Luocolor na rozjaśniane włosy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-04, 13:12   #1
luizkaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 52

Luocolor na rozjaśniane włosy?


obecnie mam rozjaśnione włosy rozjaśniaczem...były rozjaśniane 5 miesięcy samym rozjaśniaczem(bez nakładaniafarby) u fryzjera...niestety trafiłam na nieodpowiedzialnego i wyszłam z biało-żółtymi włosami..wiec poszłam do innego fryzjera , który nałożył mi toner...niezbyt mi sie podobał efekt,ale uszłood tamtego czasu nic nie robiłam z włosami...więc mam okropny "rozjaśniaczowy"(pomarańc zowawy) blond z 5 cmodrostem moich naturalnych włosów w kolorze ciemnego blondu...mam pytanie...nadal chce mieć jasny blond...bo nawet fryzjerka powiedziała mi że jest mi w nim bardzo dobrze(oczywiście nie żółtym), ale no właśnie..chciałabym mieć ładny odcień jasnego blondu...dodam że są teraz strasznie przesuszone..choć na początku tak nie było...z czasem jest coraz gorzejczy można użyć farby luocolor na wcześniej rozjaśniane włosy?

Edytowane przez luizkaa89
Czas edycji: 2009-01-04 o 13:13
luizkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 17:16   #2
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: Luocolor na rozjaśniane włosy?

To zależy przede wszystkim od odcienia farby, bo bardzo jasne blondy często wychodzą na części rozjaśnionej srebrne.
Ja bym raczej próbowała rozjaśniacza na tę ciemniejszą i żółtawą część, albo farbowanie u fryzjera, bo samodzielne eksperymentowanie to raczej teraz zbyt duże ryzyko.

Też mam rozjaśnione włosy i miałam część pomarańczową i uraczyłam je bardzo jasnym blondem i ta część, która była biała zrobiła się srebrna, a pomarańczowe zeszły na odcień gołębi, tak więc lepiej nie próbować na własną rękę
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.