Kto od jutra ze mną na diecie kapuścianej? ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-18, 22:58   #1
amberlinka
Raczkowanie
 
Avatar amberlinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 377

Kto od jutra ze mną na diecie kapuścianej? ;)


Hejka Dziewczyny
Postanowiłam wziąść się w garść i od jutra aż przez 4 tygodnie będę na diecie kapuścianej. W pierwszych dwóch tygodniach będę przestrzegać diety tak, jak jest ułożona, a w trzecim i czwartym tygodniu dodam do śniadań pieczywo, płatki muesli, nabiał, ale na kolację pozostaną sałatki owocowe i warzywne Ponieważ są teraz upały, a ja jestem na dodatek semi-wegetarianką to w ogóle praktycznie nie jadam obiadów w ciągu dnia jakieś kromki, owoce, na obiady sałatki warzywne i śledzie zazwyczaj, ale pod koniec dnia obżeram się batonami i lodami no i trzeba coś z tym zrobić! Zupa kapuściana wg mnie jest b. dobra
Oto przepis....
Do litra wody dodajemy główkę poszatkowanej słodkiej kapusty i 2 pokrojone cebule. Mieszamy z małą puszką koncentratu pomidorowego. Dusimy razem pół godziny. Potem dodajemy jeszcze pokrojoną paprykę i seler naciowy pocięty na kawałki. Dolewamy 2 l wody, gotujemy kolejne pół godziny. Na końcu doprawiamy sokiem z cytryny lub bulionem warzywnym z kostki.

Jadłospis...
1 dzień - na śniadanie i kolację - same owoce (oprócz bananów i czereśni) w dowolnych ilościach, mogą być sałatki owocowe, soki, przeciery. świetne są melony, arbuzy, winogrona i jabłka.
2 dzień - na śniadanie i kolację - warzywa. Wszystkie (oprócz groszku, fasoli, kukurydzy, ziemniaków) i w każdej ilości. Polecane są surówki, ale mogą być to także warzywa gotowane i uduszone na parze.
3 dzień - na śniadanie i kolację - owoce lub warzywa.
4 dzień - na sniadanie i kolację - banany i mleko (do 8 bananów i do 2 l mleka).
5 i 6 dzień - na śniadanie i kolację - owoce. Tego dnia na obiad po za zupą zjadamy dodatkowo ok. 200 g ryby. Smażymy ją bez tłuszczu lub pieczemy w folii na grillu. Do ryby podajemy sałatkę warzywną lub surówkę.
7 dzień - na sniadanie i kolację - owoce. Tego dnia wolno nam zjeść dodatkowo 100 g ugotowanego na sypko ryżu. Można sobie zrobić deser z ryżu i owoców, ryż na ciepło z tartym jabłkiem. Możliwości jest wiele.

Ważne : jeśli dokuczy głód w każdej chwili możemy poratować się zupą. Znawcy twierdzą, że im więcej jej zjadamy, tym szybciej spada waga
Tradycyjnie wypijamy minimum 2 l wody dziennie.
Wiem, że to niezdrowe, że rozkładam to na 4 tygodnie, ale nie mam wyjścia muszę schudnąć 8 kg! Chcę wyglądać na plaży - SUPER! A nie, jak z deka zatłuszczona dziewczyna Buuuuzie Zachęcam do przyłączenia się Razem raźniej
P.S. Ja zaczynam juuż jutro!
amberlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 10:04   #2
amberlinka
Raczkowanie
 
Avatar amberlinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 377
Dot.: Kto od jutra ze mną na diecie kapuścianej? ;)

HeJ Dzisiaj jestem już po moim śniadanku - jabłku, bo nic innego nie było Zaraz pod pryszniceq idę, a potem na miasto Dalej czekam na ochotniczki Buuuzie, będę ok.13.00, jak będę gotować swoją zupkę
amberlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 13:49   #3
amberlinka
Raczkowanie
 
Avatar amberlinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 377
Dot.: Kto od jutra ze mną na diecie kapuścianej? ;)

Ok....
Drogi pamiętniczku
Godz. 14.48
Zaraz będę gotować zupkę kapuścianą
Mam nadzieję, że wyjdzie tak samo pyszna, jak ostatnim razem.
Zaaakupiłam sobie duużo owoców, będzie co jeść na kolację i pojutrzejsze śniadanko
amberlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 15:18   #4
hhera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 204
Dot.: Kto od jutra ze mną na diecie kapuścianej? ;)

helo ja chce od jutra zaczac ..
ale mama zostawiła mnie sama w domu i wroci pozno i nie mam jeszcze zupy
a moje zdolnosci kulinarne nie pozwalaja mi na ugotowanie jej :/
moze jakies wskazowki ?
bo ja musze jutra ja zaczac bo 27 jade do Hiszpanii ;/
hhera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 15:32   #5
marthynica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 14
Dot.: Kto od jutra ze mną na diecie kapuścianej? ;)

chętnie bym się dołączyła, ale już trzeci dzień jestem na diecie kopenhaskiej dziewczyny czy któraś z Was ją stosowała? U mnie wszystko było ok,ale dziś czuję się fatalnie. Nie chodzi o to, że jestem głodna, ale o to, że bardzo mi się kręci w głowie i czuję się głodna

Miałyście coś takiego?
marthynica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 15:35   #6
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Kto od jutra ze mną na diecie kapuścianej? ;)

chyba nie ma nic gorszego niż dieta kopenhaska i kapuściana.
Nie chce mi sie tutaj ponownie rozpisywać, poszukajcie, było sporo juz takich wątków z ostrą krytyką tego typu diet.
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 15:40   #7
marthynica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 14
Dot.: Kto od jutra ze mną na diecie kapuścianej? ;)

Yoolia, chyba masz rację ostatni ktoś podesłał mi taki link o kopenhaskiej, ale mimo wszystko spróbowałam. Przesyłam go, bo może coś komuś pomoże... http://www.twojadieta.pl/odchudzanie...13-sto-dniowa/

Dziewczyny a jak to jest z dietą kapuścianą, to to samo co kwaśniewskiego?
marthynica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-19, 15:45   #8
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Kto od jutra ze mną na diecie kapuścianej? ;)

wydaje mi sie że to ta sama dieta oparta na zupie kapuscianej.

Po przeczytaniu tego tekstu w linku który podałaś chyba już nic nie dodam - jest tam dokładnie opisana negatywna strona diety kopenhaskiej.

Przeczytajcie zanim zaczniecie tę dietę
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 19:26   #9
amberlinka
Raczkowanie
 
Avatar amberlinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 377
Dot.: Kto od jutra ze mną na diecie kapuścianej? ;)

Cytat:
Napisane przez hhera
helo ja chce od jutra zaczac ..
ale mama zostawiła mnie sama w domu i wroci pozno i nie mam jeszcze zupy
a moje zdolnosci kulinarne nie pozwalaja mi na ugotowanie jej :/
moze jakies wskazowki ?
bo ja musze jutra ja zaczac bo 27 jade do Hiszpanii ;/
Ja dzisiaj gotowałam tę zupkę jest pyszna! Dodaj sobie w ciągu gotowania trochę pieprzu i soli i ok. 3 kostki rosołowe Warzywa pokrój, jak najdrobniej! I koncentrat pomidorowy dodaj na samym końcu, tak żeby zupa razem z koncentratem pogotowała się 15 min, a kostki rosołowe np. dwie dodaj na samym początku. Nie ma sensu się tak z tym bawić, ja wrzuciłam na początku wszystkie warzywa tzn. dodwałam je po kolei, a 1 l wody dodałam po pół godzinie gotowania się zupy. Cieszę się, że chcesz się przyłączyć Jak będziesz czegoś potrzebowała to pisz, ja Ci odpowiem.
amberlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 19:28   #10
amberlinka
Raczkowanie
 
Avatar amberlinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 377
Dot.: Kto od jutra ze mną na diecie kapuścianej? ;)

Cytat:
Napisane przez marthynica
chętnie bym się dołączyła, ale już trzeci dzień jestem na diecie kopenhaskiej dziewczyny czy któraś z Was ją stosowała? U mnie wszystko było ok,ale dziś czuję się fatalnie. Nie chodzi o to, że jestem głodna, ale o to, że bardzo mi się kręci w głowie i czuję się głodna

Miałyście coś takiego?
Ja stosowałam kopenhaską... efekt jo-jo murowany, jak tylko rzucisz się na jedzenie, jeżeli będziesz powolutku wprowadzać 'inną' żywność do menu, nie powinno się nic stać To dziwne uczucie głodu minie po 3 dniach, a ósmego dnia będziesz miała ochotę się rzucić na słodycze, ale nie rób tego! Powodzenia, jeżeli już to zaczęłaś to, to dokończ
amberlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 22:33   #11
hhera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 204
Dot.: Kto od jutra ze mną na diecie kapuścianej? ;)

własnie gotuje zupe hehe
bo wczesniej nie mialam czasu juz jest koncowka mam taki gar ,ze masakra hehe wystarczy na cały tydzien
zrobie tak ,ze przeleje sobie do baniaczka na 2-3 dni a reszte zamroze zeby nie skislo
no to zaczynamy od jutra !! powodzenia
hhera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-20, 05:06   #12
amberlinka
Raczkowanie
 
Avatar amberlinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 377
Dot.: Kto od jutra ze mną na diecie kapuścianej? ;)

Ja już drugi dzień jestem Dzisiaj nie będę za bardzo odpisywać, bo właśnie zaraz jadę na suuuper ekstreeemalną wyycieczką doo Oświęcimia 3maj się, papaapa
amberlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 08:18   #13
hhera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 204
Dot.: Kto od jutra ze mną na diecie kapuścianej? ;)

no to udanej wycieczki hehe

ja właśnie jem ową zupę ...
nie jest zle ale mogloby być lepiej ;|
hhera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 08:20   #14
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Kto od jutra ze mną na diecie kapuścianej? ;)

tez zaraz ugotuje sobie zupke.. bo jest pyszna
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 08:25   #15
hhera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 204
Dot.: Kto od jutra ze mną na diecie kapuścianej? ;)

w tej zupe niajgorszy jest ten sele ;|
i to ,ze jest taka mdała ... :/
hhera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 08:29   #16
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Kto od jutra ze mną na diecie kapuścianej? ;)

Ta zupa jest syfiasta - nie wiem jak może komuś smakować chyba że przez pierwsze kilka dni a pozniej się nią rzyga
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 08:38   #17
hhera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 204
Dot.: Kto od jutra ze mną na diecie kapuścianej? ;)

uff teraz morelka i jablko na zniszczenie smaku ..
chyba sobie ja zmiksuje zeby nie czuc tego smaku przez 30 min ja jadłam
hhera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 17:01   #18
amberlinka
Raczkowanie
 
Avatar amberlinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 377
Dot.: Kto od jutra ze mną na diecie kapuścianej? ;)

Wróciłam ssstrasznie jestem zmęczona, bo do Oświęcimia miałam 2,5 h drogi w tym upale! Niedobrze mi się zrobiło, gdy zobaczyłam te stosy włosów!! Bleee, ale ogólnie było O.K. baardzo dużo obcokrajowców
hhera
a jak Ci się ugotowała kapusta? Na twardo, czy na miękko? Bo moja jest taka średnia, a tylko dlatego, że w połowie gotowania zupki dodałam koncentrat pomidorowy Trzeba dużo popieprzyć i troszkę posoli to będzie O.K. Mi ta zuuupcia b. smakuje Heh... ale niestety dzisiaj zgrzeszyyyłam i to jeszcze jak! Wszamałam frytki w McDonaldzie i ciastko wypiłam soczek z kartoniku wszamałam 2 lody i nie zjadłam zuuupki Nie miałam jak Hehehe, ale zupkę zaraz zjem, a diete najwyżej rozpocznę od jutra, albo od pojutrza Nom.. ale tak to jest, jak się gdzieś jedzie na więcej godzin... ale jadłam owoce pOOOzdrawiam i nie róbcie tego błędu co ja, czyli nie podjadajcie Buuuzie
amberlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 17:13   #19
hhera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 204
Dot.: Kto od jutra ze mną na diecie kapuścianej? ;)

a nie wiem nawet jak sie ugotowała bo ja sobie ja miksuje ... bo na 1 raz byla smaczna ,ale pozniej juz wymiotowac mi sie chcialo ;D
ale powiedziala, zebym miala ja wlewac na sile to wytrwam do konca ...
Hiszpania czeka na mnie ;D hihi ;D

no wiec jeden dzien za mna owcowy ; jadlam 3 razy zuupe... arbuza zjadlam sobie , morelki i jablka (papierowki )

jestem przejedzona ,ze masakra ... tylko ,ze glowa mnie starsznie boli .. ale to jest chyba efekt braku kofeiny w organizmie bo ja pilam codziennie po obudzeniu .. a teraz nic
hhera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-20, 19:40   #20
amberlinka
Raczkowanie
 
Avatar amberlinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 377
Dot.: Kto od jutra ze mną na diecie kapuścianej? ;)

Zazwyczaj na początku diety boli główka To normalne Eh... ja muszę w końcu raz a porządnie tej diety dopilnować. Szczególnie, że mam teraz ee jakby to ująć nooom hehe 'nie za tłuste ciało' do chudnięcia I jest mi łatwiej Starczy mi od 5-8 kg A przy dużym wysiłku fizycznym szybko chudnę także muuuszę się zmobilizować i do dzieła!!
amberlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 13:32   #21
marthynica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 14
Dot.: Kto od jutra ze mną na diecie kapuścianej? ;)

Dziewczynki, ja też wróciłam, ale niestety ze SZPITALA!!! Trafiłam tam z osłabienia w czwartym dniu diety kopenhaskiej. Czy ja nie potrafię być mądrzejsza??? Czytam, że to złe, że nie zdrowe, że nie służy, Wy piszecie mi o efekcie jo-jo, a ja swoje! Matko, kiedy ja wydorośleje!!!??? Dziewczyny nigdy więcej diety kopenhaskiej - złożyłam taką przysięgę lekarzowi!!!
M.
marthynica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 18:36   #22
AONA
Raczkowanie
 
Avatar AONA
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Wiadomości: 445
Dot.: Kto od jutra ze mną na diecie kapuścianej? ;)

witam

Na calutki tydzień pozbyłam się domowników i ten czas zamierzam wykorzystać na dietkę kapuścianą. Jutro rano gotuję zupę.
Jak wrócą to będzie mnie troszkę mniej- mam taką nadzieję
Przeszłam juz tyle diet- że dla mnie schudnąć- to nie problem- ale najgorsze jest późniejsze tycie.....
ale tym razem będę się trzymać..
__________________
odpowiadaj proszę w moim watku DZIĘKI

misz masz- kosmetyki itd...
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post19507933

moja szafa
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post21714138


AONA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 18:39   #23
hhera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 204
Dot.: Kto od jutra ze mną na diecie kapuścianej? ;)

za mna 2 dzien .. blee .. dzis piłam przez słomke ta zupe :/
czekam na jutro rano zeby zjesc jakies owoce D

nie wiem czemu ale mam starszne skurcze w lydkach :/ mam andzieje .ze to minie .. ledwo dzis stalam, pod prysznicem .. no ,ale coz
hhera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 19:06   #24
Marisa
Raczkowanie
 
Avatar Marisa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 404
Dot.: Kto od jutra ze mną na diecie kapuścianej? ;)

Cytat:
Napisane przez marthynica
chętnie bym się dołączyła, ale już trzeci dzień jestem na diecie kopenhaskiej dziewczyny czy któraś z Was ją stosowała? U mnie wszystko było ok,ale dziś czuję się fatalnie. Nie chodzi o to, że jestem głodna, ale o to, że bardzo mi się kręci w głowie i czuję się głodna

Miałyście coś takiego?
Poczytaj sobie wątek o diecie Kopenhaskiej mało która dziewczyna ją pochwalała czuły się po niej fatalnie więc przemyśl to sobie .Osobiście polecam dietę SB sama stosuję czuję się świetnie no i 8 kg w 3,5 tygodnia.
__________________
Marisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 21:04   #25
kaszellek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 034
GG do kaszellek
Dot.: Kto od jutra ze mną na diecie kapuścianej? ;)

ja się tak czułam po kapuścianej... po 3 dniach dałam sobie z nią spokój a zupa poleciała do sedesu- nie mogłam już na nią patrzeć.. :/ i do tego doszło osłabienie organizmu, zasłabłam w końcu i mimo że na szczęście nic groźnego się nie stało obiecałam sobie- nigdy więcej takich niezdrowych diet :/ Teraz też zaczęłam stosować SB, ale raczej z nastawieniem żeby próbować i szukać takiego sposobu odżywiania jaki byłby dla mnie i mojego organizmu najlepszy... a na kapuchę długo później nie mogłam patrzeć :/
kaszellek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 14:01   #26
amberlinka
Raczkowanie
 
Avatar amberlinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 377
Dot.: Kto od jutra ze mną na diecie kapuścianej? ;)

Hah to ja należę do wyjątku... Po kopenhaskiej czułam się, jak nowo narodzona, po adipexie nic mi nie było i lubie zupe kapuścianą HahHAahAa jestem po prostu fenomenem Mój organizm tyyyyle zniósł I nigdy nic mi nie było... A od poniedziałku zaczynam dietę Norweską razem z mamą, a potem jako oczyszczanie zastosuję dietę kapuścianą Pozdrawiam
amberlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 14:02   #27
amberlinka
Raczkowanie
 
Avatar amberlinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 377
Dot.: Kto od jutra ze mną na diecie kapuścianej? ;)

AONA witam w gronie odchudzających się
amberlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 14:04   #28
amberlinka
Raczkowanie
 
Avatar amberlinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 377
Dot.: Kto od jutra ze mną na diecie kapuścianej? ;)

Marisa mogłabyś opisać dietę SB? Bo właśnie ja mam 3,5 tygodnia... i chciałabym schudnąć 8 kg
amberlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 14:04   #29
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Kto od jutra ze mną na diecie kapuścianej? ;)

ja dzis zaczelam kapusciana
kiedys ze 2 lata temu tez ja stosowalam...
z tegpo co wiem amberlinko nie mozna uzywac kostek rosołowych!!! ale jak to jesc, jak zero smaku(?) ja dzis dodalam troszke "kucharka" no bo nie zawiera tłuszczu jak buliony w kostkach ;P
http://fitness-cafe.net/dieta-oparta...-bazie-kapusty
praline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 11:48   #30
SyskA_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 73
Dot.: Kto od jutra ze mną na diecie kapuścianej? ;)

kurde :/ własnie mama poszla na bazarek i kuopi mi kapuste na zupe:/ ale etraz to przeczytalam to sie boje:/ a ja kiedys stosowlaam 3 dni...bylo zle bo dodalam za duzo selera a go nie znosze etraz zamierzaalam go niedodawac! kurde nie wiem co robic:/ bo mailam zamiar jesc ta zupke, ale boje sie ze jak skoncyz sie dieta to przytyje:/ chciaz mysle ze jak bym pokanal swoj organizm i bym sie nie rzucila na jedzenie to bedize doprze:/ bo chyba w diecie nie polega tylko na tym zeby schudnac w ciagu tyg. a potem wrocic do normalnego , dotychczasowego jedzenia bo wiadomo ze sie przytyje! wydaje mi sie ze to polega na odchudzeniu w syzbkim czasie...zmniejszenia zoladka i pokananie wlasnej woli..czyli ograniczanie jedzenia. jak to wytrzymasz to potem twoj organizm sie przyzwyczaj do malych dawek , nie bedizesz tyle jadla i bedizesz szczupla...no ja to sobei tak to wyobrazam! nie wiem jakos inne diety mi sie nie podobaja, ma ktos moze jakas sprawdzaona, dobra i szybka? bo fakt, ze jak nie przejde na diete kapusciana to bede ograniczac jedzenie do minimum cyzli prawie nic...jakis owoc, warzywko,salatka i woda!a to chyab nie najlepsze bo w diecie przynajmniej jest bana w ktorys dizen i piecozny ziemniak hehe tego najbardzije nie ebde mogla sie doczekac! ja przechodze na to od dizs! moze ktos ze mna??
__________________
''Kiedy ranek zbiera tęczę, chcę bwiedział : Ja jestem tęczą t.....''
SyskA_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:25.