Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-02-23, 12:08   #181
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 1 590
GG do maartucha
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Maja niestety duzo pigemtnow czerownych/pomaranczowych i kolor sie wyplukuje szybciutko i wymaga czestego farbowania.

Ale utrzymaniu kolorku mozna pomoc dzieki: Unikaniu szamponow owocowych to raz, a dwa zaoptrzyc sie w szampon wlasnie dla wloskow rudych ktory jakos tam troszke bedzie dluzej utrzymywal kolor, z tego co kojarze to Ce-ce ma taki w swojej ofercie
__________________


" . . D
zisaj uwierzy³am, ¿e do szczê¶cia
Mi wystarczy bym przy Tobie by³a . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-23, 13:16   #182
baai
Przyczajenie
 
Avatar baai
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dolno¶l±skie
Wiadomo¶ci: 5
GG do baai
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Hej dziewczyny. Rudy kolor chodzi za mn± ju¿ od d³u¿szego i mam pytanie. Mam dosyæ ciemne w³osiê (ciemny br±z) i nie wiem czy najpierw muszê je rozja¶niaæ ¿eby farba mi w ogóle chwyci³a? Bo ostatnio gdy próbowa³am winn± czerwieñ to nic mi prawie nie chwyci³o. ^^
baai jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-23, 14:27   #183
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez baai Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny. Rudy kolor chodzi za mn± ju¿ od d³u¿szego i mam pytanie. Mam dosyæ ciemne w³osiê (ciemny br±z) i nie wiem czy najpierw muszê je rozja¶niaæ ¿eby farba mi w ogóle chwyci³a? Bo ostatnio gdy próbowa³am winn± czerwieñ to nic mi prawie nie chwyci³o. ^^
naturalny braz?
teraz i tak musisz rozjasnic bo na farbowanych wlosach sama farba rudego nie uzyskasz
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-23, 21:39   #184
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomo¶ci: 578
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Mnie siê podoba kolor w³osków na zdjêciu dodanym przez cipcipcip Mam nawet to zdjêcie gdzie¶ zapisane (efekt obsesyjnego poszukiwania rudo¶ci)
red_chameleon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-24, 12:05   #185
dziunkaxxkiss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Ustkaaa...
Wiadomo¶ci: 3
GG do dziunkaxxkiss
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Hej ;P chcia³abym siê dowiedzieæ czy kto¶ wie co¶ o farbie Joanny "jesienny li¶æ" Bardzo mnie interesuje uzyskanie takiej prawdziwej marchewki na g³owie ale jak na razie (farbuje siê na rudo od prawie roku) nie wysz³o mi to jeszcze ( ostatnio próbowa³am p³omiennego feniksa ale jako¶ nie przypad³ mi do gustu. Mo¿na powiedzieæ ¿e prawie w ogóle nie zostawi³ ¶ladu na moich w³osach farbowanych wcze¶niej farb± Brillance "Brokatowa czerwieñ". Mam te¿ problem z okre¶leniem jaki by³ mój kolor w³osów przed farbowaniem gdy¿ grzywkê i w³osy z przodu mia³am rozja¶nione od s³oñca (taki do¶æ jasny blond) a pod spodem dosyæ ciemny br±z, tak¿e jak pofarbowa³am siê pierwszy raz na rudo to wysz³o bardzo nie równo, tzn z przodu fajny rudy a z ty³u br±z podchodz±cy w rudy. Niby wszyscy mówi± ¿e ciekawie to wygl±da, taki baleja¿ ale ja chcia³abym mieæ wreszcie ca³e w³osy koloru marchewki Czy powinnam sobie jednak w³oski rozja¶niæ przed kolejnym farbowaniem?
dziunkaxxkiss jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-24, 14:22   #186
Evelyn23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 202
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

co prawda ja nidy nie robi³am sobie w³osów t± farba , ale czyta³am na wizazu jak dziewczyny siê wypowiada³y na temat tej farby ona daje podobny kolor w³osów jak mang. ale musisz poszukaæ
Evelyn23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-24, 14:53   #187
dziunkaxxkiss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Ustkaaa...
Wiadomo¶ci: 3
GG do dziunkaxxkiss
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Ale powinnam jednak rozja¶niæ przed tym w³osy czy nie?
dziunkaxxkiss jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 15:05   #188
light91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: lubelskie.
Wiadomo¶ci: 4
GG do light91
Dot.: Chcia³abym mieæ rude w³osy

hej! ja mam obecnie taki z³oty blond na g³owie... zbli¿ony do mojego naturalnego, jednak po wielu farbowaniach. Mam niebieskie oczy i marzy mi sie taki ciemniejszy kolorek wpadaj±cy w rudy... dodam, ze oczy s± takie mocno niebieskie- nie szarawe, co da³oby moim zdaniem fajny kontrast. jak± farbê polecacie, mo¿liwie najmniej niszcz±c± w³osy...
Wcze¶niej malowa³am lorealem excelle - jasny lodowy blond, ale wyszed³ za ciemny, wiec zamalowa³am garnierem-alabastrowy blond.
light91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-24, 15:41   #189
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 698
GG do trivial
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Ja w³a¶nie kupi³am sobie jesienny li¶æ skuszona cen± . Zobaczê co z tego wyjdzie. Potrzymaj farbê trochê d³u¿ej na w³osach, to powinna z³apaæ dobrze. Ja farbowa³am feniksem na ciemne w³osy i wyszed³ pomarañcz.
Ostatnio wkopa³am siê w garnier color naturals który wyszed³ krwisto-purpurowy.

Dziewczyny, nie ³ud¼cie siê ¿e jakimkolwiek Castingiem osi±gniêcie rude w³osy, to siê NIE UDA. To s± kolory naturalne i wpadaj± raczej w br±zy, a czy to casting czy trwa³a farba nie ma znaczenia - i tak kolor pozostanie i nie wyjdziecie z niego bez kolejnej ingerencji, wiêc lepiej zainwestujcie w normaln± farbê i bêdziecie rude. ¯aden casting wam tego nie da.
Generalnie ka¿dy kolor w³osów z³apie, problemy mog± byæ z ciemnym br±zem, to trzeba rozja¶niæ wcze¶niej. Ale ja farbowa³am lorealem tym z pure paprika power, bardzo intensywna mied¼ chyba, w³osy praktycznie fioletowe (po castingu bursztynowym...) i wysz³o idealnie jak na opakowaniu.
Tylko nie sugerujcie siê radami o trzymaniu farby 15 minut, bo potem wychodz± takie placki niedofarbowane i jak macie w³osy do ramion i d³u¿sze, ew. bardzo gêste to co najmniej dwa opakowania - wtedy pofarbujecie je dok³adnie.

A, nie sugerujcie siê zdjêciami znalezionymi w internecie, bo flesz sprawia, ¿e rudy wygl±da o wiele lepiej ni¿ w rzeczywisto¶ci ;] o photoshopie nie wspominaj±c.
__________________


Edytowane przez trivial
Czas edycji: 2010-02-24 o 15:46
trivial jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-24, 18:19   #190
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomo¶ci: 578
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Hej dziewczyny
Kupi³am dzisiaj kolejn± farbê do mojej pó³kowej kolekcji- p³omiennego feniksa palette (mam ju¿ Pure Paprika Loreala). Wiem, ¿e nie mam siê czym chwaliæ, bo zamiast u¿yæ farby kolekcjonujê je. trivial my¶lê, ¿e masz absolutn± racjê co do tych castingów. To jest marnowanie pieniêdzy dla osoby, która z jasnego br±zu chce uzyskaæ rudy (troszkê samolubnie pos³u¿y³am siê swoim przyk³adem:P).
Za jaki¶ miesi±c lub pó³tora zafarbujê siê Pure Paprika. Na pocz±tku chcia³am daæ go w odstawkê, bo ba³am siê czerwieni. Teraz ju¿ mnie to nie obchodzi, w razie czego po miesi±cu zafarbujê innym kolorem.
trivial w jaki odcieñ garniera siê wkopa³a¶?
Mam pytanie do rudzielców. Czy przed zafarbowaniem na rudo swojej ³epetynki pyta³y¶cie kogo¶ o to czy bêdzie wam ten kolor pasowa³? Czy tak po prostu chlasnê³y¶cie sobie rudy?

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

trivial jak bêdziesz mia³a jesiennego li¶cia to koniecznie dodaj zdjêcia
red_chameleon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-24, 19:39   #191
shefali
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

czesc. ja sie pod³±cze do tego tematu bo jeszcze nie ogarniam ca³ego forum chcia³abym zafarbowac w³osy na taki kolor jaki jest na za³±czonym zdjêciu (nie wiem czy to ju¿ podchodzi pod rudy).
i mam do was pytanie. jakim kolorkiem farby mogê osiagn±c taki kolor? i czy w ogóle mogê osi±gn±c taki kolor (domowym sposobem) je¶li moim naturalnym jest ciemny br±z? czy czeka mnie tylko wizyta u fryzjera?. niestety nie mam jak na razie zamie¶cic zdjêcia moich w³osów dlatego liczê na wasz± wyobra¼niê;P pozdrawiam
shefali jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 23:25   #192
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 145
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez red_chameleon Poka¿ wiadomo¶æ

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

trivial jak bêdziesz mia³a jesiennego li¶cia to koniecznie dodaj zdjêcia
Te¿ czekam Mnie niestety nie uda³o siê jej znale¼æ w ¿adnym sklepie do tej pory(wszystkie inne kolory sa tylko tego nie ma).
Pozdrawiam rudzielce
__________________
Stosujê bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-25, 06:51   #193
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomo¶ci: 578
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez shefali Poka¿ wiadomo¶æ
czesc. ja sie pod³±cze do tego tematu bo jeszcze nie ogarniam ca³ego forum chcia³abym zafarbowac w³osy na taki kolor jaki jest na za³±czonym zdjêciu (nie wiem czy to ju¿ podchodzi pod rudy).
i mam do was pytanie. jakim kolorkiem farby mogê osiagn±c taki kolor? i czy w ogóle mogê osi±gn±c taki kolor (domowym sposobem) je¶li moim naturalnym jest ciemny br±z? czy czeka mnie tylko wizyta u fryzjera?. niestety nie mam jak na razie zamie¶cic zdjêcia moich w³osów dlatego liczê na wasz± wyobra¼niê;P pozdrawiam
Na Twoim miejscu albo rozja¶ni³abym troszkê w³osy i na to na³o¿y³a odpowiedni± farbê, albo wybra³abym siê do fryzjera (bezpieczniejsze). Tylko, ¿e tam prawdopodobnie te¿ powiedz± Ci, ¿e najpierw musisz rozja¶niæ. Mo¿esz pokazaæ im kolor, który chcia³aby¶ uzyskaæ, a oni wtedy powinni wiedzieæ co robiæ.
Mo¿na te¿ spróbowaæ henny z domieszk± farby. Ale na to bym uwa¿a³a, poniewa¿ henna podobno zostaje na zawsze i trzeba pó¼niej uwa¿aæ z nak³adaniem farb chemicznych.
Mo¿e inne dziewczyny bardziej Ci doradz±, bo ja siê nie znam za bardzo na farbowaniu (tyko tyle ile wyczyta³am na forach)

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

Albo mog³aby¶ po prostu pokryæ swój kolor jak±¶ mocn± (np. palette) farb±. Na pewnym forum wypowiada³y siê dziewczyny, które z ciemnobr±zowych w³osów przechodzi³y na rudy. Du¿o rzeczy mo¿na zrobiæ tylko to zale¿y od w³osa (ka¿dy inaczej chwyta farbê).
red_chameleon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-25, 08:39   #194
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

zgadzam siê! zwykle wychodz± naturalnie rude w³osy, takie lekko wpadaj±ce w br±z, nie ogni¶cie rude! ¿eby osi±gn±æ taki efekt, trzeba najpierw rozjasniæ ciemniejsze w³osy, a potem na³o¿yæ jak±¶ "ognist±" farbê, ale efekt i tak nie zawsze bêdzie wymarzony. ja jednak spróbujê
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-25, 09:23   #195
Evelyn23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 202
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

LadyMadalena ja siê zgadzam z red_chameleon trzeba najpierw trochê rozja¶nic.
red_chameleon ja zanim zacze³am farbowac skalp na rudo to siê nawet znajomych pyta³am czy bêdzie mi w nim dobrze. Jedni mówili ¿e tak inni ¿e nie ale ja i tak siê pofarbowa³am bo ja zawszê robie to na co siê ju¿ ¿e tak powiem ,, napale ,, a jak juz mia³am rud± ³epetyne to co 5 min ogl±dalam sobie wloski w lusterku
Evelyn23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-26, 05:58   #196
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomo¶ci: 578
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Evelyn23 super z tym ogl±daniem g³owy No w³a¶nie u mnie jest tak, ¿e kilka osób mówi mi, ¿e bêdzie dobrze, a ostatnio od fryzjerki (m³odziutkiej) dowiedzia³am siê, ¿e ognisty rudy nie za bardzo. No, ale có¿, muszê siê sama przekonaæ. Ju¿ postanowione, ¿e jako¶ w okresie ¦wi±t Wielkanocnych farbujê Aha, i bardzo dobrze, ¿e zrobi³a¶ po swojemu
Ja jestem trochê ¶mieszna z tym farbowaniem w³osów, bo marzê o tych rudych i jestem ju¿ pewna, ¿e to zrobiê, ale jednak czasem przemknie mi przez g³owê my¶l, ¿e kolor mo¿e mi nie pasowaæ i, ¿e ju¿ ¿adna farba tego nie pokryjê. Ale to tylko czasem, w wiêkszo¶ci to my¶lê jednak o tym :"kiedy w koñcu zobaczê te rude w³oski"? A wiêc postanowione
Jaki¶ czas temu przegl±da³am inne w±tki o rudo¶ciach i trafi³am na taki o "farbie mango loreal". No wiêc do³±czê j± do swojej pó³kowej kolekcji, która ju¿ nied³ugo nie bêdzie pu³kowa Dziewczyny bardzo j± wychwalaj±, a wiêc trza siê przekonaæ. Wiem, ¿e wyprzedzam fakty:P
red_chameleon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-26, 08:48   #197
Evelyn23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 202
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

red_chameleon widze ¿e czytamy te same w±tki heheh zreszt± ja mam takiego fio³a na punkcie rudych w³osów ¿e czytam ka¿dy w±tek ktory w temacie ma ,, Rude w³osy,, bo zawsze co¶ ciekawego mo¿na siê dowiedzieæ ja te¿ planuje na ¶wieta pofarbowaæ wloski (ale to ju¿ pewne) i wla¶nie te¿ chce u¿yæ tej farby widzia³am na fotkach ktore wrzucaj± dziewczyny ze calkiem fajna jest i tak sobie o niej myslê red_chameleon to mam nadzieje ¿e siê zdecydujesz na t± farbê i objê bêdziemy mog³y siê pochwaliæ rudymi czuprynami
Evelyn23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-26, 09:07   #198
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

a co myslicie o tej?
marz± mi siê rude w³osy, oj, marz±...
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-26, 09:22   #199
Evelyn23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 202
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

do shefali;
,,Nie pamiêtam niestety, która to dok³adnie, ale tak przy okazji Simpson ma wed³ug amerykañskich stron w³osy w kolorze auburn czyli po polsku... kasztanowe i tu bym szuka³a. Co¶ jeszcze w miedzianych widzia³am.
http://merlin.pl/Londacolor-Naturals...6800754663.jpg
http://www.dpj.pl/fotki/g1303d.jpg
http://img.bazarek.pl/39572/6090/190...b96e863c1c.jpg
http://www.vsg.pl/farby/zip/cameleo6_44.jpg
http://e-styl.com/photo/product_big/...61833a455e.jpg
http://cenus.pl/image/large/img_1544785.jpg
http://e-styl.com/photo/product_big/...5331a6e4d3.jpg
http://www.vsg.pl/farby/cameleo6_45_big.gif
http://img.nokaut.pl/p/d5/27/d5277d3...712500x500.jpg
http://e-styl.com/photo/product_big/...99f9f5c29d.jpg
http://www.moda.na14.pl/sklep/files/fp50.jpg
http://kosmetykidlaciebie.pl/sklep/images/450_lgar.jpg


Mo¿e nie wszystkie identyczne, ale "co¶ zbli¿onego" ,,

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

kaguya ja farbowalam wlosy t± farb± i kolor jest fajny trochê ciemniejszy ni¿ na opakowaniu ale po kilku myciach w³oski sie robia jak ma dziewczyna na opakowaniu po zatym ja myje w³osy codziennie i kolor po miesi±cu siê spra³ niestety po za tym wlosy mi siê strasznie polama³y po nije i musialam ¶ci±æ. ale mo¿e tobie tak nie zniszy w³osów

Edytowane przez Evelyn23
Czas edycji: 2010-02-26 o 09:23
Evelyn23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-26, 09:25   #200
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

wiesz, rudy i czerwieñ zawsze mi siê szybko wyp³ukuj±
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-26, 09:29   #201
take me away
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 65
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

a ja mam pytanie.

Upar³am siê na rude w³osy, a w³a¶ciwie marzy³a mi siê ciemna wi¶nia, wpadaj±ca w czerwieñ.. Kupi³am farbê mahoñ z garniera i wyszed³ mi ohydny ciemny br±z.. ¬le siê czujê w tym kolorze i w zwi±zu z tym mam pytanie, czy mogê w odstêpie tygodnia na³o¿yæ kolejn± farbê? Marzy mi siê mniej wiêcej co¶ takiego jak w za³±czniku, no mo¿e troszkê ciemniejsze bym chcia³a I czy jak po³o¿ê czerwon± farbê na cemne w³osy, to wyjdzie mi mniej wiêcj co¶ takiego?
take me away jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-26, 09:56   #202
Evelyn23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 202
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

kaguya nie tylko tobie bo ju¿ z rudym tak jest ¿e sie szybko wyp³ukuje
take me away ja to siê nie znam na odcieniach czerwieni osobi¶cie preferujê bardziej marchewkowe kolory ale my¶lê ¿e nie ma co niszczyæ w³osy farbuj±c jej tydzien po tygodniu mo¿e odczekaj chociasz a¿ ci siê trochê sp³uka i wtedy pofarbowaæ
__________________
grunt to pozytywne myslenie
Evelyn23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-26, 10:50   #203
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

evelyn, a co myslisz o tym, zeby pofarbowac wlosy na rudy, a potem uzywaæ szmponów koloryzuj±cych, no, zeby nie niszczyc w³osów
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-26, 10:53   #204
wiccanka
Raczkowanie
 
Avatar wiccanka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 104
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Heh, ja przez partactwo jednej fryzjerki mia³am farbowane w³osy 5 razy w ci±gu 3 dni.... odczuwa³am efekt przez nastêpne pó³ roku, wiêc radzê odczekaæ ni¿ potem mieæ zniszczone w³osy, choæ wiem ,¿e nie jest ³atwo jak siê kolor nie podoba wcale.

A kto¶ jeszcze pisa³ o fryzjerze. Ja my¶la³am aby i¶æ do fryzjera aby w koñcu uzyskaæ idealny efekt rudo¶ci jaka mi siê marzy. Ale tak myslê sobie- jak mam jej p³aciæ ok 100 z³ za to ,¿e kolor po ok 3 tygodniach mi siê zmyje, to chyba wolê wydac te 30 i kupiæ farbê w drogerii a zmyjê siê tak samo szybko... Ehhh musi gdzie¶ czekaæ na mnie farba która da ten mój wymarzony efekt
wiccanka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-26, 11:40   #205
Evelyn23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 202
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

kaguya te¿ o tym my¶lalam i nawet gdzie¶ czytalam na wiza¿u ¿e dziewczyny tak robi± i tez mi siê wydaje ¿e to nie glupi pomys³
wiccanka ja tak w³a¶nie robie a kupujê farbê w drogeri a ¿e farbujê co 2 miesi±ce to mnie taniej wychodzi ni¿ ¿ebym musialam placic co 2 miesi±ce 100 z³
__________________
grunt to pozytywne myslenie
Evelyn23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-26, 11:58   #206
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

wiêc chyba dzisiaj zdecydujê siê na rud± farbê
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-26, 12:07   #207
Evelyn23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 202
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

kaguya jak sobie przefarbujesz wloski to koniecznie musisz siê nam tu pochwaliæ
__________________
grunt to pozytywne myslenie
Evelyn23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-26, 13:46   #208
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 698
GG do trivial
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

red_chameleon wkopa³am siê w czerwieñ miedzian± garnier color naturals. teraz jak siê trochê wyp³uka³ to jest nawet ³adny . Tamten te¿ nie by³ z³y, ale bardzo bardzo bardzo ciemny, a wcze¶niej mia³am tak sprane, ¿e prawie ¿ó³te . no ale teraz zesz³o i jest do¶æ kulturalnie .

A co do tych szamponów koloryzuj±cych, to fryzjera pyta³am o to i nie poleca³.

Tego jesiennego li¶cia znalaz³am przypadkiem i to we wsi w której jestem na nartach, totalna dupa w której nic nie maj±, a tu taka farba . No nic, to wziê³am . 4.79 z³, a muszê 3, wiêc wysz³am na tym jak na jednym garnierze .

take me away - spróbuj w³a¶nie garnier color naturals czerwieñ miedziana, albo np. garnier 100% color czerwona mied¼ (kobieta w krótkich w³osach na opakowaniu) - staraj siê i¶c w odcienie miedziane, bo farba zawsze jest ciemniejsza ni¿ na opakowaniu. czerwienie wyp³ukuj± siê na taki paskudny, brudny ró¿ wiêc próbuj co¶ w miedziach - wtedy nie bêdzie to wygl±da³o tak ¼le, a zejdzie na taki rudawy i z pocz±tku bêdzie podobny do tego na zdjêciu . trzymaj farbê z 35 minut. ja nak³adam farbê pó³torej godziny a potem jeszcze 35 minut trzymam - kolor siê nie robi za ciemny, tylko po prostu mocniej wnika i wolniej siê spiera .
Je¶li masz ochotê wydaæ 30 z³ na jedn± farbê to loreal bardzo intensywna mied¼ pure paprika power jest czerwona (potem równie¿ schodzi na rudy). proponujê Ci te miedziane, bo i tak siê wyp³uka a lepiej ¿eby p³uka³a siê na rudy ni¿ na syf .
__________________

trivial jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-26, 15:57   #209
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomo¶ci: 578
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Evelyn23 wiêc farbujemy razem i niech bêdzie mango. Muszê wiêc dokupiæ OMG, co to bêdzie? I faktycznie, widzia³am Twoje wypowiedzi evelyn na w±tku o mango. Ja tak samo jak Ty szperam gdzie siê da jak mam trochê czasu
trivial jestem w szoku, ¿e musisz ¿u¿yæ a¿ trzy farby. To chyba oznacza, ¿e nie farbujesz lorealami, prawda? Mówisz, ¿e pure paprika daje czerwieñ, kurcze, ja j± mam i chcia³am u¿yæ jej jako pierwszej, ale rezygnujê. Zostawiê j± na pó¼niej.

A tak przy okazji to gdzie znajduje siê data wa¿no¶ci farby?Ja ogl±da³am opakowanie na zewn±trz i nie ma. W ¶rodku na tych wszystkich ampu³kach, farbach i od¿ywkach tak¿e nie ma. S± tylko jakie¶ ci±gi cyfr pomieszane z literami. Próbowa³am u³o¿yæ z tego jak±¶ datê, ale nie mia³o to sensu. By³abym wdziêczna za pomoc.
red_chameleon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-26, 22:01   #210
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 698
GG do trivial
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Jak mia³am krótsze to zu¿ywa³am 2, poza tym wtedy loreal kosztowa³ 20 z³, czasem trafi³ siê i za 17. teraz kosztuje przesz³o 30, a ja potrzebujê 3 a banku nie rozbi³am . st±d moje poszukiwania tanich, dobrych farb i ci±g³e eksperymenty...
__________________

trivial jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.