest możliwość przeniesienia, czy będzie miejsce. Jakby w szkole nie mieli miejsca, to nawet same 6 na koniec 1 klasy Ci nie pomogą. A po drugie-dopytaj czy każą Ci zdawać egzamin z rozszerzonej matematyki, geografii i angielskiego. Jak ja byłam w liceum i jedna dziewczyna ode mnie zmieniała szkołę po 1 klasie, to kazali jej zdawać egzaminy z rozszerzonej biologii i chemii, bo ona przenosiła się z klasy humanistycznej do biol-chem (u nas biologia i chemia była na poziomie podstawowym, a w nowej szkole od początku robili poziom rozszerzony z biologii i chemii)
puenta7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-21 18:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:13.