Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-23, 13:48   #2131
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

... a ja na odwyku
czekam na nowe topy

i z pudrów sypkich to clinique blended 08 polecałyscie, prawda?
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 14:09   #2132
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Do mnie też dziś doleciał Biothermik pod oczęta Również z datą produkcji 2009

Na razie jeszcze powędruje na półkę - czas skończyć inne resztki

Zastanawia mnie moja wcześniejsza paczka z perfumką.... Nadal ni ma
Pewnie czeka mnie vacik....

Jak to jest dziewczyny? - czy każdą paczkę z perfumami oclą czy też zależy od przypadku?
justysd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 15:02   #2133
Koszka876
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 194
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Wiem, o co ci chodzi z tym efektem, że jest treściwy, a na skórze szybko się wtapia Coś jakby z doktnięciem ze skórą topił się
Lecę zatem zapłacić za swój
Mam nadzieję, że będziesz zadowolona. Jestem bardzo wybredna jeśli chodzi o kremy pod oczy a ten rzeczywiście mi podpasował. Na pewno zużyję całe opakowanie No i jeszcze to, że jest świeżutki Jak Zenek miło potrafi zaskoczyć czasami

Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie moja wcześniejsza paczka z perfumką.... Nadal ni ma
Pewnie czeka mnie vacik....

Jak to jest dziewczyny? - czy każdą paczkę z perfumami oclą czy też zależy od przypadku?
Paczuszki z perfumami idą zawsze dłużej. Ja zamawiałam 3 buteleczki jako osobne zamówienia i żadne nie było oclone. Pewnie też wiele zależy od wartości. Moje były taniusie, najdroższa buteleczka chyba za 70 pln.
Koszka876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 15:25   #2134
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
odpowiedzialas sobie powyzej na to pytanie
Kupuj bo zobaczysz, ze bedziesz załowała Najwyzej cos innego sobie odpuscisz
buhahahahahaha
ja sobie odpuszcze??
prędzej z głodu skonam

Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość
... a ja na odwyku
czekam na nowe topy

i z pudrów sypkich to clinique blended 08 polecałyscie, prawda?
tak - puder świetny;
ja właśnie też sie łamie czy płacić za te ciebie przed topami - bo a nóż widelec będzie tyyyyyyyyle do kupienia ...... i tak głupio bez kasy zostać....


chyba biothermu póki co jednak nie otworze, taki zapieczętowany, świeży to zużyje najpierw do końca LRP bo mu sie data kończy, i będę miała na potem świeże cudo
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 16:44   #2135
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość

Zastanawia mnie moja wcześniejsza paczka z perfumką.... Nadal ni ma
Pewnie czeka mnie vacik....

Jak to jest dziewczyny? - czy każdą paczkę z perfumami oclą czy też zależy od przypadku?
Ja dzis dostałam laurkę wlasnie na paczke z perfumamiale u mnie to naprawde loteria, kiedy zlapia


Dziś dostałam odpowiedz od Dr Brandt ws mojego pytania o maseczkę, może kogoś zainteresuje, choć w sumie nic nie wyjaśnili:
"Thank you for your interest in dr brandt® skincare.
Our product line dr brandt® skincare has been available to the public for over ten years now.
The poreless purifying mask was introduced into the line several years later and has since been discontinued."
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....


Edytowane przez Taszanta
Czas edycji: 2010-02-23 o 17:21
Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 17:28   #2136
agatasw1
Zadomowienie
 
Avatar agatasw1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Dostałam wczoraj mikrodermabrazję Dr Brandt. Kod 8K08-1, wszystko z nią w porządku, zapach i konsystencja normalna.

Ale z ciekawszych rzeczy: pod koniec zeszłego tygodnia Tru oddała mi VAT... ten sam, co mi już raz oddała na początku miesiąca (i który trzy osoby z rzędu u nich twierdziły, że wypłacili mi miesiąc wcześniej)! Oddałabym im to nawet, ale nie bardzo wiem jak, żeby to miało sens -- płaciłam kartą, inną niż mam podpiętą do Paypala, oddali na konto. Przelew międzynarodowy się nie opłaca, a jak im wyślę przez Paypal, to i tak nie będą wiedzieli za co... Poczekam więc ze 2 tygodnie, czy się sami nie odezwą i najwyżej z radością wydam te 150 PLN na kolejne zakupy

Tak więc na razie Wy wydajecie tam kolejne pieniądze, a ja je od nich dostaję Była któraś może w podobnej sytuacji?
w podobnej sytuacji to nie ale ja czekam dokładnie na 150 zwrotu bo mi staroć przysłali hihihhihh ale na paypala maja mi wpłacic
agatasw1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 17:38   #2137
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Aaaaaa Nie wytrzymałam i zamówiłam sobie kolejną maskarę Miałam być grzeczna, nie cudować i zamówić HR Spectacular, bo zbyt długo się na niego czaiłam, ale znowu mi szajba uderzyła do głowy i zamówiłam czarnego Diorshowa (dzięki Bogu dorzucili na tru ! ) ... Mam nadzieję, że nie będę żałować


i tu moja prośba do Was: Jak zobaczycie nast. razem, że zaczynam myśleć o kolejnym tuszu a dalej mam jakiś w miarę świeży na stanie to a) pogońcie mnie b) naślijcie na mnie TŻta c) zmuście żebym chociaż tą Helenę w końcu zamówiła

No to buzi
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 18:01   #2138
agatasw1
Zadomowienie
 
Avatar agatasw1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
buhahahahahaha
ja sobie odpuszcze??
prędzej z głodu skonam



tak - puder świetny;
ja właśnie też sie łamie czy płacić za te ciebie przed topami - bo a nóż widelec będzie tyyyyyyyyle do kupienia ...... i tak głupio bez kasy zostać....


chyba biothermu póki co jednak nie otworze, taki zapieczętowany, świeży to zużyje najpierw do końca LRP bo mu sie data kończy, i będę miała na potem świeże cudo
a który kremik kupiłaś ten tanszy czy droższy
a czy na pewno nie uczula i oczy nie łzawią?
agatasw1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 19:06   #2139
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

No to zapłaciłam za Biotherm fioletowy
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 19:18   #2140
pilina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 329
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Aaaaaa Nie wytrzymałam i zamówiłam sobie kolejną maskarę Miałam być grzeczna, nie cudować i zamówić HR Spectacular, bo zbyt długo się na niego czaiłam, ale znowu mi szajba uderzyła do głowy i zamówiłam czarnego Diorshowa (dzięki Bogu dorzucili na tru ! ) ... Mam nadzieję, że nie będę żałować


i tu moja prośba do Was: Jak zobaczycie nast. razem, że zaczynam myśleć o kolejnym tuszu a dalej mam jakiś w miarę świeży na stanie to a) pogońcie mnie b) naślijcie na mnie TŻta c) zmuście żebym chociaż tą Helenę w końcu zamówiła

No to buzi

czuje się współodpowiedzialna za ten zakup
ja ten tusz uwielbiam. tylko pamiętaj-on jest do wyczesywania rzęs, a nie do miziania (to znaczy nie ma się co zniechęcać, że przy pierwszym dotknięciu szczoteczki rzęs wydaje się za bardzo pogrubiać, tylko wyciągaj szczoteczką rzęsy, bez ponownego zanurzania w buteleczce).
i jest bardzo trwały, aż wstyd się przyznać, że dalej maluje się egzemplarzem otwartym w czerwcu zeszłego roku.

ja właśnie zamówiłam kolejny cień benefita w kremie w kolorze Birthday suit. sprawdziłam dziś w sephorze i bardzo ładnie wygląda-taki piaskowy, beżowy i ładnie się mieni, ale wydaje się nie mieć za dużo pomarańczowego pigmentu, którego nie znoszę
pilina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 19:41   #2141
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

dziewczyny znacie jakiś odpowiednik tego cuda? http://pl.strawberrynet.com/makeup/g.../13838/#DETAIL jestem zakochana w kulkach mistic i chciałabym coś do poprawek do torebki, ale cena tych prasowańców przekracza "moje"granice rozsądu, no i przede wszystkim, portfela
znalazłam coś takiego: http://pl.strawberrynet.com/makeup/a.../31398/#DETAIL ale te kolorki zdają się inne no i nie wiem czy się mieni za bardzo. Znacie to? A może inna firma? Takie paseczki EL kiedyś miałam w beżu , ale na tru są tylko różowe.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 20:14   #2142
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dziewczyny znacie jakiś odpowiednik tego cuda? http://pl.strawberrynet.com/makeup/g.../13838/#DETAIL jestem zakochana w kulkach mistic i chciałabym coś do poprawek do torebki, ale cena tych prasowańców przekracza "moje"granice rozsądu, no i przede wszystkim, portfela
znalazłam coś takiego: http://pl.strawberrynet.com/makeup/a.../31398/#DETAIL ale te kolorki zdają się inne no i nie wiem czy się mieni za bardzo. Znacie to? A może inna firma? Takie paseczki EL kiedyś miałam w beżu , ale na tru są tylko różowe.
tamto cos ktoras zamawiala i nie byla zadowolona zbytnio...

a widzialas to? http://pl.strawberrynet.com/makeup/g.../94067/#DETAIL wiem, ze dziewczyny z watku guerl uzywaja tego do poprawek czesto

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

a w ogole to dostalam dzisiaj drugi tusz od wizazu
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 20:21   #2143
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
tamto cos ktoras zamawiala i nie byla zadowolona zbytnio...

a widzialas to? http://pl.strawberrynet.com/makeup/g.../94067/#DETAIL wiem, ze dziewczyny z watku guerl uzywaja tego do poprawek czesto

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

a w ogole to dostalam dzisiaj drugi tusz od wizazu
no tak..ale to to bardzo rozświetlające. A ja bym chciała takie do wykończenia całości ...no.jak meteorkiw tych kolorkach i z takim efektem ale sprasowane i nie za 400 PLN
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 20:26   #2144
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Zastanawiam się czy nie klinąć drugiego podkładu EA na zapas, tak w sumie dla samego klikania
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 20:55   #2145
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

czy któraś z was ma może porównanie tuszy
clinique hight impact z YSl Faux cils?
ja uwielbiam cliniqua
ale chcę wypróbować w końcu ysl bo jest ogólnie zachwalany
ale z drugiej strony jest 2 razy droższy od cliniqua
no i nie wiem co robić
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 21:12   #2146
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
czy któraś z was ma może porównanie tuszy
clinique hight impact z YSl Faux cils?
ja uwielbiam cliniqua
ale chcę wypróbować w końcu ysl bo jest ogólnie zachwalany
ale z drugiej strony jest 2 razy droższy od cliniqua
no i nie wiem co robić
Miałam oba, oba z tru i Clinique nie robił u mnie zupełnie nic, tzn. nie pogrubiał ani tyci, nie wydłużał. YSL jest genialny w tym względzie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 21:28   #2147
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez pilina Pokaż wiadomość
czuje się współodpowiedzialna za ten zakup
ja ten tusz uwielbiam. tylko pamiętaj-on jest do wyczesywania rzęs, a nie do miziania (to znaczy nie ma się co zniechęcać, że przy pierwszym dotknięciu szczoteczki rzęs wydaje się za bardzo pogrubiać, tylko wyciągaj szczoteczką rzęsy, bez ponownego zanurzania w buteleczce).
i jest bardzo trwały, aż wstyd się przyznać, że dalej maluje się egzemplarzem otwartym w czerwcu zeszłego roku.
Czyli wystarcza na całkiem ładny okres czasu to dobrze Co do Diorshowa- czym wg Ciebie jest "mizianie" rzęs? Ja zazwyczaj tuszuję pierwszą warstwą rzęsy do momentu aż wyglądają porządnie tzn. są rozczesane, ogarnięte Druga warstwa to wydłużenia/pogrubienia, opcjonalnie Także zazwyczaj wynurzam szczoteczkę z opakowania 1raz na 1 oko Mam nadzieję, że Diorek się spisze
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a w ogole to dostalam dzisiaj drugi tusz od wizazu
Łaaa... podziel się jednym też chciałam ale nie oni nie chcieli mnię

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
czy któraś z was ma może porównanie tuszy
clinique hight impact z YSl Faux cils?
ja uwielbiam cliniqua
ale chcę wypróbować w końcu ysl bo jest ogólnie zachwalany
ale z drugiej strony jest 2 razy droższy od cliniqua
no i nie wiem co robić
Miałam oba.. To zależy na czym Ci zależy Clinique, jako marka kładąca nacisk na delikatny makijaż zazwyczaj, robi tusze nie robiącego "show" na oku, raczej delikatne, naturalne maskary. Oczywiście jak ktoś ma fajne, długie i gęste rzęsy to byle Klinikiem zdziała cuda (ba! Nawet Avonem ). Ja osobiście byłam jednak zadowolona z mojego HI. Starczył na dłuższy czas i bardziej się "skończył" niż "wysechł" Miał super konsystencję, lekko pogrubił i wydłużył rzęsy + nie osypywał się i nie uczulił. No i cena znacznie niższa..
Co do YSL- kupiłam go, bo przecież jest taki zachwalany I po tygodniu dostawałam ataków furii, gdy musiałam się nim malować. Pomijam to, że szczoteczkę trzeba czyścić 1 xtydzień (co robiłam mimo wszystko). Tusz po chwili przestał ZUPEŁNIE wydłużać, wręcz skracał moje rzęsy i się osypywał.. Zostawiłam go na jakiś czas, wracając do podstarzałego Fatale'a (który nota bene był lepszy w takim stanie od świeższego YSL). Po 2-3 tygodniach jak odkręciłam, YSL był już totalnie wyschnięty.. Także ja osobiście odradzam ten tusz z całego serca. Wiem, że jest sporo dziewczyn, które lubią go (m.in. Dimiti o ile mnie pamięć nie myli), ale nawet one skarżyły się na szybkie wysychanie.. W przypadku tuszy Clinique o takie coś nie musisz się martwić i to już jest dla mnie argument.

W ogóle na jakim efekcie Ci zależy? Naturalnym czy bardziej teatralnym?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Miałam oba, oba z tru i Clinique nie robił u mnie zupełnie nic, tzn. nie pogrubiał ani tyci, nie wydłużał. YSL jest genialny w tym względzie
O, jest fanka YSL
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 21:34   #2148
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

oj kiciu przepraszam bardzo, ale ja sie nigdy nie skarzylam na szybkie wysychanie YSL!
u mnie pierwsze opakowanie zuzylam do konca i trwalo to 4 miesiace jakies- wogole nie wysechl ani odrobinki przez ten czas
ogolnie mi YSL trzyma bez problemu 3 miesiace takze ja zlego slowa o nim nie napisze!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 21:42   #2149
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oj kiciu przepraszam bardzo, ale ja sie nigdy nie skarzylam na szybkie wysychanie YSL!
u mnie pierwsze opakowanie zuzylam do konca i trwalo to 4 miesiace jakies- wogole nie wysechl ani odrobinki przez ten czas
ogolnie mi YSL trzyma bez problemu 3 miesiace takze ja zlego slowa o nim nie napisze!
Te, nie zarzucam akurat Tobie konkretnie " Wiem, że jest sporo dziewczyn, które lubią go (m.in. Dimiti o ile mnie pamięć nie myli), ale nawet one skarżyły się na szybkie wysychanie."
Pamiętam na którymś wątku, że jedna z wizażanek go polecała innej ale uprzedzała że szybko wysycha . Poza tym: co to za tajniaczenie się ?
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 21:52   #2150
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Miałam oba, oba z tru i Clinique nie robił u mnie zupełnie nic, tzn. nie pogrubiał ani tyci, nie wydłużał. YSL jest genialny w tym względzie
Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość

Łaaa... podziel się jednym też chciałam ale nie oni nie chcieli mnię


Miałam oba.. To zależy na czym Ci zależy Clinique, jako marka kładąca nacisk na delikatny makijaż zazwyczaj, robi tusze nie robiącego "show" na oku, raczej delikatne, naturalne maskary. Oczywiście jak ktoś ma fajne, długie i gęste rzęsy to byle Klinikiem zdziała cuda (ba! Nawet Avonem ). Ja osobiście byłam jednak zadowolona z mojego HI. Starczył na dłuższy czas i bardziej się "skończył" niż "wysechł" Miał super konsystencję, lekko pogrubił i wydłużył rzęsy + nie osypywał się i nie uczulił. No i cena znacznie niższa..
Co do YSL- kupiłam go, bo przecież jest taki zachwalany I po tygodniu dostawałam ataków furii, gdy musiałam się nim malować. Pomijam to, że szczoteczkę trzeba czyścić 1 xtydzień (co robiłam mimo wszystko). Tusz po chwili przestał ZUPEŁNIE wydłużać, wręcz skracał moje rzęsy i się osypywał.. Zostawiłam go na jakiś czas, wracając do podstarzałego Fatale'a (który nota bene był lepszy w takim stanie od świeższego YSL). Po 2-3 tygodniach jak odkręciłam, YSL był już totalnie wyschnięty.. Także ja osobiście odradzam ten tusz z całego serca. Wiem, że jest sporo dziewczyn, które lubią go (m.in. Dimiti o ile mnie pamięć nie myli), ale nawet one skarżyły się na szybkie wysychanie.. W przypadku tuszy Clinique o takie coś nie musisz się martwić i to już jest dla mnie argument.

W ogóle na jakim efekcie Ci zależy? Naturalnym czy bardziej teatralnym?



O, jest fanka YSL
no właśnie chodzi o to że ja cliniqua HI mam i go uwielbiam, fakt, ja mam fajne rzęsy, dosyć długie, bezproblemowe i ten tusz u mnie ładnie pogrubia, wydłuża, nie skleja, jest mega trwały, nie osypuje sie, i na dodatek mam miniaturkę i używam już chyba z pół roku i widze że faktycznie po prostu sie kończy - bo wilgotny jest naraz
generalnie jestem mega zadowolona z tego tuszu;
a lubię mocne, czarne i długie rzęsy


i chodzi o to że ciekawość skłania mnie do kupienia YSL tylko sie boje że mnie nie zachwyci, że okaże sie taki sobie a zapłacę za niego 2 x tyle co za cliniqua który jest dla mnie pewniakiem...
dlatego mam rozterkę
i nie wiem co robić
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 21:57   #2151
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

O którym kremie Biotherm piszecie?Bo tam są chyba dwa
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 22:02   #2152
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
no właśnie chodzi o to że ja cliniqua HI mam i go uwielbiam, fakt, ja mam fajne rzęsy, dosyć długie, bezproblemowe i ten tusz u mnie ładnie pogrubia, wydłuża, nie skleja, jest mega trwały, nie osypuje sie, i na dodatek mam miniaturkę i używam już chyba z pół roku i widze że faktycznie po prostu sie kończy - bo wilgotny jest naraz
generalnie jestem mega zadowolona z tego tuszu;
a lubię mocne, czarne i długie rzęsy


i chodzi o to że ciekawość skłania mnie do kupienia YSL tylko sie boje że mnie nie zachwyci, że okaże sie taki sobie a zapłacę za niego 2 x tyle co za cliniqua który jest dla mnie pewniakiem...
dlatego mam rozterkę
i nie wiem co robić
Hmm.. Niestety ten tusz ma albo wielkie zwolenniczki albo zagorzałe przeciwniczki I jak nie spróbujesz to się nie dowiesz Ja sądziłam, że wszystko będzie ok, bo renomowana firma, tyle osób zachwala i Panie w Sephorze polecają Ale po bardzo krótkim czasie miałam go szczerze dość i chyba bym go nie kupiła ponownie nawet za 50zł (no, chyba żebym miała dobry dzień, trochę keszu na koncie i chciała się "upewnić" ).
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 22:04   #2153
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
O którym kremie Biotherm piszecie?Bo tam są chyba dwa
O tym fioletowym - Rides Repair

A który tusz Clinique tak chwalicie?

Jak już bardzo długo jestem wierną fanką MF, a może warto cosik zmienić
justysd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 22:10   #2154
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
O tym fioletowym - Rides Repair

A który tusz Clinique tak chwalicie?

Jak już bardzo długo jestem wierną fanką MF, a może warto cosik zmienić
High Impract
Muszę kiedyś też MF spróbować.. jedyne jakie miałam to Masterpiece (zwykły i Max)

A! I jeszcze napiszę, że zauważyłam pewną korelację (zapewne pozorną), że jak ktoś lubi Lancome Hypnose, to mniej więcej lubi też YSL EFC A mi oba wybitnie nie podeszły
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 22:16   #2155
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
High Impract
Muszę kiedyś też MF spróbować.. jedyne jakie miałam to Masterpiece (zwykły i Max)

A! I jeszcze napiszę, że zauważyłam pewną korelację (zapewne pozorną), że jak ktoś lubi Lancome Hypnose, to mniej więcej lubi też YSL EFC A mi oba wybitnie nie podeszły
a widzicie
a ja nie lubie MF
miałam 2000 kalorie ( sklejał i bajzel mi robił masakryczny) i Masrerpiece który nie robił NIC ;
to już maybeline żółty był przy nich mistrzem

no to ja sobie będę dalej myśleć o YSL
boje sie troche ryzykować
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 22:33   #2156
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
a widzicie
a ja nie lubie MF
miałam 2000 kalorie ( sklejał i bajzel mi robił masakryczny) i Masrerpiece który nie robił NIC ;
to już maybeline żółty był przy nich mistrzem

no to ja sobie będę dalej myśleć o YSL
boje sie troche ryzykować
Dla mnie oba Masterpiece były mimo wszystko za mało pogrubiające/wydłużające i zbyt szybko wysychały Ale też nie kosztują majątku więc..

Ochhh... niech ten Diorshow już będzie w moich łapkach
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 22:41   #2157
Koszka876
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 194
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Dziewczyny czy któraś z Was skusiła się może na ten kremik. Na KWC świetne opinie, ale boję się, że może być staruszek. Czy wiecie może jak kodowane są kosmetyki Payot?

http://pl.strawberrynet.com/skincare...474/?CatgId=19

ach , i chciałam jeszcze zapytać o ten podkład. Warto?
http://pl.strawberrynet.com/makeup/m...neId=2300#2300

Edytowane przez Koszka876
Czas edycji: 2010-02-23 o 22:42
Koszka876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 22:49   #2158
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

A ja właśnie chwalę sobie Masterpiece. Ale nie lubię 2000 - oj nie
Z tego co widzę na tru ten HI jest niedrogi... Tylko ta dziwna zakręcona szczoteczka - polubiłam te gumowe MF.
No ale może warto spróbować.
Chociaż moje rzęsy aż tak bardzo podkręcenia nie potrzebują - a dobrego rozczesania i pogrubienia - bo takie niesforne jakieś som

Rozczesuje ona dobrze?

Ha, tylko ciekawe jak z datą na tru tych tuszy - brała któraś ostatnio?

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

W dodatku ślepa jakaś jestem i dopiero zauważyłam, że jest też HI z prostą szczoteczką
justysd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 22:59   #2159
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

HI jest dobry jeśli nie wymagasz zbyt wiele od maskary, to powinien Ci się sprawdzić Jak już mówiłam- polecam
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 06:09   #2160
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Koszka876 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was skusiła się może na ten kremik. Na KWC świetne opinie, ale boję się, że może być staruszek. Czy wiecie może jak kodowane są kosmetyki Payot?

http://pl.strawberrynet.com/skincare...474/?CatgId=19

ach , i chciałam jeszcze zapytać o ten podkład. Warto?
http://pl.strawberrynet.com/makeup/m...neId=2300#2300
Oj, ja też bym chętnie dowiedziała się coś o tym podkładzie, czy dobry i warto
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:17.